Offisiell resultatliste for Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 27 oktober 2018

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vegard Ølstad DalbergHulder herrer (9)2.28.45+18.397.40

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Dag Steinar RagvinHulder herrer (9)2.31.52+21.467.50

Elverum OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stein NordviMini herrer (16)44.048.48
1Emil Tonjer FingarsenMini gutt (5)42.088.25
4Aksel Tonjer FingarsenMini gutt (5)53.49+11.4110.45
5Sander Tonjer FingarsenPyse herrer (36)1.16.58+3.266.27
5Anna-Thekla TonjerPyse damer (11)1.49.40+28.059.11
8Mats LindaasPyse herrer (36)1.28.33+15.017.25
10Per Ivar KvammenMini herrer (16)54.24+10.2010.52
21Audun FingarsenPyse herrer (36)1.45.51+32.198.52
27Harald ØstbyePyse herrer (36)1.51.58+38.269.23
28Jarle BusterudPyse herrer (36)1.58.18+44.469.54

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tom BerganPyse herrer (36)1.18.27+4.556.34
7Heidi TronbølPyse damer (11)1.58.00+36.259.53

Gjø-Vard OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Even LienMini gutt (5)42.28+0.208.29
3Ida HjorthHulder damer (5)3.29.14+44.5110.48
4Margrete JørandliMini damer (14)45.09+2.599.01
7Øyvind LienPyse herrer (36)1.21.40+8.086.50
8Eli Ringstad LienPyse damer (11)1.59.39+38.0410.01
11Hege SolerødPyse damer (11)2.21.08+59.3311.49Last ned GPS-spor i gpx-format
Lars LienPyse herrer (36)ikke startet
Annar Erlien SolerødPyse herrer (36)ikke startet

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35John HofossPyse herrer (36)2.40.49+1.27.1713.28

Hamar OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anine LomePyse damer (11)1.26.42+5.077.16
3Mona LomePyse damer (11)1.32.07+10.327.43
3Tore JørgensenMini herrer (16)48.45+4.419.45
5Emma Bangstad BergersenHulder damer (5)4.33.52+1.49.2914.08
5Ludvig Bjerke-NarudMini herrer (16)50.27+6.2310.05
8Frode HjorthHulder herrer (9)3.55.46+1.45.4012.10
8Erik GrøndalenMini herrer (16)54.05+10.0110.49
9Frode BergersenHulder herrer (9)3.59.18+1.49.1212.21
9Kristine HaugtomtPyse damer (11)2.02.29+40.5410.16
14Bente GrøndalenMini damer (14)1.48.02+1.05.5221.36
19Ole Christian BangPyse herrer (36)1.39.25+25.538.20
22Geir Jota BjørloPyse herrer (36)1.46.01+32.298.53
24Tore Borchgrevink AluPyse herrer (36)1.49.16+35.449.09
25Einar LundPyse herrer (36)1.50.18+36.469.14
Terje GudbrandsenPyse herrer (36)brutt

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tobias Tronbøl LiumMini gutt (5)54.15+12.0710.51

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Hasse BergstrømPyse herrer (36)2.37.41+1.24.0913.13

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Stian OverskeidPyse herrer (36)1.31.31+17.597.40

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Tor LahlumPyse herrer (36)2.26.53+1.13.2112.18

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Martine SkjelsvikHulder damer (5)4.33.51+1.49.2814.08
4Ane BjørnsgårdPyse damer (11)1.49.22+27.479.10
31Jan Axel LenndinPyse herrer (36)2.11.47+58.1511.02

Løten o-lag

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Evine Westli AndersenHulder damer (5)2.44.238.29
1Emilie Westli AndersenPyse damer (11)1.21.356.50
1Henriette BergMini jente (4)53.3410.42
2Yngve VoldenHulder herrer (9)2.13.54+3.486.54
2Sofie JohanssonHulder damer (5)3.01.10+16.479.21
2June Rogstad BekkevoldMini jente (4)53.35+0.0110.43
3Marius ØiePyse herrer (36)1.13.52+0.206.11
8Lis DæhliMini damer (14)51.29+9.1910.17
9Sigurd DæhliPyse herrer (36)1.28.50+15.187.26
12Johnny JohansenMini herrer (16)55.11+11.0711.02
12Stine Sønsterud BergMini damer (14)1.01.28+19.1812.17
13Einar StensbyMini herrer (16)1.00.56+16.5212.11
14Helge StorsveenMini herrer (16)1.18.22+34.1815.40
15Halstein ØdegårdMini herrer (16)1.25.38+41.3417.07
33Trond ØiePyse herrer (36)2.31.06+1.17.3412.39
36Odd Arne BlystadPyse herrer (36)3.00.10+1.46.3815.06
Leif Martin KjosMini herrer (16)diskvalifisert
Eli StensliPyse damer (11)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Andreas MeyerHulder herrer (9)2.58.37+48.319.13

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tore Gustav TomterMini herrer (16)53.57+9.5310.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Karen TomterMini damer (14)1.01.48+19.3812.21

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre Østgulen DeiszHulder herrer (9)2.10.066.42
1Ingeborg Ellegaard MelbyMini damer (14)42.108.26
5Sverre Bang StøengHulder herrer (9)2.57.56+47.509.11

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Selma TonjerMini damer (14)50.18+8.0810.03

OL Toten-Troll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen BallangrudPyse herrer (36)1.13.326.09
10Vanja StaffPyse damer (11)2.03.11+41.3610.19
11Nils Harald StaffPyse herrer (36)1.29.17+15.457.29
13Marius StaffPyse herrer (36)1.31.33+18.017.40
16Onno VerbernePyse herrer (36)1.36.15+22.438.04
18Ola BroxPyse herrer (36)1.38.49+25.178.16Last ned GPS-spor i gpx-format

OL Vallset/Stange

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arnstein DaleMini herrer (16)45.04+1.009.00
3Ragnhild SkogsrudMini damer (14)45.05+2.559.01
3Magnus Svaland DaleMini gutt (5)44.57+2.498.59
9Inger SvalandMini damer (14)54.52+12.4210.58
Kåre ØstgårdMini herrer (16)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Hans A. TingvoldMini herrer (16)54.57+10.5310.59

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anne-Grete AustadMini damer (14)50.22+8.1210.04
9Jan SveenMini herrer (16)54.13+10.0910.50
10Stine AustadMini damer (14)59.54+17.4411.58

Ringsaker OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erik HaugenMini herrer (16)48.54+4.509.46
5Wenche BjørnstadMini damer (14)45.25+3.159.05
6Knut WikstrømMini herrer (16)50.52+6.4810.10
7Geir Myhr ØienHulder herrer (9)3.20.29+1.10.2310.21
17Terje WikstrømPyse herrer (36)1.38.36+25.048.15
20Arne RøstePyse herrer (36)1.45.37+32.058.51
30Olav JuliussenPyse herrer (36)2.02.29+48.5710.16
Ingeborg Hasle HaslestadPyse damer (11)brutt

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Unn Mette KlopbakkenPyse damer (11)1.50.56+29.219.17

Vang OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kenneth BilstadPyse herrer (36)1.13.39+0.076.10
2Ingvild GjessingMini damer (14)42.51+0.418.34
3Maren HenriksenMini jente (4)53.58+0.2410.47
4Jostein Svaland DalePyse herrer (36)1.16.46+3.146.26
4Mina Bleken RudMini jente (4)1.00.59+7.2512.11
10Pål StenbergPyse herrer (36)1.29.03+15.317.27
11Tone Bleken RudMini damer (14)1.01.08+18.5812.13
14Jan Ola PedersenPyse herrer (36)1.32.05+18.337.43
15Njaal Ellegaard MelbyPyse herrer (36)1.33.31+19.597.50
23Anders SkjesetPyse herrer (36)1.46.36+33.048.56
26Stein Arne NegårdPyse herrer (36)1.51.00+37.289.18
29Per Olav AndersenPyse herrer (36)2.02.20+48.4810.15
Even LindaasPyse herrer (36)ikke startet

Ås IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Marie VollsetPyse damer (11)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.