Offisiell resultatliste for Trondheim Open, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 3
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 3 juni 2018

N-åpen

1 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maja Sjøgren CarlsenFreidig27.5621.29
Vilde HaalandWing OK18.0013.50
Emma ImslandWing OK16.4712.54
Linus Fossum MalmringFreidig15.0111.33
Saga Melbye-BergWing OK15.4112.03
Sindre Sakshaug MohusWing OK21.2616.29
Anton NomelandByåsen IL40.2731.06
Una NomelandByåsen IL40.2731.06
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering26.1620.12
Malin RianStjørdals-Blink Orientering20.3515.50
Gaute Holck SandbergWing OK20.2515.42
Tuva Holck SandbergWing OK16.4812.55
Irene Storler SnøfuglFreidig15.5912.17
Marit Storler SnøfuglFreidig14.3511.13
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering19.2514.56
Sondre Maroni StavikByåsen IL32.0124.37
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering23.3118.05
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering47.2136.25
Eline Jøsang WithWing OK18.1113.59
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet

D -10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Guro HaalandWing OK1.09.4346.28
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL28.2018.53
Maia Ruano StrandWing OK1.07.5045.13

D 11-12

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg KolstadWing OK29.3213.25
2Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering37.42+8.1017.08
3Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering39.16+9.4417.50
4Idun AaenStjørdals-Blink Orientering54.00+24.2824.32

D 13-14

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig26.3910.15
2Anna Aurora NolteFreidig27.45+1.0610.40
3Una KittilsenFreidig28.16+1.3710.52
4Solveig Louise NissenFreidig29.27+2.4811.19
5Vilde Talgø-KristiansenFreidig30.28+3.4911.43
6Tora KittilsenFreidig31.01+4.2211.55
7Maria Strømdal WikFreidig31.10+4.3111.59
8Marita AskeFreidig35.05+8.2613.29
9Lina Storler SnøfuglFreidig41.18+14.3915.53

D 15-16

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Malene KolstadFreidig22.2210.39
2Vilde Lereim StorliFreidig23.16+0.5411.04
3Mari EidsmoFreidig23.23+1.0111.08
4Trude MarkhusVerdal OK24.11+1.4911.30
5Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering24.37+2.1511.43
6Tale Tannvik SkeiFreidig26.09+3.4712.27
7Silje Marie NissenFreidig30.08+7.4614.20
8Maren VikenByåsen IL32.16+9.5415.21
9Anna ChristensenFreidig55.34+33.1226.27
Hege HallanOK Skøynarikke startet

D 17-C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering54.4724.54
2Sarah InstanesVaregg Fleridrett1.01.46+6.5928.04

D 17-18

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Berg HanssenByåsen IL31.2110.27
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL42.38+11.1714.12
Anna RenolenWing OKikke startet

D 19-20

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI37.2311.40
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering38.07+0.4411.54
3Emilie Liabakk EriksenByåsen IL41.55+4.3213.05
4Maria Ulseth SylteFreidig51.19+13.5616.02
5Andrine VikenByåsen IL1.05.29+28.0620.27
Vera MelkildFreidigikke startet

D 21-

3 300 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid GulbrandsenNTNUI31.229.30
2Åsne Skram TrømborgNTNUI32.06+0.449.43
3Karen Oline KolstadNTNUI32.55+1.339.58
4Maja BergerByåsen IL35.22+4.0010.43
5Emma ArnesenByåsen IL35.59+4.3710.54
6Helen PalmerByåsen IL36.00+4.3810.54
7Åshild KolstadNTNUI36.38+5.1611.06
8Aurora FossøyNTNUI36.40+5.1811.06
9Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF37.52+6.3011.28
10Anna UlvensøenNTNUI37.54+6.3211.29
11Hanne VefsnmoByåsen IL37.58+6.3611.30
12Jenny PerssonByåsen IL38.13+6.5111.34
13Hannah MalmeiNTNUI38.42+7.2011.43
14Marie StyrvoldNTNUI38.44+7.2211.44
15Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI39.17+7.5511.54
16Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI40.02+8.4012.07
17Marit Melby JacobsenNTNUI40.15+8.5312.11
18Kristin BrekkeNTNUI40.23+9.0112.14
19Solveig BlindheimNTNUI40.35+9.1312.17
20Live Bredholt JørgensenNTNUI41.24+10.0212.32
21Ronja BjörklundNTNUI42.27+11.0512.51
22Tonje Aasheim NymarkNTNUI42.53+11.3112.59
23Synne FossøyNTNUI44.43+13.2113.33
24Hildegunn HeggøyNTNUI46.34+15.1214.06
25Marte Hoff HagenNTNUI48.07+16.4514.34
26Marit SchmidOL Trollelg49.23+18.0114.57
27Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL54.07+22.4516.23
Silje ArntzenNTNUIdiskvalifisert
Vilde MalmeiNTNUIikke startet

D 40-

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig42.3313.17
2Tone AlmåsIL Leik44.28+1.5513.53
3Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering45.59+3.2614.22
4Kari Tønset GuttvikWing OK46.42+4.0914.35
5Mette Resell NolteFreidig48.49+6.1615.15
6Kari Solem AuneByåsen IL50.26+7.5315.45
7Tonje BostadNidarøst OK51.39+9.0616.08
8Tina Strømdal WikFreidig54.18+11.4516.58
9Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.01.41+19.0819.16

D 50-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL37.4612.35
2Torunn Spets StorhovFreidig41.51+4.0513.57
3Sigrid MelkildFreidig49.47+12.0116.35
4Anne MelkildFreidig50.39+12.5316.53
5Mai Iren AlmåsIL Leik50.52+13.0616.57
6Turid ArnesenByåsen IL1.06.34+28.4822.11

D 60-

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL28.1113.25
2Stina ElfvingByåsen IL38.51+10.4018.30
Reidun Fallan SmaavikFreidigdiskvalifisert

D 70-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig39.3618.51
2Anne FuruholtOL Trollelg56.31+16.5526.54

H -10

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL14.599.59
Mathias LeroyerFreidig13.188.52
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21.1414.09
Dagfinn StenvikByåsen IL20.4813.52
Ole Ulseth SylteFreidig13.529.14
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering30.4320.28
Erlend GrønliFreidigikke startet

H 11-12

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL26.4312.08
2Loke Strøm HaugsnesWing OK31.59+5.1614.32
3Ludvik Storler SnøfuglFreidig35.48+9.0516.16
4Jakob Jøsang WithWing OK45.10+18.2720.31
Håkon HallanOK Skøynarikke startet
Alf Petter LynumFreidigikke startet

H 13-14

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig19.367.32
2Tristan HalvorsenFreidig22.04+2.288.29
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig23.02+3.268.51
4Tord RomundstadNidarøst OK24.28+4.529.24
5Ådne Krogstad StendahlFrol IL25.04+5.289.38
6Vegard Lereim StorliFreidig28.47+9.1111.04
Magnus AlstadFrol ILdiskvalifisert
Sigurd BraathenWing OKikke startet
Emil GrønliFreidigikke startet
Magne GuttvikWing OKikke startet

H 15-16

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel HoltFreidig33.4510.32
2August MaskeFreidig38.18+4.3311.58
3Petter Andreas LonaWing OK38.56+5.1112.10
4Erlend AuneByåsen IL45.20+11.3514.10
5August Hopstad NykvistWing OK49.37+15.5215.30
6Vetle Grønvik EkraFreidig1.03.02+29.1719.41
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Henrik BraathenWing OKikke startet
Hallvar HallanOK Skøynarikke startet
Vegard Ulseth SylteFreidigikke startet

H 17-18

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Spets StorhovFreidig25.307.43
2Vegard KittilsenFreidig26.13+0.437.56
3Jonas GrønliFreidig28.45+3.158.42
4Jo Even KolstadFreidig29.32+4.028.56
5Kristian Fredrik LynumFreidig31.01+5.319.23
6Håkon HolstadFreidig34.06+8.3610.20
7Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL43.43+18.1313.14
8Jonas VindalWing OK44.49+19.1913.34
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert

H 19-20

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar LyngenFreidig31.008.09
2Fredrik SandnesFreidig46.49+15.4912.19
Fredrik SandnesFreidigikke startet

H 21-

4 500 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK30.096.42
2Isak BergsetFrol IL30.27+0.186.46
3Nicolas RioNTNUI31.12+1.036.56
4Olai Stensland LillevoldNTNUI31.31+1.227.00
5Sindre JohannessenFreidig31.55+1.467.05
6Martin VisterFrol IL31.58+1.497.06
7Hans Petter MathisenFredrikstad SK32.13+2.047.09
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK32.36+2.277.14
9Simen AamodtNTNUI32.37+2.287.14
10Oliwer LundbergFreidig32.41+2.327.15
11Vegard Blomseth JohnsenNTNUI33.05+2.567.21
12Sindre Østgulen DeiszNTNUI33.22+3.137.24
13Johan Asphjell BjørnaasFrol IL33.31+3.227.26
14Simen Eid NielsenNTNUI34.09+4.007.35
15Ola KeiseråsIL Leik34.42+4.337.42
16Anders Felde OlaussenNTNUI34.55+4.467.45
17Jonas Madslien BakkenNTNUI35.08+4.597.48
18Henry McNultyNTNUI35.13+5.047.49
19Håkon Raadal BjørloNTNUI35.23+5.147.51
20Tobias KristensenNTNUI35.28+5.197.52
21Erlend Nilsen SandnesNTNUI36.00+5.518.00
22Morten JørgensenKristiansand OK36.51+6.428.11
23Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI37.07+6.588.14
24Olav Milian Schmitt GranNTNUI38.13+8.048.29
25Erik GustafssonNTNUI38.47+8.388.37
26Håvard Mo VaadalNTNUI40.47+10.389.03
27Sturla FrydenlundNTNUI41.20+11.119.11
28Jørgen FiskumFrol IL42.54+12.459.32
29Vegard Jarvis WestergårdNTNUI43.47+13.389.43
30Tomas RusySK Kamenice44.17+14.089.50
31Adrian OpheimNTNUI44.21+14.129.51
32Tommy SchmidOL Trollelg45.06+14.5710.01
33Johannes Karstein MidtbøWing OK45.30+15.2110.06
34Jakob Kalvig SkoganNTNUI45.59+15.5010.13
35Sindre Engzelius GylverNTNUI48.59+18.5010.53
36Eirik MarthinsenOL Trollelg53.52+23.4311.58
37Jérôme SoulardByåsen IL54.10+24.0112.02
38Arne Johannes LøkkenNTNUI1.06.23+36.1414.45
39Børge LeirenByåsen IL1.08.06+37.5715.08
40Peter Martinus Freyborg UranNTNUI1.54.24+1.24.1525.25
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Henrik UpsalNTNUIdiskvalifisert
Asbjørn Magnus MidtbøWing OKdiskvalifisert
Brynjar Larssen BakkenNTNUIikke startet
Carl Petter LyngenFrol ILikke startet
Oskar Spets StorhovFreidigikke startet

H 40-

3 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild NomelandByåsen IL29.327.46
2Tomas EidsmoFreidig31.44+2.128.21
3Jørgen TegdanFreidig31.52+2.208.23
4Andreas SylteFreidig31.53+2.218.23
5Roar SkulbørstadOL Trollelg32.58+3.268.40
6Pål KittilsenFreidig34.32+5.009.05
7Torgeir AuneByåsen IL36.27+6.559.35
8Lars O. LøsethOL Trollelg36.31+6.599.36
9Jon HolstadFreidig37.35+8.039.53
10Lars Martin HafstadByåsen IL38.37+9.0510.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering39.31+9.5910.23
12Ingebrigt FuglemMalvik IL47.35+18.0312.31
13Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering50.03+20.3113.10
14Olle MalmringFreidig50.22+20.5013.15
15Morten LøbergOK Fjell58.09+28.3715.18
16Eivind Sjøgren OlsenFreidig1.04.16+34.4416.54
Øystein BraathenWing OKikke startet

H 50-

3 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Terje KolstadFreidig32.509.56
2Håvard LorangeFreidig33.15+0.2510.04
3Atle PedersenMelhus IL34.15+1.2510.22
4Jens Even StorhovFreidig34.20+1.3010.24
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering37.29+4.3911.21
6Geir ArnesenFreidig40.18+7.2812.12
7Geir PaulsenOL Trollelg41.10+8.2012.28
8Arild H ClausenFreidig41.47+8.5712.39
9Øyvind SchjelderupWing OK48.37+15.4714.43
10Lars Erik StrømsnesMalvik IL49.40+16.5015.03
11Arild HeggesetFreidig51.04+18.1415.28
12Geir WillumsenFreidig1.42.20+1.09.3031.00
Haakon ArnesenByåsen ILdiskvalifisert
Stein MarkhusVerdal OKikke startet

H 60-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell MaroniByåsen IL34.4411.34
2Bjørn BergerByåsen IL35.44+1.0011.54
3Frank BjarkøWing OK42.19+7.3514.06
4Jan Gaute BuvikKorgen IL56.07+21.2318.42
5Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.03.52+29.0821.17
Arnulf VillmoKorgen ILikke startet

H 70-

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Angell-PetersenFreidig26.0212.23
2Roar ForbordMalvik IL27.04+1.0212.53
3Øistein ÅsmulOL Trollelg27.45+1.4313.12
4Gunnar ØsterbøFreidig29.32+3.3014.03
5Edgar FuruholtOL Trollelg35.25+9.2316.51
6Nils Olav VennevikFreidig35.31+9.2916.54
7Stig Arild HaugskottOL Trollelg40.17+14.1519.10
8Robert StrømWing OK41.58+15.5619.59
9Rolf KarsetSteinkjer OK42.02+16.0020.00

H 80-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne SæterhaugByåsen IL32.1915.23
2Paul ForsethOL Trollelg1.22.11+49.5239.08

Direkte A

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF28.509.36
2Kristian StensrudOL Trollelg31.16+2.2610.25
3Arne GrevskottFrol IL37.26+8.3612.28
4Trond SletnerFreidig38.10+9.2012.43
5Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering39.06+10.1613.02
6Morten KorsvoldWing OK39.14+10.2413.04
7Marianne Opsahl BredesenNTNUI44.00+15.1014.40
8Camilla HengebølNTNUI46.08+17.1815.22
9Inka KomonenNTNUI49.35+20.4516.31
10Kirsti Næss OlsenOL Trollelg55.05+26.1518.21
11Svein Endre HoveByåsen IL57.16+28.2619.05
12Nelly MaskeFreidig58.25+29.3519.28
13Gunn Kari HygenFreidig1.10.54+42.0423.38
14Maj Lisbet RønningFreidig1.13.23+44.3324.27
15Jacob HygenFreidig1.14.29+45.3924.49
16Janne Fossum MalmringFreidig1.15.37+46.4725.12
17Ingerid Angell-PetersenFreidig1.23.02+54.1227.40

Direkte B

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering48.2418.36
2Rudolf SchmidOL Trollelg52.27+4.0320.10
3Liv TennesWing OK53.20+4.5620.30
4Ingvild SnøfuglFreidig57.16+8.5222.01
5Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering57.45+9.2122.12
6Lars Talgø KristiansenFreidig1.02.23+13.5923.59
7Rune M HoltFreidig1.03.23+14.5924.22
8Rune SævikStjørdals-Blink Orientering1.05.32+17.0825.12
Tormod LangaasNidarøstdiskvalifisert

Direkte C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Emilie LonaWing OK44.0120.00
2Terje RianStjørdals-Blink Orientering1.27.55+43.5439.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.