Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 6 januar 2018

Damer - kort

1 820 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Taugbøl LomelandÅlgård Orientering22.4012.27
2Tone GiskeGanddal IL41.18+18.3822.41
3Aase SveinsvollGanddal IL1.05.22+42.4235.54

Herrer - kort

1 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøGanddal IL27.2615.04
2Ole Morten SvendsenGanddal IL28.41+1.1515.45
3Kristoffer TveitGanddal IL43.43+16.1724.01
4Eivind RothGanddal IL54.32+27.0629.57
Marius RøddeGanddal ILikke startet

Damer - mellom

3 430 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK42.3512.24
2Anna TaksdalGanddal IL44.44+2.0913.02
3Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb48.26+5.5114.07
4Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb54.11+11.3615.47
5Mariann SveinsvollGanddal IL56.07+13.3216.21
6Inger Skretting OpstadEgersund OK59.08+16.3317.14
7Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb59.44+17.0917.24
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb59.54+17.1917.27
9Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.07.15+24.4019.36
10Helga KlausenKlepp Kommune BIL1.07.28+24.5319.40
11Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.09.40+27.0520.18
12Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.15.00+32.2521.51
13Maria NilssonGanddal IL1.29.18+46.4326.02
Toril DahleGanddal ILdiskvalifisert
Ragnhild AuglændGanddal ILikke startet

Herrer - mellom

3 430 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31.309.11
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb35.28+3.5810.20
3Rune SvihusFrøyland ski fritid37.51+6.2111.02
4Per Ingar HadlandGanddal IL37.53+6.2311.02
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.34+7.0411.14
6Øyvind LamarkGanddal IL41.25+9.5512.04
7Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)42.38+11.0812.25
8Frank HansenEgersund OK43.03+11.3312.33
9Raymond B PettersenÅlgård Orientering44.00+12.3012.49
10Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb44.35+13.0512.59
11Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb44.46+13.1613.03
12Arne NygaardGanddal IL45.17+13.4713.12
13Bjarne GimreGanddal IL46.14+14.4413.28
14Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb46.51+15.2113.39
15Erlend BremnesGanddal IL47.48+16.1813.56
16Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb48.37+17.0714.10
17Leif Gunnar WikeneGanddal IL49.20+17.5014.22
18Håvard SvihusFrøyland ski fritid49.45+18.1514.30
19Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)50.49+19.1914.48
20Inge SkrettingCegal BIL51.19+19.4914.57
21Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb51.37+20.0715.02
22Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb53.43+22.1315.39
23Tore RøddeGanddal IL53.46+22.1615.40
24Jan Inge LundeGanddal IL54.46+23.1615.58
25Lars PrimstadNOTEAM58.10+26.4016.57
26Hans KlausenKlepp Kommune BIL58.36+27.0617.05
27Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.03.03+31.3318.22
28Ole AuklendSkattesport BIL1.03.19+31.4918.27
Knut SkjævelandGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang

4 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL38.239.04
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL49.45+11.2211.45
3Nora SvendsenGanddal IL50.27+12.0411.55
4Vibeke LamarkGanddal IL57.09+18.4613.30
5Lise IsachsenCegal BIL57.32+19.0913.36
6Helen LomelandÅlgård Orientering1.02.19+23.5614.43
7Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.02.41+24.1814.49
8Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.06.55+28.3215.49
9May MelingStavanger Orienteringsklubb1.12.16+33.5317.05
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang

4 230 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL33.427.58
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb37.24+3.428.50
3Morten Bjerga SundliGanddal IL37.36+3.548.53
4Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb38.17+4.359.03
5Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orientering40.54+7.129.40
6Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb41.05+7.239.42
7Trond LamarkGanddal IL41.15+7.339.45
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering42.18+8.369.59
9Svein-Erik KvameGanddal IL43.15+9.3310.13
10Otte OmdalGanddal IL43.16+9.3410.13
11Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb44.53+11.1110.36
12John BreilandKlepp IL45.35+11.5310.46
13Øystein HuglenNOTEAM46.00+12.1810.52
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)46.09+12.2710.54
15Jone SæbbøGanddal IL47.37+13.5511.15
16Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)48.23+14.4111.26
17Tore SvendsenGanddal IL50.09+16.2711.51
18Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb53.28+19.4612.38
19Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb55.33+21.5113.07
20Trond BreilandNOTEAM56.43+23.0113.24
21Tor Sverre SkåraEgersund OK59.50+26.0814.08
Paul Terje HaarrGanddal ILikke startet
André SirevågGanddal ILikke startet

Nybegynner

790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL14.3618.28
2Inge LølandGanddal IL43.41+29.0555.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.