Offisiell resultatliste for Klubbranking 3 Husabø

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 3 Husabø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 7 mai 2018

D 11-12

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK16.1510.09
2Synne Skeie PettersonEgersund OK19.08+2.5311.57
Ada C StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 13-16

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKikke startet

H 11-12

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SkeieEgersund OK20.1312.38
2Odin HorpestadEgersund OK22.56+2.4314.20

H 13-16

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK19.3710.19
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering24.47+5.1013.02
3Ole Andre BrandsbergEgersund OK42.34+22.5722.24

Damer - mellomlang løype

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK19.2510.13
2Hilde HetlandEgersund OK22.03+2.3811.36
3Monica HorpestadEgersund OK23.04+3.3912.08
4Celina Iversen ÅseEgersund OK27.02+7.3714.13
5Julie PuntervoldEgersund OK31.39+12.1416.39
6Ingunn VoilåsEgersund OK33.22+13.5717.33
Ingunn VoilåsEgersund OKikke startet

Damer - lang løype

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane M HellandEgersund OK29.5011.02
Jorunn HadlandEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK18.379.47
2Alexander HorpestadEgersund OK22.00+3.2311.34
3Trond Sigurd FotlandEgersund OK22.02+3.2511.35
4Steinar HorpestadEgersund OK22.19+3.4211.44
5Sindre Skeie PettersonEgersund OK22.21+3.4411.45
6Frank HansenEgersund OK23.25+4.4812.19
7Per HadlandEgersund OK23.29+4.5212.21
8Olav HellandEgersund OK26.55+8.1814.10
9Odd GarpestadEgersund OK29.37+11.0015.35
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OKikke startet

Herrer - lang løype

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK27.2910.10
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering28.18+0.4910.28
3Nils Tore PuntervoldEgersund OK28.32+1.0310.34
4Jørgen HetlandEgersund OK31.15+3.4611.34
Harald KlippenbergEgersund OKikke startet

Nybegynnerløype

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus HellandEgersund OK18.5715.47
2Maiken FuruløkkenEgersund OK19.37+0.4016.20
3Ruben  HellandEgersund OK19.38+0.4116.21
3Emil HestnesEgersund OK19.38+0.4116.21
5Anders  FuruløkkenEgersund OK21.53+2.5618.14
6Emil Fotland KolstøEgersund OK22.30+3.3318.45
7Vilde PuntervoldEgersund OK22.36+3.3918.50
8Andreas B LeidlandEgersund OK26.02+7.0521.41
9Marius B. LeidlandEgersund OK50.51+31.5442.22
10Andreas LeilandEgersund OK52.15+33.1843.32
Markus M. HellandEgersund OKikke startet
Ruben M. HellandEgersund OKikke startet
Erik Aarstad TorgersenEgersund OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.