Offisiell resultatliste for Individuelle klasser NM ski-o

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Individuelle klasser NM ski-o
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 18 februar 2018

N-åpen

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Tuva HaugeAsker Skiklubb1.00.38+5.0122.27
0Jakob EidNOTEAM55.3720.35
0Mathias EidNOTEAM46.30+-9.0717.13
0Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL1.24.48+29.1131.24
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL54.44+-0.5320.16

D 11-12

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna SpangbergKonnerud IL31.4411.45
2Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL39.38+7.5414.40
3Adele TeigenKongsberg OL51.37+19.5319.07
4Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK52.36+20.5219.28

D 13-14

4 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GustafssonKongsberg OL35.558.17
2Kathinka Zahl HagenFossum IF42.34+6.399.49
3Marie KvarmeSturla, IF49.28+13.3311.25
4Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.01.25+25.3014.11
5Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL1.02.23+26.2814.24
6Tiril Ebon EspedalNydalens SK1.09.17+33.2216.00

D 15-16

4 330 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL27.376.22
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL29.54+2.176.54
3Kristine KravdalGjø-Vard OL32.00+4.237.23
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL32.29+4.527.30
5Emma EngehultNotodden OL37.40+10.038.41
6Karoline TorøKongsberg OL41.56+14.199.41
7Hedda SpangbergKonnerud IL42.13+14.369.44
8Nora Småge HilsenKonnerud IL44.33+16.5610.17
9Tiril HolenKonnerud IL46.14+18.3710.40
10Ingrid MobråthenBotne SK50.40+23.0311.42
Kristin Melby JacobsenLardal OLikke startet

D 40-

6 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette SpangbergKonnerud IL1.10.0910.16
2Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1.18.05+7.5611.25

D 50-

5 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne MadslienNydalens SK41.428.00
2Gunhild HennumLierbygda OL44.45+3.038.35
3Tove HeimdalKonnerud IL50.00+8.189.35
4Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.02.07+20.2511.55
5Hanne KvåleHadeland OL1.05.49+24.0712.37
6Hege HeibergHadeland OL1.29.16+47.3417.08

H 10

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL45.5016.58
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL45.07+-0.4316.42

H 11-12

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel RastadAsker Skiklubb34.5312.55
2Ask Felland SætnanFossum IF39.01+4.0814.27
3Jon StrandKongsberg OL40.17+5.2414.55
Jan Olav BerganKongsberg OLdiskvalifisert

H 13-14

4 330 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll30.036.56
2Halvor LøkenKongsberg OL32.26+2.237.29
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL32.41+2.387.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Johannes Salvesen-LundeIL Koll36.54+6.518.31
5Arne BerganKongsberg OL42.24+12.219.47
6Jakob RastadAsker Skiklubb43.33+13.3010.03
7Endre SandKongsberg OL44.24+14.2110.15
8Martin Christoffer BorgIL Koll47.49+17.4611.02
9Jonas Johansen HickenIL Koll1.01.41+31.3814.14
10Jo Randar HolmøyHadeland OL1.03.24+33.2114.38

H 15-16

5 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL35.196.46
2Henrik ReuschHeming Orientering37.40+2.217.13
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering38.46+3.277.26
4Sondre Zahl HagenFossum IF38.48+3.297.26
5Mats LindaasElverum OK40.03+4.447.41
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL43.41+8.228.23
7Birk Felland SætnanFossum IF44.06+8.478.27
8Vetle DrageKongsberg OL46.18+10.598.53
9Åsmund SlokvikNotodden OL49.21+14.029.28
10Olav Kristian LundKongsberg OL50.19+15.009.39
11Johan EgerKongsberg OL55.29+20.1010.38
12Snorre SlokvikNotodden OL1.00.55+25.3611.41
Tobias EspedalNydalens SKikke startet

H 40-

6 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Jostein SætnanFossum IF44.186.29
2André JægtvikKonnerud IL51.18+7.007.30
3Kjell Petter SmågeKonnerud IL56.41+12.238.17
Sverre WisløffAsker Skiklubbikke startet

H 50-

6 830 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll38.445.40
2Kim Farnes HansenLierbygda OL43.16+4.326.20
3Harald Eide-FredriksenHeming Orientering50.48+12.047.26
4Stein H. HagenFossum IF51.41+12.577.34
5Rune EngehultNotodden OL52.03+13.197.37
6Kjetil EspedalNydalens SK52.58+14.147.45
7Geir Holm GundersenSturla, IF1.02.23+23.399.08
Ole Petter HaugenNydalens SKikke startet

Direkte Kort

4 330 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn35.348.12
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll39.03+3.299.01
3Ingeborg KvarmeSturla, IF49.23+13.4911.24
4Birgitte RastadAsker Skiklubb56.59+21.2513.09
5Kjetil SpangbergKonnerud IL57.36+22.0213.18
6Ingrid LestebergKongsberg OL1.07.00+31.2615.28
7Ane Kristine EidNOTEAM1.19.02+43.2818.15
8Marthe Graff-WiikSturla, IF1.29.45+54.1120.43
Brynjar HolenKonnerud ILdiskvalifisert

Direkte Lang

6 830 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind HelgerudHalden SK45.436.41
2Bodil HelgerudHalden SK53.01+7.187.45
3Johan LundeIL Koll54.18+8.357.57
4Roger WiikSturla, IF56.07+10.248.12
5Jon Erik KvarmeSturla, IF1.03.54+18.119.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.