Offisiell resultatliste for Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 14 februar 2018

DA

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.11.41
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.26.12+14.31

HA

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett43.28
2Andreas DaleBergens TF45.27+1.59
3Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett48.51+5.23
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK53.45+10.17
5Tore NymarkVaregg Fleridrett54.39+11.11
6Mathias RosenlundVaregg Fleridrett56.04+12.36
7Øistein StemmeHordaveg BIL58.55+15.27
8Kristian RykkjeVaregg Fleridrett59.18+15.50
9Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.00.44+17.16
10Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.01.53+18.25
11Kjetil DammTIF Viking1.09.40+26.12
12Birk Bell LysakerFana IL1.10.02+26.34
13Tore Svein NeseAskøy OL1.22.19+38.51
14Anders Tønnessen RødFana IL1.31.59+48.31
15Lars FjellangerFana IL1.55.00+1.11.32

DB

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linda RykkjeVaregg Fleridrett54.55
2Tove AasheimVaregg Fleridrett55.32+0.37
3Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.01.24+6.29
4Ingrid SandvollGneist, IL1.04.22+9.27
5Siren GreveBergens TF1.15.55+21.00

HB

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin Stustad44.56 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Øistein BøeFana IL50.12+5.16
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett50.17+5.21
4Jan HauglandÅrstad IL50.53+5.57
5Olav LofthusHordaveg BIL54.55+9.59
6Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett55.25+10.29
7Stein Ove DyngelandStatoil BIL56.23+11.27
8Sturla Stemshaug56.56+12.00
9Ørjan Eirik ValestrandFana IL58.51+13.55
10Knut UtneFana IL1.02.06+17.10
11Matti TorgersenBergens TF1.12.52+27.56
12Knut Hestenes1.19.12+34.16
13Svein RosselandHordaveg BIL1.26.23+41.27
Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert
Trond DøskelandFana ILdiskvalifisert

DC

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siri Elisabet HelleFana IL50.02
Nina SoligardBergens TFdiskvalifisert

HC

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rolf NordOs Orienteringsklubb30.38
2Brage Bell LysakerFana IL31.06+0.28
3Øistein PaulsenBergens TF35.07+4.29
4Harald LyngtunFana IL44.29+13.51
5Magne RaadalFana IL46.04+15.26
6Håkon HauglandStatoil BIL47.04+16.26
Kjetil NummedalFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.