Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Fossum IF

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (81)37.46+3.3117.33
1Victoria Hæstad BjørnstadD 19-20 (9)45.218.04
1Charles HalaasH 45- (27)49.547.36
2Erlend SommerheinH 11-12 (22)28.04+0.5211.02
2Lars Erik GjeinH 45- (27)49.56+0.027.36
2Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (20)42.52+0.5511.35
3Eivind Berner MyhreH 17-18 (5)56.54+9.168.40
3Oscar Hæstad BjørnstadH19-20 (4)57.32+12.138.12
3Eirik Vie StrislandH 13-14 (22)44.34+4.4912.02
3Nils HæstadH 60- (23)41.22+1.538.37
5Sondre Zahl HagenH 15-16 (29)48.46+8.188.40
6Åsne Naadland HoloD 21A (13)1.11.23+21.2210.10
7Eldrid HoloDirekte B (26)1.07.57+18.5618.21
7Kathinka Zahl HagenD 13-14 (20)47.35+5.3812.51
8Lucie StørmerD 50- (31)56.36+8.1711.47
8Karen Hoel JomaasD 17-18 (23)56.20+6.2210.01
10Knut Jostein SætnanH 45- (27)58.51+8.578.58
11Trond BrevikDirekte AL (18)1.08.41+18.359.47
11Christian JomaasH 50- (40)49.40+6.138.13
12Jan Erik NaessH21A (52)59.19+7.476.29
13Einar MelsomH21A (52)59.32+8.006.31
15Richard Zeiner-GundersenH 60- (23)53.02+13.3311.02
16Birk Felland SætnanH 15-16 (29)59.25+18.5710.34
16Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (25)1.08.49+27.1513.40
16Atle PedersenH 45- (27)1.04.32+14.389.50
18Ask Felland SætnanH 11-12 (22)44.42+17.3017.35
25Leif StørmerH21A (52)1.04.44+13.127.05
26Håkon JendalH 50- (40)57.08+13.419.27
29Stein H. HagenDirekte AK (57)51.32+23.3213.21
39Øyvind HjermstadH21A (52)1.13.33+22.018.03
Tanja AppenzellerDirekte C (19)diskvalifisert
Trond MyhreH 45- (27)diskvalifisert
Erling HjermstadH21A (52)diskvalifisert
Emil StørmerH 17-18 (5)ikke startet
Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (22)ikke startet
Martin Borge HeirH21A (52)ikke startet
Oskar StørmerH21A (52)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.