Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap sprint, SOK og HOL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap sprint, SOK og HOL
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: torsdag 24 august 2017

D 10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniella GjoneSandefjord OK9.21

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EikåsSandefjord OK15.08
2Annika van RaaijHedrum OL17.20+2.12

D 13-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild JohnsenHedrum OL17.40
2Marlene SkramdalHedrum OL22.42+5.02
3Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL48.47+31.07
Pernille MoltebergHedrum OLdiskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKdiskvalifisert
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

D 17

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK20.24
2Tone StoklandSandefjord OK21.35+1.11
3Kari Reppesgård HoltHedrum OL24.28+4.04
4Tone Sølie LysnesHedrum OL25.14+4.50
5Pernille NaufHedrum OL25.22+4.58
6Stine ArntzenSandefjord OK26.21+5.57
7Elin BordøyHedrum OL26.46+6.22
8Torill Hynne FjæreHedrum OL29.02+8.38
9Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL30.25+10.01
10Katrine GjestrumHedrum OL31.20+10.56
11Kristin JohanssonHedrum OL31.24+11.00
12May-Britt SkramdalHedrum OL34.14+13.50
13Mona GjelstadSandefjord OK34.59+14.35
Mathea Strøm GrønnHedrum OLikke startet
Susanne StrømHedrum OLikke startet

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde KløvstadSandefjord OK22.08
2Tiri RebårdSandefjord OK22.24+0.16
3Lill-Ann TorpSandefjord OK22.37+0.29
4May NordkveldeHedrum OL44.21+22.13

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rakel ØrenSandefjord OK46.02

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Helene HansenSandefjord OK27.47
2Astrid Reppesgård LieHedrum OL42.12+14.25

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage EikåsSandefjord OK10.43
2Ludvig SkramdalHedrum OL16.17+5.34
Gabriel GjoneSandefjord OKikke startet

H 13-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik R HoltHedrum OL17.47
2Jonas EikåsSandefjord OK20.30+2.43
3Kristoffer FjæreHedrum OL21.24+3.37
4Benjamin GjoneSandefjord OK24.15+6.28
5Anders KlavenesSandefjord OK25.59+8.12
6Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK26.10+8.23
7Kristian Juel johannessenHedrum OL27.39+9.52
8Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL27.43+9.56
9Ulrik Andre StrømHedrum OL28.58+11.11
Viljan van RaaijHedrum OLdiskvalifisert

H 17

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre R HoltHedrum OL14.50
2Marius MartinsenSandefjord OK16.29+1.39
3Lasse KløvstadSandefjord OK17.05+2.15
4Jørgen FjæreHedrum OL18.48+3.58
5Stein MartinsenSandefjord OK19.11+4.21
6Espen JohnsenHedrum OL19.31+4.41
7Eelco van RaaijHedrum OL20.57+6.07
8Einar KlavenesSandefjord OK21.19+6.29
9Ludvig JohnsenHedrum OL22.40+7.50
10Jo Børre EikåsSandefjord OK23.03+8.13
11Trond FossSandefjord OK29.26+14.36
Per Erik LarsenSandefjord OKikke startet
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roger LysnesHedrum OL19.20
2Tom AasrumHedrum OL20.48+1.28
3Asle JohnsenHedrum OL27.53+8.33
4Per Einar StrømHedrum OL30.52+11.32
5Kjetil KløvstadSandefjord OK30.53+11.33
Tom Olav GurenSandefjord OKikke startet

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin NaufHedrum OL25.35
2Per Dag NordkveldeHedrum OL28.35+3.00

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frank EliassenSandefjord OK17.09
2Helge FossheimHedrum OL20.42+3.33
3Anton LommeHedrum OL22.28+5.19
4Bjørn Willy HansenSandefjord OK24.15+7.06
5Oddvar GjelstadSandefjord OK24.29+7.20
6Magnar ReppesgårdHedrum OL26.39+9.30

Åpen N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Magnus Asker OlsenSandefjord OK9.14
0Sindre FurlandSandefjord OK10.13+0.59
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK14.14+5.00
0Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK26.19+17.05
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK24.17+15.03
0Oliver LagerSandefjord OK17.40+8.26
0Norbert KozakSandefjord OK24.03+14.49
0Marius WindvikSandefjord OK21.59+12.45
0Eirik EliassenSandefjord OK22.52+13.38

Åpen C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger MørkSandefjord OK18.16
2Louise Bentsen MalmquistHedrum OL18.46+0.30
3Sissel BentsenHedrum OL21.30+3.14
4Knut GjoneSandefjord OK25.49+7.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.