Offisiell resultatliste for KM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 9 september 2018

D 17-20 7km

7 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF1.30.2312.51
2Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1.36.17+5.5413.41
3Vilde Årøen LykkeEmblem IL1.37.38+7.1513.53
4Sofie SjåholmMolde og Omegn IF2.04.01+33.3817.38

D 40- 5km

5 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF1.21.4115.35

H 11-12N 1,5km

1 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Chris Daniel Paulsen EideVelledalen32.4420.04
0Benjamin StørdalMolde og Omegn IF36.58+4.1422.40
0Leon Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF19.58+-12.4612.14

H 15-16 5km

5 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF1.35.5218.17

H 17-20 8,5km

8 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF1.39.2811.54

H 21- 8,5km

8 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven NylundMolde og Omegn IF1.12.458.42
2Henning Osnes TeigeneEmblem IL1.26.27+13.4210.21
3Knut Vidar Haukebø SiemMolde og Omegn IF2.03.00+50.1514.43

H 40- 7km

7 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF1.12.1710.16
2Arunas RazickasEmblem IL1.24.44+12.2712.03
3Victor StørdalMolde og Omegn IF1.39.15+26.5814.07

H 50- 7km

7 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind MorstølMolde og Omegn IF1.13.3710.28
2Stig BratsbergMolde og Omegn IF1.27.36+13.5912.27
3Knut OpdalMolde og Omegn IF1.54.44+41.0716.19
Stig DahleMolde og Omegn IFdiskvalifisert

H 60- 5km

5 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir NilsenEmblem IL1.20.4015.23
2Kjell StensåMolde og Omegn IF1.27.55+7.1516.46

H 70- 3,5km

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd HoleMolde og Omegn IF58.3117.28
2Edmund TalsethMolde og Omegn IF1.20.26+21.5524.00
Asbjørn HeggemHalsa ILdiskvalifisert
Asbjørn BergMolde og Omegn IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.