Offisiell resultatliste for Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

N-åpen

1 860 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Amelia EriksenLarvik OK56.4330.29
0Balder FredheimSandefjord OK26.0514.01
0Theo FredheimSandefjord OK33.4218.07
0Ida Berge GjellestadNydalens SK24.1913.04
0Linus Mestad HansenLillomarka OL1.00.5932.47
0Ivar HelgerudHalden SK45.1424.19
0Simen Økern HågandKonnerud IL46.3625.03
0Julie Økern HågårdKonnerud IL46.3125.00
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK24.1113.00
0Viljar Godager KaasBækkelagets SK58.4231.33
0Bharath KumarNOTEAM39.0320.59
0Dharani KumarNOTEAM39.0421.00
0Ivar Øen LandstadNydalens SK41.0322.04
0Sverre Øen LandstadNydalens SK36.2319.33
0Eirik LestebergKongsberg OL21.1611.26
0Askil MestadRøyken OL23.3712.41
0Eirill MestadRøyken OL58.2331.23
0Ildrid MestadRøyken OL1.00.3032.31
0Mathis RenardKongsberg OL29.3515.54
0Joel RöhrsStokke IL43.5823.38
0Sturla SigurdsonStokke IL28.2015.13
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL41.3522.21
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL32.4017.33
0Aurora SpeakeLillomarka OL1.00.0032.15
0Silje StrandLierbygda OL49.3926.41
0Marcus WindvikSandefjord OK37.4720.18
Magnus LestebergKongsberg OLdiskvalifisert
Sofus Mestad HansenLillomarka OLikke startet
Mattis Gulliksen BrunbergBækkelagets SKikke startet

D 10

1 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK12.566.57
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK15.36+2.408.23
3Astrid ReuschHeming Orientering21.05+8.0911.20
4Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL21.29+8.3311.33

D 11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LestebergKongsberg OL36.0018.00
2Maike RöhrsStokke IL37.09+1.0918.34
3Hanna SpangbergKonnerud IL39.27+3.2719.43
4Elise RenardKongsberg OL39.59+3.5919.59
Mari KallesonOppsal Orienteringikke startet

D 13-14

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL24.119.40
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn26.57+2.4610.46
3Mina Akiko JohnsenSturla, IF30.29+6.1812.11
4Marie ScheeleNydalens SK31.21+7.1012.32
5Ingvild GustafssonKongsberg OL32.43+8.3213.05
6Marie KvarmeSturla, IF34.12+10.0113.40
7Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL41.54+17.4316.45
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 13-16C

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL31.0915.34
Selma Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert

D 15-16

3 230 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL34.4910.46
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL36.51+2.0211.24
3Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering50.16+15.2715.33
4Hedda SpangbergKonnerud IL52.41+17.5216.18
5Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering56.32+21.4317.30
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL57.45+22.5617.52
7Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.08.15+33.2621.07
Emma EngehultNotodden OLikke startet

D15B

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril KihleKonnerud IL1.14.5429.57
Ann-Karin LestebergKongsberg OLdiskvalifisert
Lise StrømSandefjord OKikke startet

D 17-

4 040 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja Berge GjellestadNydalens SK41.4210.19
2Anne Marthe PeveriEiker OL1.04.36+22.5415.59
3Julija BlazauskaiteNOTEAM1.30.53+49.1122.29

D 17-C

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May-Britt SkramdalHedrum OL32.5016.25
2Hilde Gunn HellenesOK Skeidi39.54+7.0419.57
3Heidi EriksenLarvik OK56.33+23.4328.16

D 17-N

1 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit RöhrsStokke IL44.0023.39

D 40-

3 230 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL32.4110.07
2Katja MjøsundNydalens SK33.16+0.3510.17
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL38.49+6.0812.01
4Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF39.47+7.0612.19
5Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK40.27+7.4612.31
6Anne Guro NøklebyRingerike OL41.26+8.4512.49
7Elin KallesonOppsal Orientering44.28+11.4713.46
8Birgit Økern JensenKonnerud IL46.09+13.2814.17
9Anny ØenNydalens SK46.28+13.4714.23
10Aud Ellen BrevikSturla, IF47.08+14.2714.35
11Ellen GustafssonKongsberg OL47.19+14.3814.38
12Kristin SandvenNotodden OL47.30+14.4914.42
13Celine Vik OlsenLarvik OK54.06+21.2516.44
14Mette SpangbergKonnerud IL59.56+27.1518.33
15Anette Kjærås FiringAndebu IL1.00.44+28.0318.48
16Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.01.40+28.5919.05
17Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.02.27+29.4619.20
18Sissel RudningenHemsedal IL1.02.46+30.0519.25
19Anikken Gjein DybvikStokke IL1.34.52+1.02.1129.22
Solveig BerganNydalens SKdiskvalifisert
Arnhild KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert
Linn Carina DalandKristiansand OKikke startet
Hanne Lerche RaadalHalden SKikke startet
Marianne ReuschHeming Orienteringikke startet
Elise GisholtFossum IFikke startet

D 50-

3 230 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti StræteRingerike OL38.1411.50
2Maria JonssonNydalens SK39.49+1.3512.19
3Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn40.01+1.4712.23
4Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK40.04+1.5012.24
5Anita Sørensen DrageKongsberg OL40.23+2.0912.30
6Alix Young VikNydalens SK43.25+5.1113.26
7Berit DanielsenIL Tyrving49.57+11.4315.27
8Hilde VassendPorsgrunn OL53.16+15.0216.29
9Wenche LindløvSarpsborg OL57.19+19.0517.44
10Elisabeth HetlevikKongsberg OL58.06+19.5217.59
11Kathrine LunøeNydalens SK1.03.09+24.5519.33
12Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.06.15+28.0120.30
Kari MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Merete UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Astrid BrevikStokke ILikke startet
Tone Karina IngesenSarpsborg OLikke startet

D 60-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK31.3312.37
2Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK36.07+4.3414.26
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn45.46+14.1318.18
4Randi HansenStokke IL51.06+19.3320.26
5Gro EiaOL Trollo54.23+22.5021.45
6Else StordalOL Tønsberg og omegn1.03.31+31.5825.24
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 70-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd LangsethLarvik OK45.1018.04
2Margareta BrynhildsenStokke IL50.10+5.0020.04
3Hjørdis ØvreåsBotne SK1.04.01+18.5125.36
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 10

1 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre FurlandSandefjord OK18.5210.08
2Rasmus MjøsundNydalens SK20.08+1.1610.49
3Christian Berge GjellestadNydalens SK24.20+5.2813.04
4Christopher David EriksenLarvik OK56.11+37.1930.12

H 11-12

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarand GustafssonKongsberg OL17.288.44
2Gaute NysæterSkien OK24.10+6.4212.05
3Magnus SigurdsonStokke IL24.31+7.0312.15
4Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24.44+7.1612.22
5Niclas GunnerødStokke IL29.15+11.4714.37
6Ludvig SkramdalHedrum OL31.42+14.1415.51
7Herman Øen PaulsrudNydalens SK11.00.00+10.42.325.30.00
Silas Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert
Linus MjøsundNydalens SKdiskvalifisert
Rasmus EngehultNotodden OLikke startet

H 11-12N

1 860 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Andrey TerekhovSandefjord OKikke startet

H 13-14

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor LøkenKongsberg OL22.379.02
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK23.59+1.229.35
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL25.55+3.1810.22
4Martin Nøkleby MellingRingerike OL26.06+3.2910.26
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26.42+4.0510.40
6Øyvind LamarkGanddal IL27.53+5.1611.09
7Gabriel GjoneSandefjord OK30.42+8.0512.16
8Fridtjof ReuschHeming Orientering32.48+10.1113.07
9Brage EikåsSandefjord OK34.09+11.3213.39
10Henrik Repstad StoremyrHauken37.10+14.3314.52
Marius E. AamodtOppsal Orienteringikke startet

H 15-16

4 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute BerganNydalens SK39.209.44
2Tobias MathisenPorsgrunn OL40.09+0.499.56
3Christoffer SlettenRaumar Orientering57.23+18.0314.12
4Hallgeir BrevikStokke IL1.06.36+27.1616.29
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

H15B

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn32.5213.08

H 17-

5 230 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF46.048.48
2Bjørn HaavengenKongsberg OL50.36+4.329.40
3Odd StrandKongsberg OL52.05+6.019.57
4Ewen HeurtauxNotodden OL58.12+12.0811.07
5Hallvard KorenOK Moss1.01.35+15.3111.46
6Ola LestebergKongsberg OL1.02.50+16.4612.00
7Simen ElvhaugRaumar Orientering1.24.49+38.4516.13
8Håkon Nergaard BergStokke IL1.25.58+39.5416.26
Espen RøsteKongsberg OLdiskvalifisert

H 17-N

1 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kumar KarunanithiNOTEAM38.4920.52

H 40-

4 040 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig32.077.56
2Knut LandstadNydalens SK37.16+5.099.13
3Henning Bratland CarlsenOK Moss39.06+6.599.40
4Ledig Blom-HagenFossum IF39.20+7.139.44
5Håvard HågårdKonnerud IL40.38+8.3110.03
6Tommy JauhojärviAsker Skiklubb41.26+9.1910.15
7Ole Petter AasrumLarvik OK44.26+12.1910.59
8Johan JebsenHeming Orientering44.42+12.3511.03
9Olav HasaasFossum IF44.50+12.4311.05
10Thorbjørn VærpKristiansand OK45.30+13.2311.15
11Rune BlågestadIndre Østfold OK46.44+14.3711.34
12Fredrik LarsenIndre Østfold OK46.52+14.4511.36
13Christian ReuschHeming Orientering49.40+17.3312.17
14Håvard KvammeOL Toten-Troll53.46+21.3913.18
15Tom KristensenLarvik OK1.12.10+40.0317.51
16Ola NilsenOppsal Orientering1.20.35+48.2819.56
Eilert AamodtOppsal Orienteringikke startet

H 50-

4 040 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi34.368.33
2Øyvind DrageKongsberg OL34.48+0.128.36
3Are KristiansenIL Tyrving35.22+0.468.45
4Rune ScheeleNydalens SK35.26+0.508.46
5Einar LunøeNydalens SK35.59+1.238.54
6Yngvar ChristiansenBækkelagets SK38.24+3.489.30
7Arne JohannesenIL Gular39.56+5.209.53
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb40.13+5.379.57
9Gjermund GravirAsker Skiklubb40.18+5.429.58
10Jon Iver BakkenNydalens SK41.36+7.0010.17
11Kim Farnes HansenLierbygda OL42.14+7.3810.27
12Jan GatevoldPorsgrunn OL43.09+8.3310.40
13Knut Erling ØenHeming Orientering43.15+8.3910.42
14Per GustafssonKongsberg OL44.03+9.2710.54
15Ole IngesenSarpsborg OL44.53+10.1711.06
16Per Olav GulbrandsenLarvik OK44.55+10.1911.07
17Øystein JensenSarpsborg OL45.18+10.4211.12
18Rune EngehultNotodden OL45.47+11.1111.19
19Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn45.58+11.2211.22
20Harald BergeLøten o-lag46.42+12.0611.33
21Einar GisholtFossum IF47.02+12.2611.38
22Bjørn-Willy ArntzenAsker Skiklubb47.56+13.2011.51
23Harald Eide-FredriksenHeming Orientering48.10+13.3411.55
24Espen RaastadSkien OK48.13+13.3711.56
25Trond LundIL Tyrving48.20+13.4411.57
26Ole Petter VestølVegårshei IL51.37+17.0112.46
27Nils BerganNydalens SK51.41+17.0512.47
28Arne KristensenStokke IL53.35+18.5913.15
29Inge GlittumOK Skeidi57.07+22.3114.08
30Terje Ulla EikenKongsberg OL59.15+24.3914.39
31Trygve RognstadHadeland OL1.01.28+26.5215.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
32Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn1.02.09+27.3315.23
33Harald OmlandSkien OK1.04.53+30.1716.03
34Morten AndresenOK Skeidi1.04.56+30.2016.04
35Torgeir BrandalKongsberg OL1.05.33+30.5716.13
36Roger Andre VaneboKongsberg OL1.05.53+31.1716.18
37Roar TønnessenKongsberg OL1.18.26+43.5019.24
38Martin FrischknechtAlta OL1.41.54+1.07.1825.13
Christian JomaasFossum IFdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFikke startet

H 60-

3 230 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi31.479.50
2Sören JonssonNydalens SK34.51+3.0410.47
3Tom A. KarlsenFredrikstad SK36.53+5.0611.25
4Per Kristian EkebergIL Tyrving43.30+11.4313.28
5Reidar FossumAsker Skiklubb44.20+12.3313.43
6Elling AakreAndebu IL44.59+13.1213.55
7Øivind FadumSande Sportsklubb45.20+13.3314.02
8Atle RemmePorsgrunn OL49.01+17.1415.10
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL51.32+19.4515.57
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK53.46+21.5916.38
11Arne KristensenStokke IL55.03+23.1617.02
12Per Chr. HagenBø OL55.52+24.0517.17
Ragnar Niemi BergStokke ILdiskvalifisert

H 70-

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL30.1912.07
2Ragnar HillestadLardal OL30.55+0.3612.22
3Helge FossheimHedrum OL32.21+2.0212.56
4Rolf GjølbergLarvik OK33.20+3.0113.20
5Lars Martin GjeinStokke IL33.43+3.2413.29
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn36.40+6.2114.40
7Per Øystein AndersenLarvik OK38.25+8.0615.22
8Thorolf TrolsrudBotne SK39.24+9.0515.45
9Tor Eivind EdvardsenLarvik OK58.51+28.3223.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Magnar ØvreåsBotne SK1.04.12+33.5325.40
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 80-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein KorenOK Moss57.5423.09
2Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.02.38+4.4425.03
3Tore S RasmussenOL Tønsberg og omegn1.07.23+9.2926.57
4Helge HalvorsenLarvik OK1.14.25+16.3129.46

Direkte A

4 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars FremstadLarvik OK38.269.30
2Rolf AlstadFrol IL1.01.23+22.5715.11
3Erik Strøm JuliussenSandefjord OK1.02.45+24.1915.31
4Bernt GjellestadNydalens SK1.03.09+24.4315.37
5Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.05.58+27.3216.19
Christian BerntsenSandefjord OKdiskvalifisert
Hans Jørgen KrogstieKonnerud ILdiskvalifisert
Eirik RavnanIL Tyrvingdiskvalifisert

Direkte B

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elia Backlund EkvallHalden SK20.508.20
2Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering24.56+4.069.58
3Dag O JohansenAsker Skiklubb30.54+10.0412.21
4Inger SvalandOL Vallset/Stange33.33+12.4313.25
5Ivar MestadRøyken OL36.22+15.3214.32
6Rita RaastadSkien OK50.36+29.4620.14
7Karl Anton UndelandSturla, IF57.07+36.1722.50
8Mia EngehultNotodden OL58.03+37.1323.13
9Tormod LangaasNidarøst OK1.01.23+40.3324.33
10Ina BlågestadIndre Østfold OK1.06.16+45.2626.30
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Barrie SpeakeNOTEAMdiskvalifisert
Gro EllegaardVang OLikke startet
Anne SørlienGjø-Vard OLikke startet

Direkte C

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer KatlaFossum IF29.1914.39
2Anders JohnsenNOTEAM45.37+16.1822.48
3Kristin JohanssonHedrum OL45.38+16.1922.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.