Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 25 august 2019

D 13-16

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Vingelen IL 159.23
1. Eline Horten Jordet20.302+0.1920.302+0.19
2. Guro Schjølberg17.362+2.0538.0620+0.06-0.13
3. Mari Grøtli Svergja21.17159.231-1-0.06
2Freidig 159.38+0.15
1. Ane Malene Kolstad22.504+2.3922.504+2.39
2. Anna Aurora Nolte15.31138.213-1+0.21-2.18
3. Mathea Spets Storhov21.17159.382-1+0.15-0.06
3Verdal OK 11.05.39+6.16
1. Trude Markhus22.033+1.5222.033+1.52
2. Mathea Baglo Bjørkeng17.493+2.1839.524+1+1.520.00
3. Fredrikke Baglo Bjørkeng25.473+4.301.05.393-1+6.16+4.24
4Freidig 21.09.30+10.07
1. Maria Strømdal Wik20.11120.111
2. Nora Halvorsen17.493+2.1838.00100.00
3. Lina Storler Snøfugl31.305+10.131.09.304+3+10.07+10.07
5Freidig 31.26.15+26.52
1. Marita Aske28.425+8.3128.425+8.31
2. Ella Sandstad30.065+14.3558.4850+20.48+12.17
3. Juni Hagelid Norheim27.274+6.101.26.1550+26.52+6.04
Byåsen IL 1diskvalifisert
1. Malin Nordgård Leirendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Åsa Bulldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Marie Wollan Benumdiskvalifisertdiskvalifisert
Verdal OK 2diskvalifisert
1. Sigrid Haugskottdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ane Skulbørstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anne Eline Vehus Skjervediskvalifisertdiskvalifisert

H 13-16

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 151.25
1. Iver Gjedrem Lund19.125+1.3019.125+1.30
2. Filip Mitchell Iversen16.073+2.3135.193-2+3.57+2.27
3. Martin Vehus Skjerve16.06151.251-2-3.57
2Freidig 152.32+1.07
1. Kristoffer Strømdal Wik17.462+0.0417.462+0.04
2. Emil Grønli13.36131.221-1-0.04
3. Iver Dalsaune Thun21.105+5.0452.322+1+1.07+1.07
3Freidig 252.37+1.12
1. Tristan Halvorsen17.42117.421
2. Alf Petter Lynum14.032+0.2731.452+1+0.23+0.23
3. Emil Reinertsen Leroyer20.523+4.4652.373+1+1.12+0.49
4Wing OK 156.58+5.33
1. August Hopstad Nykvist18.513+1.0918.513+1.09
2. Magne Guttvik16.345+2.5835.255+2+4.03+2.54
3. Petter Andreas Lona21.336+5.2756.584-1+5.33+1.30
5Byåsen IL 159.14+7.49
1. Erlend Aune20.367+2.5420.367+2.54
2. Ådne Stordal18.117+4.3538.4770+7.25+4.31
3. Vebjørn Bergh-Hansen20.272+4.2159.145-2+7.49+0.24
6Verdal OK 259.19+7.54
1. Magnus Alstad20.306+2.4820.306+2.48
2. Torstein Gjedrem Lund17.426+4.0638.1260+6.50+4.02
3. Olav Gjedrem Lund21.074+5.0159.1960+7.54+1.04
7Freidig 359.25+8.00
1. Vegard Lereim Storli19.114+1.2919.114+1.29
2. Hallvard Hellevik16.114+2.3535.2240+4.00+2.31
3. Ludvik Storler Snøfugl24.037+7.5759.257+3+8.00+4.00
8Byåsen IL 21.22.26+31.01
1. Herman Bruchmüller Sundt24.518+7.0924.518+7.09
2. Aslak Moxness28.448+15.0853.3580+22.13+15.04
3. Jørgen Aune28.518+12.451.22.2680+31.01+8.48
9OK Skøynar 11.40.11+48.46
1. Håkon Hallan27.239+9.4127.239+9.41
2. Hannah Gustad Strøm34.239+20.471.01.4690+30.24+20.43
3. Ole Andreas Veske38.259+22.191.40.1190+48.46+18.22

D 17-

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11.53.38
1. Ingeborg Eide34.34134.341
2. Ragnhild Eide36.0011.10.34100.00
3. Lene Berg Hanssen43.042+0.371.53.38100.00
2Frol IL 11.59.15+5.37
1. Eirin Svanøe-Hafstad36.022+1.2836.022+1.28
2. Mari Kilskar Grevskott39.382+3.381.15.4020+5.06+3.38
3. Maren Grande43.353+1.081.59.1520+5.37+0.31
3NTNUI 22.08.54+15.16
1. Hedwig Haas39.175+4.4339.175+4.43
2. Vilde Årøen Lykke47.107+11.101.26.2750+15.53+11.10
3. Ingunn Egeberg Vári42.2712.08.543-2+15.16-0.37
4OL Trollelg 12.11.20+17.42
1. Frida Haugskott38.594+4.2538.594+4.25
2. Kristin Haugskott41.143+5.141.20.133-1+9.39+5.14
3. Marit Schmid51.078+8.402.11.204+1+17.42+8.03
5NTNUI 52.16.29+22.51
1. Tonje Aasheim Nymark43.356+9.0143.356+9.01
2. Nina Asheim Birkeland43.444+7.441.27.1960+16.45+7.44
3. Solveig Blindheim49.107+6.432.16.295-1+22.51+6.06
6NTNUI 32.16.31+22.53
1. Emma Stenbacka44.248+9.5044.248+9.50
2. Ingrid Okkenhaug48.219+12.211.32.4580+22.11+12.21
3. Ingeborg Ellegaard Melby43.464+1.192.16.316-2+22.53+0.42
7Byåsen IL 22.17.08+23.30
1. Emma Arnesen43.547+9.2043.547+9.20
2. Maja Berger44.165+8.161.28.1070+17.36+8.16
3. Jenny Persson48.586+6.312.17.0870+23.30+5.54
8NTNUI 62.17.53+24.15
1. Idun Kristine Felde Olaussen37.363+3.0237.363+3.02
2. Åse Bergan46.036+10.031.23.394+1+13.05+10.03
3. Lene Therese Myrland54.149+11.472.17.538+4+24.15+11.10
9Frol IL 22.33.47+40.09
1. Kine Sofie Sandstad Skjeset45.169+10.4245.169+10.42
2. Randi Johanne Skjerve1.03.0510+27.051.48.2110+1+37.47+27.05
3. Eef Van Dongen45.265+2.592.33.479-1+40.09+2.22
10Wing OK 12.36.33+42.55
1. Randi Marie Mohus46.4810+12.1446.4810+12.14
2. Eva Tesarova48.038+12.031.34.519-1+24.17+12.03
3. Kjersti Elisabeth Midtbø1.01.4210+19.152.36.3310+1+42.55+18.38
Freidig 1diskvalifisert
1. Mari Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mari Angell-Petersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Dina Reitandiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 1diskvalifisert
1. Tilla Farnes Hennumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ane Dyrkorndiskvalifisertdiskvalifisert
3. Karen Oline Kolstaddiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4diskvalifisert
1. Pauline Røstum Bellingmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Synne Fossøydiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingvild Brekkediskvalifisertdiskvalifisert

H 17-

20 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 12.05.33
1. Eirik Langedal Breivik42.322+0.3542.322+0.35
2. Rasmus Rørholt Theisen43.293+3.061.26.011-1-0.35
3. Audun Heimdal39.3212.05.33100.00
2Frol IL 12.10.19+4.46
1. Carl Petter Lyngen44.554+2.5844.554+2.58
2. Tobias Alstad45.125+4.491.30.0740+4.06+1.08
3. Yngve Skogstad40.122+0.402.10.192-2+4.46+0.40
3Frol IL 22.11.16+5.43
1. Isak Bergset41.57141.571
2. Lars Sandstad Skjeset45.467+5.231.27.432+1+1.42+1.42
3. Simon Jakobsson43.333+4.012.11.163+1+5.43+4.01
4IL Tyrving 12.14.42+9.09
1. Styrk H Kamsvåg (Tyrving)47.197+5.2247.197+5.22
2. Erling Herjmstad (Fossum)43.504+3.271.31.095-2+5.08-0.14
3. Hans Petter Mathisen (Fredrikstad)43.333+4.012.14.424-1+9.09+4.01
5IL Leik 12.16.18+10.45
1. Oskar Andrén44.543+2.5744.543+2.57
2. Andreas Sølberg43.232+3.001.28.1730+2.16-0.41
3. Ola Keiserås48.017+8.292.16.185+2+10.45+8.29
6NTNUI 22.16.53+11.20
1. August Asheim Birkeland45.355+3.3845.355+3.38
2. Håkon Fruseth Christiansen45.396+5.161.31.146+1+5.13+1.35
3. Sindre Østgulen Deisz45.396+6.072.16.5360+11.20+6.07
7Asker Skiklubb 12.26.53+21.20
1. Henrik Fredriksen Aas55.4813+13.5155.4813+13.51
2. Sander Arntzen46.589+6.351.42.4610-3+16.45+2.54
3. Vegard Gulbrandsen44.075+4.352.26.537-3+21.20+4.35
8OL Trollelg 12.28.13+22.40
1. Anders Haugskott47.378+5.4047.378+5.40
2. Olav Andreas Remmen52.3511+12.121.40.129+1+14.11+8.31
3. Jan Schmid48.017+8.292.28.138-1+22.40+8.29
9Konnerud IL 12.34.17+28.44
1. Aslak Heimdal52.3611+10.3952.3611+10.39
2. Marius Aurebekk45.478+5.241.38.237-4+12.22+1.43
3. Jørgen Baklid55.5411+16.222.34.179+2+28.44+16.22
10Freidig 12.34.19+28.46
1. Mattis Holt50.4510+8.4850.4510+8.48
2. Mats Eidsmo48.1210+7.491.38.578-2+12.56+4.08
3. Lars Sandstad55.2210+15.502.34.1910+2+28.46+15.50
11NTNUI 32.37.51+32.18
1. Øystein Fruseth Christiansen1.04.5815+23.011.04.5815+23.01
2. Erlend Nilsen Sandnes40.2311.45.2112-3+19.20-3.41
3. Olav Milian Schmitt Gran52.309+12.582.37.5111-1+32.18+12.58
12Frol IL 32.54.23+48.50
1. Olav Vestøl46.016+4.0446.016+4.04
2. Hermann Leithe59.0814+18.451.45.0911+5+19.08+15.04
3. Rolf Alstad1.09.1413+29.422.54.2312+1+48.50+29.42
13Freidig 23.03.24+57.51
1. Jørgen Fiskum1.03.1114+21.141.03.1114+21.14
2. Kristian Fredrik Lynum56.3812+16.151.59.49140+33.48+12.34
3. Håkon Holstad1.03.3512+24.033.03.2413-1+57.51+24.03
14Tynset IF 13.08.40+1.03.07
1. Gaute Kvittum Nytrøen54.2212+12.2554.2212+12.25
2. Jørgen Schjølberg57.4713+17.241.52.0913+1+26.08+13.43
3. Geir Schjølberg1.16.3115+36.593.08.4014+1+1.03.07+36.59
15Byåsen IL 13.15.35+1.10.02
1. Petter Liabakk Eriksen48.289+6.3148.289+6.31
2. Håkon Sæternes1.14.2615+34.032.02.5415+6+36.53+30.22
3. Jérôme Soulard1.12.4114+33.093.15.35150+1.10.02+33.09
16OK Skøynar 13.43.41+1.38.08
1. Håvard Veie1.04.4016+22.431.04.4016+22.43
2. Lars Strøm1.18.5616+38.332.23.36160+57.35+34.52
3. Hallvar Hallan1.20.0517+40.333.43.41160+1.38.08+40.33
17Freidig 43.54.26+1.48.53
1. Lars Owren1.06.0517+24.081.06.0517+24.08
2. Vetle Grønvik Ekra1.42.0117+1.01.382.48.06170+1.22.05+57.57
3. Kasper Sæterhaug Knudsen1.06.2016+26.483.54.26170+1.48.53+26.48
Freidig 3diskvalifisert
1. Tomas Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Pål Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Stig Magnar Løvåsdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4diskvalifisert
1. Herman Ryen Martinsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jostein Tandbergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Jørgen Bogen Arenthdiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 5brutt
1. Johan Ivarssonbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt

D135-

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11.34.37
1. Rine Hanssen29.15129.151
2. Gøril Eide32.2311.01.38100.00
3. Nina-Beate Liabakk32.5911.34.37100.00
2Malvik IL 11.42.36+7.59
1. Sunniva Morgan29.572+0.4229.572+0.42
2. Hilde Forbord38.473+6.241.08.4420+7.06+6.24
3. Kjellrun Sporild33.522+0.531.42.3620+7.59+0.53
3Freidig 11.52.41+18.04
1. Grete Berge Owren35.093+5.5435.093+5.54
2. Mette Resell Nolte38.452+6.221.13.5430+12.16+6.22
3. Beth Paludan Carlsen38.473+5.481.52.4130+18.04+5.48
Frol IL 1diskvalifisert
1. Randi Jensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marte Skoglunddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Marianne Langøygarddiskvalifisertdiskvalifisert

H135-

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Trollelg 11.39.48
1. Bård Nonstad27.35127.351
2. Frode Haugskott37.015+6.171.04.362+1+3.11+3.11
3. Roar Skulbørstad35.122+4.291.39.481-1-3.11
2Freidig 1.41.53+2.05
1. Thomas Eidsmo30.412+3.0630.412+3.06
2. Pål Kittilsen30.4411.01.251-1-3.06
3. Stig Magnar Løvås40.289+9.451.41.532+1+2.05+2.05
3Nord-Østerdal OK 11.42.46+2.58
1. Harald Svergja35.065+7.3135.065+7.31
2. John Svergja36.574+6.131.12.036+1+10.38+3.07
3. Peder Aukrust Osmoen30.4311.42.463-3+2.58-7.40
4Byåsen IL 11.47.43+7.55
1. Torgeir Aune32.594+5.2432.594+5.24
2. Vegard Hansen38.446+8.001.11.435+1+10.18+4.54
3. Skjalg Stordal36.004+5.171.47.434-1+7.55-2.23
5Verdal OK 11.48.35+8.47
1. Kurt Ove Melbye31.013+3.2631.013+3.26
2. Einar Lund39.317+8.471.10.3230+9.07+5.41
3. Per Grande38.035+7.201.48.355+2+8.47-0.20
6Wing OK 11.49.54+10.06
1. Svein Erik Bratsberg35.596+8.2435.596+8.24
2. Fredrik Persson35.073+4.231.11.064-2+9.41+1.17
3. Øyvind Schjelderup38.487+8.051.49.546+2+10.06+0.25
7Wing OK 22.01.52+22.04
1. Agnar Renolen38.557+11.2038.557+11.20
2. Rune Stræte44.549+14.101.23.4970+22.24+11.04
3. Eivind Lona38.035+7.202.01.5270+22.04-0.20
8Freidig 12.02.05+22.17
1. Jon Holstad53.0011+25.2553.0011+25.25
2. Bjørnar Lynum33.322+2.481.26.329-2+25.07-0.18
3. Arild H Clausen35.333+4.502.02.058-1+22.17-2.50
9Byåsen IL 22.07.58+28.10
1. Børge Leiren42.449+15.0942.449+15.09
2. Hans Helmer Sæternes42.128+11.281.24.568-1+23.31+8.22
3. Geir Arne Lodgaard43.0210+12.192.07.589+1+28.10+4.39
10Melhus IL 12.11.52+32.04
1. Stein Ivar Foss38.568+11.2138.568+11.21
2. John Lerli53.3811+22.541.32.3410+2+31.09+19.48
3. Kjell Rune Logan-Halvorsrud39.188+8.352.11.52100+32.04+0.55
11Verdal OK 22.36.11+56.23
1. Ole Morten Frøseth46.1810+18.4346.1810+18.43
2. Karl Arne Melbye51.2910+20.451.37.4711+1+36.22+17.39
3. Inge Hafstad58.2411+27.412.36.11110+56.23+20.01
Frol IL 1diskvalifisert
1. Gunnar Vatndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Grevskottdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jo Langøygarddiskvalifisertdiskvalifisert
Malvik IL 1brutt
1. Ingebrigt Fuglembruttbrutt
2. Nicholas Morganbruttbrutt
3. bruttbrutt

D180-

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Tynset IF 12.21.50
1. Sigrid Kalbækken32.28132.281
2. Marit Eggen Nyaas1.02.2811.34.56100.00
3. Anne Mette Normann46.5412.21.50100.00
Verdal OK 1diskvalifisert
1. Gunhild Bredesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnhild Kvaaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eli Kristoffersendiskvalifisertdiskvalifisert

H180-

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11.33.21
1. Haakon Arnesen28.323+2.0228.323+2.02
2. Bjørn Berger29.43158.152-1+0.25-1.37
3. Kjell Maroni35.062+8.071.33.211-1-0.25
2Røros IL 11.36.56+3.35
1. Terje Schjølberg26.30126.301
2. Helge Sundberg31.203+1.3757.50100.00
3. Petter Gullikstad39.064+12.071.36.562+1+3.35+3.35
3Wing OK 11.46.56+13.35
1. Jostein Alvestad26.422+0.1226.422+0.12
2. Steinar Aasvang32.244+2.4159.063+1+1.16+1.04
3. Terje Midtbø47.506+20.511.46.5630+13.35+12.19
4Byåsen IL 21.48.43+15.22
1. Øystein Wiggen33.166+6.4633.166+6.46
2. Morten Skoglund37.206+7.371.10.3660+12.46+6.00
3. Øivind Magne Rogndalen38.073+11.081.48.434-2+15.22+2.36
5Steinkjer OK 11.50.38+17.17
1. Geir Gilde36.548+10.2436.548+10.24
2. Rolf Karset46.459+17.021.23.3980+25.49+15.25
3. Arve Lægran26.5911.50.385-3+17.17-8.32
6Verdal OK 11.52.28+19.07
1. Tor Ove Hallem32.165+5.4632.165+5.46
2. Stein Markhus31.132+1.301.03.294-1+5.39-0.07
3. Sverre Kristoffersen48.598+22.001.52.286+2+19.07+13.28
7Freidig 21.53.32+20.11
1. Tore Angell-Petersen35.107+8.4035.107+8.40
2. Arild Heggeset36.445+7.011.11.5470+14.04+5.24
3. Nils Olav Vennevik41.385+14.391.53.3270+20.11+6.07
8Freidig 11.58.08+24.47
1. Anders Waage31.294+4.5931.294+4.59
2. Magnus Landstad38.237+8.401.09.525+1+12.02+7.03
3. Geir Willumsen48.167+21.171.58.088+3+24.47+12.45
9Selbu OK 12.38.10+1.04.49
1. Jardar Sandstad41.299+14.5941.299+14.59
2. Magne Eidem44.218+14.381.25.5090+28.00+13.01
3. Gunnar Jarle Drivvold1.12.209+45.212.38.1090+1.04.49+36.49

MIX

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 11.32.49
1. Fredrik Vehus Skjerve32.46132.461
2. Nina Stensland Melbye37.016+19.351.09.47100.00
3. Mona Elisabeth Gjedrem Lund23.026+6.291.32.49100.00
2Tynset IF 11.35.36+2.47
1. Mari Gullbrekken Schjølberg44.272+11.4144.272+11.41
2. Elisabeth Espeland34.364+17.101.19.0320+9.16-2.25
3. Leif Arne Nytrøen16.3311.35.3620+2.47-6.29
3Melhus IL 11.40.04+7.15
1. Kristoffer Lerli48.224+15.3648.224+15.36
2. Trine Sunnset34.293+17.031.22.513-1+13.04-2.32
3. Hege Solhjem Melhuus17.132+0.401.40.0430+7.15-5.49
4IL Nansen 11.45.06+12.17
1. Liv Meli (Nansen)53.026+20.1653.026+20.16
2. Bente Horten (Vingelen)34.465+17.201.27.485-1+18.01-2.15
3. Ida J. Aadland(Røros)17.183+0.451.45.064-1+12.17-5.44
5Selbu OK 11.48.20+15.31
1. Øystein Husby48.033+15.1748.033+15.17
2. Elisabeth Størseth39.397+22.131.27.424+1+17.55+2.38
3. Anders Tørum20.384+4.051.48.205+1+15.31-2.24
6Frol IL 11.52.59+20.10
1. Magnhild Forseth1.00.187+27.321.00.187+27.32
2. Linnea Munkeby30.072+12.411.30.256-1+20.38-6.54
3. Marit Hæreid Sandstad22.345+6.011.52.5960+20.10-0.28
7Selbu OK 22.15.34+42.45
1. Harald Grønning52.405+19.5452.405+19.54
2. Bjarte Sundal47.468+30.201.40.267+2+30.39+10.45
3. Jone Samland35.087+18.352.15.3470+42.45+12.06
IL Leik 1fullført
1. Mai Iren Almås2.42.308+2.09.442.42.308+2.09.44
2. Svein Olav Åmot17.2612.59.5680+1.50.09-19.35
3. fullførtfullført
IL Leik 2diskvalifisert
1. Jan Hagediskvalifisertdiskvalifisert
2. Asbjørn Bjerkenåsdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Gunnar Søllbergdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.