Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Jølster Skisenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Jølster Skisenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 23 mai 2018

A-lang menn

3 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL33.399.43
2Gunnar GytriFørde IL35.10+1.3110.09
3Kristian ÅrdalNOTEAM35.13+1.3410.10
4Daniel Høyer IversenNOTEAM36.55+3.1610.40
5Marius DalinFørde IL37.55+4.1610.57
6Tor Christopher FinkFørde IL37.56+4.1710.57
7Torodd OsFørde IL40.50+7.1111.48
8Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar43.16+9.3712.30
9Jostein FredlyNOTEAM49.30+15.5114.18
10Åsmund BerthelsenTambarskjelvar IL57.39+24.0016.39
11Fabian BergquistFørde IL1.01.16+27.3717.42
Helge ScheiFørde ILikke startet

A-lang kvinner

3 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tine Hjelseth LarsenNOTEAM53.0515.20
2Dorte GytriFørde IL1.00.39+7.3417.31

A-kort menn

2 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL24.599.47
2Vegar HoleFørde IL31.45+6.4612.27
3Sverre AasenFørde IL33.38+8.3913.11
4Kurt GrønliFørde IL33.41+8.4213.12
5Egil NestandeFørde IL34.01+9.0213.20
6Knut Even HoleFørde IL37.14+12.1514.36
7Johan Husevåg-LobbenFørde IL37.34+12.3514.43
8Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL37.48+12.4914.49

A-kort kvinner

2 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL28.5211.19
2Stine Woll AasenNOTEAM35.15+6.2313.49
3Helene SøreideNOTEAM42.45+13.5316.45
4Anita E. HoleFørde IL45.48+16.5617.57
5Brita Eilertsen GrønliFørde IL47.54+19.0218.47

C-løype menn

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar33.3214.38
Jonatan VengenNOTEAMdiskvalifisert
Tobias ØsterbøFørde ILdiskvalifisert
Isak Lunde BrattebøFørde ILikke startet
Olai Lunde BrattebøFørde ILikke startet

C-løype kvinner

2 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mira OppedalNOTEAM1.24.5737.05
Tilde VengenNOTEAMdiskvalifisert

N-løype menn

1 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Birk HaugerJølster ILfullført
Erlend Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Håvard Andre Gausvik OppedalFørde ILfullført
Mattis HaugerNOTEAMdiskvalifisert
Emil Olai Gausvik OppedalNOTEAMdiskvalifisert
Mats Johan Gausvik OppedalFørde ILdiskvalifisert

N-løype kvinner

1 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ann Kristin KusslidFørde ILfullført
Elisabeth KusslidFørde ILfullført
Madelen Sjåstad LøsetJølster ILfullført
Lena StrandFørde ILfullført
Mathilde  SundeNOTEAMfullført
Leonora VengenNOTEAMfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.