Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 2
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

N-åpen

1 690 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anna Solheim IsumvoldenOK Moss31.3918.43
0Mikkel HystadHalden SK24.4214.36
0Olivia RoskifteOK Moss44.2226.15
0Liv SannesVarteig OL19.0611.18
0Vegard Stigum HalvorsenHalden SK24.2814.28
0Ingrid Pehrsen-LundeSarpsborg OL24.4014.35
0Oskar RoskifteOK Moss44.1126.08
0Aksel SolbergFredrikstad SK24.3714.33
0Andrea HunderiFredrikstad SK18.0510.42
0Linda Solheim IsumvoldenOK Moss31.2618.35
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL28.3816.56
0Mats Dyrlie AndersenVarteig OL19.2811.31
0Vilma DanevadFredrikstad SK21.4212.50
0Håkon BryggenHalden SK22.0013.01
0Emmelie Thøgersen EideOK Moss10.166.04
0Trym StrømbergFredrikstad SK28.1516.42
0Maja Dyrlie AndersenVarteig OL19.0711.18
0Hanna Andreassen AasHalden SK28.4717.01
0Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK18.1710.49
0Eira Bronebakk JohanssonHalden SK35.2120.55
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK25.3015.05
0Martine HunderiFredrikstad SK25.1414.55
0Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss36.4621.45
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK19.1911.25
0Kristian Lind-LarsenOK Moss22.0713.05
0Adrian Spolèn JansenGimle IF22.2413.15
0Solan LøkenOK Moss22.4313.26
0Teodor HarridsleffGimle IF22.2913.18
0Emma BraathenTrøsken IL28.4417.00
0Håkon PrangerødSarpsborg OL10.146.03
0Christoffer DalerHalden SK18.2210.52
0Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL17.4310.28
0Tobias FlekkumHalden SK18.2610.54
0Tirild StrandSarpsborg OL20.1011.55
0Milli BryneOK Moss29.5017.39
0Lukas Johannesen BergestadHalden SK18.3210.57

D -10

1 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin Husebye AamodtFredrikstad SK23.5112.06
2Sofie Holm NedrebøOK Moss33.43+9.5217.06
3Una RetteraasenIndre Østfold OK46.42+22.5123.42

D 11-12

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL20.259.16
2Emma Aune JakobsenOK Moss24.46+4.2111.15
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK24.58+4.3311.20
4Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK27.40+7.1512.34
5Sigrid Schmitt GranHalden SK27.51+7.2612.39
6Erle Elise WoldOK Moss30.21+9.5613.47
7Jenny DanevadFredrikstad SK32.13+11.4814.38
8Erle WetterhusOK Moss34.36+14.1115.43
9Julie SåheimFredrikstad SK35.44+15.1916.14
10Thea KvalheimHalden SK37.30+17.0517.02
11Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK39.56+19.3118.09
12Guro OttesenFredrikstad SK42.13+21.4819.11
13Ingrid SteinslandFredrikstad SK47.14+26.4921.28
14Åse Valero KjerkreitHalden SK52.24+31.5923.49
15Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK59.32+39.0727.03

D 13-14

2 630 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK26.039.54
2Julie Sophie WoldOK Moss28.54+2.5110.59
3Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL31.04+5.0111.48
4Marie Lien BackstrømHalden SK32.45+6.4212.27
5Frida Hovgaard EisvangOK Moss32.49+6.4612.28
6Emma Helene OlsenHalden SK33.40+7.3712.48
7Amalie LøkkebergFredrikstad SK34.09+8.0612.59
8Sigrid HaugeSarpsborg OL42.10+16.0716.01
9Erika Lind-LarsenOK Moss43.07+17.0416.23
10Elma Sagli GudimIndre Østfold OK44.00+17.5716.43
11Marikken ChristensenSarpsborg OL48.25+22.2218.24
12Julie BrenåsVarteig OL51.23+25.2019.32

D 15-16

3 140 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Embla ØvretveitFredrikstad SK30.489.48
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK31.06+0.189.54
3Alexandra AngvollFredrikstad SK33.58+3.1010.49
4Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss41.31+10.4313.13
5Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL43.21+12.3313.48
6Nina PedersenSarpsborg OL45.59+15.1114.38
7Vilde RetteraasenIndre Østfold OK48.05+17.1715.18
8Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK51.38+20.5016.26

D 17-20

3 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora GjølsjøOK Moss26.017.33
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss30.01+4.008.43
3Marie Lindløv JensenSarpsborg OL35.23+9.2210.17
4Helena ÅsbergSarpsborg OL37.23+11.2210.52
5Lisa JenssenHalden SK47.30+21.2913.48
6Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK49.41+23.4014.26
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet
Marie HansenSarpsborg OLikke startet

D 13-20C

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda SlangHalden SK27.3912.34
2Josefin EylertsenHalden SK32.26+4.4714.44
3Sylvia DannevigHalden SK34.44+7.0515.47
Helle KvalheimHalden SKdiskvalifisert

H -10

1 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selmer LøkenOK Moss22.2711.23
2Isak SolbergFredrikstad SK28.29+6.0214.27
3Sondre StrømbergFredrikstad SK28.58+6.3114.42
4Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK29.57+7.3015.12
5Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL47.06+24.3923.54
6Trym BreimoOK Moss55.16+32.4928.03
Anders Rostveit ElmiOK Mossdiskvalifisert

H 11-12

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18.218.20
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL21.50+3.299.55
3Audun NordbyFredrikstad SK25.30+7.0911.35
4Anders Hovgaard EisvangOK Moss27.55+9.3412.41
5Philip Orud HovlandHalden SK29.27+11.0613.23
6Sverre SandvikHalden SK30.21+12.0013.47
7Martin BryggenHalden SK30.29+12.0813.51
8Edvard KeransFredrikstad SK41.12+22.5118.43
9Birk BreimoOK Moss43.08+24.4719.36
10Brage KristiansenOK Moss49.42+31.2122.35
11Abdirahman HassanOK Moss51.56+33.3523.36

H 13-14

2 630 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LadimOK Moss19.137.18
2Alfred BjørnerødOK Moss19.20+0.077.21
3Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL23.02+3.498.45
4Herman Lien BackstrømHalden SK31.05+11.5211.49
5Peder BryggenHalden SK32.47+13.3412.27
6Ludvik SætherFredrikstad SK35.06+15.5313.20
7Isak HoltHalden SK43.19+24.0616.28
8Mathias Spolén JansenHalden SK57.01+37.4821.40
9Elias ThoresenHalden SK57.23+38.1021.49
10Andreas TveterHalden SK1.11.06+51.5327.02
11Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.25.05+1.05.5232.21
Ivar HansenSarpsborg OLdiskvalifisert
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Mossikke startet

H 15-16

3 140 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK23.337.30
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK25.40+2.078.10
3Christopher LadimOK Moss25.55+2.228.15
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK26.48+3.158.32
5Jakob TorgersenHalden SK27.31+3.588.45
6Alf Kristian HelleHalden SK32.41+9.0810.24
7Martin BrækkeHalden SK41.56+18.2313.21
8Jonathan EylertsenHalden SK49.46+26.1315.50
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert
Sivert PoppeFredrikstad SKikke startet

H 17-20

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar Saur ModahlFredrikstad SK26.467.46
2Sondre OttesenFredrikstad SK27.05+0.197.52
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKikke startet
Benjamin AasenSarpsborg OLikke startet

H 13-20C

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK32.3814.50
2Elias MosebekkHalden SK35.23+2.4516.05
3Kristian OswaldOK Moss37.09+4.3116.53
4Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK38.13+5.3517.22
5Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss44.22+11.4420.09
William FosserIndre Østfold OKdiskvalifisert
Aleksander Skaarer FinnestadIndre Østfold OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.