Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

N-åpen

2 150 m, 81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0 -Sturla, IF34.1515.55
0Iver AarsethIL Koll25.53+-8.2212.02
0Audun AunemoModum OL1.02.35+28.2029.06
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL28.36+-5.3913.18
0Kajsa BakkenEiker OL1.09.04+34.4932.07
0Erik BerganKongsberg OL39.42+5.2718.27
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb45.43+11.2821.15
0Olai BisethKongsberg OL27.59+-6.1613.00
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK36.37+2.2217.01
0Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL30.58+-3.1714.24
0Eivind BredholtKongsberg OL37.43+3.2817.32
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving43.59+9.4420.27
0Carlotta BurckhardtEiker OL55.44+21.2925.55
0Mathis BurckhardtEiker OL41.30+7.1519.18
0Sondre BuslandEiker OL38.55+4.4018.06
0Thea BuslandEiker OL38.53+4.3818.05
0Lars BøenSturla, IF23.35+-10.4010.58
0Sanna BøenSturla, IF1.07.39+33.2431.27
0Ingrborg Marie Børgum - ThorsbyEiker OL38.45+4.3018.01
0Juha Chang FlåganAsker Skiklubb1.04.07+29.5229.49
0Jakob Bredland EidAsker Skiklubb30.19+-3.5614.06
0Mathias Bredland EidAsker Skiklubb26.28+-7.4712.18
0Christopher David EriksenLarvik OK46.11+11.5621.28
0Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb39.50+5.3518.31
0Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb47.47+13.3222.13
0Oscar FermRøyken OL54.02+19.4725.07
0Maren Sæter FlessebergKongsberg OL1.03.44+29.2929.38
0Henrik GroossAllerød OK37.54+3.3917.37
0Mathilde GuitonKongsberg OL1.02.55+28.4029.15
0Sofie HaareKonnerud IL34.08+-0.0715.52
0Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF37.46+3.3117.33
0Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi47.18+13.0322.00
0Emil Haukeli HattestadNOTEAM1.04.42+30.2730.05
0Nila HillerenEiker OL26.44+-7.3112.26
0Vilje HillerenEiker OL48.53+14.3822.44
0Jenny Hovdenak HolmesEiker OL30.03+-4.1213.58
0Danie Nicolai HommeSturla, IF48.13+13.5822.25
0Rebecca Grace HommeSturla, IF45.58+11.4321.22
0Kaisa HovlandKonnerud IL39.34+5.1918.24
0Julie Økern HågårdKonnerud IL20.08+-14.079.21
0Aksel Gromstad  JensenEiker OL31.24+-2.5114.36
0Josefine Brekke KaasaEiker OL38.44+4.2918.00
0Kristian KaiserSturla, IF31.46+-2.2914.46
0Rikke KihleKonnerud IL45.30+11.1521.09
0Herman Finstad LandIL Tyrving32.23+-1.5215.03
0Ronia Robin MarstonHemsedal IL54.51+20.3625.30
0Henni Meland-TangenBækkelagets SK39.26+5.1118.20
0Julia Meland-TangenBækkelagets SK39.03+4.4818.09
0Andreas MelheimSturla, IF32.33+-1.4215.08
0Emil MjøsSturla, IF27.33+-6.4212.48
0Ola MyklatunIL Tyrving36.00+1.4516.44
0Tiril MyklatunIL Tyrving35.01+0.4616.17
0Simen NeverdalSturla, IF48.59+14.4422.46
0Tarjei Hausken NordbergNydalens SK33.06+-1.0915.23
0Hermine OddenMåren OK56.35+22.2026.19
0Isolde OddenMåren OK58.41+24.2627.17
0Julie Olsen ByeModum OL31.22+-2.5314.35
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb32.14+-2.0114.59
0Anna Maria PedersenModum OL1.02.35+28.2029.06
0Julie PedersenRøyken OL26.58+-7.1712.32
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL42.31+8.1619.46
0Maia Maudal PettersenKongsberg OL52.07+17.5224.14
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK48.43+14.2822.39
0Mathis RenardKongsberg OL27.53+-6.2212.58
0Martine RøkebergEiker OL35.41+1.2616.35
0Maren Sofie SandOK Skeidi47.19+13.0422.00
0Tobias StavdahlBærums Skiklub39.14+4.5918.14
0Amalie Riggenholt StenslandEiker OL35.45+1.3016.37
0Vilde Riggenholt StenslandEiker OL48.42+14.2722.39
0Helene Stenvik MoenKongsberg OL42.39+8.2419.50
0Ole Håkon Stenvik MoenKongsberg OL51.36+17.2124.00
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering47.45+13.3022.12
0Hedda Sørumshaugen BrattåsNOTEAM43.09+8.5420.04
0Esten ValentinIL Tyrving39.56+5.4118.34
0Oliver Werp FagermoNOTEAM28.47+-5.2813.23
0Elliot WeslienNOTEAM53.20+19.0524.48
0Selma WeslienKongsberg OL38.52+4.3718.04
0Tobias WestrumSturla, IF32.25+-1.5015.04
0Oscar WilhelmsenSturla, IF38.58+4.4318.07
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb27.05+-7.1012.35
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb36.58+2.4317.11

D -10

2 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Abelone Josefine AxelsonEiker OL48.2119.02
2Oda OpsethRingerike OL49.22+1.0119.26
3Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL51.30+3.0920.16
4Frida HopeModum OL58.19+9.5822.57
5Mone Småge-HilsenKonnerud IL1.07.46+19.2526.40
6Ida Amundsen BjørkliRingerike OL1.21.55+33.3432.15

D 19-20

5 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF45.218.04
2Synne StrandAsker Skiklubb48.51+3.308.41
3Oda J SikkelandIL Tyrving49.24+4.038.47
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK52.01+6.409.15
5Karoline AuneHalden SK53.21+8.009.29
6Margrethe WisløffAsker Skiklubb55.33+10.129.53
7Tara MelhuishHalden SK1.00.02+14.4110.40
8Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.08.25+23.0412.10
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 21A

7 010 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte NarumNydalens SK50.017.08
2Ida TiltnesIL Tyrving58.13+8.128.18
3Celine RenardKongsberg OL1.01.46+11.458.48
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.03.20+13.199.02
5Kristine FjeldboIL Tyrving1.03.35+13.349.04
6Åsne Naadland HoloFossum IF1.11.23+21.2210.10
7Line Drange RuudRøyken OL1.15.19+25.1810.44
8Hege Holth RekaaRøyken OL1.16.53+26.5210.58
9Karoline AndersenIL Tyrving1.17.20+27.1911.01
10Kristine Eide RappRaumar Orientering1.28.38+38.3712.38
11Kersti KärnerPölva Kobras1.40.22+50.2114.19
12kari Jussie LønningSturla, IF1.49.29+59.2815.37
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 11-12

2 540 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb26.5310.35
2Sofia ØhlckersIL Tyrving32.38+5.4512.50
3Frida Kärner GroossAllerød OK34.46+7.5313.41
4Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb35.38+8.4514.01
5Iselin HøivoldKongsberg OL37.01+10.0814.34
6Marte EgerKongsberg OL37.55+11.0214.55
7Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn40.15+13.2215.50
8Una NastadAsker Skiklubb40.49+13.5616.04
9Tuva EspelinAsker Skiklubb42.52+15.5916.52
10Adele TeigenKongsberg OL50.02+23.0919.41
11Tuva BredholtKongsberg OL51.15+24.2220.10
12Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb53.33+26.4021.04
13Elise RenardKongsberg OL53.45+26.5221.09
14Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.04.38+37.4525.26
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert

D 11-12N

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb33.3113.24
2Synne Syversen GihleOppsal Orientering37.48+4.1715.07
3Mina HobbelstadEiker OL38.32+5.0115.24
4Stine Flindt AsperheimKongsberg OL48.12+14.4119.16

D 13-14

3 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF41.5711.20
2Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF42.52+0.5511.35
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb45.39+3.4212.20
4Ingvild GustafssonKongsberg OL46.03+4.0612.26
5Synne SandvenNotodden OL46.20+4.2312.31
6Hedda Kärner GroossAllerød OK47.07+5.1012.44
7Kathinka Zahl HagenFossum IF47.35+5.3812.51
8Marie KvarmeSturla, IF49.05+7.0813.15
9Eileen BjanesIL Tyrving49.08+7.1113.16
10Vida Helland-HansenIL Tyrving52.00+10.0314.03
11Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL52.08+10.1114.05
12Ylva KlausenSturla, IF53.16+11.1914.23
13Mari AarsethNydalens SK54.18+12.2114.40
14Sara MartiniAsker Skiklubb1.00.16+18.1916.17
15Nora Christine HansenAsker Skiklubb1.05.32+23.3517.42
16Amanda AxelsonEiker OL1.38.06+56.0926.30
17Anne ØstvoldHeming Orientering1.54.29+1.12.3230.56
18Helene Brandal SøftingKongsberg OL2.11.40+1.29.4335.35
Marthe Graff-WiikSturla, IFdiskvalifisert
Martine Gjermstad PettersenKonnerud ILdiskvalifisert
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet

D 13-16C

3 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annabell Aunmo KjellevoldModum OL56.0616.24
2Hedda Kind KjellevoldModum OL59.37+3.3117.25
3Martha WisløffAsker Skiklubb1.03.32+7.2618.34
4Tiril KihleKonnerud IL1.11.03+14.5720.46
5Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL1.43.16+47.1030.11
Marte Sofie SkroveRingerike OLdiskvalifisert

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Kristine EidAsker Skiklubb38.4115.28

D 15-16

5 030 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL41.348.15
2Oda ScheeleNydalens SK43.48+2.148.42
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL45.33+3.599.03
4Ina MartiniAsker Skiklubb49.35+8.019.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL50.45+9.1110.05
6Konstanse MoholthKongsberg OL54.06+12.3210.45
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK55.31+13.5711.02
8Live ØstvoldHeming Orientering55.55+14.2111.06
9Selma HøivoldKongsberg OL58.49+17.1511.41
10Oda Isnes TyseEiker OL59.51+18.1711.53
11Nora Småge HilsenKonnerud IL1.00.11+18.3711.57
12Kristin Melby JacobsenLardal OL1.00.16+18.4211.58
13Eline SchjervenLardal OL1.01.50+20.1612.17
14Mari ØverbyKongsberg OL1.02.21+20.4712.23
15Noor Dirro-HeluMåren OK1.06.55+25.2113.18
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.08.49+27.1513.40
17Iselin SørensenSturla, IF1.09.08+27.3413.44
18Johanna Sofie LongfjeldModum OL1.10.49+29.1514.04
19Mina SchjervenLardal OL1.11.31+29.5714.13
20Ingrid MobråthenBotne SK1.11.39+30.0514.14
21Malene InstanesSturla, IF1.12.23+30.4914.23
22Ine InstanesSturla, IF1.13.27+31.5314.36
23Alvilde Lysaker SandenEiker OL1.15.20+33.4614.58
24Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.23.08+41.3416.31
25Luciana Maria SvadsMåren OK1.37.33+55.5919.23

D 15-16B

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril HolenKonnerud IL1.08.0918.25

D 17-B

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL1.00.5516.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.03.45+2.5017.13
3Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.13.03+12.0819.44
4Martine JægtvikKonnerud IL1.17.33+16.3820.57
5Heidi EriksenLarvik OK1.23.29+22.3422.33
6Lene FlessebergKongsberg OL1.25.55+25.0023.13
7Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF1.34.24+33.2925.30
Ida BredholtKongsberg OLdiskvalifisert
Hanne Bredde VigSturla, IFikke startet
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet

D 17-C

3 420 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katherine EstepKonnerud IL55.4716.18
2Sigrid SkjelbredKongsberg OL59.59+4.1217.32
3Trine UelandRøyken OL1.01.31+5.4417.59
4Anne Berg GjølbergLarvik OK1.03.51+8.0418.40
5Marianna Xiros VillardRøyken OL1.05.30+9.4319.09
6Jessika BruksåsRøyken OL1.07.31+11.4419.44
7Inger-Helene CarlsenSturla, IF1.07.43+11.5619.48
8Hege MortensenKonnerud IL1.11.28+15.4120.53
9Maj Lene NystuenRøyken OL1.11.32+15.4520.54
10Else StordalOL Tønsberg og omegn1.14.05+18.1821.39
11Eirill DalanRøyken OL1.16.55+21.0822.29
12Therese NyenRøyken OL1.21.03+25.1623.41
13Louise Gabrielsen SlettaRøyken OL1.23.52+28.0524.31
14Kari BergLarvik OK1.39.58+44.1129.13
15Ann-Mari LeivannRøyken OL1.59.03+1.03.1634.48
Ragnhild SkjævestadAsker Skiklubbbrutt

D 17-N

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjærstin PettyRøyken OL40.3416.13
2Johanne SkjævestadAsker Skiklubb49.51+9.1719.56

D 17-18

5 620 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlin HaavengenKongsberg OL49.588.53
2Tale StrandKongsberg OL51.59+2.019.14
3Silje Marie VågeAsker Skiklubb53.45+3.479.33
4Mina JørgensenIL Tyrving53.46+3.489.34
5Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL53.55+3.579.35
6Marie LilandNydalens SK55.11+5.139.49
7Jenny BaklidKonnerud IL55.44+5.469.55
8Karen Hoel JomaasFossum IF56.20+6.2210.01
9Ingvild LangeggenKongsberg OL56.23+6.2510.01
10Anniken RanvikKonnerud IL57.39+7.4110.15
11Mari Landro SvingheimKonnerud IL58.16+8.1810.22
12Andrea VaneboKongsberg OL58.34+8.3610.25
13Hanne Eide RappRaumar Orientering59.10+9.1210.31
14Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.05.47+15.4911.42
15Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.06.11+16.1311.46
16Solveig Eline BergIL Tyrving1.07.13+17.1511.57
17Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.09.51+19.5312.25
18Andrea RanvikKonnerud IL1.17.11+27.1313.44
19Ingeborg KvarmeSturla, IF1.22.09+32.1114.37
20Sarah WølloKongsberg OL1.37.11+47.1317.17
21Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1.39.00+49.0217.36
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert
Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet

D 40-

5 030 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL44.488.54
2Kari StrandKongsberg OL1.07.29+22.4113.24
3Monica BerglundRingerike OL1.07.51+23.0313.29
4Trude HansenBerger og Svelvik OL1.13.19+28.3114.34
5Nina BirkelundAsker Skiklubb1.28.49+44.0117.39
6Linda FredhOK Moss1.36.37+51.4919.12

D 45-

5 030 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva Lill KvisleAsker Skiklubb46.169.11
2Hilde HovdenakModum OL46.44+0.289.17
3Jorun RuudAsker Skiklubb46.48+0.329.18
4Ingjerd SommerstadKongsberg OL48.43+2.279.41
5Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb50.14+3.589.59
6Hege FeiringIL Tyrving50.28+4.1210.01
7Anne Guro NøklebyRingerike OL51.13+4.5710.10
8Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb52.02+5.4610.20
9Milda ØhlckersIL Tyrving52.59+6.4310.32
10Hanne Lerche RaadalHalden SK53.57+7.4110.43
11Birgit Økern JensenKonnerud IL54.43+8.2710.52
12Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK54.50+8.3410.54
13Liv SchjervenLardal OL54.58+8.4210.55
14Torunn Økern JensenRingerike OL55.41+9.2511.04
15Ingrid KvistadKongsberg OL56.08+9.5211.09
16Line Skjevik ArnevikRingerike OL58.35+12.1911.38
17Jeanette KohtAsker Skiklubb58.51+12.3511.41
18Marit EgnerAsker Skiklubb59.04+12.4811.44
19Aud Ellen BrevikSturla, IF1.00.41+14.2512.03
20Tone SkramRøyken OL1.04.16+18.0012.46
21Trine OpsethRingerike OL1.04.17+18.0112.46
22Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.04.57+18.4112.54
23Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.06.11+19.5513.09
24Kristin EgerKongsberg OL1.11.11+24.5514.09
25Kristin SandvenNotodden OL1.11.41+25.2514.15
26Charlotte SkourupSturla, IF1.15.40+29.2415.02
27Tanja InstanesSturla, IF1.19.21+33.0515.46
28Anne Mia OlsenModum OL1.36.48+50.3219.14

D 50-

4 800 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anita Sørensen DrageKongsberg OL48.1910.03
2Kirsti KringhaugRingerike OL49.16+0.5710.15
3Anne-Kristin KvammeRingerike OL50.07+1.4810.26
4Sissel SkovlyRingerike OL51.38+3.1910.45
5Isa HeggedalKonnerud IL51.46+3.2710.47
6Marianne NjåsteinIL Tyrving53.32+5.1311.09
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb55.16+6.5711.30
8Lucie StørmerFossum IF56.36+8.1711.47
9Anne Kristine NorderudIL Tyrving57.05+8.4611.53
10Kjersti StræteRingerike OL58.11+9.5212.07
11Tove HeimdalKonnerud IL58.33+10.1412.11
11Anne Berit EidNydalens SK58.33+10.1412.11
13Veslemøy SolbergKonnerud IL58.36+10.1712.12
14Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL59.32+11.1312.24
15Anne Marit BjergaardNydalens SK1.00.20+12.0112.34
16Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1.01.18+12.5912.46
17Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.01.24+13.0512.47
18Ida SyversenRøyken OL1.02.25+14.0613.00
19Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.03.40+15.2113.15
20Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1.05.23+17.0413.37
21Toini SkyttersæterKonnerud IL1.08.33+20.1414.16
22Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.09.19+21.0014.26
23Solveig KongsrudModum OL1.12.18+23.5915.03
24Maria PerssonAsker Skiklubb1.40.02+51.4320.50
25Jane RødderKongsberg OL1.43.06+54.4721.28
26Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.44.32+56.1321.46
27Hilde MoholthKongsberg OL1.47.25+59.0622.22
28Merete UndelandSturla, IF2.05.36+1.17.1726.10
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Eirin MathiesenRingerike OLdiskvalifisert
Kristin Sæthre SørensenSturla, IFdiskvalifisert

D 55-

4 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brit VoldenKongsberg OL45.439.31
2Helga HaverstadLierbygda OL50.59+5.1610.37
3Gunhild HennumLierbygda OL51.05+5.2210.38
4Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL52.16+6.3310.53
5Heidi SchatvetNotodden OL53.26+7.4311.07
6Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb55.47+10.0411.37
7Hilde StorløkkenKongsberg OL57.30+11.4711.58
8May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.00.15+14.3212.33
8Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.00.15+14.3212.33
10Berit DanielsenIL Tyrving1.01.24+15.4112.47
11Solveig SikkelandIL Tyrving1.03.47+18.0413.17
12Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.04.47+19.0413.29
13Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.12.39+26.5615.08
14Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.19.08+33.2516.29
15Anna GöhlmanIL Tyrving1.26.48+41.0518.05
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eva SyversenRøyken OLdiskvalifisert

D 60-

3 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL36.079.21
2Grete S B HoviSkien OK42.16+6.0910.56
3Bjørg SvanbergRøyken OL42.32+6.2511.01
4Wenche HultgreenIL Tyrving44.28+8.2111.31
5Elle M. MelbyeHeming Orientering59.10+23.0315.19
6Cathrine NorvikRøyken OL1.01.01+24.5415.48
7Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.12.55+36.4818.53

D 65-

3 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL45.3511.48
2Ingrid StrandeSkien OK45.43+0.0811.50
3Linda VerdeSturla, IF48.36+3.0112.35
4Inger TiltnesIL Tyrving51.34+5.5913.21
5Kari StrandeRingerike OL1.04.08+18.3316.36
6Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.15.09+29.3419.28
7Nina KolbergIL Tyrving1.23.38+38.0321.40
Elisabeth RødAndebu ILikke startet

D 70-

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF47.1915.15
2Liv FeiringHamar OK51.03+3.4416.28
3Anne Karin StigemoIL Imås1.00.54+13.3519.38
4Gry Bruland VråleSturla, IF1.02.43+15.2420.13
5Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1.06.42+19.2321.30
6Sidsel SandelienHeming Orientering1.07.42+20.2321.50
7Bjørg MostaulBø OL1.08.22+21.0322.03
8Anne Elvsaas MoRøyken OL1.10.11+22.5222.38

D 75-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL49.5016.04
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb55.18+5.2817.50
3Liv HorntvedtIL Imås58.25+8.3518.50
4Torunn Hege FrøvollSturla, IF1.06.26+16.3621.25
5Hanne BræckKongsberg OL1.24.48+34.5827.21
6Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.43.06+53.1633.15

D 80-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK57.4618.38
2Marit Økern JensenBærums Skiklub1.11.36+13.5023.05

H -10

2 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL39.3315.34
2Jon StrandKongsberg OL43.48+4.1517.14
3Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering44.48+5.1517.38
4Aksel KlausenSturla, IF1.00.00+20.2723.37
5Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL1.12.25+32.5228.30

H 11-12

2 540 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL27.1210.42
2Erlend SommerheinFossum IF28.04+0.5211.02
3Jarand GustafssonKongsberg OL29.07+1.5511.27
4Mats JohnsenSturla, IF30.04+2.5211.50
5Mathias BirkelundAsker Skiklubb30.57+3.4512.11
6Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb32.06+4.5412.38
7Jan Olav BerganKongsberg OL32.54+5.4212.57
8Per Noah SommerheinNydalens SK33.39+6.2713.14
9August Hellerud SireKonnerud IL34.21+7.0913.31
10Mikkel RastadAsker Skiklubb36.05+8.5314.12
11Fredrik Fet AndersenKonnerud IL36.52+9.4014.30
12Henrik KaiserSturla, IF37.16+10.0414.40
13Jacob Finstad LandIL Tyrving39.10+11.5815.25
14Arne BisethKongsberg OL43.13+16.0117.00
15Oskar HopeModum OL43.36+16.2417.09
16Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb43.55+16.4317.17
17Simen TorebraatenKonnerud IL44.05+16.5317.21
18Ask Felland SætnanFossum IF44.42+17.3017.35
19Viktor Meland-TangenBækkelagets SK47.17+20.0518.36
20Sebastian RøkebergEiker OL55.50+28.3821.58
21Tollef TjentlandLardal OL1.05.58+38.4625.58
22Henrik NybergAsker Skiklubb1.22.25+55.1332.26
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILbrutt
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFikke startet

H 11-12N

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik NastadAsker Skiklubb33.2613.22
1Sivert KnutheimSturla, IF33.2613.22
3Håkon ØverbyKongsberg OL38.12+4.4615.16
4Ingar Aarvik-HansenSturla, IF38.57+5.3115.34
5Karl Rein RådahlIL Tyrving41.03+7.3716.25
6Linus Westerberg-HeltneSturla, IF43.08+9.4217.15
7Oskar KnutheimSturla, IF43.31+10.0517.24

H 13-14

3 700 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering39.4510.44
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL40.34+0.4910.57
3Eirik Vie StrislandFossum IF44.34+4.4912.02
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL47.10+7.2512.44
5Arne BerganKongsberg OL47.27+7.4212.49
6Jakob RastadAsker Skiklubb47.43+7.5812.53
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb48.47+9.0213.11
8Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF50.50+11.0513.44
9Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb53.46+14.0114.31
10Hallvard TjentlandLardal OL54.27+14.4214.42
11Endre SandKongsberg OL54.42+14.5714.47
12Theodor BjørkSandefjord OK56.41+16.5615.19
13Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.00.05+20.2016.14
14Tarje EspelinAsker Skiklubb1.00.44+20.5916.24
15Reno PapeKonnerud IL1.02.01+22.1616.45
16Mathias AxelsonEiker OL1.02.18+22.3316.50
17Mats Olsen ByeModum OL1.05.54+26.0917.48
18Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.06.29+26.4417.58
19Martin KaiserSturla, IF1.16.30+36.4520.40
20Einar ØstvoldHeming Orientering1.16.40+36.5520.43
21Vilmer NybergAsker Skiklubb1.16.45+37.0020.44
22Henrik Holm NesModum OL1.56.06+1.16.2131.22
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet
Linus Hognestad SennelsRøyken OLikke startet
Borgar SkjelbredKongsberg OLikke startet

H 13-16C

3 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving48.3814.13
2Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn59.48+11.1017.29
3Even Amundsen BjørkliRingerike OL1.01.32+12.5417.59
4Trym Alexander StorhaugRøyken OL1.21.25+32.4723.48

H 15-16

5 620 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Felix FinsrudAsker Skiklubb40.287.12
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb40.44+0.167.14
3Cornelius BjørkSandefjord OK40.47+0.197.15
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF48.20+7.528.36
5Sondre Zahl HagenFossum IF48.46+8.188.40
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL48.58+8.308.42
7Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn51.33+11.059.10
8Mikkel BerglundRingerike OL52.34+12.069.21
9Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn54.51+14.239.45
10Åsmund SlokvikNotodden OL55.14+14.469.49
11Adam ConwayKongsberg OL55.33+15.059.53
12Vetle DrageKongsberg OL56.17+15.4910.00
13Martin BirkelundAsker Skiklubb57.13+16.4510.10
14Lukas KlausenSturla, IF58.23+17.5510.23
15Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb58.46+18.1810.27
16Birk Felland SætnanFossum IF59.25+18.5710.34
17Rolf Trygve HaugKongsberg OL59.28+19.0010.34
18Stein Aas StræteRingerike OL1.00.01+19.3310.40
19Olav Kristian LundKongsberg OL1.02.32+22.0411.07
20Vegard Holm JohannesenKongsberg OL1.03.19+22.5111.15
21Johan EgerKongsberg OL1.04.42+24.1411.30
22Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.06.01+25.3311.44
23Olav MelheimSturla, IF1.11.31+31.0312.43
24Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.15.24+34.5613.24
25Jonas AarsethNydalens SK1.18.34+38.0613.58
26Sander Solheim OttesenSturla, IF1.22.22+41.5414.39
27Daniel NystuenRøyken OL2.31.08+1.50.4026.53
28Simen KolbergsrudRøyken OL2.37.13+1.56.4527.58
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 15-16B

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Ingvar TollehaugEiker OL2.05.1933.52

H 17-C

3 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald Hasle HeiaasRøyken OL41.4112.11
2Magnus HagenRøyken OL53.02+11.2115.30
3Kjell Jarle GausemelRøyken OL53.50+12.0915.44
4Lars VråleSturla, IF55.51+14.1016.19
5Helge GrafferRingerike OL1.03.31+21.5018.34
6Morten FjellSturla, IF1.15.06+33.2521.57
7Eivind OhrenRøyken OL1.16.51+35.1022.28
8André UelandRøyken OL1.25.20+43.3924.57

H19-20

7 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL45.196.27
2Joar GjerdahlKonnerud IL57.11+11.528.09
3Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF57.32+12.138.12
4Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.01.58+16.398.50

H21A

9 130 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving51.325.38
2Torgeir NørbechIL Tyrving51.38+0.065.39
3Jo Forseth IndgaardFrol IL52.17+0.455.43
4Anders NordbergNydalens SK52.57+1.255.47
5Anders HagaRaumar Orientering53.48+2.165.53
6Håvard HagaNydalens SK54.00+2.285.54
7Ivar LundanesIL Tyrving54.33+3.015.58
8Elias JonssonNydalens SK55.27+3.556.04
9Eirik Langedal BreivikNydalens SK55.40+4.086.05
10Matthew SpeakeBækkelagets SK57.29+5.576.17
11Lukas LilandNydalens SK57.38+6.066.18
12Jan Erik NaessFossum IF59.19+7.476.29
13Einar MelsomFossum IF59.32+8.006.31
14Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät59.39+8.076.32
15Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.00.06+8.346.34
16Isak JonssonNydalens SK1.00.10+8.386.35
17Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.01.31+9.596.44
18Øystein SørensenNydalens SK1.02.02+10.306.47
19Niels Christian HellerudHalden SK1.02.14+10.426.48
20Thomas NipenBækkelagets SK1.02.32+11.006.50
21David GottfridssonLillomarka OL1.03.10+11.386.55
22Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.03.21+11.496.56
23Henrik EijsinkNydalens SK1.03.27+11.556.56
24Sander ArntzenAsker Skiklubb1.04.24+12.527.03
25Leif StørmerFossum IF1.04.44+13.127.05
26Nicholas OskarssonLillomarka OL1.05.13+13.417.08
27Eirik RavnanIL Tyrving1.05.23+13.517.09
28Dag Steinar RagvinBø OL1.05.44+14.127.11
29Erlend BrendstuenHalden SK1.06.12+14.407.15
30Kristoffer JacobsenIL Tyrving1.08.23+16.517.29
31Ludvig RødnesOppsal Orientering1.08.31+16.597.30
32Mathias NipenBækkelagets SK1.08.55+17.237.32
33Morten Taraldsten BrunesModum OL1.09.28+17.567.36
34Inge LindsethNydalens SK1.10.11+18.397.41
35Pål SkogedalAsker Skiklubb1.10.16+18.447.41
36Jan ShanelNydalens SK1.12.30+20.587.56
37Haakon IngvaldsenNittedal OL1.13.00+21.287.59
38Emil JönssonIL Tyrving1.13.06+21.348.00
39Øyvind HjermstadFossum IF1.13.33+22.018.03
40Øyvind EngerNydalens SK1.13.42+22.108.04
41Are WigaardOppsal Orientering1.14.36+23.048.10
42Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.14.53+23.218.12
43Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.16.03+24.318.19
44Erik Feyling HaareKonnerud IL1.17.59+26.278.32
45Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.21.49+30.178.57
46Eirik LarsenSkien OK1.21.56+30.248.58
47Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.22.45+31.139.03
48Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.24.54+33.229.17
49Morten TangenOK Moss1.33.55+42.2310.17
50Robert FredriksenNotodden OL2.01.41+1.10.0913.19
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Håvard MyhreBækkelagets SKikke startet
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrvingikke startet
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Per Melander OftenNydalens SKikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet

H 17-B

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Martin JørstadKongsberg OL34.049.12
2Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL50.59+16.5513.46
3Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.08.20+34.1618.28
4Harald LestebergKongsberg OL1.14.13+40.0920.03
Thor NorderudIL Tyrvingikke startet

H 17-N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL31.3312.37

H 17-18

6 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL47.387.15
2Johan Kristian UndelandSturla, IF53.16+5.388.07
3Eivind Berner MyhreFossum IF56.54+9.168.40
4Jonatan AuneHalden SK1.10.33+22.5510.45
Sølve DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFikke startet

H 40-

6 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar SeierstadIL GeoForm54.238.17
2Are BisethKongsberg OL56.41+2.188.38
3Jesper GroossAllerød OK57.59+3.368.50
4Øystein RastadAsker Skiklubb1.00.42+6.199.15
5Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1.11.45+17.2210.56
6Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.13.42+19.1911.14

H 45-

6 560 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Charles HalaasFossum IF49.547.36
2Lars Erik GjeinFossum IF49.56+0.027.36
3David LøverModum OL50.06+0.127.38
4Espen RøsteKongsberg OL50.15+0.217.39
5André JægtvikKonnerud IL52.46+2.528.02
6Per Øivind EgerKongsberg OL53.10+3.168.06
7Neil MarstonHemsedal IL55.34+5.408.28
8Lars BerglundRingerike OL56.59+7.058.41
9Torstein HoleNydalens SK58.39+8.458.56
10Knut Jostein SætnanFossum IF58.51+8.578.58
11Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb59.36+9.429.05
12Stig MellingRingerike OL1.00.35+10.419.14
13Pål SommerheinOK Horten1.01.17+11.239.20
14Per Erik OpsethRingerike OL1.02.19+12.259.29
15Anders GustafssonSturla, IF1.04.06+14.129.46
16Atle PedersenFossum IF1.04.32+14.389.50
17Geir Thomas KnutheimSturla, IF1.05.50+15.5610.02
18Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.06.57+17.0310.12
19Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.08.06+18.1210.22
20Jørn-Are LongfjeldModum OL1.09.02+19.0810.31
21Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.10.06+20.1210.41
22Øystein SkjelbredKongsberg OL1.12.50+22.5611.06
23Stig InstanesSturla, IF1.16.12+26.1811.36
24Roger ØstvoldHeming Orientering1.30.45+40.5113.50
25Torodd KolbergsrudRøyken OL1.38.26+48.3215.00
Trond MyhreFossum IFdiskvalifisert
Håvard HågårdKonnerud ILdiskvalifisert
Øystein RognebakkeSturla, IFikke startet
Odd StrandKongsberg OLikke startet

H 50-

6 040 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb43.277.11
2Helge GisholtOK Skeidi43.52+0.257.15
2Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering43.52+0.257.15
4Øyvin ThonKongsberg OL44.33+1.067.22
5Syver LøkenKongsberg OL44.47+1.207.24
6Kjetil BjørloHalden SK46.31+3.047.42
6Lars EnerhaugenModum OL46.31+3.047.42
8Svein NygårdLillomarka OL47.33+4.067.52
9Kjetil EspedalNydalens SK47.37+4.107.53
10Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering47.53+4.267.55
11Christian JomaasFossum IF49.40+6.138.13
12Jan Tore HenriksenNydalens SK51.14+7.478.28
13Gjermund GravirAsker Skiklubb51.37+8.108.32
14Christian GrotnesIL Tyrving52.47+9.208.44
15Gunnar HopeModum OL53.30+10.038.51
16Svein GranerudAsker Skiklubb53.35+10.088.52
17Guttorm L EggeOslostudentenes IK55.25+11.589.10
18Bjørn HallanLommedalens IL55.47+12.209.14
19Jon SkriubakkenPorsgrunn OL55.48+12.219.14
20Erik SaugerudKonnerud IL56.36+13.099.22
21Runar TeigenKongsberg OL56.39+13.129.22
22Børge PedersenNydalens SK56.40+13.139.22
22Bjørnar OlsrødStokke IL56.40+13.139.22
24Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL56.46+13.199.23
25Øystein RappRaumar Orientering57.01+13.349.26
26Håkon JendalFossum IF57.08+13.419.27
27Vegard HaldenNydalens SK58.38+15.119.42
28Roger WiikSturla, IF1.00.15+16.489.58
29Are FlåganAsker Skiklubb1.00.21+16.549.59
30Nils Inge BrurbergSturla, IF1.00.38+17.1110.02
31Hallvard KorenOK Moss1.01.10+17.4310.07
32Roger Andre VaneboKongsberg OL1.01.18+17.5110.08
33Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.02.14+18.4710.18
34Jon Erik KvarmeSturla, IF1.12.05+28.3811.56
35Atle WølloKongsberg OL1.13.25+29.5812.09
36Trond HolterMåren OK1.13.50+30.2312.13
37Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.17.32+34.0512.50
38Rune SørensenSturla, IF1.18.34+35.0713.00
39Jørn MyrlandNotodden OL1.27.35+44.0814.30
Bjørn JohannesenKongsberg OLdiskvalifisert
Petter LøeNotodden OLikke startet

H 55-

6 040 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL44.537.25
2Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering46.59+2.067.46
3Kim Farnes HansenLierbygda OL48.26+3.338.01
4Knut AasRingerike OL48.40+3.478.03
5Øyvind DrageKongsberg OL49.06+4.138.07
6Bjørn Henning GrandalIL Tyrving49.36+4.438.12
7Ingar HalsSogndal IL49.56+5.038.16
8Onno VerberneOL Toten-Troll51.49+6.568.34
9Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL52.26+7.338.40
10Trond BaklidKonnerud IL53.02+8.098.46
11Yngvar ChristiansenBækkelagets SK54.20+9.278.59
12Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL55.11+10.189.08
13Hallvard BergIL Tyrving56.06+11.139.17
14Njål SvingheimKonnerud IL56.10+11.179.17
15Martin GranlyLillomarka OL56.49+11.569.24
16Øyvind Roger HansenRøyken OL56.53+12.009.25
17Harald KvisliNotodden OL57.50+12.579.34
18Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb59.18+14.259.49
19Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.02.32+17.3910.21
20Lars D. FjeldstadRingerike OL1.03.26+18.3310.30
21Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.04.21+19.2810.39
22Phil ConwayKongsberg OL1.09.17+24.2411.28
23Roar TønnessenKongsberg OL1.12.09+27.1611.56
24Christian SchibstedRøyken OL1.13.10+28.1712.06
25Sven OhrvikKonnerud IL1.13.52+28.5912.13
26Kolbjørn KasinKongsberg OL1.16.02+31.0912.35
27Harald OmlandSkien OK1.16.47+31.5412.42
28Torgeir BrandalKongsberg OL1.17.51+32.5812.53
29Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn1.24.05+39.1213.55
30Erik HøivoldKongsberg OL1.29.18+44.2514.47
Erlend HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Kristian KalagerAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

4 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonSturla, IF39.298.13
2Morten DåsnesRingerike OL39.44+0.158.16
3Nils HæstadFossum IF41.22+1.538.37
4Per Kristian EkebergIL Tyrving41.38+2.098.40
5Harald HoviSkien OK42.51+3.228.55
6Torgeir StrandhagenRøyken OL43.43+4.149.06
7Jon Arvid FossumAsker Skiklubb44.57+5.289.21
8Egil RundbergetNydalens SK46.31+7.029.41
9Geir Holm GundersenSturla, IF47.17+7.489.51
10Magne VollenOslostudentenes IK50.46+11.1710.34
11Klavs MadsenNydalens SK50.57+11.2810.36
12Per Gunnar DahlRingerike OL51.30+12.0110.43
13Per SchancheAsker Skiklubb51.53+12.2410.48
14Kjell RønnebergRøyken OL52.36+13.0710.57
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF53.02+13.3311.02
16Frode LøsetRingerike OL54.55+15.2611.26
17Geir Sverre SvingheimHadeland OL56.53+17.2411.51
18Kai MidtskogenBotne SK58.38+19.0912.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Roar NydalAsker Skiklubb59.31+20.0212.23
20Arnt-Idar JørstadKongsberg OL1.00.17+20.4812.33
21Øyvind GylverAsker Skiklubb1.00.28+20.5912.35
22Roy GjerdingOK Moss1.09.15+29.4614.25
23Jan SveenRaumar Orientering1.09.52+30.2314.33
Morten DueMåren OKikke startet
Ove MartinsenHauketo IFikke startet
Lars-Erik FiskumIL Tyrvingikke startet

H 65-

4 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK46.359.42
2Ola BroxOL Toten-Troll47.36+1.019.55
3Per Ove TransethRøyken OL49.18+2.4310.16
4Sveinung RekaaNotodden OL50.57+4.2210.36
5Are EriksenOslostudentenes IK52.08+5.3310.51
6Øivind FadumSande Sportsklubb56.27+9.5211.45
7Arne TiltnesIL Tyrving58.25+11.5012.10
8Morten JohannessenRøyken OL58.31+11.5612.11
9Per Chr. HagenBø OL1.00.42+14.0712.38
10Per ØhlckersIL Tyrving1.00.55+14.2012.41
11Kjell SvanbergRøyken OL1.05.54+19.1913.43
12Jan BøhleOL Trollo1.09.41+23.0614.31
13Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.10.37+24.0214.42
14Finn BjørtuftKongsberg OL1.11.09+24.3414.49
15Elling AakreAndebu IL1.13.15+26.4015.15
16Hans Lyder HaareKonnerud IL1.15.40+29.0515.45
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 70-

3 860 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK37.519.48
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb39.02+1.1110.06
3Helge RevhaugRingerike OL39.23+1.3210.12
4Øyvind SteneAsker Skiklubb41.40+3.4910.47
5Trond FeiringHamar OK43.13+5.2211.11
6Dag Rønning JensenOL Trollo43.27+5.3611.15
7Hasse BergstrømIL Tyrving43.40+5.4911.18
8Widar Taxth LølandHisøy OK44.25+6.3411.30
9Roar BjordalOppsal Orientering45.53+8.0211.53
10Rolf GjølbergLarvik OK48.27+10.3612.33
11Geir TrøanKolbotn og Skimt OL49.19+11.2812.46
12Bjørn SpjelkavikIL Tyrving49.58+12.0712.56
13Eirik EriksenSturla, IF50.10+12.1912.59
14Per DalheimKonnerud IL50.50+12.5913.10
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn50.59+13.0813.12
16Kåre ThorbjørnsenLarvik OK53.16+15.2513.47
17Thorolf TrolsrudBotne SK53.27+15.3613.50
18Bjørn SandelienHeming Orientering53.28+15.3713.51
19Jiri UrvalekPorsgrunn OL55.45+17.5414.26
20Henning GaarderKonnerud IL56.07+18.1614.32
21Ragnar HillestadLardal OL56.32+18.4114.38
22Erik Johan GrorudHaslum IL56.52+19.0114.43
23Atle SolheimBerger og Svelvik OL58.17+20.2615.05
24Arild MoenKonnerud IL58.18+20.2715.06
25Trond WettergreenDriv IL59.09+21.1815.19
26Helge LyeIL Tyrving1.01.44+23.5315.59
27John Ivar KjellevoldModum OL1.03.41+25.5016.29
28Rolf Magnus JustadIF Hellas1.11.23+33.3218.29
29Tore VaajeAsker Skiklubb1.20.27+42.3620.50
30Brede Høibak GundersenRingerike OL1.21.06+43.1521.00

H 75-

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar HåkonsenKongsberg OL36.3211.47
2Paul BisethKongsberg OL40.49+4.1713.10
3Elling FrøvollSturla, IF41.08+4.3613.16
4Ivar Louis BergSturla, IF48.02+11.3015.29
5Olav MoRøyken OL58.52+22.2018.59
6Erling TidemannLommedalens IL1.02.06+25.3420.01
7Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.04.22+27.5020.45
8Asbjørn BræckKongsberg OL1.04.25+27.5320.46
9Lasse VråleSturla, IF1.32.16+55.4429.45
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILikke startet

H 80-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering44.1214.15
2Tormod HøimyrSturla, IF47.39+3.2715.22
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn48.20+4.0815.35
4Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.04.16+20.0420.43
5Leiv HopeKongsberg OL1.09.54+25.4222.32
6Finn Åge ØsternKongsberg OL1.13.39+29.2723.45
7Per MeilandLommedalens IL1.18.27+34.1525.18

Direkte AL

7 010 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor SaunesNydalens SK50.067.08
2Henrik Drange RuudRøyken OL55.00+4.547.50
2Rune RystadNydalens SK55.00+4.547.50
4Tore KjølsethNydalens SK55.41+5.357.56
5Florian BochudNOTEAM56.15+6.098.01
6Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL57.54+7.488.15
7Joakim FermRøyken OL59.23+9.178.28
8Lars BaklidKonnerud IL1.04.05+13.599.08
9Ådne SkjærsteinIL Tyrving1.05.19+15.139.19
10Are KristiansenIL Tyrving1.05.45+15.399.22
11Trond BrevikFossum IF1.08.41+18.359.47
12Kine DirroMåren OK1.11.40+21.3410.13
13Pål Martin EidNOTEAM1.12.59+22.5310.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Anton PlaianAsker Skiklubb1.15.02+24.5610.42
15Kai-Robin WeslienNOTEAM1.18.18+28.1211.10
16Frode KamsvågIL Tyrving1.22.03+31.5711.42
17Ingun HorvliKonnerud IL1.29.46+39.4012.48
18Bertil HorvliKonnerud IL1.51.00+1.00.5415.50

Direkte AK

3 860 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Axel HoveidAsker Skiklubb28.007.15
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK28.51+0.517.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Geir SommerheimOK Horten32.37+4.378.26
4Thomas OlsenAsker Skiklubb32.57+4.578.32
5Nicole RagvinNydalens SK33.55+5.558.47
6Vegard Brun SagaIL Tyrving35.06+7.069.05
7Tibor VariSturla, IF36.01+8.019.19
8Atgeir TakleAsker Skiklubb37.23+9.239.41
9Anders ØpstadAsker Skiklubb37.24+9.249.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Per GustafssonKongsberg OL38.17+10.179.55
11Egil FrydenlundSturla, IF40.06+12.0610.23
12Cassie TrewinIL Tyrving40.54+12.5410.35
13Kristin SletnerRøyken OL42.02+14.0210.53
14Bjørn BendiktsenKonnerud IL46.27+18.2712.02
15Silje SyversenOppsal Orientering46.33+18.3312.03
16Katrine Finstad LandIL Tyrving47.08+19.0812.12
17Terje HaareKonnerud IL48.11+20.1112.28
18Vegard BagstevoldKongsberg OL48.16+20.1612.30
18Jon Erland FossaasRingerike OL48.16+20.1612.30
18Silje WerpViul Orienteringsklubb48.16+20.1612.30
21Ingrid WerpNOTEAM48.44+20.4412.37
22Else GravdalIL Tyrving49.24+21.2412.47
23Arne FossheimAsker Skiklubb49.42+21.4212.52
24Terje Ulla EikenKongsberg OL50.56+22.5613.11
25Ellen GustafssonKongsberg OL50.59+22.5913.12
26Stine KaiserSturla, IF51.07+23.0713.14
27Espen MelheimSturla, IF51.19+23.1913.17
28Håvard PettersenBerger og Svelvik OL51.25+23.2513.19
29Stein H. HagenFossum IF51.32+23.3213.21
30Snorre FrydenlundSturla, IF51.36+23.3613.22
31Are NjåsteinIL Tyrving51.41+23.4113.23
32Elin SpeakeLillomarka OL52.33+24.3313.36
33Bjørn BaklidKonnerud IL53.51+25.5113.57
34Vemund RønnebergRøyken OL53.59+25.5913.59
35Helle HundseidIL Tyrving54.27+26.2714.06
36Ingrid Eide RappRaumar Orientering54.54+26.5414.13
37Svein S JacobsenIL Tyrving54.56+26.5614.13
38Pirjo LuchsingerKongsberg OL55.40+27.4014.25
39Mai Britt BjørkSandefjord OK56.58+28.5814.45
40Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL57.41+29.4114.56
41Rudi FagermoNOTEAM58.08+30.0815.03
42Roger MostueOppsal Orientering59.27+31.2715.24
43Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL59.58+31.5815.32
44Toril WiigIL Tyrving1.00.05+32.0515.33
45Sigbjørn OddenMåren OK1.00.07+32.0715.34
46Helle VariSturla, IF1.01.00+33.0015.48
47May Jorunn RognlienModum OL1.02.40+34.4016.14
48Haakon DolvenAsker Skiklubb1.02.54+34.5416.17
48Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.02.54+34.5416.17
50Enikø BertalanNOTEAM1.06.17+38.1717.10
51Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn1.14.24+46.2419.16
52Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn1.14.27+46.2719.17
53Tom RådahlIL Tyrving1.15.55+47.5519.40
54Åshild VariSturla, IF1.19.42+51.4220.38
55Inger SchibstedRøyken OL1.33.16+1.05.1624.09
56Rune MoianAsker Skiklubb1.37.35+1.09.3525.16
57Marion AmundsenRingerike OL2.21.26+1.53.2636.38
Yngve MobråthenBotne SKbrutt

Direkte B

3 700 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Patrick ThomassenModum OL49.0113.14
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL49.29+0.2813.22
3Vegard KvisleAsker Skiklubb50.05+1.0413.32
4Anders FinsrudAsker Skiklubb53.13+4.1214.22
5Ingrid Lundin BerganKongsberg OL56.15+7.1415.12
6Sigbjørn HellerudRøyken OL1.05.48+16.4717.47
7Eldrid HoloFossum IF1.07.57+18.5618.21
8Bjørg BogstadNittedal OL1.08.17+19.1618.27
9Christian LodgaardNOTEAM1.10.40+21.3919.05
10Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL1.13.31+24.3019.52
11Marius BjerkliRingerike OL1.14.05+25.0420.01
12Andras PlaianAsker Skiklubb1.14.37+25.3620.10
13Laila ThomassenModum OL1.14.57+25.5620.15
14Anne NydalAsker Skiklubb1.15.39+26.3820.26
15Pål Espen NordhaugKonnerud IL1.16.53+27.5220.46
16Line NordhaugKonnerud IL1.18.14+29.1321.08
17Hallvard MyrvoldBø OL1.18.41+29.4021.15
18Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.26.47+37.4623.27
19Lindis Meland-TangenBækkelagets SK1.30.51+41.5024.33
20Oskar Erland FossaasRingerike OL1.33.01+44.0025.08
21Monica Tveit TjentlandLardal OL1.34.18+45.1725.29
22Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.38.54+49.5326.43
23Marit Follestad TandbergModum OL2.05.20+1.16.1933.52
24Mona Dalegård LøkenKongsberg OL2.05.35+1.16.3433.56
Aagot HartmannRøyken OLdiskvalifisert
Jan Erik HeltneNOTEAMdiskvalifisert

Direkte C

3 420 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria A. SkimmelandKongsberg OL48.2914.10
2Bjørn CarlsenNotodden OL51.02+2.3314.55
3Mette MaudalKongsberg OL54.09+5.4015.50
4Mona JensenEiker OL54.47+6.1816.01
5Brynjar HolenKonnerud IL57.06+8.3716.41
6Ellen Horni-JohnsenSturla, IF1.00.43+12.1417.45
7Anders JohnsenSturla, IF1.00.45+12.1617.45
8Thea Christina EspedalNydalens SK1.06.01+17.3219.18
9Hans Gøran BjørkSandefjord OK1.06.11+17.4219.21
10Anne Mette PennsgaardOK Horten1.16.09+27.4022.15
11Hege RasmussenAsker Skiklubb1.25.59+37.3025.08
12Anne Grethe PapeKonnerud IL1.27.44+39.1525.39
13Lise MeldgaardKonnerud IL1.28.09+39.4025.46
14Hanne HaugerudNOTEAM1.29.07+40.3826.03
15Elin ØverbyKongsberg OL1.37.09+48.4028.24
16Jon Sindre SundvallNOTEAM1.52.27+1.03.5832.52
Tanja AppenzellerFossum IFdiskvalifisert
Daniel HermansenNOTEAMdiskvalifisert
Even JahnsonNOTEAMdiskvalifisert
Solfrid MarthiniussenKonnerud ILikke startet
Åsne NannestadNOTEAMikke startet
Per SennelsRøyken OLikke startet

D 17-AK

5 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild Rogne HallandNydalens SK43.568.44
2Ane Baldishol BrevigRøyken OL52.41+8.4510.28
3Ida Mari Borge HoviSkien OK53.26+9.3010.37
4Maren KoplandModum OL56.03+12.0711.08
5Vendula SramkovaHemsedal IL57.41+13.4511.28
6Solveig SletnerRøyken OL59.26+15.3011.48
7Silje CarlsenSturla, IF1.15.59+32.0315.06
8Silje Borge HoviSkien OK1.17.14+33.1815.21
9Marianne Solheim SandbergModum OL1.18.19+34.2315.34
10Stine AustadRaumar Orientering1.48.49+1.04.5321.38
11Anni SaarelaKonnerud IL1.56.26+1.12.3023.08
Ida SvanbergRøyken OLikke startet

H 17-AK

5 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter ReinemoKongsberg OL41.187.20
2Per WiréhnAsker Skiklubb43.02+1.447.39
3Arno Lilja GrønhovdModum OL44.04+2.467.50
4Jarl HommeSturla, IF49.55+8.378.52
5Andre WilhelmsenSturla, IF53.25+12.079.30
6Peter CarlsenSturla, IF1.01.23+20.0510.55
7Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1.01.51+20.3311.00
8Reidar StensengKonnerud IL1.03.34+22.1611.18
9Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL1.07.35+26.1712.01
10Sverre GrafferRingerike OL1.22.52+41.3414.44
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.