Offisiell resultatliste for KM langdistanse og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 25 august 2018

Sturla, IF

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Julie WoldN-åpen (12)51.2625.43
1Roger WiikDirekte C (2)39.2111.55
1Svend Kristian EidstenH 17-C (1)47.5715.59
1Bjørn W. LudvigsenH 75- (3)42.3513.44
2Anders JohnsenDirekte C (2)55.58+16.3716.57
2Inger-Helene CarlsenD 17-C (2)1.16.16+27.1725.25
2Mathias Skourup RognebakkeH 15-16 (11)51.36+4.009.22
2Elling FrøvollH 75- (3)45.50+3.1514.47
2Torunn Hege FrøvollD 75- (2)1.20.54+11.0526.05
2Eirik EriksenH 70- (2)53.51+4.5115.23
2Johan Kristian UndelandH 17-18 (8)1.00.02+1.288.13
2Marie KvarmeD 13-14 (9)39.03+2.4711.09
2Peter CarlsenH 17-AK (5)51.29+15.4711.42
3Tormod HøimyrH 80- (4)1.13.24+15.0723.40
3Ivar Louis BergH 75- (3)54.23+11.4817.32
3Grethe Lill RyengD 65- (3)57.51+11.3518.39
3Mina Akiko JohnsenD 13-14 (9)45.01+8.4512.51
3Karl Anton UndelandH 17-B (3)1.07.59+28.4619.25
4Åshild Egeberg VariDirekte B (9)1.27.54+33.5020.26
4Geir Holm GundersenH 60- (8)45.00+4.3611.50
4Kristian KaiserH -10 (5)46.04+19.2517.43
4Silje CarlsenD 17-AK (4)1.00.32+12.4215.55
5Mats JohnsenH 11-12 (13)27.41+5.4410.38
5Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (11)36.49+7.5510.31
5Anne Maren EidstenD 13-14 (9)53.59+17.4315.25
6Iselin SørensenD 15-16 (17)53.47+13.5912.13
6Henrik KaiserH 11-12 (13)28.38+6.4111.00
6Aud Ellen BrevikD 40- (16)56.42+15.3612.53
7Ine InstanesD 15-16 (17)56.28+16.4012.49
8Martin KaiserH 13-14 (11)45.49+16.5513.05
8Egil FrydenlundH 17-18 (8)1.37.54+39.2013.24
9Jens WoldH 11-12 (13)36.09+14.1213.54
10Tanja InstanesD 40- (16)1.05.46+24.4014.56
11Malene InstanesD 15-16 (17)1.01.11+21.2313.54
11Stine KaiserD 40- (16)1.07.01+25.5515.13
12Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 50- (14)1.06.51+20.0417.35
13Merete UndelandD 50- (14)1.23.02+36.1521.51
13Thomas KaiserH 50- (25)1.11.45+20.3513.02
14Ingeborg KvarmeD 17-18 (20)1.23.13+27.2815.07
14Anders GustafssonH 40- (20)1.21.16+19.4211.07
17Stig InstanesH 40- (20)1.27.24+25.5011.58
20Jon Erik KvarmeH 50- (25)1.20.10+29.0014.34
21Snorre FrydenlundH 50- (25)1.21.14+30.0414.46
Filip KnudsenH 11-12 (13)diskvalifisert
Marthe Graff-WiikD 13-14 (9)diskvalifisert
Lukas KlausenH 15-16 (11)ikke startet
Ylva KlausenD 13-14 (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.