Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Asker Skiklubb

100 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amalie BirkelundN-åpen (81)45.43+11.2821.15
0Juha Chang FlåganN-åpen (81)1.04.07+29.5229.49
0Jakob Bredland EidN-åpen (81)30.19+-3.5614.06
0Mathias Bredland EidN-åpen (81)26.28+-7.4712.18
0Magnus Dalen EriksenN-åpen (81)39.50+5.3518.31
0Ingrid Hovdenak EspedalN-åpen (81)47.47+13.3222.13
0Gaute Fuglseth OlsenN-åpen (81)32.14+-2.0114.59
0Erlend Hellerud ØpstadN-åpen (81)27.05+-7.1012.35
0Helene Hellerud ØpstadN-åpen (81)36.58+2.4317.11
1Eirik NastadH 11-12N (7)33.2613.22
1Axel HoveidDirekte AK (57)28.007.15
1Selma Aure SkogedalD 11-12N (4)33.3113.24
1Ane Kristine EidD 13-16N (1)38.4115.28
1Felix FinsrudH 15-16 (29)40.287.12
1Eva Lill KvisleD 45- (28)46.169.11
1Jan Richard EriksenH 50- (40)43.277.11
1Astrid YtterbøD 11-12 (15)26.5310.35
2Synne StrandD 19-20 (9)48.51+3.308.41
2Johanne SkjævestadD 17-N (2)49.51+9.1719.56
2Sondre YtterbøH 15-16 (29)40.44+0.167.14
2Gunhild MyhrD 17-B (8)1.03.45+2.5017.13
2Anne Lise ØfsthusD 75- (6)55.18+5.2817.50
2Per WiréhnH 17-AK (11)43.02+1.447.39
2Jørn Bue OlsenH 70- (30)39.02+1.1110.06
3Vegard KvisleDirekte B (26)50.05+1.0413.32
3Jorun RuudD 45- (28)46.48+0.329.18
3Silje Marie VågeD 17-18 (23)53.45+3.479.33
3Martha WisløffD 13-16C (6)1.03.32+7.2618.34
3Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (20)45.39+3.4212.20
3Marianne ArnesenD 17-B (8)1.13.03+12.0819.44
4Thomas OlsenDirekte AK (57)32.57+4.578.32
4Anders FinsrudDirekte B (26)53.13+4.1214.22
4Ina MartiniD 15-16 (25)49.35+8.019.51Last ned GPS-spor i gpx-format
4Øystein RastadH 40- (6)1.00.42+6.199.15
4Bjørnar LøvliH19-20 (4)1.01.58+16.398.50
4Øyvind SteneH 70- (30)41.40+3.4910.47
4Celia Sophia DaviesD 11-12 (15)35.38+8.4514.01
5Nina BirkelundD 40- (6)1.28.49+44.0117.39
5Toril Fougner WisløffD 45- (28)50.14+3.589.59
5Mathias BirkelundH 11-12 (22)30.57+3.4512.11
6Margrethe WisløffD 19-20 (9)55.33+10.129.53
6Jakob RastadH 13-14 (22)47.43+7.5812.53
6Simen Dalen EriksenH 11-12 (22)32.06+4.5412.38
6Ann Katrin OlsenD 55- (17)55.47+10.0411.37
7Sigrun Hernes YtterbøD 50- (31)55.16+6.5711.30
7Mikael BirkelundH 13-14 (22)48.47+9.0213.11
7Jon Arvid FossumH 60- (23)44.57+5.289.21
8Atgeir TakleDirekte AK (57)37.23+9.239.41
8Ellen Aure SkogedalD 45- (28)52.02+5.4610.20
8Una NastadD 11-12 (15)40.49+13.5616.04
9Anders ØpstadDirekte AK (57)37.24+9.249.41Last ned GPS-spor i gpx-format
9Martin Johannessen LinneboH 13-14 (22)53.46+14.0114.31
9Tuva EspelinD 11-12 (15)42.52+15.5916.52
10Mikkel RastadH 11-12 (22)36.05+8.5314.12
11Hege RasmussenDirekte C (19)1.25.59+37.3025.08
11Bjørn SkjævestadH 45- (27)59.36+9.429.05
12Andras PlaianDirekte B (26)1.14.37+25.3620.10
12Silje Ruud FossheimD 11-12 (15)53.33+26.4021.04
12Randi NicolaisenD 55- (17)1.04.47+19.0413.29
13Martin BirkelundH 15-16 (29)57.13+16.4510.10
13Gjermund GravirH 50- (40)51.37+8.108.32
13Emil Ruud FossheimH 13-14 (22)1.00.05+20.2016.14
13Per SchancheH 60- (23)51.53+12.2410.48
13Margrete EngzeliusD 55- (17)1.12.39+26.5615.08
13Øyvind HoveidH 65- (17)1.10.37+24.0214.42
14Anton PlaianDirekte AL (18)1.15.02+24.5610.42
14Anne NydalDirekte B (26)1.15.39+26.3820.26
14Tarje EspelinH 13-14 (22)1.00.44+20.5916.24
14Sara MartiniD 13-14 (20)1.00.16+18.1916.17
15Frikk Alvaro EmbergsrudH 15-16 (29)58.46+18.1810.27
15Nora Christine HansenD 13-14 (20)1.05.32+23.3517.42
16Brage Fuglseth OlsenH 11-12 (22)43.55+16.4317.17
16Svein GranerudH 50- (40)53.35+10.088.52
17Jeanette KohtD 45- (28)58.51+12.3511.41
17Henrik Fredriksen AasH21A (52)1.01.31+9.596.44
18Per Anders YtterbøDirekte B (26)1.26.47+37.4623.27
18Mathias NyhaugH 13-14 (22)1.06.29+26.4417.58
18Marit EgnerD 45- (28)59.04+12.4811.44
18Øyvind Johannessen LinneboH 55- (32)59.18+14.259.49
19Roar NydalH 60- (23)59.31+20.0212.23
21Øyvind GylverH 60- (23)1.00.28+20.5912.35
21Vilmer NybergH 13-14 (22)1.16.45+37.0020.44
22Henrik NybergH 11-12 (22)1.22.25+55.1332.26
23Arne FossheimDirekte AK (57)49.42+21.4212.52
24Sander ArntzenH21A (52)1.04.24+12.527.03
24Maria PerssonD 50- (31)1.40.02+51.4320.50
24Simen Aure SkogedalH 15-16 (29)1.15.24+34.5613.24
29Tore VaajeH 70- (30)1.20.27+42.3620.50
29Are FlåganH 50- (40)1.00.21+16.549.59
35Pål SkogedalH21A (52)1.10.16+18.447.41
37Bjørn GulbrandsenH 50- (40)1.17.32+34.0512.50
45Bjørn MartiniH21A (52)1.21.49+30.178.57
48Haakon DolvenDirekte AK (57)1.02.54+34.5416.17
56Rune MoianDirekte AK (57)1.37.35+1.09.3525.16
Jonas MyhrH 15-16 (29)diskvalifisert
Kaja Bråten LøvaldD 21A (13)diskvalifisert
Edel Sofie NilsenD 55- (17)diskvalifisert
Bård Engzelius GylverH 17-AK (11)diskvalifisert
Kristian KalagerH 55- (32)diskvalifisert
Ragnhild SkjævestadD 17-C (15)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.