Offisiell resultatliste for Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior mellom + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

D 21-E

5 150 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK38.457.31
2Ingeborg EideByåsen IL40.09+1.247.47
3Siri UlvestadNydalens SK41.33+2.488.04
4Kine Hallan SteiwerHalden SK41.37+2.528.04
5Runa FremstadLarvik OK42.15+3.308.12
6Ingjerd MyhreKongsberg OL43.25+4.408.25
7Kristine FjeldboIL Tyrving44.00+5.158.32
8Karen Oline KolstadNTNUI44.04+5.198.33
9Kine GulliksenBækkelagets SK46.35+7.509.02
10Marthe GløersenBækkelagets SK47.37+8.529.14
11Åsne Skram TrømborgNTNUI47.49+9.049.17
12Arntraut GötschIL BUL-Tromsø48.25+9.409.24
13Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering48.29+9.449.24
14Elin BjervaLarvik OK48.58+10.139.30
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag49.54+11.099.41
16Evine Westli AndersenLøten o-lag50.11+11.269.44
17Tonje VassendNTNUI50.21+11.369.46
18Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering50.26+11.419.47
19Ingrid LundanesNTNUI50.31+11.469.48
20Ragnhild HjermstadFossum IF50.53+12.089.52
21Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK50.54+12.099.53
22Bodil HelgerudHalden SK51.44+12.5910.02
23Guro VassendPorsgrunn OL57.29+18.4411.09
24Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL59.56+21.1111.38
25Solveig BlandkjennIL Tyrving1.01.17+22.3211.53
26Marie Hammer IversenØstmarka OK1.02.15+23.3012.05
27Marianne DæhliNydalens SK1.03.42+24.5712.22
28Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.03.59+25.1412.25
29Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering1.04.21+25.3612.29
Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert

H 21-E

5 910 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesPaimion Rasti35.215.58
2Magne DæhliHalden SK36.21+1.006.09
3Jon Aukrust OsmoenNydalens SK38.34+3.136.31
4Anders NordbergNydalens SK39.09+3.486.37
5Bojan BlumensteinNydalens SK39.15+3.546.38
6Bjørn EkebergIL Tyrving39.19+3.586.39
7Paul SirumFrol IL39.49+4.286.44
8Elias T. MølnvikNTNUI40.02+4.416.46
9Stian SundsvikFrol IL40.41+5.206.53
10Damien RenardKongsberg OL40.47+5.266.54
11Anders VisterNydalens SK40.52+5.316.54
12Ivar LundanesIL Tyrving41.13+5.526.58
13Isak BergsetFrol IL41.22+6.016.59
14Sindre SandvenBækkelagets SK41.22+6.016.59
15Magnus SvingheimRaumar Orientering41.39+6.187.02
16Espen JakobsenIL Tyrving41.50+6.297.04
17Matthew SpeakeBækkelagets SK41.54+6.337.05
18Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK42.06+6.457.07
19Vetle ChristiansenBækkelagets SK43.15+7.547.19
20Øyvind HelgerudHalden SK44.04+8.437.27
21Henrik EijsinkNydalens SK44.47+9.267.34
22Håvard WedegeKristiansand OK44.47+9.267.34
23Karl FremstadIL Tyrving47.52+12.318.05
24Carl Petter LyngenFrol IL48.21+13.008.10
25Øyvind WiggenByåsen IL49.55+14.348.26
26Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett50.04+14.438.28
27Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering51.55+16.348.47
28Asgeir MjösundNydalens SK53.45+18.249.05
29Mattis HoltFreidig56.22+21.019.32
30Steinar LandeBø OL59.05+23.449.59
31Jørgen FrøydLarvik OK1.01.28+26.0710.24
32Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK1.49.27+1.14.0618.31
33Sarunas DociusOK Javonis2.08.00+1.32.3921.39
Robert FredriksenNotodden OLdiskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.