Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 1 - Geitvågen / Ausvika

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 1 - Geitvågen / Ausvika
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 1 mai 2018

N-løype (1,5 km)

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hedda Utne HauklandBodø og Omegn IF Orientering4.573.48
Hermann HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering19.3615.04
Adrian Vuttila22.1117.03

C-Løype (2 km)

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelia NjållaTverlandet IL26.2914.42
2Linnea BertheussenTverlandet IL29.34+3.0516.25
3Margrete BerntsenTverlandet IL34.42+8.1319.16
4Embla HagenTverlandet IL34.48+8.1919.20
5Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering42.34+16.0523.38
6Jakob Kilen52.05+25.3628.56
7Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering52.05+25.3628.56

B-løype (2,5 km)

2 400 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin August VikenTverlandet IL27.2411.25
2Magnus KrogstadTverlandet IL29.07+1.4312.07
3Vilde Wikevand NormannTverlandet IL30.17+2.5312.37
4Endre W NormannTverlandet IL30.37+3.1312.45
5Jørgen NjållaTverlandet IL31.51+4.2713.16
6Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering32.59+5.3513.44
7Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering33.08+5.4413.48
8Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering34.39+7.1514.26
9Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering34.55+7.3114.32
10Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering37.36+10.1215.40
11Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering39.03+11.3916.16
12Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering39.22+11.5816.24
13Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering43.34+16.1018.09
14Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering43.40+16.1618.11
15Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering44.16+16.5218.26
16Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering44.55+17.3118.42
17Inger Johanne LindahlBodø og Omegn IF Orientering46.30+19.0619.22
18Marianne Wuotila46.35+19.1119.24
19Richard KringhaugValnesfjord IL48.41+21.1720.17
20Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering49.33+22.0920.38
21Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering49.45+22.2120.43
22Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering54.44+27.2022.48
23Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering57.04+29.4023.46
24Tereza BohacovaTsjekkia59.33+32.0924.48
25Karen Modell KringhaugValnesfjord IL1.02.09+34.4525.53
26Lisbeth JordbruValnesfjord IL1.08.56+41.3228.43
27Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
28Andrea NjållaTverlandet ILdiskvalifisert

A-løype (4 km)

3 900 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering28.097.13
2Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering32.51+4.428.25
3Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering34.57+6.488.57
4Matej Bohac35.41+7.329.08
5Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering37.29+9.209.36
6Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering37.32+9.239.37
7Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering38.19+10.109.49
8Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering38.45+10.369.56
9Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering38.49+10.409.57
10Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering39.15+11.0610.03
11Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering39.37+11.2810.09
12Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering40.07+11.5810.17
13Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering41.02+12.5310.31
14Anders KureBodø og Omegn IF Orientering41.49+13.4010.43
15Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering42.00+13.5110.46
16Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering43.35+15.2611.10
17Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering46.15+18.0611.51
18Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering46.56+18.4712.02
19Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering47.00+18.5112.03
20Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering47.01+18.5212.03
21Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering47.59+19.5012.18
22Bjørn Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orientering48.07+19.5812.20
23Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering50.15+22.0612.53
24Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering50.26+22.1712.55
25Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering56.49+28.4014.34
26Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering1.00.04+31.5515.24
27Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.