Offisiell resultatliste for Ringeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 27 mai 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir-AL | Dir-B | Dir-C | D 19- | H 19- | Dir-AK

IL Tyrving

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Simen Bryhn BergstrømN-åpen (12)20.3214.46
0Herman Finstad LandN-åpen (12)15.5811.29
0Elias MolundN-åpen (12)17.1112.21
0Magnus MolundH -10 (6)19.299.44
1Per Kristian EkebergH 60- (17)25.517.06
1Vida Helland-HansenD 13-14 (4)33.2710.06
1Stella HolmboeD 15-16 (5)37.048.40
1Geir HoffH 40- (14)40.437.24
2Kjell Gorm RøkkeH 70- (15)30.28+1.309.05
2Audun WeltzienH 19- (31)39.28+0.345.38
2Inger TiltnesD 65- (4)41.18+9.1712.19
2Dag Helland-HansenH 50- (30)30.34+0.466.46
2Wenche HultgreenD 60- (3)29.56+2.068.56
2Thor NorderudH 17-B (2)50.06+6.5415.08
3Morten Nilstad PettersenDirekte AL (17)43.25+6.407.54
3Marianne NjåsteinD 50- (26)32.38+2.458.57
4Hasse BergstrømH 70- (15)31.27+2.299.23
4Aud I SpjelkavikD 65- (4)54.19+22.1816.12
5Vegard Brun SagaDirekte AL (17)46.35+9.508.29
5Solveig BlandkjennD 19- (6)56.11+12.5210.14
5Erik ThorssonH 19- (31)44.20+5.266.20
5Per SlungaardH 50- (30)33.14+3.267.22
6Camilla Abelsen StridsklevDirekte AK (21)42.04+7.339.51
7Are NjåsteinDirekte AK (21)43.24+8.5310.09
7Helge LyeH 70- (15)34.59+6.0110.26
7Jacob Finstad LandH 11-12 (10)20.53+7.3810.26
7Per ØhlckersH 65- (11)35.50+7.069.50
9Katrine Finstad LandDirekte AK (21)43.43+9.1210.14
9Espen JakobsenH 19- (31)45.36+6.426.31
9Anne Kristine NorderudD 50- (26)35.14+5.219.40
9Kjetil MolundH 40- (14)52.43+12.009.36
9Lars-Erik FiskumH 60- (17)29.42+3.518.09
9Arne TiltnesH 65- (11)38.04+9.2010.27
11Berit BergeD 50- (26)36.29+6.3610.01
11Egil EideH 50- (30)34.41+4.537.41
12Styrk Hundseid KamsvågH 19- (31)47.30+8.366.47
13Berit DanielsenD 50- (26)37.25+7.3210.16
13Kristoffer JacobsenH 19- (31)48.19+9.256.54
14Bjørn SpjelkavikH 70- (15)44.32+15.3413.17
15Else GrandalD 50- (26)38.00+8.0710.26
15Olav NipenH 60- (17)39.11+13.2010.45
16Kjersti SkantzeD 50- (26)38.15+8.2210.30
16Don SkantzeH 60- (17)39.46+13.5510.55
17Hallvard BergH 50- (30)38.03+8.158.26
18Helle HundseidD 50- (26)41.34+11.4111.25
20Anna GöhlmanD 50- (26)45.03+15.1012.22
21Gunnar A FiskumH 19- (31)53.34+14.407.39
21Frode KamsvågH 50- (30)40.40+10.529.01
26Siw SolstadD 50- (26)53.48+23.5514.46
Bjørn Henning GrandalH 50- (30)diskvalifisert
Kristoffer ØhlckersH 13-16Cikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.