Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusellen 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 16 oktober 2018

D11-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK36.50

D17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry AakreSkien OK25.16
2Ingrid StrandeSkien OK27.58+2.42
3Rita RaastadSkien OK30.28+5.12
4Anne SolbraaSkien OK31.41+6.25
5Eli SæterdalSkien OK33.33+8.17
6Siri MelingSkien OK35.27+10.11
7Turid VongravenSkien OK35.53+10.37
8Inger-Lene FlatinSkien OK36.34+11.18
9Kristil KristensenOK Skeidi40.28+15.12
10Jorunn Brun SagaSkien OK40.58+15.42
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Trude NysæterSkien OKdiskvalifisert

H11-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian Ekeberg FliidSkien OK26.05
2Gaute NysæterSkien OK30.58+4.53
3Thomas MyhreSkien OK36.49+10.44
4Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK57.21+31.16
5Sindre Flatin ErichsenSkien OK57.26+31.21
6Leo RollefsenSkien OK57.51+31.46
Fredrik LloydSkien OKdiskvalifisert

H17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gisle NysæterSkien OK20.13
2Harald HoviSkien OK22.19+2.06
3Espen RaastadSkien OK23.13+3.00
4Rune LaurantsenSkien OK23.38+3.25
5Ådne SkifjellSkien OK24.28+4.15
6Brede Ekeberg FliidSkien OK25.30+5.17
7Tom SagaSkien OK26.41+6.28
8Sigurd HoltskogSkien OK27.50+7.37
9Carl Ove BergOK Skeidi29.12+8.59
10Eilef LandsverkSkien OK29.38+9.25
11Morten AndresenOK Skeidi31.28+11.15
12Atle RemmePorsgrunn OL31.32+11.19
13Magne KlovningPorsgrunn OL34.48+14.35
14Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL38.48+18.35
15Geir HestadSkien OK45.27+25.14
Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert
Jiri UrvalekPorsgrunn OLflyttet

H11-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias LodeSkien OK25.55
2Erik LodeSkien OK26.04+0.09

H-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar DahlSkien OK37.13
2Ahmed DhahirSkien OK37.27+0.14

D-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HestadSkien OK33.02
2Frida Meling LydersenSkien OK33.06+0.04
3Mie SkifjellSkien OK33.08+0.06
Lova EieSkien OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.