Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 15 juni 2018

D 13-14

2 140 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie LøkkebergFredrikstad SK13.356.20
2Synne SandvenNotodden OL13.46+0.116.25
3Ingvild GustafssonKongsberg OL13.47+0.126.26
3Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK13.47+0.126.26
5Marie KvarmeSturla, IF13.49+0.146.27
6Linnea HolstIL Tyrving14.04+0.296.34
7Maja Mo HjelsethNydalens SK14.06+0.316.35
8Mina Akiko JohnsenSturla, IF14.14+0.396.39
9Ane HustvedtOppsal Orientering14.24+0.496.43
10Emma Visted-HansenGjø-Vard OL14.33+0.586.47
11Nora Christine HansenAsker Skiklubb14.37+1.026.49
12Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering14.52+1.176.56
13Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb14.56+1.216.58
14Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF15.03+1.287.01
15Kathinka Zahl HagenFossum IF15.27+1.527.13
16Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering16.09+2.347.32
17Vida Helland-HansenIL Tyrving16.12+2.377.34
18Iril RingheimLarvik OK16.14+2.397.35
19Signe HoloFossum IF16.15+2.407.35
20Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK16.26+2.517.40
21Marie ScheeleNydalens SK16.27+2.527.41
22Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving16.40+3.057.47
23Frida Hovgaard EisvangOK Moss16.44+3.097.49
24Eileen BjanesIL Tyrving16.57+3.227.55
25Kristine SolbakkenIL Tyrving17.17+3.428.04
26Ingvild SøreideRingerike OL17.52+4.178.20
27Anne ØstvoldHeming Orientering17.53+4.188.21
28Ragnhild Blom-HagenFossum IF17.57+4.228.23
29Martha WisløffAsker Skiklubb18.15+4.408.31
30Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb18.37+5.028.41
31Helene Margarethe KristensenHeming Orientering18.52+5.178.48
32Marie KravdalGjø-Vard OL19.03+5.288.54
33Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL19.04+5.298.54
34Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering19.14+5.398.59
35Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK19.31+5.569.07
35Sara MartiniAsker Skiklubb19.31+5.569.07
37Tuva HøyerFossum IF19.33+5.589.08
38Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL20.47+7.129.42
39Amalie KvernsmyrAndebu IL20.54+7.199.45
40Marthe Graff-WiikSturla, IF21.02+7.279.49
41Marte Sofie SkroveRingerike OL21.06+7.319.51
42Ane Kristine EidAsker Skiklubb21.59+8.2410.16
43Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb23.36+10.0111.01
44Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL26.09+12.3412.13
45Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb26.52+13.1712.33
46Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb28.48+15.1313.27
47Line Borgejordet SimonesNotodden OL29.36+16.0113.49
48Linn StrømSandefjord OK31.54+18.1914.54
49Ingeborg EikåsSandefjord OK36.50+23.1517.12
Tina BoothKristiansand OKdiskvalifisert
Anne Maren EidstenSturla, IFdiskvalifisert
Sigrid Buchacz EieNotodden OLdiskvalifisert
Ingrid Olsen HaugenNotodden OLdiskvalifisert
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ea Torvanger LysbakkenNotodden OLdiskvalifisert
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringdiskvalifisert
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Ingrid LuråsOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet
Ingrid LuråsOppsal Orienteringikke startet

D 15-16

2 300 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK12.155.19
2Åsne HaavengenKongsberg OL12.18+0.035.20
3Oda ScheeleNydalens SK12.30+0.155.26
4Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering13.23+1.085.49
5Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL13.41+1.265.56
6Une HoltermannPorsgrunn OL14.10+1.556.09
7Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL14.21+2.066.14
8Kristin Melby JacobsenLardal OL14.25+2.106.16
9Amélie AamodtOppsal Orientering14.27+2.126.16
10Mari ØverbyKongsberg OL14.31+2.166.18
11Janna Sofie TellesbøØstmarka OK14.54+2.396.28
12Live ØstvoldHeming Orientering15.02+2.476.32
13Emma EngehultNotodden OL15.12+2.576.36
14Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK15.15+3.006.37
15Ida Marie FlågenHeming Orientering15.19+3.046.39
16Hanna RehnKolbotn og Skimt OL15.23+3.086.41
17Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK15.33+3.186.45
18Ingrid MobråthenBotne SK15.47+3.326.51
19Maya Jones ArnesenHeming Orientering15.48+3.336.52
19Ragnhild Mathea HelmersenFet OL15.48+3.336.52
19Ida Sofie HjortlandLarvik OK15.48+3.336.52
22Emilie JohansenSandefjord OK16.00+3.456.57
23Tina KallesonOppsal Orientering16.03+3.486.58
24Julie BerntzenFet OL16.05+3.506.59
25Elise Wærp HaugeNydalens SK16.14+3.597.03
26Johanne Rognerud BøeFossum IF16.15+4.007.03
27Mari BrendeFossum IF16.16+4.017.04
28Martine SkjelsvikLillehammer OK16.31+4.167.10
29Johanna Sofie LongfjeldModum OL16.33+4.187.11
29Hedda SpangbergKonnerud IL16.33+4.187.11
31Luciana Maria SvadsMåren OK16.36+4.217.13
32Noor Dirro-HeluMåren OK16.37+4.227.13
33Iris HolstIL Tyrving16.42+4.277.15
33Kristine KravdalGjø-Vard OL16.42+4.277.15
35Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK17.32+5.177.37
36Vilde RetteraasenIndre Østfold OK17.37+5.227.39
37Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK17.43+5.287.42
38Konstanse MoholthKongsberg OL17.46+5.317.43
39Helene Bjørkvold JendalFossum IF17.52+5.377.46
40Selma Tørudbakken JendalFossum IF18.08+5.537.53
41Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL18.24+6.098.00
42Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.24+7.098.26
43Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK19.29+7.148.28
44Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL20.09+7.548.45
45Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering20.13+7.588.47
46Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss20.53+8.389.04
47Lise StrømSandefjord OK22.31+10.169.47
48Alexandra AngvollFredrikstad SK28.10+15.5512.14
49Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL28.13+15.5812.16
50Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL28.15+16.0012.16
51Silje SlungaardIL Tyrving29.46+17.3112.56
52Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering29.47+17.3212.56
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Emilie JahreAndebu ILdiskvalifisert
Malene JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert
Linnea RustadNOTEAMutenfor konkurranse
Eline SchjervenLardal OLutenfor konkurranse
Ella BerstadHeming Orienteringikke startet
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Tiril KihleKonnerud ILikke startet
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Eline SchjervenLardal OLikke startet
Karoline TorøKongsberg OLikke startet
Embla ØvretveitFredrikstad SKikke startet

D 17-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK14.196.13
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK16.21+2.027.06
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Kristin SandvenNotodden OLikke startet

H 13-14

2 310 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Philip Lehmann RomørenFossum IF13.445.56
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL14.01+0.176.04
3Mikael BirkelundAsker Skiklubb14.09+0.256.07
4Martin Christoffer BorgIL Koll14.22+0.386.13
5Lars LienGjø-Vard OL14.30+0.466.16
6Tarje EspelinAsker Skiklubb14.31+0.476.17
6Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL14.31+0.476.17
8Marius E. AamodtOppsal Orientering14.38+0.546.20
9Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK14.39+0.556.20
10Anders KlavenesSandefjord OK14.59+1.156.29
11Fridtjof ReuschHeming Orientering15.03+1.196.30
12Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL15.05+1.216.31
13Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering15.08+1.246.33
14Ask OlaussenOppsal Orientering15.10+1.266.33
15Jonas HickenIL Koll15.14+1.306.35
16Benjamin GjoneSandefjord OK15.24+1.406.40
17Sindre Vie StrislandFossum IF15.38+1.546.46
18Jonathan WoodhouseLillomarka OL15.39+1.556.46
19Oliver NilsenFossum IF15.49+2.056.50
20Ludvik SætherFredrikstad SK16.22+2.387.05
21Hallvard TjentlandLardal OL16.41+2.577.13
22Rasmus BerglundRingerike OL17.02+3.187.22
23Gabriel GjoneSandefjord OK17.12+3.287.26
24Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering17.13+3.297.27
25Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL17.17+3.337.28
26Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering17.52+4.087.44
27Endre SandKongsberg OL17.54+4.107.44
28Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF17.55+4.117.45
29Eskil KolshusOppsal Orientering18.07+4.237.50
30Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL18.26+4.427.58
31Eskil BrændenLillomarka OL19.03+5.198.14
32Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL19.23+5.398.23
33Brage EikåsSandefjord OK19.39+5.558.30
34Martin KaiserSturla, IF21.11+7.279.10
35Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb21.12+7.289.10
36Tobias Tronbøl LiumIL Koll21.21+7.379.14
37Håvard EikRaumar Orientering22.01+8.179.31
38Emil HuuseØstmarka OK23.52+10.0810.19
39Andreas SandernesØstmarka OK23.53+10.0910.20
40Trym Alexander StorhaugRøyken OL25.04+11.2010.51
41Martin DybvikStokke IL27.24+13.4011.51
41Brage FosstveitRaumar Orientering27.24+13.4011.51
43Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF28.04+14.2012.09
44Einar ØstvoldHeming Orientering28.15+14.3112.13
45Halvor Kvaase-WensaasFossum IF39.16+25.3216.59
Axel AaldeNydalens SKdiskvalifisert
Christian Fredrik BorgIL Kolldiskvalifisert
Simen Rønning JohansenMåren OKdiskvalifisert
Halvor LøkenKongsberg OLdiskvalifisert
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IFdiskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Eirik Vie StrislandFossum IFdiskvalifisert
Kidus Abiy GirmaNOTEAMutenfor konkurranse
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbikke startet
Kidus Abiy GirmaIL Kollikke startet
Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SKikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SKikke startet
Henrik Repstad StoremyrIL Haukenikke startet

H 15-16

2 520 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn14.025.34
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK14.07+0.055.36
3Sondre Zahl HagenFossum IF14.16+0.145.39
4Rolf Trygve HaugKongsberg OL14.25+0.235.43
5Tobias MathisenPorsgrunn OL14.30+0.285.45
6Vetle DrageKongsberg OL14.51+0.495.53
7Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK14.52+0.505.53
8Felix FinsrudAsker Skiklubb15.02+1.005.57
9Anselm ReichenbachOppsal Orientering15.09+1.076.00
10Erlend BørliFossum IF15.15+1.136.03
11Sander Tonjer FingarsenElverum OK15.19+1.176.04
11Atle Nikolai WølloKongsberg OL15.19+1.176.04
13Brage TakleKristiansand OK15.23+1.216.06
14Henrik R HoltHedrum OL15.24+1.226.06
15Tobias EspedalNydalens SK15.48+1.466.16
15Ole Jakob FrankrigNydalens SK15.48+1.466.16
17Gaute BerganNydalens SK15.52+1.506.17
17Johan EgerKongsberg OL15.52+1.506.17
19Anders Håvard LarsenNydalens SK15.58+1.566.20
19Sondre YtterbøAsker Skiklubb15.58+1.566.20
21Olav Kristian LundKongsberg OL16.12+2.106.25
22Trygve Børte NomelandKristiansand OK16.20+2.186.28
23Halvard KornmoPorsgrunn OL16.22+2.206.29
24Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb16.25+2.236.30
25Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering16.29+2.276.32
26Kristoffer FjæreHedrum OL16.30+2.286.32
27Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering16.46+2.446.39
28Åsmund SlokvikNotodden OL16.52+2.506.41
29Sivert PoppeFredrikstad SK17.00+2.586.44
30Rolf Andreas BergNydalens SK17.29+3.276.56
30Mats LindaasElverum OK17.29+3.276.56
32Jonas EikåsSandefjord OK17.30+3.286.56
32Alf Kristian HelleHalden SK17.30+3.286.56
34Sindre Grøv SvensenLillehammer OK17.38+3.366.59
35Jonas AarsethNydalens SK17.44+3.427.02
36Gustav Andresen SkotteFossum IF18.42+4.407.25
37Martin BrækkeHalden SK18.43+4.417.25
38Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering18.52+4.507.29
39Birk Felland SætnanFossum IF19.36+5.347.46
40Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL20.20+6.188.04
41Thomas BlomkvistFredrikstad SK20.49+6.478.15
42Elias StubberudNydalens SK20.56+6.548.18
43Magnus EndresenMåren OK21.38+7.368.35
44Andreas GjetangerMåren OK22.07+8.058.46
45Daniel NystuenRøyken OL22.48+8.469.02
46Simen KolbergsrudRøyken OL32.41+18.3912.58
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Marius BakkeFossum IFdiskvalifisert
Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKdiskvalifisert
Mikkel KatlaFossum IFdiskvalifisert
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OKdiskvalifisert
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert
Henrik WoldeneFossum IFdiskvalifisert
Tore Herman Finsrud KirkebøenNOTEAMutenfor konkurranse
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Hallgeir BrevikStokke ILikke startet
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SKikke startet
Sigurd KvammeOL Toten-Trollikke startet
Gaute LindaasElverum OKikke startet
Vegard RanestadHamar OKikke startet
Sigurd Saxe SandvikHalden SKikke startet

H 17-

2 520 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK14.245.42
2Anders Kristian HoltHedrum OL15.37+1.136.11
3Lars BerglundRingerike OL16.34+2.106.34
4Torbjørn KravdalGjø-Vard OL16.58+2.346.43
5Jørgen FrøydLarvik OK17.25+3.016.54
Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Per Øyvind EgerKongsberg OLutenfor konkurranse
Geir Jone RingvollIK Grane Arendal Orienteringutenfor konkurranse
Pål AngvollFredrikstad SKikke startet
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet
Kyongsa RiNydalens SKikke startet

N-Damer

1 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK24.1615.21
Synne Lien GrøtbergKongsberg OLdiskvalifisert
Linnea RustadMåren OKikke startet

N-Herrer

1 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob EidAsker Skiklubb13.428.40
Mathias EidAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.