Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / OL Trollo
Dato: lørdag 9 juni 2018

N-åpen

1 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kaia RingenOL Trollo15.38+-8.1010.01
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn37.18+13.3023.54
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn34.47+10.5922.17
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK23.4815.15
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn21.18+-2.3013.39
Kaia RingenOL Trolloikke startet

D -10

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingvild RingheimLarvik OK17.23+1.339.08
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK15.508.20
0Maja KristensenNotodden OL34.19+18.2918.03
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL20.19+4.2910.41

D 11-12

2 220 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille ZagarLarvik OK33.0214.52
2Thelma BrathagenLarvik OK37.07+4.0516.43
3Daniella GjoneSandefjord OK38.13+5.1117.12
4Annika van RaaijHedrum OL38.24+5.2217.17
5Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn43.03+10.0119.23
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLikke startet

D 13-14

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn24.309.25
2Synne SandvenNotodden OL27.36+3.0610.36
3Maria GrovanOL Tønsberg og omegn32.56+8.2612.40
4Ingeborg HovdejordNotodden OL35.46+11.1613.45
5Iril RingheimLarvik OK40.41+16.1115.38
6Agathe BrathagenLarvik OK40.48+16.1815.41
7Marlene SkramdalHedrum OL43.37+19.0716.46

D 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn StrømSandefjord OK21.1011.08

D 15-16

3 560 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL35.5610.05
2Une HoltermannPorsgrunn OL38.58+3.0210.56
3Eline SchjervenLardal OL41.28+5.3211.38
4Emma EngehultNotodden OL43.44+7.4812.17
5Mina SchjervenLardal OL44.32+8.3612.30
6Ingrid MobråthenBotne SK45.54+9.5812.53
7Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL46.33+10.3713.04
8Ida Sofie HjortlandLarvik OK46.51+10.5513.09
9Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn52.59+17.0314.52
10Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn53.43+17.4715.05
11Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL53.53+17.5715.08
12Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.04.10+28.1418.01
Lise StrømSandefjord OKbrutt
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnbrutt

D 17-C

2 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirunn HiisStokke IL29.4413.23
2May-Britt SkramdalHedrum OL36.14+6.3016.19
3Else StordalOL Tønsberg og omegn37.41+7.5716.58
4Kari BergLarvik OK54.24+24.4024.30

D 17-18

3 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL39.1910.07
2Elise AusenPorsgrunn OL44.17+4.5811.24
3Anne Omholt BerrefjordLardal OL47.49+8.3012.19
4Maren NorderudIL Tyrving51.42+12.2313.19
5Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL57.24+18.0514.47
6Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.02.25+23.0616.05

D 19-20

3 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb35.119.04
2Emilie WestinNydalens SK43.35+8.2411.13
3Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL44.57+9.4611.35
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert

D 21-

3 880 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK36.399.26
2Live Bredholt JørgensenNTNUI40.07+3.2810.20
3Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn42.30+5.5110.57
4Elin BjervaLarvik OK42.35+5.5610.58
5Ingrid UndstadLarvik OK44.26+7.4711.27
6Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn44.35+7.5611.29
7Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL45.30+8.5111.43
8Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL45.48+9.0911.48
9Kristine AusenNTNUI46.22+9.4311.57
10Linn Verde ThonSturla, IF46.28+9.4911.58
11Julie HjortlandNTNUI50.42+14.0313.04

D 40-

3 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL36.259.23
2Liv SchjervenLardal OL50.15+13.5012.57
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn54.30+18.0514.02
4Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.11.28+35.0318.25

D 45-

3 560 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK38.1910.45
2Birgit Økern JensenKonnerud IL40.07+1.4811.16
3Sara MathisenPorsgrunn OL40.14+1.5511.18
4Mai Britt BjørkSandefjord OK40.45+2.2611.26
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL47.03+8.4413.12
6Anette Kjærås FiringAndebu IL51.55+13.3614.35
7Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn57.19+19.0016.06
8Lenka WestinPorsgrunn OL57.48+19.2916.14
9Katrine van RaaijHedrum OL1.06.41+28.2218.43
10Wenche EikåsSandefjord OK1.20.13+41.5422.31

D 50-

3 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde VassendPorsgrunn OL48.1613.33
2Veslemøy SolbergKonnerud IL51.13+2.5714.23
3Anne Kristine NorderudIL Tyrving52.49+4.3314.50
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL53.51+5.3515.07
5Toini SkyttersæterKonnerud IL55.58+7.4215.43
6Astrid BrevikStokke IL1.01.46+13.3017.21

D 55-

3 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL41.1611.35
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL51.55+10.3914.35

D 60-

3 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK45.4212.50
2Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.03.18+17.3617.46

D 65-

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi HansenStokke IL57.4622.44
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL58.51+1.0523.10

D 70-

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd LangsethLarvik OK57.1322.31
2Eli KlovningPorsgrunn OL1.19.45+22.3231.23

D 80-

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.02.1424.30

D 75-

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL59.1123.18

H -10

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sindre FurlandSandefjord OK16.568.54
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn24.10+7.1412.43

H 11-12

2 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdsonStokke IL27.2512.20
2Ludvig SkramdalHedrum OL36.33+9.0816.27
Gaute NysæterSkien OKikke startet
Ole Magnus StoremyrIL Haukenikke startet

H 13-14

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK22.448.44
2Benjamin GjoneSandefjord OK25.16+2.329.43
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL27.29+4.4510.34
4Brage EikåsSandefjord OK28.01+5.1710.46
5Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL28.46+6.0211.03
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn29.21+6.3711.17
7Theodor BjørkSandefjord OK31.55+9.1112.16
8Gabriel GjoneSandefjord OK34.30+11.4613.16
9Henrik Repstad StoremyrIL Hauken34.37+11.5313.18
10Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn36.13+13.2913.55
11Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn44.05+21.2116.57
12Oskar BaklidKonnerud IL50.29+27.4519.25
13Erik ZagarLarvik OK1.09.03+46.1926.33

H 13-16C

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred SchauKonnerud IL1.01.5327.52

H 15-16

3 880 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK29.217.33
2Tobias MathisenPorsgrunn OL34.35+5.148.54
3Viljan van RaaijHedrum OL35.26+6.059.07
4Iver RingheimLarvik OK36.29+7.089.24
5Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn37.35+8.149.41
6Halvard KornmoPorsgrunn OL38.41+9.209.58
7Åsmund SlokvikNotodden OL41.47+12.2610.46
8Jonas EikåsSandefjord OK42.57+13.3611.04
9Henrik R HoltHedrum OL43.07+13.4611.06
10Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL50.57+21.3613.07
11Snorre SlokvikNotodden OL51.02+21.4113.09
12Hallgeir BrevikStokke IL1.04.55+35.3416.43
13Martin AusenPorsgrunn OL1.29.06+59.4522.57

H 17-C

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn23.4310.40
2Oliver DraveckyOL Trollo27.33+3.5012.24
3Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn37.49+14.0617.02

H 17-N

1 900 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H 17-18

4 290 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn35.218.14
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL38.35+3.148.59
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn40.55+5.349.32
4Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL45.54+10.3310.41
5Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn46.05+10.4410.44
6Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn48.05+12.4411.12
7Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL52.45+17.2412.17
Skjalg NysæterSkien OKikke startet

H 19-20

4 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL31.587.27
2Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI36.12+4.148.26

H 21-

4 290 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thore KornmoPorsgrunn OL35.158.13
2Jørn SundbyLarvik OK36.20+1.058.28
3Jørgen FrøydLarvik OK38.53+3.389.03
4Erling GrammeltvedtOK Skeidi39.13+3.589.08
5Helge GisholtOK Skeidi41.33+6.189.41
6Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK44.36+9.2110.23
7Harald ThonSturla, IF44.46+9.3110.26
8Robert FredriksenNotodden OL52.32+17.1712.14
Steinar LandeBø OLdiskvalifisert
Harald KvisliNotodden OLikke startet

H 40-

4 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper FlogstadIL Hauken54.2912.42
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL54.59+0.3012.48

H 45-

3 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag AusenPorsgrunn OL33.448.41
2Jo Børre EikåsSandefjord OK36.30+2.469.24
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39.47+6.0310.15
4Sturle FurlandSandefjord OK39.53+6.0910.16
5Tom KristensenLarvik OK40.21+6.3710.23
6Anders Kristian HoltHedrum OL43.15+9.3111.08
7Eelco van RaaijHedrum OL49.22+15.3812.43
8Jostein MehammerPorsgrunn OL59.08+25.2415.14
Bjørn LiePorsgrunn OLikke startet

H 50-

3 880 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar OlsrødStokke IL37.019.32
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK38.04+1.039.48
3Rune EngehultNotodden OL39.47+2.4610.15
4Lars BaklidKonnerud IL40.12+3.1110.21
5Jan GatevoldPorsgrunn OL40.26+3.2510.25
6Kjell WestinPorsgrunn OL42.01+5.0010.49
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL46.40+9.3912.01
8Arne Håkon JørgensenSandefjord OK48.56+11.5512.36
9Christian JomaasFossum IF51.26+14.2513.15
10Inge RingheimLarvik OK1.10.36+33.3518.11
11Oskar KaaløySandefjord OK1.51.19+1.14.1828.41
Øyvind FlaattenOK Skeidiikke startet

H 55-

3 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kim Farnes HansenLierbygda OL32.349.08
2Inge GlittumOK Skeidi39.28+6.5411.05
3Morten AndresenOK Skeidi51.07+18.3314.21

H 60-

3 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi29.538.23
2Torgeir StrandhagenRøyken OL31.54+2.018.57
3Harald HoviSkien OK41.01+11.0811.31
4Trond HegnaAsker Skiklubb42.06+12.1311.49
5Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn57.47+27.5416.13

H 65-

3 560 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb36.5110.21
2Sveinung RekaaNotodden OL38.05+1.1410.41
3Atle RemmePorsgrunn OL39.15+2.2411.01
4Ole JohanssonPorsgrunn OL41.09+4.1811.33
5Per FuruheimSkien OK42.57+6.0612.03
6Elling AakreAndebu IL45.05+8.1412.39
7Dag KristensenOK Skeidi45.17+8.2612.43
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL48.42+11.5113.40
9Per Chr. HagenBø OL48.55+12.0413.44
10Per ØhlckersIL Tyrving50.16+13.2514.07
11Hugo A. ChristensenNotodden OL54.30+17.3915.18
12Ragnar Niemi BergStokke IL59.34+22.4316.43

H 70-

2 540 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL28.5711.23
2Ragnar HillestadLardal OL33.19+4.2213.07
3Rolf GjølbergLarvik OK34.39+5.4213.38
4Lars Martin GjeinStokke IL39.08+10.1115.24
5Kjell MeenPorsgrunn OL39.42+10.4515.37
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn41.19+12.2216.15
7Roar LøkenSandefjord OK43.27+14.3017.06
8Kjell DolvaSkien OK45.06+16.0917.45
9Helge FossheimHedrum OL45.07+16.1017.45
10Alf Johan HjelmtvedtEiker OL46.21+17.2418.14
11Carl Ove BergOK Skeidi57.38+28.4122.41
12John SchauKonnerud IL1.10.17+41.2027.40
Arne KristensenStokke ILdiskvalifisert
Jiri UrvalekPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 75-

2 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF34.4213.39
2Tor Eivind EdvardsenLarvik OK49.27+14.4519.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn51.25+16.4320.14
4Ivar Louis BergSturla, IF52.33+17.5120.41
5Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL54.43+20.0121.32
6Anton LommeHedrum OL58.18+23.3622.57
7Odd AureDrangedal OL1.04.13+29.3125.16
8Ronald BjervaDrangedal OL1.05.50+31.0825.55
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H80-

2 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Helge HalvorsenLarvik OKbrutt
Fritjof RobertsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Oddvar GjelstadSandefjord OKikke startet

H17-B

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor NorderudIL Tyrving38.3214.49

D17-B

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HjortlandLarvik OK29.4511.26
2Nora Skyttersæter SaugerudHalden SK44.54+15.0917.16
3Anne Berg GjølbergLarvik OK51.43+21.5819.53
Kristin Repstad StoremyrIL Haukendiskvalifisert

A-Åpen

3 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre  EvensenOL Tønsberg og omegn39.0410.58
2Håkon O  BerrefjordLardal OL45.28+6.2412.46
3Dan KristensenNotodden OL46.58+7.5413.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Liv Kristin O  BerrefjordLardal OL54.57+15.5315.26
5Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.01.42+22.3817.19
6Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL1.05.34+26.3018.25

B-Åpen

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut GjoneSandefjord OK36.3114.02
2Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn49.41+13.1019.06
3Jon Lars HovdejordNOTEAM51.55+15.2419.58
4Kristin JohanssonHedrum OL53.27+16.5620.33
5Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.15.06+38.3528.53

C-Åpen

2 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gøran BjørkSandefjord OK38.0717.10
2Sigrun GjoneSandefjord OK51.51+13.4423.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.