Offisiell resultatliste for Mjølnerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mjølnerløpet
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: søndag 26 august 2018

N-åpen

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Marie Bohman LåteElverum OK27.0812.19
0Signe KonstOL Tønsberg og omegn44.02+16.5420.00
0Elise Libak-FeiringVang OL31.55+4.4714.30
0Astrid LåteElverum OK16.38+-10.307.33
0Ingeborg LåteElverum OK27.0812.19
0Jakob LåteElverum OK16.38+-10.307.33
0Andreas SkistadGjø-Vard OL38.07+10.5917.19
0Daniel SkistadGjø-Vard OL38.20+11.1217.25

D -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Julie Libak- FeiringVang OL32.04+14.1014.34
0Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn17.548.08

D 11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne BergLøten o-lag23.169.18
2Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL24.35+1.199.50
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL34.18+11.0213.43

D 11-12N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LåteElverum OK17.408.01
2Marte Libak- FeiringVang OL29.23+11.4313.21

D 13-14

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1June Rogstad BekkevoldLøten o-lag24.537.32
2Henriette BergLøten o-lag26.51+1.588.08
3Maren HenriksenVang OL31.41+6.489.36

D 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marie Lium FougnerElverum OKdiskvalifisert

D 15-16

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berthe TesloHadeland OL1.00.4012.54

D 17-

5 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag32.446.03
2Stine Olsen KirkevikHamar OK32.49+0.056.04
3Lone Malmgren MolstadHalden SK33.06+0.226.07
4Sofie JohanssonLøten o-lag33.11+0.276.08
5Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK35.41+2.576.36
6Evine Westli AndersenLøten o-lag36.00+3.166.39
7Carina SveenElverum OK38.00+5.167.02
8Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering42.59+10.157.57
9Kristine HaanesGjø-Vard OL43.10+10.267.59
10Nina SmestadLøten o-lag44.37+11.538.15
11Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK45.03+12.198.20

D 17-B

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else Kristine LienLøten o-lag28.468.43
2Anne SørlienGjø-Vard OL28.48+0.028.43
3Inger SvalandOL Vallset/Stange30.13+1.279.09
4Stine Sønsterud BergLøten o-lag31.41+2.559.36
5Eli StensliLøten o-lag45.17+16.3113.43
6Tina BjørnstadRaumar O.L1.53.15+1.24.2934.19

D 17-C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina HenriksenVang OL59.2523.46

D 17-N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid Margrete ArnesenGrue IL27.1412.22
Liv SimonsenOK Østdiskvalifisert

D 35-

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngvild MalmoVang OL40.558.42

D 45-

4 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL36.137.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Vanja StaffOL Toten-Troll37.17+1.047.55
3Anita StensethSnertingdal IF Orientering42.21+6.089.00
4Lisbeth GråvVang OL42.28+6.159.02
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering44.19+8.069.25
6Laila Høiås HerlyngGrue IL44.50+8.379.32
7Gunn Elin RudiHadeland OL50.38+14.2510.46
8Eli Ringstad LienGjø-Vard OL52.14+16.0111.06

D 55-

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RavnanOL Toten-Troll30.047.54
2Lis DæhliLøten o-lag30.25+0.218.00
3Gro SolnørdalRudsbygd IL31.20+1.168.14
4Wenche BjørnstadRingsaker OK37.27+7.239.51
5Randi Fallbakken BergeLøten o-lag45.37+15.3312.00
6Mona HesselbergLøten o-lag45.45+15.4112.02
7Bente GrøndalenHamar OK47.36+17.3212.31
8Rønnaug SagbakkenLøten o-lag48.42+18.3812.48

D 65-

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK28.478.43
2Marit TyldumRudsbygd IL30.34+1.479.15
3Liv FeiringHamar OK31.53+3.069.39
4Bjørg SorprudLøten o-lag32.09+3.229.44
5Tea ForbergRond OL32.44+3.579.55
6Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange33.08+4.2110.02

D 75-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK37.5011.27

H -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK15.517.12
0Nikolai TesloHadeland OL18.56+3.058.36

H 11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL16.496.43
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange20.12+3.238.04
3Mikkel AasnessOdal OL - Orientering27.12+10.2310.52
Eirik Olsen KirkevikHamar OKikke startet

H 13-14

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL20.546.20
Lars LienGjø-Vard OLikke startet

H 15-16

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK25.395.27
2Mats LindaasElverum OK26.28+0.495.37
3Grunde IsaksætreGrue IL29.17+3.386.13
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 17-

6 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius ØieLøten o-lag36.435.23
2Yngve VoldenLøten o-lag37.09+0.265.27
3Kenneth BilstadVang OL37.26+0.435.30
4Jostein Svaland DaleVang OL38.16+1.335.37
5Ove Antvord HaugereidLøten o-lag39.02+2.195.44
6Vytautas GrasysPerkunas OK39.46+3.035.50
7Sigmund HansenGjø-Vard OL42.30+5.476.15
8Stian OverskeidIndre Østfold OK42.52+6.096.18
9Pål StenbergVang OL42.55+6.126.18
10Marius StaffOL Toten-Troll45.03+8.206.37
11Simen SmestadBækkelagets SK45.12+8.296.38
12Anders SkjesetVang OL45.21+8.386.40
13Jan Ola PedersenVang OL45.34+8.516.42
14Martin ØhmanGjø-Vard OL48.05+11.227.04
15Tor-Arve B.  StrandRaumar O.L48.55+12.127.11
16Frode KonstIL Tyrving53.44+17.017.54
Tommy OlsenHamar OKdiskvalifisert
Øyvind LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet
Ole Johan BråtenVang OLikke startet

H 17-B

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik HaugenRingsaker OK26.448.06
2Øyvind DaleOL Vallset/Stange29.09+2.258.50
3Stein SandakerVang OL36.39+9.5511.06

H 17-C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond LinnesOdal OL - Orientering25.3410.13
2Anders LindaasElverum OK27.49+2.1511.07

H 17-N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tor SimonsenOK Østdiskvalifisert

H 45-

4 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudbrand LienHamar OK30.296.29
2Per Olav AndersenVang OL35.22+4.537.31
3Bjørn Gaute HerlyngGrue IL37.05+6.367.53
4Are StrandlieGjø-Vard OL39.40+9.118.26
5Arnstein DaleOL Vallset/Stange41.17+10.488.47
6Jon BjørnstadLøten o-lag41.47+11.188.53
7Svein ThorsbergGrue IL46.05+15.369.48

H 55-

4 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll31.396.44
2Trond OlsenLøten o-lag32.11+0.326.50
3Harald BergeLøten o-lag33.06+1.277.02
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll33.18+1.397.05
5Stein Arne NegårdVang OL36.06+4.277.40
6Kristian StorsveenLøten o-lag36.37+4.587.47
7Erik GrøndalenHamar OK36.51+5.127.50
8Ole Hans ØieLøten o-lag39.47+8.088.27
9Tor StrandRaumar O.L40.13+8.348.33
10Morten StenbergVang OL41.57+10.188.55
11Trond ØieLøten o-lag45.32+13.539.41
12John HofossHadeland OL51.11+19.3210.53
13Herman BakkeLøten o-lag51.23+19.4410.55
Bjørn Olav BergsløkkenGrue ILikke startet

H 65-

3 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar LienLøten o-lag26.236.56
2Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss27.21+0.587.11
3Knut SkjesetVang OL27.44+1.217.17
4Terje MalmHamar OK29.41+3.187.48
5Trond SøbergLøten o-lag30.01+3.387.53
6Knut MalmoRingsaker OK30.13+3.507.57
7Olav ØsthagenOL Vallset/Stange30.46+4.238.05
8Knut WikstrømRingsaker OK30.49+4.268.06
9Odd Arne BlystadLøten o-lag31.08+4.458.11
10Trond FeiringHamar OK31.56+5.338.24
11Hasse BergstrømIL Tyrving32.22+5.598.31
12Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering32.55+6.328.39
13Paul Martin BergRudsbygd IL33.53+7.308.55
14John Birger SkansenRudsbygd IL34.47+8.249.09
15Karl Petter OpsahlLøten o-lag36.26+10.039.35
16Øystein SkappelLillehammer OK44.02+17.3911.35
Ragnar HøsøienRingsaker OKdiskvalifisert
Arve SmestadLøten o-lagdiskvalifisert
Terje WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert

H 75-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per VoldVang OL26.488.07
2Jon TyldumRudsbygd IL28.05+1.178.30
Olav HøiåsVang OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.