Offisiell resultatliste for Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 18 august 2018

D 11-12

3 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina Bleken RudVang OL56.0914.53
2Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering2.01.36+1.05.2732.15
Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet

D 13-14

4 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL47.2411.25
2Emma Visted-HansenGjø-Vard OL57.03+9.3913.44
3Anne FrøislandVang OL1.36.25+49.0123.13
4Maren HenriksenVang OL1.40.27+53.0324.12

D 13-16C

3 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK1.02.0916.29
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orienteringbrutt

D 15-16

3 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK50.4612.49
2Martine SkjelsvikLillehammer OK53.50+3.0413.35
3Berthe TesloHadeland OL1.13.00+22.1418.26
4Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.20.05+29.1920.13
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert

D 17-C

3 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BergsengLøten o-lag1.01.5916.26
2Tone Tidemand SkappelLillehammer OK1.08.47+6.4818.14
3Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll1.46.54+44.5528.21
4Mona BratlienSnertingdal IF Orientering1.53.18+51.1930.03
Hanne HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 17-N

3 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anette RuudNOTEAM58.4217.40
2Kristin Færø BakkenNOTEAM58.44+0.0217.41
3Liv SimonsenOK Øst1.24.40+25.5825.30

D19-

6 670 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie JohanssonLøten o-lag58.398.47
2Marie LilandNydalens SK1.07.50+9.1110.10
3Ida HjorthGjø-Vard OL1.15.49+17.1011.22

D 40-

5 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL53.229.32
2Valborg MadslienLillehammer OK58.08+4.4610.23
3Mona LomeHamar OK1.01.08+7.4610.56
4Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.35.35+42.1317.05
5Bente KonstOL Tønsberg og omegn1.37.30+44.0817.26

D 50-

3 960 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalRingsaker OK40.3410.14
2Kjersti RønningHamar OK41.57+1.2310.35
3Hege SolerødGjø-Vard OL46.02+5.2811.37
4Vanja StaffOL Toten-Troll47.55+7.2112.06
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering48.31+7.5712.15
6Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL54.27+13.5313.45
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering56.58+16.2414.23
8Laila Høiås HerlyngGrue IL1.06.53+26.1916.53
Anne-Guri JevneHamar OKdiskvalifisert
Randi Fallbakken BergeLøten o-lagdiskvalifisert

D 60-

3 770 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK45.4112.07
2Margrete JørandliGjø-Vard OL47.37+1.5612.37
3Lill Ramberg SkappelLillehammer OK52.51+7.1014.01
4Gro SolnørdalRudsbygd IL57.10+11.2915.09
5Marit TyldumRudsbygd IL1.04.06+18.2517.00
6Elle M. MelbyeHeming Orientering1.12.19+26.3819.10
7Anne SørumIndre Østfold OK1.17.51+32.1020.38
Bente GrøndalenHamar OKdiskvalifisert
Lis DæhliLøten o-lagdiskvalifisert

D 70-

3 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange1.09.1918.23
2Tea ForbergRond OL1.22.42+13.2321.56
Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert
Odbjørg NordengRudsbygd ILikke startet

D80

3 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H 11-12

3 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL47.0012.28
2Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll1.44.58+57.5827.50

H 13-14

4 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL32.457.53
2Christian Fredrik BorgIL Koll36.45+4.008.51
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK47.33+14.4811.27
4Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.03.09+30.2415.13
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKbrutt

H 15-16

5 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.14.3413.20

H 17-C

3 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HasliSnertingdal IF Orientering47.1712.32
2Jens-Henrik SimonsenOK Øst51.01+3.4413.31
3Lars FinsandLillehammer OK55.21+8.0414.40
4Bernt TollefsenIL GeoForm1.35.08+47.5125.14
5Markus KvammeOL Toten-Troll2.18.10+1.30.5336.38
Kjetil JacobsenHamar OKdiskvalifisert

H 17-N

3 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenOK Øst1.25.0625.37

H19-

9 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK1.04.257.00
2Kenneth BilstadVang OL1.11.08+6.437.43
3Jon-Anders BordalRingsaker OK1.14.08+9.438.03
4Simen BallangrudOL Toten-Troll1.23.26+19.019.04
5Marius StaffOL Toten-Troll1.32.14+27.4910.01
6Frode KonstIL Tyrving1.58.21+53.5612.51

H 40-

6 670 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1.00.469.06
2Sigmund HansenGjø-Vard OL1.02.04+1.189.18
3Øyvind LienGjø-Vard OL1.09.39+8.5310.26
4Even ErlienGjø-Vard OL1.15.37+14.5111.20
5Per Olav AndersenVang OL1.18.06+17.2011.42
5Håvard KvammeOL Toten-Troll1.18.06+17.2011.42
Tormod KleppaLillehammer OKikke startet

H 50-

5 590 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun StrandlieGjø-Vard OL48.168.38
2Børge PedersenNydalens SK49.45+1.298.53
3Onno VerberneOL Toten-Troll49.52+1.368.55
4Egil EideIL Tyrving55.41+7.259.57
5Andreas HuberHamar OK57.42+9.2610.19
6Harald BergeLøten o-lag58.18+10.0210.25
7Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.01.24+13.0810.59
8Bjørn Gaute HerlyngGrue IL1.02.33+14.1711.11
9Erik NæssØstmarka OK1.03.11+14.5511.18
10Henning WernøeHamar OK1.03.20+15.0411.19
11Kristian StorsveenLøten o-lag1.06.36+18.2011.54
12Arne ArnesenHamar OK1.08.02+19.4612.10
13Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag1.09.38+21.2212.27
14Svein ThorsbergGrue IL1.19.41+31.2514.15
15Per Ole DahlsrudNydalens SK1.21.28+33.1214.34
Tommy OlsenHamar OKdiskvalifisert

H 60-

3 960 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag32.508.17
2Trond OlsenLøten o-lag37.59+5.099.35
3Frode HjorthHamar OK41.15+8.2510.25
4Petter NæssOppsal Orientering44.20+11.3011.11
5Einar LundHamar OK44.26+11.3611.13
6Egil RundbergetNydalens SK44.54+12.0411.20
7Harald ØstbyeElverum OK46.58+14.0811.51
8Harald VoldenHamar OK47.40+14.5012.02
9Bård NatvigNittedal OL48.42+15.5212.17
10Ole Hans ØieLøten o-lag50.45+17.5512.48
11Einar LienLøten o-lag51.47+18.5713.04
12John HofossHadeland OL56.15+23.2514.12
13John MikalsenHamar OK1.01.25+28.3515.30
14Erik GrøndalenHamar OK1.04.13+31.2316.12
15Håkon MortenElverum OK1.14.02+41.1218.41
Knut MalmoRingsaker OKdiskvalifisert

H 70-

3 770 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod PrestrudRudsbygd IL45.4512.08
2John Birger SkansenRudsbygd IL53.26+7.4114.10
3Paul Martin BergRudsbygd IL54.51+9.0614.32
4Trond FeiringHamar OK54.54+9.0914.33
5Ludvig Bjerke-NarudHamar OK55.29+9.4414.43
6Knut WikstrømRingsaker OK56.54+11.0915.05
7Terje MalmHamar OK57.02+11.1715.07
8Hasse BergstrømIL Tyrving57.27+11.4215.14
9Helge BjaalandHeming Orientering1.01.23+15.3816.16
10Ragnar HøsøienRingsaker OK1.58.47+1.13.0231.30
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert
Klaus EngenEidskog OLdiskvalifisert
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangediskvalifisert
Øystein SkappelLillehammer OKdiskvalifisert

D17 kort

3 960 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda SolbergFredrikstad37.189.25
2Tone Bleken RudVang OL41.54+4.3610.34
3Kari SvingheimLillehammer OK44.44+7.2611.17
4Agnethe HasliGjø-Vard OL52.03+14.4513.08
5Hildegunn LindstadOL Toten-Troll58.10+20.5214.41
6Ingrid LjonesHamar OK1.00.37+23.1915.18
7Kamilla LomeHamar OK1.02.56+25.3815.53
8Gunn Elin RudiHadeland OL1.07.06+29.4816.56
9Marte Frogner TømmervoldHamar OK1.09.06+31.4817.26
Eva LutnesHamar OKdiskvalifisert
Eli StensliLøten o-lagikke startet

H17 kort

5 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove Antvord HaugereidLøten o-lag46.128.15
2Tore Borchgrevink AluHamar OK54.15+8.039.42
3Stian OverskeidIndre Østfold OK1.07.33+21.2112.05
Sverre Berg LutnesHamar OKdiskvalifisert
Terje GudbrandsenHamar OKdiskvalifisert

H80

3 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL53.1414.07

N-åpen

2 260 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering1.27.5938.55
0Aksel Bolstad CarlsonVang OL1.07.4529.58
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL1.02.5227.49
0Markus FinsandLillehammer OK54.1524.00
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering1.27.4338.48
0Signe KonstOL Tønsberg og omegn58.5126.02
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL43.4219.20
0Peder Melgalvis BilstadVang OL43.5219.24
0Matilde NylundVang OL1.12.4332.10
0Eskil Bergseng RindenLøten o-lag51.2322.44
0Selma Bergseng RindenLøten o-lag49.4822.02
0Isak SkappelLillehammer OK1.14.5933.10
0Julie Gjessing SkjesetVang OL1.12.2432.02
0Kristian UrsetVang OL1.07.4529.58
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL48.0721.17
0Eivind LutnesHamar OK1.06.5329.35
0Hanna LutnesHamar OK1.10.0431.00
0Ivar LutnesHamar OK1.06.5629.36

D-10

2 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren Bleken RudVang OL29.2613.01
0Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn43.2919.14
0Eline KravdalGjø-Vard OL44.5219.51
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK27.1612.03

H-10

2 260 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK43.2619.13
0Nikolai TesloHadeland OL48.1321.20

H11-12N

2 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL48.3721.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.