Offisiell resultatliste for Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Idrettslaget Dyre Vaa
Dato: lørdag 18 august 2018

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Elisabeth RødD 60- (6)41.03+11.2816.53
10Elling AakreH 60- (14)50.42+16.3413.18

Asker Skiklubb

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maren Aure SkogedalD 13-14 (2)32.5113.02
5Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-18 E (40)20.37+0.538.37
6Henrik Fredriksen AasH 17-18E (58)27.29+2.347.12
6Synne StrandD 19-20 E (27)22.16+2.118.22
7Margrethe WisløffD 19-20 E (27)22.30+2.258.27
8Sander ArntzenH 17-18E (58)27.52+2.577.18
8Eilev KvaaleH 15-16 (11)43.32+14.4711.25
8Pål SkogedalH 40- (18)50.08+9.0510.02
10Per Clemet WisløffH 17-18E (58)29.03+4.087.37
10Randi NicolaisenD 50- (21)32.12+5.4613.28
11Tilla Farnes HennumD 19-20 E (27)24.48+4.439.19
28Torstein KvaaleH 50- (37)43.12+14.3511.20
Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (40)ikke startet
Gjermund GravirH 50- (37)ikke startet

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Hjørdis ØvreåsD 70- (10)1.10.39+41.0329.04
9Magnar ØvreåsH 70- (17)39.24+13.3916.12

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ragnhild EideD 19-20 E (27)21.34+1.298.06
6Ingeborg EideD 21-E (27)35.19+5.138.17
12Lene Berg HanssenD 17-18 E (40)23.07+3.239.40
33Petter Liabakk EriksenH 17-18E (58)33.08+8.138.41
Øyvind WiggenH 21-E (52)ikke startet

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Marthe GløersenD 21-E (27)38.20+8.148.59
16Mariann UlvestadD 21-E (27)39.15+9.099.12
17Lone BrochmannD 21-E (27)39.30+9.249.16
18Simen Hjalmar WästlundH 21-E (52)34.19+3.316.52
25Yngvar ChristiansenH 50- (37)42.20+13.4311.06
26Sindre SandvenH 21-E (52)35.17+4.297.04
44Vetle ChristiansenH 21-E (52)43.32+12.448.43

Bø OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørg MostaulD 70- (10)36.34+6.5815.02
3Steinar KvaaleDirekte A (11)48.18+6.239.40
4Margit Ryen SteenD 70- (10)44.34+14.5818.20
4Steinar LandeH 40- (18)46.53+5.509.23
7Hallvard MyrvollH 70- (17)36.10+10.2514.53
8Elise StørenD 17-A kort (9)42.04+14.1417.36
8Synnøve DalvaD 70- (10)1.01.37+32.0125.21
8Bjørn SteenH 60- (14)45.48+11.4012.01
16Øyvind StørenH 40- (18)1.12.30+31.2714.31
48Lars Steinar HefreH 21-E (52)47.16+16.289.28
Gunn BotnenD 60- (6)ikke startet
Jarle BotnenH 60- (14)ikke startet
Arne LandeH 70- (17)ikke startet

Drangedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Astrid LundeD 70- (10)45.58+16.2218.54
6Odd AureH 70- (17)33.01+7.1613.35

Dyre Vaa IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Iben VaaN-åpen (14)47.4528.25
Odin VaaN-åpen (14)38.2522.52

Eiker OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Gjermund RørenH 50- (37)32.55+4.188.38
10Ane DyrkornD 19-20 E (27)23.57+3.529.00
15Thea DyrkornD 19-20 E (27)25.59+5.549.46
24Solveig M LetmolieD 17-18 E (40)26.24+6.4011.02
30Christine HoenD 17-18 E (40)29.21+9.3712.16

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Mats LindaasH 15-16 (11)37.00+8.159.42

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Åsmund SteenDirekte A (11)49.38+7.439.56

Fossum IF

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lucie StørmerDirekte B (5)27.1210.47
1Victoria Hæstad BjørnstadD 19-20 E (27)20.057.33
2Pernille KatlaD 17-18 E (40)20.17+0.338.29
6Erling HjermstadH 19-20E (26)26.12+1.386.29
7Ingrid G. KvålsgardD 17-18 E (40)21.30+1.468.59
8Trond MyhreDirekte A (11)1.10.51+28.5614.11
9Julie StørmerD 21-E (27)36.05+5.598.28
12w  MelsomH 19-20E (26)28.21+3.477.01
12Ragnhild HjermstadD 21-E (27)37.28+7.228.47
13Karen Hoel JomaasD 17-18 E (40)23.33+3.499.51
13Oskar StørmerH 21-E (52)33.14+2.266.39
16Øyvind HjermstadH 19-20E (26)30.09+5.357.27
21Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (27)28.28+8.2310.42
22Sven Arne GylterudH 50- (37)41.04+12.2710.46
27Bent Sande KvermeH 50- (37)42.44+14.0711.12
31Emil StørmerH 17-18E (58)32.44+7.498.35
32Peter GisholtH 17-18E (58)33.01+8.068.39
36Leif StørmerH 21-E (52)40.16+9.288.04
38Sivert Sande KvermeH 17-18E (58)34.23+9.289.01
48Eivind Berner MyhreH 17-18E (58)37.55+13.009.57
Terje MelsomDirekte A (11)diskvalifisert
Christian JomaasH 50- (37)diskvalifisert
Einar GisholtH 50- (37)ikke startet

Fredrikstad SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenD 21-E (27)30.067.03
5Gaute Hallan SteiwerH 21-E (52)31.53+1.056.23
9Mia Mathisen BekhusD 19-20 E (27)23.39+3.348.53
12Bendik EliassenH 17-18E (58)29.51+4.567.50
15Herman Ryen MartinsenH 19-20E (26)29.46+5.127.22
43Sondre OttesenH 17-18E (58)35.52+10.579.24
Eirik ImrikH 17-18E (58)diskvalifisert

Freidig

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoH 40- (18)41.038.13
2Mats EidsmoH 17-18E (58)25.15+0.206.37
2Malin SandstadD 19-20 E (27)21.04+0.597.55
4Vegard KittilsenH 17-18E (58)27.02+2.077.05
5Håvard Sandstad EidsmoH 19-20E (26)26.07+1.336.27
9Simen Spets StorhovH 17-18E (58)28.56+4.017.35
11Jo Even KolstadH 17-18E (58)29.39+4.447.46
11Oskar Spets StorhovH 19-20E (26)28.12+3.386.58
12Vera MelkildD 19-20 E (27)24.51+4.469.20
13Oscar LyngenH 19-20E (26)28.45+4.117.06
23Mathias HermstadH 19-20E (26)41.05+16.3110.10
36Dina ReitanD 17-18 E (40)33.20+13.3613.56
36Kristian Fredrik LynumH 17-18E (58)33.41+8.468.50
38Lars SandstadH 17-18E (58)34.23+9.289.01
44Håkon HolstadH 17-18E (58)36.33+11.389.35
46Jonas GrønliH 17-18E (58)37.20+12.259.47

Frol IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Paul SirumH 21-E (52)30.53+0.056.11
8Isak BergsetH 21-E (52)32.27+1.396.30
9Eirin Svanøe-HafstadD 21-E (27)36.05+5.598.28
11Jo Forseth IndgaardH 21-E (52)32.44+1.566.33

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arild AasheimH 50- (37)28.377.30
10Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (40)22.40+2.569.29
12Ann Karin TjørhomD 50- (21)32.39+6.1313.39

Halden SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Idun Kristine Felde OlaussenD 19-20 E (27)21.48+1.438.11
6Hedda Raadal BjørloD 17-18 E (40)21.24+1.408.57
7Kjetil BjørloH 50- (37)34.50+6.139.08
8Ida KristianssonD 19-20 E (27)23.26+3.218.48
9Irene Felde OlaussenDirekte A (11)1.27.29+45.3417.31
13Karoline AuneD 19-20 E (27)24.54+4.499.21
17Jenny WegebroD 19-20 E (27)26.15+6.109.52
19Erlend BrendstuenH 19-20E (26)33.23+8.498.15
21Alexander ChepelinH 21-E (52)34.22+3.346.53
27Markus HolterH 21-E (52)35.59+5.117.12
32Will RiggH 21-E (52)39.37+8.497.56
49Niels Christian HellerudH 17-18E (58)38.34+13.3910.07
Øyvind HelgerudH 21-E (52)ikke startet
Vilma BlennowD 19-20 E (27)ikke startet
Bodil HelgerudD 21-E (27)ikke startet
Hanne Lerche RaadalD 40- (8)ikke startet

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Grethe Paulsen VieD 17-A kort (9)34.34+6.4414.27
28Sigurd Paulsen VieH 17-18E (58)32.29+7.348.31

Hedrum OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kari Reppesgård HoltD 17-A kort (9)38.28+10.3816.05
9Sindre R HoltH 19-20E (26)27.02+2.286.41
9Tone Sølie LysnesD 17-A kort (9)49.02+21.1220.30
9Kristoffer FjæreH 15-16 (11)48.30+19.4512.43
10Anders Kristian HoltH 40- (18)52.50+11.4710.35
14Jørgen FjæreH 40- (18)1.00.34+19.3112.08
18Roger LysnesH 50- (37)39.36+10.5910.23
34Per Einar StrømH 50- (37)1.00.49+32.1215.57
Henrik R HoltH 15-16 (11)diskvalifisert
Martin NaufH 60- (14)diskvalifisert

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 19-20E (26)24.346.04
7Lasse ArnesenDirekte A (11)1.03.40+21.4512.45
20Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (27)27.39+7.3410.23
29Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (52)37.42+6.547.33

Hisøy OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marianne HaugeD 40- (8)44.27+5.5711.40
9Malin HaugeD 17-18 E (40)22.26+2.429.23
15Inge HaugeH 40- (18)1.09.11+28.0813.51

Høydalsmo IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingrid Stigen BygglandD 13-14 (2)36.37+3.4614.31
14Olav MostaulH 70- (17)53.52+28.0722.10
16Einar StrandH 70- (17)1.17.19+51.3431.49
41Eivind Romberg KvaaleH 21-E (52)41.26+10.388.18
45Asbjørn BygglandH 21-E (52)45.41+14.539.09
Synne Stigen BygglandN-åpen (14)23.0813.46

Idrettslaget Dyre Vaa

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sigrid Fugleneb AamandD10 (1)17.259.40
1Eirik Tjønn JacobsenH11-12 (3)15.148.27
1Truls Aksvik WienengaH13-16C (1)15.208.31
4Thea Aksvik WienengaD11-12 (4)29.09+16.1016.11
4Per Morten WienengaDirekte B (5)39.15+12.0315.34
12Alf BergH 70- (17)42.05+16.2017.19
Haakon Fugleneb AamandN-åpen (14)38.2522.52
Oskar Mostail HoveN-åpen (14)39.5123.43
Maria TjønnDirekte B (5)ikke startet
Randi Fugleneb AamandN-åpen (14)ikke startet
Sunniva Tjønn JacobsenN-åpen (14)ikke startet

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Bjørn Idar SætranH 40- (18)49.39+8.369.56
Per Olav NærestadH 50- (37)ikke startet

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Rasmus Palmqvist AslaksenH 21-E (52)35.06+4.187.02

IK Grane Arendal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Magnus FossumH 15-16 (11)40.25+11.4010.36
7Sivert Møklegård PihlH 15-16 (11)41.45+13.0010.57
8Anne-Heidrun RisdalD 50- (21)29.55+3.2912.31
9Ranveig KvifteD 50- (21)30.30+4.0412.45
26Egil FossumH 50- (37)42.33+13.5611.10

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Arne JohannesenH 50- (37)30.55+2.188.06
4Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (7)29.00+8.4412.08
15Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 E (40)23.51+4.079.58
21Scott JuvikH 17-18E (58)30.47+5.528.04
50Eyvind Kjellevold MaldeH 17-18E (58)38.47+13.5210.10

IL Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenD 70- (10)29.3612.10
3Jan Petter LaugenH 70- (17)28.18+2.3311.38
Øyvin SimonsenH 60- (14)diskvalifisert

IL Leik

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Brage KeiseråsDirekte B (5)27.47+0.3511.01
3Ole Gunnar SølbergDirekte B (5)34.56+7.4413.51
23Andreas SølbergH 21-E (52)35.03+4.157.01
43Ola KeiseråsH 21-E (52)42.55+12.078.36

IL Tyrving

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Per Kristian EkebergH 60- (14)34.52+0.449.09
5Oda J SikkelandD 19-20 E (27)21.57+1.528.15
9Bjørn EkebergH 21-E (52)32.31+1.436.30
15Berit DanielsenD 50- (21)36.46+10.2015.23
16Vegard Brun SagaH 21-E (52)34.08+3.206.50
18Kristine FjeldboD 21-E (27)39.41+9.359.18
20Marion AebiD 21-E (27)40.21+10.159.28
24Camilla StridsklevD 21-E (27)49.48+19.4211.41
30Karl FremstadH 21-E (52)38.40+7.527.44
42Morten Nilstad PettersenH 21-E (52)42.17+11.298.28
Marianne NjåsteinD 50- (21)diskvalifisert
Torgeir NørbechH 21-E (52)ikke startet

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Rune BlågestadH 40- (18)59.06+18.0311.50
51Eirik BlågestadH 17-18E (58)39.15+14.2010.18
Ina BlågestadDirekte B (5)ikke startet

Kemiön Kiilat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Håkon L. SkoeN-åpen (14)23.2213.54

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Linda GammelsæterD 17-A kort (9)32.33+4.4313.37
12Bjørnar GammelsæterH 50- (37)37.15+8.389.46

Kongsberg OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marlin HaavengenD 17-18 E (40)20.29+0.458.34
5Ingjerd MyhreD 21-E (27)35.10+5.048.15
10Ole Kristoffer ThrondsenH 70- (17)40.11+14.2616.32
14Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (40)23.44+4.009.55
23Ingvild LangeggenD 17-18 E (40)26.19+6.3511.00
25Damien RenardH 21-E (52)35.13+4.257.03
25Helene EgerD 17-18 E (40)26.25+6.4111.03
26Tale StrandD 17-18 E (40)26.34+6.5011.06
26Aurora MoholthD 19-20 E (27)31.28+11.2311.49
32Andrea VaneboD 17-18 E (40)29.43+9.5912.26

Konnerud IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jenny BaklidD 17-18 E (40)20.29+0.458.34
3Jørgen BaklidH 19-20E (26)26.02+1.286.26
5Aslak HeimdalH 17-18E (58)27.25+2.307.11
5Tove HeimdalD 50- (21)28.18+1.5211.50
14Maiken Økern HågårdD 19-20 E (27)25.55+5.509.44
17Andrea RanvikD 17-18 E (40)24.03+4.1910.03
18Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (27)27.08+7.0310.12
21Joar GjerdahlH 19-20E (26)38.58+14.249.38
28Mari Landro SvingheimD 17-18 E (40)28.02+8.1811.43
34Anniken RanvikD 17-18 E (40)30.08+10.2412.36
40Thea LandD 17-18 E (40)43.13+23.2918.04
Kjetil KvaaleN-åpen (14)31.0318.28
Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (40)ikke startet
Henning GaarderH 70- (17)ikke startet

Kristiansand OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2John Olav RundeH 17-A kort (5)35.12+1.449.14
2Marianne AndersenDirekte A (11)45.15+3.209.04
6Glenn Ager-WickH 60- (14)44.24+10.1611.39
7Sebastian DalandH 19-20E (26)26.33+1.596.34
8Marius PyttenH 19-20E (26)26.53+2.196.39
13Ernst PyttenH 40- (18)59.17+18.1411.52
15David RundeH 17-18E (58)30.15+5.207.56
19Håvard WedegeH 21-E (52)34.21+3.336.53
22Vegard DanielsenH 21-E (52)34.53+4.056.59
38Inga Vestøl StødleD 17-18 E (40)35.50+16.0614.59
40Kristian PyttenH 17-18E (58)34.57+10.029.10
40Petter Marki ErichsenH 21-E (52)41.14+10.268.15
42Marius AurebekkH 17-18E (58)35.01+10.069.11
Fredrik PyttenH 13-14 (5)diskvalifisert
Thorbjørn VærpH 40- (18)diskvalifisert
Pål RundeDirekte A (11)ikke startet

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristin Melby JacobsenD 15-16 (7)21.35+1.199.01
15Ragnar HillestadH 70- (17)1.13.37+47.5230.17

Larvik OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maren Sofie FremstadD11-12 (4)12.597.12
2Pernille ZagarD11-12 (4)15.15+2.168.28
3Asgeir FremstadH 40- (18)45.18+4.159.04
4Turid Zagar NesD 40- (8)48.48+10.1812.48
5Gerd LangsethD 70- (10)45.38+16.0218.46
13Thor EdardsenH 70- (17)49.20+23.3520.18
15Per Olav GulbrandsenH 50- (37)37.45+9.089.54
21Andrine Harriet FremstadD 17-18 E (40)25.48+6.0410.47
47Jørgen FrøydH 21-E (52)46.47+15.599.22
Ana Zagar NesN-åpen (14)23.5314.12
Mette Zagar NesN-åpen (14)46.1427.31
Erik ZagarH 13-14 (5)diskvalifisert

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Mathias Pedersen VoldDirekte A (11)59.52+17.5711.59
16Elias Skjolden SørensenH 17-18E (58)30.17+5.227.56
18Jens Johan BrekkeH 17-18E (58)30.40+5.458.02
24Kristian Markhus BrekkeH 17-18E (58)31.51+6.568.21
34Steinar KollerudH 21-E (52)39.40+8.527.56
35Eirik Høst FossgardH 17-18E (58)33.25+8.308.46
46Mathias BenjaminsenH 21-E (52)46.00+15.129.13

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Emilie Westli AndersenD 21-E (27)37.28+7.228.47
21Evine Westli AndersenD 21-E (27)41.14+11.089.40
28Marius ØieH 21-E (52)37.00+6.127.24

nasjonalrådet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalDirekte A (11)41.558.24

Notodden OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Randi MorkD 17-A kort (9)27.5011.38
1Anna GjestrudD11-12N (1)21.5913.05
3Rune Kristian MorkH 17-A kort (5)46.16+12.4812.08
3Sveinung RekaaH 60- (14)40.15+6.0710.33
3Cathrine SognD11-12 (4)22.16+9.1712.22
5Elin SlokvikDirekte B (5)1.00.48+33.3624.07
5Dan KristensenH 17-A kort (5)55.40+22.1214.36
6Emma EngehultD 15-16 (7)33.44+13.2814.06
6Åsmund SlokvikH 15-16 (11)40.54+12.0910.44
8Harald KvisliH 50- (37)35.54+7.179.25
10Snorre SlokvikH 15-16 (11)1.02.58+34.1316.31
13Rune EngehultH 50- (37)37.22+8.459.48
50Robert FredriksenH 21-E (52)1.11.01+40.1314.13
Halvor GjestrudN-åpen (14)21.3712.52
Maja KristensenN-åpen (14)27.2116.16
Kristian MorkN-åpen (14)29.3117.34
Kristoffer Lipha SognN-åpen (14)22.2613.21
Petter LøeH 50- (37)ikke startet
Hugo A. ChristensenH 60- (14)ikke startet
Rasmus EngehultH11-12 (3)ikke startet
Eira MorkN-åpen (14)ikke startet

NTNUI

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingrid GulbrandsenD 21-E (27)33.49+3.437.56
4Karen Oline KolstadD 21-E (27)34.09+4.038.00
10Audun HeimdalH 21-E (52)32.40+1.526.32
11Vilde MalmeiD 21-E (27)36.40+6.348.36
12Sindre Østgulen DeiszH 21-E (52)33.01+2.136.36
14Åsne Skram TrømborgD 21-E (27)37.54+7.488.53
16Hannah MalmeiD 19-20 E (27)26.01+5.569.46
17Tobias KristensenH 19-20E (26)30.38+6.047.34
17Elias T. MølnvikH 21-E (52)34.09+3.216.50
18Olav Milian Schmitt GranH 19-20E (26)32.36+8.028.04
19Olai Stensland LillevoldH 21-E (52)34.21+3.336.53
19Tonje VassendD 21-E (27)40.02+9.569.23
24Tonje Aasheim NymarkD 19-20 E (27)29.21+9.1611.02
25Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 E (27)30.50+10.4511.35
31Henry McNultyH 21-E (52)38.53+8.057.47
Kårhild Husby NordstadD 19-20 E (27)ikke startet

Nydalens SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isak JonssonH 17-18E (58)24.556.32
1Terje Wiig MathisenH 60- (14)34.088.57
2Eirik Langedal BreivikH 19-20E (26)24.55+0.216.10
2Marte NarumD 21-E (27)33.33+3.277.52
3Lars Young VikH 17-18E (58)26.53+1.587.03
3Anders NordbergH 21-E (52)31.10+0.226.14
4Håvard HagaH 21-E (52)31.38+0.506.20
4Elias JonssonH 19-20E (26)26.06+1.326.27
7Jon Aukrust OsmoenH 21-E (52)31.59+1.116.24
10Lukas LilandH 19-20E (26)27.05+2.316.42
14Anders VisterH 21-E (52)33.21+2.336.41
22Audun BerganH 17-18E (58)31.36+6.418.17
23Hanne NøvikD 21-E (27)47.45+17.3911.12
27Emilie WestinD 19-20 E (27)32.10+12.0512.05
Bojan BlumensteinH 21-E (52)ikke startet

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Einar EkelandH 19-20E (26)35.20+10.468.44

O'Jura

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alina NiggliD 15-16 (7)20.168.28
5Daria NiggliD 40- (8)49.36+11.0613.01
8Natalja NiggliD 17-18 E (40)21.54+2.109.09
9Jurg NiggliH 50- (37)36.10+7.339.29

OK Linné

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Albin RidefeltH 21-E (52)31.58+1.106.24
8Johanna ÖbergD 21-E (27)35.25+5.198.18

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Henning Bratland CarlsenH 40- (18)52.39+11.3610.33
20Aurora GjølsjøD 17-18 E (40)24.58+5.1410.26
22Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (27)28.50+8.4510.50
Karoline BjørnerødD 17-18 E (40)ikke startet

OK Pan Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Niklas OlofssonH 21-E (52)40.09+9.218.02

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anne Marie Koren HalvorsenDirekte C (3)1.12.25+4.4526.43
2Hanne HerumD 60- (6)35.45+6.1014.42
4Helge GisholtH 50- (37)31.16+2.398.12
5Heidi HerumD 17-A kort (9)33.01+5.1113.48

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Rolf Pettersen MoDirekte A (11)52.47+10.5210.34
46Jakob MoH 17-18E (58)37.20+12.259.47

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Frode HaugskottH 50- (37)36.54+8.179.41
14Anders HaugskottH 19-20E (26)29.04+4.307.11

OL Tønsberg og omegn

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Frode RobertsenH 50- (37)37.36+8.599.52
26Trym B IslandH 17-18E (58)32.16+7.218.28
34Morten Krona HaflanH 17-18E (58)33.22+8.278.45
37Jakob HjelsethH 17-18E (58)33.58+9.038.54
53Olav Aasmundtveit HoffH 17-18E (58)40.37+15.4210.39

Olg Regensburg

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Severein LehnerH 13-14 (5)46.16+14.1018.21
20Ulrike LehnerD 50- (21)1.35.45+1.09.1940.03
23Marei LehnerD 19-20 E (27)29.18+9.1311.00
24Quirin LehnerH 19-20E (26)45.20+20.4611.13
38Korbinian LehnerH 21-E (52)40.24+9.368.05
52Benedikt LehnerH 17-18E (58)40.07+15.1210.31

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Arnhild KroghD 17-A kort (9)28.16+0.2611.49
16Ane Sofie KroghD 17-18 E (40)24.00+4.1610.02

Porsgrunn OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne VassendD 17-18 E (40)19.448.15
2Sara MathisenD 40- (8)39.38+1.0810.24
2Tobias MathisenH 15-16 (11)30.13+1.287.55
2Kay JørgensenH 70- (17)27.31+1.4611.19
2Thore KornmoH 40- (18)44.59+3.569.00
3Une HoltermannD 15-16 (7)26.07+5.5110.55
3Hilde VassendD 50- (21)27.17+0.5111.24
3Halvard KornmoH 15-16 (11)34.31+5.469.03
3Sondre KornmoH11-12 (3)18.16+3.0210.08
5Anine Kjørholt LieD 15-16 (7)32.35+12.1913.37
5Ingrid Anne RosshaugD 60- (6)49.39+20.0420.25
5Kjell MeenH 70- (17)30.44+4.5912.38
5Dag AusenH 40- (18)47.14+6.119.27
6Lenka WestinD 40- (8)52.05+13.3513.40
6Inger Marie JohanssonD 60- (6)50.07+20.3220.37
7Eli Marie WiigD 50- (21)29.43+3.1712.26
7Eli KlovningD 70- (10)49.16+19.4020.16
7Magne Wiig MathisenH 40- (18)49.49+8.469.58
7Atle RemmeH 60- (14)45.04+10.5611.49
8Lene MeenD 40- (8)1.27.46+49.1623.02
8Magne KlovningH 70- (17)39.21+13.3616.11
9Ole JohanssonH 60- (14)46.50+12.4212.17
10Gun Inger JørgensenD 70- (10)1.17.54+48.1832.03
10Jiri UrvalekDirekte A (11)1.48.21+1.06.2621.42
11Dagfinn TorpeH 60- (14)51.30+17.2213.31
11Hans Christian MeenH 40- (18)55.03+14.0011.01
17Rasmus MathisenH 17-18E (58)30.30+5.358.00
17Jan GatevoldH 50- (37)38.17+9.4010.02
19Anniken AusenD 50- (21)43.18+16.5218.07
22Håkon KornmoH 19-20E (26)40.47+16.1310.05
22Guro VassendD 21-E (27)43.46+13.4010.16
26Kjersti Adéla WestinD 21-E (27)53.11+23.0512.29
27Anna MeenD 17-18 E (40)27.06+7.2211.20
29Elise AusenD 17-18 E (40)28.16+8.3211.49
41Alexander Repstad StoremyrH 17-18E (58)34.59+10.049.10
Hilde Kristine RosenvoldD 50- (21)ikke startet
Martin AusenH 15-16 (11)ikke startet
Anders L. RosenvoldH 15-16 (11)ikke startet

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Øystein RappH 50- (37)36.30+7.539.34
11Kristine Eide RappD 17-18 E (40)22.58+3.149.36
31Hedda SkatvedtD 17-18 E (40)29.40+9.5612.24
35Pål Kogstad NæssH 50- (37)1.08.40+40.0318.01
54Anders HorveiH 17-18E (58)43.23+18.2811.23
55Øistein Fagerli NæssH 17-18E (58)47.28+22.3312.27
Anders HagaH 19-20E (26)ikke startet

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjersti StræteD 50- (21)26.2611.03
22Tuva Aas StræteD 17-18 E (40)26.07+6.2310.55

Røyken OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marita Weierud KvaaleD 17-A kort (9)31.55+4.0513.21
3Elisabeth Holth JohannessenD 60- (6)39.36+10.0116.17
12Morten JohannessenH 60- (14)58.42+24.3415.24
27Hege Holth RekaaD 21-E (27)58.55+28.4913.49
39Knut Sveinung Holth RekaaH 21-E (52)41.04+10.168.13
Tiril Holth RekaaN-åpen (14)52.5031.26

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Øivind FadumH 60- (14)44.12+10.0411.36

Sandefjord OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkH 15-16 (11)28.457.32
1Mai Britt BjørkD 40- (8)38.3010.06
2Theodor BjørkH 13-14 (5)40.33+8.2716.05
6Tiri RebårdD 50- (21)29.37+3.1112.23
7Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (7)35.34+15.1814.52
7Hilde KløvstadD 40- (8)1.01.07+22.3716.02
17Lill-Ann TorpD 50- (21)40.42+14.1617.01
33Kjetil KløvstadH 50- (37)54.25+25.4814.16
Trond GjelstadH 50- (37)diskvalifisert

Sarpsborg OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Wenche LindløvD 50- (21)34.58+8.3214.37
16Heidi BørstadD 50- (21)37.40+11.1415.45
19Ole IngesenH 50- (37)39.42+11.0510.25
24Øystein JensenH 50- (37)41.27+12.5010.52
30Bjørn Tore ThoresenH 50- (37)44.09+15.3211.35
39Marie Lindløv JensenD 17-18 E (40)42.11+22.2717.38

Skien OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeD 60- (6)29.3512.10
1Rita RaastadDirekte C (3)1.07.4024.58
2Gaute NysæterH11-12 (3)16.01+0.478.53
18Turid VongravenD 50- (21)42.57+16.3117.58
21Espen RaastadH 50- (37)40.18+11.4110.34
28Skjalg NysæterH 17-18E (58)32.29+7.348.31
29Bjørn Richard KirsteH 50- (37)44.07+15.3011.34
31Harald OmlandH 50- (37)47.40+19.0312.30
32Tom SagaH 50- (37)47.57+19.2012.35
Jorunn Brun SagaDirekte C (3)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Johan Christie ØrkeH 17-18E (58)29.56+5.017.51

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ane Nielsen SolbergD 19-20 E (27)27.09+7.0410.12

Stord Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Edel SlettemarkD 70- (10)37.00+7.2415.13
4Sigvald RobberstadH 70- (17)29.00+3.1511.56
11Steinar SlettemarkH 70- (17)41.54+16.0917.14
32Kenneth WesterheimH 21-E (52)39.37+8.497.56

Sturla, IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Geir Holm GundersenH 60- (14)41.39+7.3110.55
25Johan Kristian UndelandH 17-18E (58)32.02+7.078.24
Bjørn W. LudvigsenH 70- (17)diskvalifisert

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjell Einar AadnevikH 70- (17)25.4510.35

Trollhättans SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Ida-Maria SvenssonD 21-E (27)52.10+22.0412.14
Martin SchagerlindH 21-E (52)diskvalifisert
Simon AnderssonH 21-E (52)diskvalifisert

Tynset IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Eldbjørg G. KalbækkenD 50- (21)35.41+9.1514.55
37Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 E (40)35.44+16.0014.57

Vang OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øivind FrøislandH 17-A kort (5)33.288.47
4Øystein MelbyH 17-A kort (5)46.54+13.2612.18
7Eskil FrøislandH 17-18E (58)27.43+2.487.16
19Jostein Svaland DaleH 17-18E (58)30.43+5.488.03
23Even LindaasH 17-18E (58)31.47+6.528.20
27Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (58)32.21+7.268.29
56Ole Johan BråtenH 17-18E (58)47.51+22.5612.33

Varegg Fleridrett

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (52)30.486.10
2Tove AasheimD 50- (21)26.41+0.1511.09
2Tore NymarkH 50- (37)29.41+1.047.47
14Stian RykkjeH 17-18E (58)30.03+5.087.53
15Oskar RøenH 21-E (52)33.58+3.106.48
19Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (40)24.48+5.0410.22
35Mari Strømme LidD 17-18 E (40)30.35+10.5112.47
45Kristian Fredrik ThomassenH 17-18E (58)37.11+12.169.45
49Kim-Andrè Kjenes HauglandH 21-E (52)1.06.47+35.5913.23
57Kristian RykkjeH 17-18E (58)48.07+23.1212.37
Markus Kjærner-SembH 19-20E (26)diskvalifisert

Vegårshei IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Arnhild U. BråtenD 50- (21)27.18+0.5211.25
7Synnøve BråtenD 21-E (27)35.21+5.158.17
11Gerd Karin VestølD 50- (21)32.14+5.4813.29
16Ole Petter VestølH 50- (37)38.12+9.3510.01
20Geir BråtenH 50- (37)40.07+11.3010.31
30Anders VestølH 17-18E (58)32.34+7.398.32
37Olav VestølH 21-E (52)40.17+9.298.04
Sten Åge NygårdseterH 40- (18)diskvalifisert

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Vidar SkjerveH 50- (37)31.38+3.018.18
18Sigrid Vehus SkjerveD 17-18 E (40)24.18+4.3410.10
20Fredrik Vehus SkjerveH 17-18E (58)30.45+5.508.04

Østmarka OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathias LinløkkenH 13-14 (5)32.0612.44
23Terje LinløkkenH 50- (37)41.25+12.4810.52
33Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (40)29.47+10.0312.27
Hans Kristian Stubban HygenH 19-20E (26)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.