Offisiell resultatliste for Sørlandsmesterskapet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IK Grane Arendal Orientering / Vest-Agder
Dato: lørdag 25 august 2018

N-åpen

880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hannah DamsgaardHisøy OK8.049.10
0Ingrid DamsgaardHisøy OK13.2215.11
0Julia DamsgaardHisøy OK6.307.23
0Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering13.1415.02

D 11-12

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK22.5210.12
2Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering35.21+12.2915.46

D 13-14

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK35.4013.33
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering35.44+0.0413.35

D 15-16

3 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering42.1913.49
2Kristine NygårdBirkenes IL48.03+5.4415.42
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49.58+7.3916.19
4Julie ChristiansenKristiansand OK56.02+13.4318.18
5Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.19.08+36.4925.51

D 17-B

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EllegaardVang OL56.2921.28
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OKikke startet

D 17-C

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aileen RundeKristiansand OK37.4916.52
Mariann SlettenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D 17-20

3 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK53.3314.14
2Kristin MestadTorridal IL53.38+0.0514.15
3Inga Vestøl StødleKristiansand OK1.20.53+27.2021.30
Inga Vestøl StødleKristiansand OKikke startet

D 21-

6 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK1.10.4211.14
2Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.12.13+1.3111.28
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.16.38+5.5612.11

D 45-

3 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne HaugeHisøy OK55.2614.44
2Arnhild U. BråtenVegårshei IL56.22+0.5614.59
Emma Smeland NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert

D 55-

3 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK44.0314.23

D 60-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette MestadTorridal IL40.0913.07
2Bente MestadTorridal IL49.15+9.0616.05
3Siri BjorvandBirkenes IL51.31+11.2216.50

D 70-

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingeborg BøbelIL Imåsdiskvalifisert

D 80-

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør1.30.0134.13

H 13-14

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Andreas TømtIL Imås36.3813.55
Fredrik PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering28.0312.31
2Elias SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering33.41+5.3815.02

H 15-16

3 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK34.039.03
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK36.41+2.389.45
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK40.51+6.4810.51
4Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering42.01+7.5811.10
5Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering46.11+12.0812.16
6Erlend Odd BergeKristiansand OK51.21+17.1813.39

H 17-A kort

3 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1.00.3216.05
2Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.06.48+6.1617.45

H 17-B

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten CowardOK Sør40.5915.34
2Tony HalsallOtra IL50.07+9.0819.03

H 17-20

6 290 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK54.238.38
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.01.08+6.459.43
3David RundeKristiansand OK1.02.50+8.279.59
4Kristian PyttenKristiansand OK1.06.35+12.1210.35
5Anders VestølVegårshei IL1.06.41+12.1810.36
6Einar EkelandOddersjaa SSK1.10.11+15.4811.09
7John Olav RundeKristiansand OK1.25.00+30.3713.30
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.33.44+39.2114.54

H 21-

9 380 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.10.017.27
2Håvard WedegeKristiansand OK1.16.04+6.038.06
3Vegard DanielsenKristiansand OK1.18.20+8.198.21
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK1.24.25+14.248.59
5Jostein MoeTorridal IL1.28.44+18.439.27
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.37.20+27.1910.22
7Tor ÅmdalKristiansand OK1.41.46+31.4510.50
8Stein-Erik ScheieOK Sør2.04.45+54.4413.17

H 35-

6 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Arne HålandOK Sør1.41.3516.08
2Øyvind TerkelsenHope IL2.46.40+1.05.0526.29

H 45-

6 290 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma1.07.4810.46
2Mads Henrik SandnesHope IL1.17.50+10.0212.22
3Helge FossøyØyestad IF allianse1.17.58+10.1012.23
4Erling FredriksenIF Trauma1.18.43+10.5512.30
5Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.18.47+10.5912.31
6Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.22.05+14.1713.02
7Ola SløgedalMarnardal IL1.22.13+14.2513.04
8Ole Petter VestølVegårshei IL1.24.53+17.0513.29
9Per Kristian TømtIL Imås1.29.20+21.3214.12
10Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.31.22+23.3414.31
11Harald EikKristiansand OK1.35.42+27.5415.12
12Geir BråtenVegårshei IL1.37.49+30.0115.33
13Ernst PyttenKristiansand OK1.38.54+31.0615.43
14Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.46.58+39.1017.00

H 55-

3 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK40.1110.41
2Øivind SæbøKristiansand OK44.42+4.3111.53
3Torbjørn VaajeAustre Moland IL50.05+9.5413.19
4Lars Peder VaajeMarnardal IL51.20+11.0913.39
5Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1.09.58+29.4718.36

H 60-

3 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK43.0811.28
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK43.18+0.1011.30
3Jack BjørnsenKristiansand OK45.46+2.3812.10
4John HansenKristiansand OK45.59+2.5112.13
5Glenn Ager-WickKristiansand OK49.27+6.1913.09

H 65-

3 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein CowardOK Sør41.2213.31
2Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering46.23+5.0115.09

H 70-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering44.2514.30
2Arne Kristian SkiftenesIL Imås53.13+8.4817.23
3Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering1.03.22+18.5720.42

H 75-

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering48.5718.36
2Ronald BjervaDrangedal OL52.57+4.0020.07

H 80-

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JørundlandOK Sør1.29.0533.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.