Offisiell resultatliste for NM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 17 februar 2018

N-åpen

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Erik BerganKongsberg OL51.3124.11
Synne KjernsmoAsker Skiklubb43.0420.13
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL50.4023.47
Theo Solberg FredheimSandefjord OK30.1114.10

D 11-12

2 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna SpangbergKonnerud IL18.578.53
2Marte EgerKongsberg OL19.17+0.209.03
3Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK21.18+2.2110.00
4Ingrid LestebergKongsberg OL21.29+2.3210.05
5Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL23.31+4.3411.02
6Daniella GjoneSandefjord OK24.23+5.2611.26
7Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb37.43+18.4617.42
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 13-14

2 820 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL21.167.32
2Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL22.06+0.507.50
3Kathinka Zahl HagenFossum IF22.38+1.228.01
4Ingvild GustafssonKongsberg OL24.03+2.478.31
5Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.03+4.479.14
6Tiril Ebon EspedalNydalens SK40.17+19.0114.17
7Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL49.27+28.1117.32
8Martha WisløffAsker Skiklubb52.10+30.5418.29
Synne Lien GrøtbergKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16

2 820 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL15.515.37
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18.32+2.416.34
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL18.41+2.506.37
4Marte Madslien BakkenNydalens SK18.48+2.576.40
5Kristine KravdalGjø-Vard OL19.23+3.326.52
6Kristin Melby JacobsenLardal OL22.07+6.167.50
7Hedda SpangbergKonnerud IL25.11+9.208.55
8Ingrid MobråthenBotne SK27.14+11.239.39
9Emma EngehultNotodden OL29.59+14.0810.37
10Karoline TorøKongsberg OL33.58+18.0712.02
11Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK37.50+21.5913.24
12Lise StrømSandefjord OK40.22+24.3114.18
13Tiril HolenKonnerud IL42.14+26.2314.58

D 17 NM

6 350 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna UlvensøenNTNUI33.415.18
2Marta UlvensøenNTNUI34.36+0.555.26
3Evine Westli AndersenLøten o-lag35.36+1.555.36
4Maren Jansson HaverstadNTNUI35.37+1.565.36
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb36.44+3.035.47
6Synne StrandAsker Skiklubb36.52+3.115.48
7Anne Willkommen EikenNTNUI38.09+4.286.00
8Marlin HaavengenKongsberg OL38.58+5.176.08
9Ane Sofie KroghOppsal Orientering39.42+6.016.15
10Zsuzsa FeyAsker Skiklubb40.08+6.276.19
12Margrethe WisløffAsker Skiklubb42.01+8.206.37
13Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF42.20+8.396.40
14Kristin AntonsenNTNUI44.03+10.226.56
15Åsne Skram TrømborgNTNUI44.35+10.547.01
16Tone E LyeNydalens SK44.37+10.567.01
17Emilie Westli AndersenLøten o-lag44.38+10.577.01
18Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL44.54+11.137.04
19Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb48.33+14.527.38
20Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb49.08+15.277.44
21Åsne Naadland HoloFossum IF49.19+15.387.45
22Ingvild LangeggenKongsberg OL49.22+15.417.46
23Andrea VaneboKongsberg OL50.25+16.447.56
24Ingvild BrekkeNTNUI50.48+17.078.00
25Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL51.07+17.268.02
26Helene EgerKongsberg OL51.26+17.458.05
27Tale StrandKongsberg OL51.46+18.058.09
28Silje MorlandstøEiker OL51.55+18.148.10
29Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)52.42+19.018.17
30Idunn HaavengenNTNUI55.47+22.068.47
31Kathinka RogstadKongsberg OL57.06+23.258.59
32Emma Meyer LarssonIL Tyrving57.36+23.559.04
33Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL59.41+26.009.23
34Thea LandKonnerud IL1.01.12+27.319.38
35Sarah WølloKongsberg OL1.07.24+33.4310.36
36Kristiane RogstadKongsberg OL1.14.37+40.5611.45
Karoline Dahl FosbyNTNUIdiskvalifisert
Jenny BaklidKonnerud ILikke startet
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUIikke startet

D 40-

4 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun RuudAsker Skiklubb34.247.36
2Kristin SandvenNotodden OL42.49+8.259.28
3Mette SpangbergKonnerud IL46.53+12.2910.22
4Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1.03.14+28.5013.59

D 50-

3 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL27.028.14
2Anne MadslienNydalens SK27.18+0.168.19
3Kari MadslienNydalens SK27.26+0.248.21
4Isa HeggedalKonnerud IL27.45+0.438.27
5Tove HeimdalKonnerud IL29.58+2.569.08
6Signe Astrup ArnesenHeming Orientering30.37+3.359.20
7Hege HeibergHadeland OL49.19+22.1715.02
8Hanne KvåleHadeland OL50.11+23.0915.17

H 10

2 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sindre FurlandSandefjord OK25.0511.46
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL23.5411.13
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL27.1212.46

H 11-12

2 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL14.036.35
2Mikkel RastadAsker Skiklubb14.06+0.036.37
3Jan Olav BerganKongsberg OL15.49+1.467.25
4Tollef TjentlandLardal OL16.56+2.537.56
5Jon StrandKongsberg OL19.23+5.209.06
6Ask Felland SætnanFossum IF25.07+11.0411.47

H 13-14

2 820 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll15.465.35
2Halvor LøkenKongsberg OL17.50+2.046.19
3Martin Christoffer BorgIL Koll19.52+4.067.02
4Hallvard TjentlandLardal OL20.02+4.167.06
5Jakob RastadAsker Skiklubb20.10+4.247.09
6Martin Nøkleby MellingRingerike OL23.03+7.178.10
7Jonas KroghOppsal Orientering23.41+7.558.23
8Arne BerganKongsberg OL23.57+8.118.29
9Benjamin GjoneSandefjord OK26.23+10.379.21
10Johannes Salvesen-LundeIL Koll28.11+12.259.59
11Jonas Johansen HickenIL Koll30.25+14.3910.47
12Håvard EikRaumar Orientering32.35+16.4911.33
13Jakob A. GjedeboOppsal Orientering33.11+17.2511.46
14Gabriel GjoneSandefjord OK33.16+17.3011.47 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb34.47+19.0112.20
16Mathias NyhaugAsker Skiklubb34.53+19.0712.22
17Jo Randar HolmøyHadeland OL40.15+24.2914.16
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OLikke startet
Endre SandKongsberg OLikke startet

H 15-16

3 280 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering20.586.23
2Grunde IsaksætreGrue IL21.22+0.246.30
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL28.40+7.428.44
4Gaute FosstveitRaumar Orientering28.54+7.568.48
5Birk Felland SætnanFossum IF28.58+8.008.49
6Sondre Zahl HagenFossum IF29.30+8.328.59
7Vetle DrageKongsberg OL29.37+8.399.01
8Henrik ReuschHeming Orientering30.31+9.339.18
9Mats LindaasElverum OK30.34+9.369.19
10Johan EgerKongsberg OL30.47+9.499.23
11Christoffer SlettenRaumar Orientering55.20+34.2216.52
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olav Kristian LundKongsberg OLdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKikke startet

H 17 NM

7 310 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Hol MoholdtWing OK31.534.21
2Jørgen MadslienNTNUI32.30+0.374.26
3Øyvind WatterdalHadeland OL32.34+0.414.27
4Øyvind WiggenByåsen IL32.40+0.474.28
5Jørgen BaklidKonnerud IL32.48+0.554.29
6Audun HeimdalKonnerud IL32.58+1.054.30
7Bjørnar KvåleHadeland OL33.18+1.254.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Ove SætraHadeland OL35.38+3.454.52
9Hans Jørgen KvåleHadeland OL36.22+4.294.58
10Eivind TonnaAsker Skiklubb36.25+4.324.58
11Eskil FrøislandVang OL36.46+4.535.01
12Aslak HeimdalKonnerud IL36.47+4.545.01
13Christian HohlWing OK36.54+5.015.02
15Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb37.41+5.485.09
16Jonas Madslien BakkenNTNUI38.03+6.105.12
17Anders HaugeAsker Skiklubb38.30+6.375.16
18Trygve MyhrAsker Skiklubb40.12+8.195.29
19Per Clemet WisløffAsker Skiklubb40.56+9.035.35
20Sander H. RogndokkenNydalens SK41.01+9.085.36
21Jens Johan BrekkeLillomarka OL41.21+9.285.39
22Håvard Mo VaadalNTNUI41.59+10.065.44
23Henning SpjelkavikIL Tyrving48.40+16.476.39
24Bjørnar LøvliAsker Skiklubb51.34+19.417.03
25Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF54.25+22.327.26
26Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn56.16+24.237.41
27Agnar RenolenWing OK56.27+24.347.43
28Johan Kristian UndelandSturla, IF57.29+25.367.51
29Sølve DrageKongsberg OL1.00.56+29.038.20
Per WiréhnAsker Skiklubbdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet

H 40-

6 350 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tommy JauhojärviAsker Skiklubb37.295.54
2Thore KornmoPorsgrunn OL39.05+1.366.09
3Dag Steinar RagvinBø OL40.07+2.386.19
4Knut Jostein SætnanFossum IF40.33+3.046.23
5Asbjørn BygglandHøydalsmo IL42.05+4.366.37
6Steinar LandeBø OL42.10+4.416.38
7Christian ReuschHeming Orientering45.16+7.477.07
8Stig MellingRingerike OL52.42+15.138.17
9Sverre WisløffAsker Skiklubb54.59+17.308.39
10Eskil ÅsmulOL Trollelg1.05.35+28.0610.19
11Ingar Tollum AndersenKongsberg OL1.21.40+44.1112.51
Øystein RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jens TjentlandLardal OLdiskvalifisert
André JægtvikKonnerud ILbrutt

H 50-

4 520 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kim Farnes HansenLierbygda OL27.296.04
2Lasse ArnesenHeming Orientering27.38+0.096.06
3Helge FossøyØyestad IF allianse29.00+1.316.24
4Lars LystadNydalens SK29.33+2.046.32
5Trond GjelstadSandefjord OK30.41+3.126.47
6Ole Petter HaugenNydalens SK31.04+3.356.52
6Einar JensenNydalens SK31.04+3.356.52
8Nils HæstadFossum IF31.20+3.516.55
9Terje HenriksenAsker Skiklubb31.33+4.046.58
10Lars FremstadLarvik OK31.54+4.257.03
11Harald Eide-FredriksenHeming Orientering32.28+4.597.10
12Jon Iver BakkenNydalens SK33.35+6.067.25
13Kjetil EspedalNydalens SK34.38+7.097.39
14Stein H. HagenFossum IF35.24+7.557.49
15Rune EngehultNotodden OL36.13+8.448.00
16Conny LarssonIL Tyrving36.43+9.148.07
17Johan LundeIL Koll38.49+11.208.35
18Øystein WiggenByåsen IL38.58+11.298.37
19Geir Holm GundersenSturla, IF50.53+23.2411.15
Arne FossheimAsker Skiklubbikke startet
Lars BaklidKonnerud ILikke startet

H 60-

3 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn29.018.50

Direkte Kort

2 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sturle FurlandSandefjord OK21.547.45
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK23.16+1.228.15
3Kjetil SpangbergKonnerud IL39.14+17.2013.54
4Sigrid SkjelbredKongsberg OL53.15+31.2118.52
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Jacob SkoganNTNUIikke startet

Direkte Lang

4 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders FossøyNotodden OL35.437.54
2Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb43.56+8.139.43
3Anne Gro StyruddLarvik OK1.00.49+25.0613.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.