Offisiell resultatliste for 2. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 17 april 2018

D-Kort

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynhild Meyer StautlandStord Orientering27.2513.42
2Nina HagerupStord Orientering30.26+3.0115.13
3Britt R TheodorsenStord Orientering38.41+11.1619.20
4Kirsti A  FrugårdStord Orientering45.59+18.3422.59
Turid HellandStord Orienteringdiskvalifisert

D-Lang

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene ØenStord Orientering56.5313.52
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.19.23+22.3019.21
Irinja AlmåsStord Orienteringdiskvalifisert

D-Mellom

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering1.15.1325.04

D60-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering1.05.0121.40
2Marie AasheimStord Orientering1.21.08+16.0727.02

H11-16N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon BergStord Orientering10.388.51

H-Kort

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin StautlandStord Orientering23.0911.34
2Børge HovdenStord Orientering25.10+2.0112.35
3Jon Folgerø-HolmStord Orientering26.37+3.2813.18

H-Mellom

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil  SkjoldeOnarheim 42.5814.19
2Øystein StautlandStord Orientering47.15+4.1715.45
3Steinar RøgenesStord Orientering1.03.42+20.4421.14
4Frode FitjarFitjar IL1.13.06+30.0824.22

H-Lang

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering35.498.44
2Arne Henrik HovdenStord Orientering41.25+5.3610.06
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL48.24+12.3511.48
4Even RolsnesStord Orientering50.58+15.0912.25
5Ove VedøyStord Orientering1.00.39+24.5014.47
6Magne AndresenStord Orientering1.02.40+26.5115.17
7Jon Magne BratsethStord Orientering1.10.09+34.2017.06
8Øyvind Gaute BergStord Orientering1.11.37+35.4817.28
9Jørgen WesterheimStord Orientering1.16.43+40.5418.42
Jarle HallandStord Orienteringdiskvalifisert

H60-

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar HillesdalStord Orientering39.2313.07
2Øyvind SkålevikFitjar IL51.41+12.1817.13
3Jonny HuseStord Orientering59.40+20.1719.53
4Steinar SlettemarkStord Orientering1.01.18+21.5520.26
5Sigvald RobberstadStord Orientering1.10.30+31.0723.30
6Harald WesterheimFitjar IL1.11.07+31.4423.42
7Gunnar NysæterStord Orientering1.22.07+42.4427.22
8Ingolf DybvikStord Orientering1.31.44+52.2130.34
9Atle IrgensStord Orientering1.36.41+57.1832.13

N-Open

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus AndresenStord Orientering21.4118.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.