Offisiell resultatliste for Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 26 mai 2018

N-open

1 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL16.2611.10
2Olina Svarstad HeggdalMarkane IL16.47+0.2111.25
3Erlend Husevåg-LobbenFørde IL18.13+1.4712.23
4Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL19.23+2.5713.11
5Emil Olai Gausvik OppedalFørde IL21.17+4.5114.28
6Ella Ryste HaugsbøGaular IL32.36+16.1022.10
7Tarjei Ryste HaugsbøGaular IL34.10+17.4423.14

D 11-12N

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugKvammen IL21.5614.55

D 13-14

1 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL15.328.23
2Mira Sortland OppedalFørde IL40.53+25.2122.05

D 70-

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert

H 11-12

1 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Husevåg-LobbenFørde IL18.4110.05

H 11-12N

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias HaugKvammen IL11.347.52

H 13-14

1 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL15.008.06

H 15-16

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven Bergset LangvikIL Veten28.1011.18
2Vegar HoleFørde IL30.44+2.3412.20

H 50-

2 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Arne EideMarkane IL23.079.17
2Ola HegrenesFørde IL23.44+0.379.31
3Marius DalinFørde IL23.48+0.419.33
4Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar26.15+3.0810.32
5Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar29.41+6.3411.55

H 70-

2 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt GrønliFørde IL29.0111.39
2Edvin HelleAskvoll Holmedal IL30.51+1.5012.23
3Egil NestandeFørde IL36.59+7.5814.51

H 17-

3 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL24.598.00
2Andre HaugsbøGaular IL26.36+1.378.31
3Elias BergsetIL Veten29.10+4.119.20
4Lars ØvrebøGaular IL30.41+5.429.50
5Trygve Nummedal OsFørde IL31.05+6.069.57
6Asgeir ÅrdalFørde IL34.07+9.0810.56
7Torstein BlikraGaular IL35.06+10.0711.15
Arnfinn KringlenIL Tambarskjelvarikke startet

D 17-

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marie SvarstadMarkane IL31.5512.49
Margunn Leknes GryteKvammen ILdiskvalifisert

C-open

1 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL16.198.49
2Anders Mallasvik OsFørde IL19.36+3.1710.35
3Knut Even HoleFørde IL21.23+5.0411.33
4Anita E. HoleFørde IL23.42+7.2312.48
5Hilde Fasting BertelsenNOTEAM30.48+14.2916.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.