Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

IL Tyrving

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Simen Bryhn BergstrømN-åpen (81)43.59+9.4420.27
0Herman Finstad LandN-åpen (81)32.23+-1.5215.03
0Ola MyklatunN-åpen (81)36.00+1.4516.44
0Tiril MyklatunN-åpen (81)35.01+0.4616.17
0Esten ValentinN-åpen (81)39.56+5.4118.34
1Bjørn EkebergH21A (52)51.325.38
1Kristoffer ØhlckersH 13-16C (4)48.3814.13
2Ida TiltnesD 21A (13)58.13+8.128.18
2Sofia ØhlckersD 11-12 (15)32.38+5.4512.50
2Torgeir NørbechH21A (52)51.38+0.065.39
3Oda J SikkelandD 19-20 (9)49.24+4.038.47
4Wenche HultgreenD 60- (7)44.28+8.2111.31
4Mina JørgensenD 17-18 (23)53.46+3.489.34
4Per Kristian EkebergH 60- (23)41.38+2.098.40
4Inger TiltnesD 65- (7)51.34+5.5913.21
5Karl Rein RådahlH 11-12N (7)41.03+7.3716.25
5Kristine FjeldboD 21A (13)1.03.35+13.349.04
6Vegard Brun SagaDirekte AK (57)35.06+7.069.05
6Marianne NjåsteinD 50- (31)53.32+5.1311.09
6Hege FeiringD 45- (28)50.28+4.1210.01
6Bjørn Henning GrandalH 55- (32)49.36+4.438.12
6Aud I SpjelkavikD 65- (7)1.15.09+29.3419.28
7Hasse BergstrømH 70- (30)43.40+5.4911.18
7Ivar LundanesH21A (52)54.33+3.015.58
7Nina KolbergD 65- (7)1.23.38+38.0321.40
7Arne TiltnesH 65- (17)58.25+11.5012.10
9Ådne SkjærsteinDirekte AL (18)1.05.19+15.139.19
9Karoline AndersenD 21A (13)1.17.20+27.1911.01
9Anne Kristine NorderudD 50- (31)57.05+8.4611.53
9Milda ØhlckersD 45- (28)52.59+6.4310.32
9Eileen BjanesD 13-14 (20)49.08+7.1113.16
10Are KristiansenDirekte AL (18)1.05.45+15.399.22
10Berit DanielsenD 55- (17)1.01.24+15.4112.47
10Vida Helland-HansenD 13-14 (20)52.00+10.0314.03
10Per ØhlckersH 65- (17)1.00.55+14.2012.41
11Solveig SikkelandD 55- (17)1.03.47+18.0413.17
12Cassie TrewinDirekte AK (57)40.54+12.5410.35
12Bjørn SpjelkavikH 70- (30)49.58+12.0712.56
13Jacob Finstad LandH 11-12 (22)39.10+11.5815.25
13Hallvard BergH 55- (32)56.06+11.139.17
14Christian GrotnesH 50- (40)52.47+9.208.44
14Kirsti Grundnes BergD 55- (17)1.19.08+33.2516.29
15Anna GöhlmanD 55- (17)1.26.48+41.0518.05
16Frode KamsvågDirekte AL (18)1.22.03+31.5711.42
16Katrine Finstad LandDirekte AK (57)47.08+19.0812.12
16Solveig Eline BergD 17-18 (23)1.07.13+17.1511.57
22Else GravdalDirekte AK (57)49.24+21.2412.47
26Helge LyeH 70- (30)1.01.44+23.5315.59
27Eirik RavnanH21A (52)1.05.23+13.517.09
30Kristoffer JacobsenH21A (52)1.08.23+16.517.29
31Are NjåsteinDirekte AK (57)51.41+23.4113.23
35Helle HundseidDirekte AK (57)54.27+26.2714.06
37Svein S JacobsenDirekte AK (57)54.56+26.5614.13
38Emil JönssonH21A (52)1.13.06+21.348.00
44Toril WiigDirekte AK (57)1.00.05+32.0515.33
53Tom RådahlDirekte AK (57)1.15.55+47.5519.40
Styrk Hundseid KamsvågH21A (52)ikke startet
Lars-Erik FiskumH 60- (23)ikke startet
Thor NorderudH 17-B (4)ikke startet
Maren NorderudD 17-B (8)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.