Offisiell resultatliste for Vårsleppet - sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet - sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 21 april 2018

N-åpen

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristian Wollan BenumByåsen ILfullført

D 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL13.527.17
2Marie Wollan BenumByåsen IL18.27+4.359.42
3Nora HalvorsenFreidig18.39+4.479.48

D 13-14

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig14.527.04
2Mathea Spets StorhovFreidig14.56+0.047.06
3Solveig Louise NissenFreidig15.49+0.577.31
4Anna Aurora NolteFreidig16.38+1.467.55
5Marita AskeFreidig17.00+2.088.05
6Maria Strømdal WikFreidig17.02+2.108.06
7Tora KittilsenFreidig19.06+4.149.05
8Astrid Berge MjølhusOL Trollelg20.30+5.389.45
9Vilde Talgø-KristiansenFreidig24.34+9.4211.41
10Selma NevinFreidig25.09+10.1711.58

D 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugskottOL Trollelg15.198.03

D 15-16

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg16.377.13
2Vilde Lereim StorliFreidig17.32+0.557.37
3Mari EidsmoFreidig18.55+2.188.13
4Trude MarkhusVerdal OK19.06+2.298.18
5Tale Tannvik SkeiFreidig20.05+3.288.43
6Ane Malene KolstadFreidig20.12+3.358.46
7Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering21.44+5.079.26
8Silje Marie NissenFreidig21.50+5.139.29
9Stine AuneNidarøst OK25.06+8.2910.54
10Maren VikenByåsen IL26.59+10.2211.43

D 17-18

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie HallemVerdal OK24.2610.37
2Hanne Helmine RogstadNidarøst OK25.35+1.0911.07
Mari Kilskar GrevskottFrol ILikke startet

D 40-

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottOL Trollelg20.098.45
2Gøril EideByåsen IL20.50+0.419.03
3Margot Bolstad LynumFreidig21.51+1.429.30
4Tina Strømdal WikFreidig22.29+2.209.46
5Tone AlmåsIL Leik22.39+2.309.50
6Kari UlsethFreidig24.22+4.1310.35
7Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering31.30+11.2113.41

D 50-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig19.488.36
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL24.03+4.1510.27
Mona J. MølnvikFreidigikke startet

H -10

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Ulseth SylteFreidig19.599.59

H 11-12

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Petter LynumFreidig19.2210.11

H 11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes StordalByåsen IL23.2211.41

H 13-14

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver Dalsaune ThunFreidig14.006.40
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig14.29+0.296.53
3Tord RomundstadNidarøst OK16.04+2.047.39
4Emil GrønliFreidig16.16+2.167.44
5Ådne StordalByåsen IL18.47+4.478.56
6Sverre HellevikFreidig21.39+7.3910.18
Kristoffer Strømdal WikFreidigdiskvalifisert
Tristan HalvorsenFreidigdiskvalifisert
Vegard Lereim StorliFreidigdiskvalifisert

H 15-16

2 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig14.176.12
2Tobias AlstadFrol IL14.24+0.076.15
3Vegard JermstadSteinkjer OK17.10+2.537.27
4Einar EideByåsen IL17.35+3.187.38
5Hallvar HallanOK Skøynar17.45+3.287.43
6Vetle Grønvik EkraFreidig17.55+3.387.47
7Gabriel CallananWing OK19.17+5.008.23
8Jostein RøFreidig19.18+5.018.23
9Antonius Herskedal AmundsenFreidig19.53+5.368.38
10Erlend AuneByåsen IL20.25+6.088.52
11Vegard Ulseth SylteFreidig21.46+7.299.27
12August MaskeFreidig21.51+7.349.30
13Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig21.53+7.369.30
14Nikolai RenolenWing OK22.43+8.269.52
15August Hopstad NykvistWing OK23.07+8.5010.03
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Henrik BelboSteinkjer OKdiskvalifisert
Erling Eide HustvedtWing OKdiskvalifisert
Vemund MølnvikFreidigikke startet

H 17-18

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes LangaasNidarøst OK23.249.45

D 19

2 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadNTNUI16.456.58
2Hanne SandstadFreidig17.45+1.007.23
3Ragnhild EideByåsen IL17.55+1.107.27
4Marte Lien JohnsenByåsen IL18.02+1.177.30
5Emma ArnesenByåsen IL18.31+1.467.42
6Malin SandstadFreidig18.42+1.577.47
7Vera MelkildFreidig19.09+2.247.58
8Gry GranstedtNTNUI20.43+3.588.37
9Jenny PerssonByåsen IL20.56+4.118.43
10Ingunn Egeberg VáriNTNUI21.27+4.428.56
11Emilie Liabakk EriksenByåsen IL22.07+5.229.12
12Ingrid GulbrandsenNTNUI23.50+7.059.55
13Marit NerstenNTNUI23.56+7.119.58
14Maria Ulseth SylteFreidig24.15+7.3010.06
15Kristin JægerWing OK27.28+10.4311.26
Lene Berg HanssenByåsen ILikke startet

H 19

2 600 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.105.03
2Yngve SkogstadFrol IL13.11+0.015.04
3Jo Forseth IndgaardFrol IL13.19+0.095.07
4Nicolas RioNTNUI13.23+0.135.08
5Lars Sandstad SkjesetFrol IL13.28+0.185.10
6Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.36+0.265.13
6Sindre JohannessenFreidig13.36+0.265.13
8Mattis HoltFreidig13.40+0.305.15
9Stian SundsvikFrol IL13.44+0.345.16
10Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13.46+0.365.17
11Martin VisterFrol IL13.47+0.375.18
12Carl Petter LyngenFrol IL14.03+0.535.24
13Vegard Jarvis WestergårdNTNUI14.08+0.585.26
14Albin LillieströmFreidig14.29+1.195.34
15Isak BergsetFrol IL14.33+1.235.35
16Mikkel SørensenNTNUI14.34+1.245.36
17Johan Asphjell BjørnaasFrol IL14.37+1.275.37
18Tomas EidsmoFreidig14.46+1.365.40
19Oscar LyngenFreidig14.48+1.385.41
20Simen Eid NielsenNTNUI14.50+1.405.42
21Mats EidsmoFreidig15.03+1.535.47
22Vegard Blomseth JohnsenNTNUI15.09+1.595.49
23Olav Milian Schmitt GranNTNUI15.16+2.065.52
24Oskar Spets StorhovFreidig15.20+2.105.53
25Anders HaugskottOL Trollelg15.22+2.125.54
26Jan SchmidOL Trollelg15.23+2.135.55
27Lars SandstadFreidig15.24+2.145.55
28Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.31+2.215.58
29Jo Even KolstadFreidig15.40+2.306.01
30Johan IvarssonFreidig15.44+2.346.03
31Mathias HermstadFreidig15.55+2.456.07
32Simen Spets StorhovFreidig15.59+2.496.08
33Vegard KittilsenFreidig16.02+2.526.10
34Lars OwrenFreidig16.06+2.566.11
35Kristian Fredrik LynumFreidig16.07+2.576.11
36Jonas GrønliFreidig16.42+3.326.25
37Ola KeiseråsIL Leik16.47+3.376.27
38Matias NissenFreidig16.54+3.446.30
39Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering17.02+3.526.33
40Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL17.03+3.536.33
41Pål KittilsenFreidig18.07+4.576.58
42Jens Even StorhovFreidig18.16+5.067.01
43Frank SandbergBjugn IL18.52+5.427.15
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILdiskvalifisert
Håkon HolstadFreidigikke startet

H 40

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Berge MjølhusOL Trollelg17.217.13
2Skjalg StordalByåsen IL19.40+2.198.11
Lars Martin HafstadByåsen ILikke startet

H 50

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode HaugskottOL Trollelg16.117.02
2Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering16.31+0.207.10
3Trond BrevikFossum IF17.00+0.497.23
4Rune StræteWing OK17.36+1.257.39
5Øyvind SchjelderupWing OK17.53+1.427.46
6Øystein WiggenByåsen IL20.04+3.538.43
7Inge HafstadVerdal OK20.45+4.349.01
8Lars Erik StrømsnesMalvik IL20.48+4.379.02
9Tor Ove HallemVerdal OK21.35+5.249.23
Arne GrevskottFrol ILikke startet

H 60

2 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jostein AlvestadWing OKikke startet

H 70

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Robert StrømWing OK27.3111.57
2Jardar SandstadSelbu OK28.48+1.1712.31
3Nils Olav VennevikFreidig29.08+1.3712.40
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg31.44+4.1313.47
5Anders LaugloOL Trollelg34.12+6.4114.52
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Rolf KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert

Direkte B

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mai Iren AlmåsIL Leik20.239.42
2Nelly MaskeFreidig21.46+1.2310.21
Kato NykvistWing OKdiskvalifisert

Direkte A

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn P. LøvåsNidarøst OK20.398.58
Alex PedersenOL Trollelgdiskvalifisert

D 17B

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn S. ØsthagenByåsen IL14.547.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.