Offisiell resultatliste for Erik Balchens Minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Erik Balchens Minneløp
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: søndag 26 mai 2019

N-åpen

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Dag Jørgen MoeTorridal ILfullført

D 11-12

2 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK43.4318.22

D 15-16

2 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK42.4417.13

D 21-

2 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenFredrikstad SK26.209.01
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK43.04+16.4414.44
3Siri BjorvandBirkenes IL54.12+27.5218.33

D 45-

2 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro BørteKristiansand OK1.20.3732.30
Målfrid KonstKristiansand OKikke startet

D 55-

2 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette MestadTorridal IL38.4615.37
2Ragnhild HaldKristiansand OK38.50+0.0415.39
3Bente MestadTorridal IL42.15+3.2917.02
4Liv Bente H FriestadKristiansand OK56.40+17.5422.50
5Oddbjørg MoeKristiansand OK57.59+19.1323.22

D 65-

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.10.3428.27
2Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.20.11+9.3732.19
3Gudveig JørundlandOK Sør1.23.40+13.0633.44

H 11-12

2 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel MichelsenFossum IF39.4316.41

H 21-

3 710 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian BøenKristiansand OK32.208.42
2Eirik Heddeland MartensKristiansand OK33.37+1.179.03
3Brage TakleKristiansand OK34.03+1.439.10
4Håvard WedegeFredrikstad SK35.18+2.589.30
5Jostein MoeTorridal IL38.07+5.4710.16
6Johan MichelsenFossum IF39.50+7.3010.44
7Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK40.20+8.0010.52
8Terje UrfjellIL Imås43.29+11.0911.43
9Trygve Børte NomelandKristiansand OK44.25+12.0511.58
10John RundeKristiansand OK46.20+14.0012.29
11Bjarne FærestrandKristiansand OK53.53+21.3314.31
12Kjell Arne HålandOK Sør56.30+24.1015.13
13Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK56.44+24.2415.17
14Morten HulløenKristiansand OK57.24+25.0415.28
15Stein-Erik ScheieOK Sør1.02.47+30.2716.55
Kristian NyhusBirkenes ILikke startet

H 45-

2 920 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard TelstøIL Vindbjart32.3511.09
2Bjørn Idar SætranIF Trauma40.02+7.2713.42
3Ernst PyttenTorridal IL41.38+9.0314.15
4Ola SløgedalMarnardal IL43.46+11.1114.59
5Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK48.52+16.1716.44
6Harald EikKristiansand OK49.05+16.3016.48
7Roar MyhreKristiansand OK1.01.14+28.3920.58
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKikke startet
Guttorm NyhusBirkenes ILikke startet

H 55-

2 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind SæbøKristiansand OK34.2713.53
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK37.11+2.4414.59
3Per StefferudTorridal IL44.23+9.5617.53
Bjørn A FriestadKristiansand OKdiskvalifisert

H 65-

2 480 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK34.3913.58
2Øyvin SimonsenIL Imås38.16+3.3715.25
3Stein CowardOK Sør38.44+4.0515.37
4Widar Taxth LølandHisøy OK47.51+13.1219.17
5Jon A BjørgumIL Vindbjart50.15+15.3620.15
6Magne MoyOK Sør1.02.40+28.0125.16
7Dagfinn HaarrOddersjaa SSK1.05.56+31.1726.35
8Harald WibyeOK Moss1.08.13+33.3427.30
9Arild TelstøIL Vindbjart1.16.34+41.5530.52
10Einar JørundlandOK Sør1.19.34+44.5532.05
11Erik HodneOddersjaa SSK1.35.35+1.00.5638.32
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Kjell SandåkerIL Imåsikke startet

Utvikling B

2 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten CowardOK Sør38.2215.39
2Kristin MestadTorridal IL42.04+3.4217.10
3Tony HalsallOtra IL44.38+6.1618.13
4Else MoeTorridal IL1.10.05+31.4328.36
5Adriana EikKristiansand OK1.16.05+37.4331.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.