Offisiell resultatliste for Klubbmesterskapet Røyken OL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskapet Røyken OL
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: tirsdag 29 august 2017

Klasser: Visa alla | D15- Lang | H15- Lang | D Veteran Lang | H Veteran Lang | D15- Kort | H15- Kort | D Veteran Kort | H Veteran Kort | D15- B/C-Nivå | H15- B/C-Nivå | D 13-14 | H 13-14 | D 11-12 | H 11-12 | Nybegynner

D15- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida SvanbergRøyken OL1.04.08
2Line Drange RuudRøyken OL1.06.04+1.56
Ane BrevigRøyken OLdiskvalifisert

H15- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Drange RuudRøyken OL52.12
2Joakim FermSnart Røyken :)58.55+6.43
3Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.02.51+10.39
Vemund RønnebergRøyken OLikke startet

D Veteran Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg SvanbergRøyken OL1.23.17
2Tone SkramRøyken OL1.26.17+3.00
3Ida SyvertsenRøyken OL1.38.54+15.37

H Veteran Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir StrandhagenRøyken OL55.58
2Øyvind Roger HansenRøyken OL1.04.39+8.41
3Sveinung RekaaNotodden OL1.26.04+30.06
4Christian SchibstedRøyken OL1.28.13+32.15
5Jan Egil HauglandRøyken OL1.34.51+38.53
Morten JohannessenRøyken OLdiskvalifisert
Kjell SvanbergRøyken OLikke startet

H15- Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen KolbergsrudRøyken OL1.31.46
Håkon HauglandRøyken OLdiskvalifisert
Eivind HeiebråtenRøyken OLdiskvalifisert

D Veteran Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cathrine NorvikRøyken OL1.12.25
2Birgitte BekkelundRøyken OL1.26.19+13.54
3Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.39.50+27.25
4Inger SchibstedRøyken OL1.58.13+45.48

H Veteran Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Ingar SætraAsker Skiklubb59.37
2Trond HegnaAsker Skiklubb59.43+0.06
3Torodd KolbergsrudRøyken OL1.12.21+12.44
4Christian BuggeRøyken OL1.16.50+17.13
5Sigbjørn HellerudRøyken OL1.32.41+33.04

D15- B/C-Nivå

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri SætraAsker Skiklubb57.23
2Åsne NannestadRøyken OL1.00.35+3.12

H15- B/C-Nivå

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend FastingRøyken OL52.30
2Lars Petter FjærRøyken OL1.02.01+9.31
3Terje SkramRøyken OL1.13.48+21.18
4Knut BjerknesRøyken OL1.15.14+22.44
5Svein Erik HeiebråtenRøyken OL1.41.49+49.19

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniel NystuenRøyken OL45.19
2Stefan PedersenRingerike OL1.31.06+45.47

D 11-12

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Nora Christine HansenRøyken OLikke startet

Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trym StorhaugRøyken OL34.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.