Offisiell resultatliste for Sprintkarusell - Ringerike

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintkarusell - Ringerike
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 19 april 2018

N-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Luna GrønlieRingerike OLfullført
Mali Oline JohansenRingerike OLfullført
Ingrid Lilleland-OlsenRingerike OLfullført
Nora Lilleland-OlsenRingerike OLfullført
Ester Torskenæs RatovonatiRingerike OLfullført

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torunn Økern JensenRingerike OL12.25
2Line Skjevik ArnevikRingerike OL12.49+0.24
3Trine OpsethRingerike OL13.01+0.36
4Monica BerglundRingerike OL13.13+0.48
5Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL14.04+1.39
6Karen Backe LangumRingerike OL18.13+5.48
7Viola KorbaModum OL23.07+10.42

D 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti StræteRingerike OL13.13
2Grete S B HoviSkien OK13.32+0.19
3Sissel SkovlyRingerike OL14.14+1.01
4Kari StrandeRingerike OL15.36+2.23
5Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL15.38+2.25
6Live Joronn YtrehusRingerike OL16.35+3.22
7Eirin MathiesenRingerike OL19.17+6.04
8Nina BlakstvedtRingerike OL22.23+9.10
9Unn Disch KihleRingerike OL23.25+10.12

H 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL9.45
2Lars EnerhaugenModum OL10.39+0.54
3Magnus Barth GustavsenRingerike OL10.54+1.09
4Oskar ArnevikRingerike OL11.04+1.19
5Stig MellingRingerike OL11.23+1.38
6Juha VienaRingerike OL11.26+1.41
6Lars BerglundRingerike OL11.26+1.41
8Tobias MauteModum OL13.28+3.43
9Sverre GrafferRingerike OL15.34+5.49
10Per Erik OpsethRingerike OL27.13+17.28

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar HopeModum OL11.53
2Frode LøsetRingerike OL13.31+1.38
3Knut Ivar KollstrømRingerike OL15.26+3.33
4Kristian KihleRingerike OL15.28+3.35
5Geir DahlRingerike OL16.22+4.29
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering17.41+5.48
7Toralf OpperudRingerike OL17.57+6.04
8Helge GrafferRingerike OL22.19+10.26
9Sverre ThuneRingerike OL55.29+43.36

D -16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sunniva VienaRingerike OL15.36
2Oda OpsethRingerike OL27.11+11.35

H -16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel BerglundRingerike OL10.49
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.09+1.20
3Reidar KollstrømRingerike OL17.35+6.46
4Oskar HopeModum OL22.31+11.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.