Offisiell resultatliste for Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 5 november 2017

Klasser: Visa alla | C-Åpen | N-åpen | Damer - kort løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - lang løype

C-Åpen

3 710 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie LekvaFlosta IL43.3811.45
2Lene HaugeHisøy OK47.56+4.1812.55
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK51.59+8.2114.00
4Selma WhiteSøgne og Songdalen OK1.05.33+21.5517.40
5Adriana EikKristiansand OK1.07.06+23.2818.05
6Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.19.17+35.3921.22
7Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering1.19.43+36.0521.29
8Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering1.20.15+36.3721.37
9Inger SkjæveslandIF Trauma1.22.54+39.1622.20
10Sandra Sofie TømtIL Imås1.52.56+1.09.1830.26
11Therese NilsenIL Imås1.54.25+1.10.4730.50

N-åpen

2 440 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orienteringikke startet

Damer - kort løype

5 440 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK54.189.58
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.04.29+10.1111.51
3Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.17.41+23.2314.16
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering1.19.05+24.4714.32
5Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.19.13+24.5514.33
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.19.28+25.1014.36
7Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.19.41+25.2314.38
8Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.21.02+26.4414.53
9Linn Carina DalandKristiansand OK1.21.13+26.5514.55
10Marianne HaugeHisøy OK1.27.58+33.4016.10
11Anna Sofie HoffHisøy OK1.31.28+37.1016.48
12Ingeborg BøbelIL Imås2.07.26+1.13.0823.25
13Torun LynnebakkenKristiansand OK2.24.20+1.30.0226.31

Damer - lang løype

10 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.59.3311.20
2Malin HaugeHisøy OK2.11.50+12.1712.30
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK2.38.36+39.0315.02
4Sigrid EkelandOddersjaa SSK2.38.58+39.2515.04
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKikke startet

Herrer - kort løype

5 440 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute FriestadKristiansand OK45.548.26
2Stig DalsørenKristiansand OK1.00.50+14.5611.10
3Jack BjørnsenKristiansand OK1.01.54+16.0011.22
4Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK1.05.44+19.5012.04
5John RundeKristiansand OK1.06.35+20.4112.14
6Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1.07.21+21.2712.22
7Jostein AlvestadWing OK1.08.14+22.2012.32
8Dag MoeKristiansand OK1.09.03+23.0912.41
9John HansenKristiansand OK1.09.29+23.3512.46
10Per Kristian TømtIL Imås1.12.33+26.3913.20
11Henrik Andreas TømtIL Imås1.15.51+29.5713.56
12Inge HaugeHisøy OK1.16.05+30.1113.59
13Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.16.55+31.0114.08
14Roar MyhreKristiansand OK1.17.52+31.5814.18
15Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.20.35+34.4114.48
16Thorbjørn VærpKristiansand OK1.21.32+35.3814.59
17Inge SkjæveslandIF Trauma1.22.19+36.2515.07
18Harald EikKristiansand OK1.24.36+38.4215.33
19Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1.31.22+45.2816.47
20Jessi WhiteSøgne og Songdalen OK1.32.47+46.5317.03
21Per Magne HoffHisøy OK1.33.14+47.2017.08
22Geir KristiansenKristiansand OK1.35.50+49.5617.36
23Per LarsenKristiansand OK1.37.22+51.2817.53
24Øyvin SimonsenIL Imås1.37.38+51.4417.56
25Widar Taxth LølandHisøy OK1.55.30+1.09.3621.13
26Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.59.05+1.13.1121.53
27Magne MoyOK Sør2.03.09+1.17.1522.38
28Ove KjetsåOtra IL2.08.10+1.22.1623.33
29Eiliv Bjarne LønningenOtra IL2.08.11+1.22.1723.33
Hogne Stokke LilleaasNOTEAMikke startet

Herrer - lang løype

10 540 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK1.21.387.44
2Håvard IrgensKristiansand OK1.21.55+0.177.46
3Marius AurebekkKristiansand OK1.22.07+0.297.47
4Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.23.44+2.067.56
5Marius PyttenKristiansand OK1.28.14+6.368.22
6Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1.36.36+14.589.09
7Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.36.51+15.139.11
8David RundeKristiansand OK1.37.15+15.379.13
9Anders VestølVegårshei IL1.37.38+16.009.15
10Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.37.42+16.049.16
11Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1.41.50+20.129.39
12Per Olav NærestadIF Trauma1.45.13+23.359.58
13Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.45.50+24.1210.02
14Jostein MoeTorridal IL1.50.35+28.5710.29
15Georg SmedsaasHisøy OK1.52.32+30.5410.40
16Brage TakleKristiansand OK1.56.40+35.0211.04
17Tor ÅmdalKristiansand OK1.56.53+35.1511.05
18Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.59.03+37.2511.17
19Even FossumIK Grane Arendal Orientering2.02.05+40.2711.34
20Oluf BøckmanKristiansand OK2.04.38+43.0011.49
21Terje UrfjellIL Imås2.05.47+44.0911.56
22Erlend Odd BergeKristiansand OK2.08.13+46.3512.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Kristian PyttenKristiansand OK2.09.47+48.0912.18
24Ola Bakke AashamarFlosta IL2.11.33+49.5512.28
25Jon Terje EkelandOddersjaa SSK2.17.33+55.5513.03
26Håkon HåversenIK Grane Arendal Orientering2.27.11+1.05.3313.57
27Trygve Børte NomelandKristiansand OK2.29.06+1.07.2814.08
28Torbjørn VaajeAustre Moland IL2.31.58+1.10.2014.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering2.47.25+1.25.4715.53
30Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering2.48.05+1.26.2715.56
31Egil FossumIK Grane Arendal Orientering2.55.59+1.34.2116.41
32Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering3.11.16+1.49.3818.08
Kjell Arne HålandOK Sørikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.