Offisiell resultatliste for Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 2 september 2018

N-åpen

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldGanddal IL19.3212.12
0Terje HaarrGanddal IL36.2522.45
0Karen OrstadGanddal IL25.5416.11
0Liven OrstadGanddal IL33.2720.54
0Lea StokkelandÅlgård Orientering21.2413.22
0Tea StokkelandÅlgård Orientering21.3013.26

D -10

1 900 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Maren OftedalÅlgård Orienteringikke startet

D 11-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.077.25
2Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)14.11+0.047.27
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering14.13+0.067.28
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet

D 13-14

4 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)27.086.37
2Anna TaksdalGanddal IL27.41+0.336.45
3Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)30.40+3.327.28
4Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)33.17+6.098.07
5Thea Beate PuntervoldEgersund OK38.03+10.559.16
Hilde OhrGanddal ILdiskvalifisert

D 15-16

5 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.497.51
2Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.02.08+17.1910.54
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

D 17-20

8 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.08.407.53
2Nora SvendsenGanddal IL1.19.30+10.509.08

D 17-20B

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie PuntervoldEgersund OK42.2010.19

D 21-

12 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.34.007.42
2Silje Skorve SkarpeidGanddal IL1.56.58+22.589.35

D 40-

8 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.20.389.16
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.20.58+0.209.18
3Lise IsachsenNOTEAM1.21.12+0.349.20
4Vibeke LamarkGanddal IL1.27.22+6.4410.02
5Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.32.53+12.1510.40
6Mariann SveinsvollGanddal IL1.48.54+28.1612.31

D 50-

5 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK45.528.02
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)55.20+9.289.42
3Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.01.16+15.2410.44
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.02.17+16.2510.55
5Ann Karin TjørhomGanddal IL1.03.02+17.1011.03

D 60-

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb35.128.11
2May MelingStavanger Orienteringsklubb54.02+18.5012.33

D 70-

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb41.099.34
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb49.49+8.4011.35

H -10

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)52.3427.40
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 11-12

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.546.47
2Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)14.08+1.147.26
3Marius RøddeGanddal IL14.29+1.357.37
4Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)15.51+2.578.20
5Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)52.53+39.5927.50

H 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL21.0713.11

H 13-14

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)23.465.47
2Edvin AakreEgersund OK23.48+0.025.48
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb23.55+0.095.50
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)23.56+0.105.50
5Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)25.13+1.276.09
6Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25.51+2.056.18
7Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)26.49+3.036.32
8Samuel A StokkelandÅlgård Orientering27.31+3.456.42
9Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)30.55+7.097.32
10Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)33.20+9.348.07
11Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)33.30+9.448.10
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL26.2113.52

H 15-16

8 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.08.027.49
2Tobias RøddeGanddal IL1.16.26+8.248.47
3Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.19.45+11.439.10
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.22.25+14.239.28
5Elias EidsvågGanddal IL1.25.51+17.499.52
6Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.35.32+27.3010.58
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILdiskvalifisert
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-A kort

8 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.18.319.01
2Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL2.22.16+1.03.4516.21

H 21-

15 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1.41.486.41
2Morten Bjerga SundliGanddal IL1.44.06+2.186.50
3Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)1.45.27+3.396.56
4Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.50.19+8.317.15
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.51.55+10.077.21
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering2.13.33+31.458.47
Lars Sigve OftedalÅlgård Orienteringbrutt

H 40-

12 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BreivoldGanddal IL1.41.548.21
2Gunnar PettersonEgersund OK1.52.38+10.449.13
3Nils Tore PuntervoldEgersund OK2.01.13+19.199.56
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 50-

8 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.04.057.21
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.04.30+0.257.24
3Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.07.26+3.217.45
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.07.34+3.297.45
5Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.07.44+3.397.47
6Per Olav HaarrGanddal IL1.08.00+3.557.48
7Lars HelgelandGanddal IL1.08.10+4.057.50
8Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.08.30+4.257.52
9Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb1.16.10+12.058.45
10Trond LamarkGanddal IL1.18.54+14.499.04
11Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.19.05+15.009.05
12Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)1.21.01+16.569.18
13Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.26.28+22.239.56
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.32.08+28.0310.35

H 60-

5 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb44.517.52
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb48.17+3.268.28
3Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.01.43+16.5210.49
4Terje StokkelandÅlgård Orientering1.01.56+17.0510.51
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 70-

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SvihusGanddal IL35.368.16
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb40.04+4.289.19
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb41.40+6.049.41
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag41.54+6.189.44

C-Åpen

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)17.109.02
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

B-Åpen

4 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK33.228.08
2Tore RøddeGanddal IL33.48+0.268.14
3Kristin BreivoldGanddal IL34.13+0.518.20
4Frode Halvor LundÅlgård Orientering36.07+2.458.48
5Arild SvihusGanddal IL41.28+8.0610.06
6Grete Stokke SeljeskogGanddal IL44.03+10.4110.44
7Kristin Furre OweGanddal IL1.03.51+30.2915.34
Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.