Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Torridal IL
Dato: tirsdag 4 juni 2019

Damer C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else MoeTorridal IL23.449.29
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK28.58+5.1411.35

Damer B

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK56.5618.21
2Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.04.20+7.2420.45
3Gudveig JørundlandOK Sør1.06.29+9.3321.26
Elke SchuttKristiansand OKdiskvalifisert
Unni MyhreOddersjaa SSKikke startet

Damer AK

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK36.2011.00
2Siri Thortveit MyhreKristiansand OK38.05+1.4511.32
3Linn Carina DalandKristiansand OK44.16+7.5613.24
4Ragnhild HaldKristiansand OK44.37+8.1713.31
5Kristin MestadTorridal IL45.01+8.4113.38
6Siri BjorvandBirkenes IL46.39+10.1914.08
7Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK50.24+14.0415.16
8Gro BørteKristiansand OK52.26+16.0615.53
9Silje KregnesKristiansand OK58.47+22.2717.48
9Inga Vestøl StødleKristiansand OK58.47+22.2717.48
11Inger NergaardStokke IL1.22.42+46.2225.03
Siri ØkstadOddersjaa SSKdiskvalifisert

Damer AL

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK49.0011.23
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK51.16+2.1611.55
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK59.20+10.2013.47

Herrer C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tony HalsallOtra IL23.159.18

Herrer B

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten CowardOK Sør33.4710.53
2Steinar SundeSøgne og Songdalen OK40.03+6.1612.55
3Einar JørundlandOK Sør1.07.38+33.5121.49
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Herrer AK

3 300 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard MyhreKristiansand OK34.0010.18
2Øivind SæbøKristiansand OK34.40+0.4010.30
3Bjarne FærestrandKristiansand OK35.10+1.1010.39
4Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK35.34+1.3410.46
5Jan BlandkjennKristiansand OK35.42+1.4210.49
6Thorbjørn VærpKristiansand OK35.49+1.4910.51
7Trygve LølandBirkenes IL37.38+3.3811.24
8Roar MyhreKristiansand OK39.21+5.2111.55
9Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK40.07+6.0712.09
10Rune KittelsenKristiansand OK41.06+7.0612.27
11Øyvin SimonsenIL Imås41.56+7.5612.42
12Fredrik B. OrdingIL Høvdingen43.54+9.5413.18
13Nils Arne JohannessenKristiansand OK44.13+10.1313.23
14Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK44.31+10.3113.29
15Geir KristiansenKristiansand OK44.32+10.3213.29
16Stein CowardOK Sør46.05+12.0513.57
17Dagfinn HaarrOddersjaa SSK48.47+14.4714.46
18Nils Egil JohannessenIL Høvdingen52.04+18.0415.46
19Pål RundeKristiansand OK1.00.36+26.3618.21
20Magne MoyOK Sør1.06.24+32.2420.07
21Sigmund BergKristiansand OK1.11.28+37.2821.39

Herrer AL

4 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK29.156.48
2Eirik Heddeland MartensKristiansand OK31.47+2.327.23
3Jostein MoeTorridal IL33.14+3.597.43
4David RundeKristiansand OK34.00+4.457.54
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK35.30+6.158.15
6Ola SløgedalMarnardal39.21+10.069.09
7Stig DalsørenKristiansand OK39.33+10.189.11
8Svein SundeSøgne og Songdalen OK42.18+13.039.50
9Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK42.40+13.259.55
10Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK44.15+15.0010.17
11Lars Audun HadlandOddersjaa SSK46.59+17.4410.55
12Trygve Børte NomelandKristiansand OK47.03+17.4810.56
13Åsulv StormoenKristiansand OK47.21+18.0611.00
14Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK48.53+19.3811.22
15Erlend Odd BergeKristiansand OK49.26+20.1111.29
16Fred Arne  SivertsenKristiansand OK50.56+21.4111.50
17John RundeKristiansand OK51.47+22.3212.02
18odin MyhreOddersjaa SSK57.41+28.2613.24
19Jan MathiassonOddersjaa SSK1.33.12+1.03.5721.40
Ståle MyhreOddersjaa SSKdiskvalifisert
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKdiskvalifisert
Per W. TorgersenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Marius PyttenNTNUIikke startet

Uten tidtaking

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aileen RundeKristiansand OKfullført
Svein ØderudKristiansand OKfullført

Nybegynner 1

1 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Henriette AndersenTorridal IL24.3514.27
0David BlochTorridal IL17.0310.01
0Kristian BlochTorridal IL34.2720.15
0Erik BåslandTorridal IL14.488.42
0Paris DawarzaiTorridal IL48.2528.28
0Sara EretveitTorridal IL26.0415.20
0Tobias GreibrokkTorridal IL13.227.51
0Agnethe HansenTorridal IL21.0712.25
0Johannes HansenTorridal IL15.058.52
0Erlend HelsetTorridal IL23.1813.42
0Fabian JohannessenKristiansand OK14.298.31
0Didrik KristiansenTorridal IL16.269.40
0Gøril KristiansenTorridal IL24.4614.34
0Kristine LundemoenKristiansand OK17.3610.21
0Dag Jørgen MoeTorridal IL33.5419.56
0Tor Anders StrandTorridal IL12.497.32
0Hedda Sund ThorgrimsdatterTorridal IL21.5812.55
0Ylva E ThorstveitTorridal IL22.0012.56
0Julian TønnesenTorridal IL17.0010.00
0Tuva Aurebekk UdøTorridal IL13.287.55
0Oline Myhre VikOddersjaa SSK21.3912.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.