Offisiell resultatliste for World Orienteering Day 2017 - Skolesprinten Bærum

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: World Orienteering Day 2017 - Skolesprinten Bærum
Arrangørorganisasjon: IL Tyrving
Dato: onsdag 24 mai 2017

Blommenholm

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
39Ava Handal NouriJenter (405)22.17+6.25
51Mathilde Juul MøllerJenter (405)22.56+7.04
65Marte Østby AndersenJenter (405)24.08+8.16
102Selma VøybuJenter (405)27.04+11.12
104Knut Herman FusdahlGutter (389)22.04+8.07
106Gorm Gustav TaubøllGutter (389)22.06+8.09
112Caroline MolladnJenter (405)27.15+11.23
125Emilie HardersenJenter (405)28.36+12.44
126Ida Brekke MelzerJenter (405)28.37+12.45
129Mikkel MøllenhusGutter (389)23.09+9.12
137Aksel Bichfeldt JohnsenGutter (389)23.49+9.52
159Alexandre Anna-Maria PaciorkiewiczJenter (405)31.37+15.45
173Ingrid SkattebølJenter (405)32.40+16.48
179Julie KristensenJenter (405)32.55+17.03
184Benjamin KillingstadGutter (389)26.21+12.24
205Ingeborg Sjøvik EmblemJenter (405)34.26+18.34
206Wilma Rålien WestersøJenter (405)34.29+18.37
210Frida WalakerJenter (405)34.40+18.48
215Marte Eriksrød KristoffersenJenter (405)34.57+19.05
216Ada Elisabeth SpissøyJenter (405)35.06+19.14
221Guro JendemJenter (405)35.15+19.23
222Philip Valentin Nodeland De LangeGutter (389)30.09+16.12
223Ulla Holt CarlsenJenter (405)35.34+19.42
223Adrian LikGutter (389)30.13+16.16
227Anna Orene Ohma SolbergJenter (405)35.56+20.04
233Andrea HeggJenter (405)36.36+20.44
233Helena JægersborgJenter (405)36.36+20.44
243Andrea Shanti OmlandJenter (405)37.22+21.30
249Camilla Ytteborg IsdahlJenter (405)38.18+22.26
251Patrycja Emilia ZietalJenter (405)38.22+22.30
252Live Lygren HillerenJenter (405)38.27+22.35
258Julian Lund RachlewGutter (389)34.28+20.31
260Christian August RiisGutter (389)34.33+20.36
260Anita CochonJenter (405)39.06+23.14
261Henrik Knut HammersbøenGutter (389)34.34+20.37
264Nicolas August Hverven SontumGutter (389)34.47+20.50
287Storm Tufte BøyumGutter (389)41.47+27.50
290Andreas StorlienGutter (389)42.34+28.37
0Oliver Stenersen LøkenGutter (389)ikke godkjent
0Sebastian Brendsrud-AndersenGutter (389)ikke godkjent
0William Olai RollGutter (389)ikke godkjent
0Leo Alexander QualGutter (389)ikke godkjent
0Eirik HolmGutter (389)ikke godkjent
0Markus Myksvoll MeansGutter (389)ikke godkjent
0Henrik Bjerke HansenGutter (389)ikke godkjent

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
121Jone KaaldGutter (389)22.53+8.56

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
131Marius MyklebustGutter (389)23.19+9.22

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
142Nicolai SvendsenGutter (389)24.20+10.23

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
151Jørgen SkundbergGutter (389)24.42+10.45

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
160Isak RemGutter (389)25.03+11.06

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
175Rasmus MagnussenGutter (389)25.42+11.45

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
177Emil ArnesenGutter (389)25.54+11.57

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
192Even TønnerudGutter (389)26.54+12.57

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
202Kaså SalehGutter (389)27.47+13.50

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
203Johannes BrændvangGutter (389)27.53+13.56

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
209Henrik BruelandGutter (389)28.33+14.36

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
210Andreas LyngrothGutter (389)28.45+14.48

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
211Bøye Magnus SkeieGutter (389)28.48+14.51

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
219Sivert JensenGutter (389)30.02+16.05

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
224Matti EikenesGutter (389)30.14+16.17

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Amalie BerntzenJenter (405)ikke godkjent

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Marlene HolmJenter (405)ikke godkjent

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Tuva EarhartJenter (405)ikke godkjent

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Charlotte GunbyJenter (405)ikke godkjent

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Zaima GureyeJenter (405)ikke godkjent

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Ine OlstadJenter (405)21.14+5.22

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
38Julie AndersenJenter (405)22.16+6.24

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
282Bertine DammenJenter (405)43.34+27.42

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
288Oda Marie MoenJenter (405)45.11+29.19

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
312Beate GulhaugenJenter (405)51.15+35.23

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
317Linnéa HuitfeldtJenter (405)52.32+36.40

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
318Eva AmloJenter (405)52.33+36.41

Bærums Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
324Willemine ThorsenJenter (405)54.07+38.15

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Kristian RødskogGutter (389)ikke godkjent

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Martin Kielland HovGutter (389)15.02+1.05

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Daniel AamodtGutter (389)15.08+1.11

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Leo OlafssonGutter (389)15.27+1.30

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ola Aarnes-GrandreGutter (389)15.44+1.47

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Patrick Aleksander MathisenGutter (389)15.55+1.58

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Marius Skattum BastiansenGutter (389)16.52+2.55

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
51Peder Anders FelbergGutter (389)18.49+4.52

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
52Younes ZaherGutter (389)18.50+4.53

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
59Mads FalkensteinGutter (389)19.21+5.24

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
84Jakob Gran OsvollGutter (389)21.07+7.10

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
86Fredrik Baltazar QvaleGutter (389)21.17+7.20

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
97Elias Olsen RøraasGutter (389)21.51+7.54

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
97Georg Bruu SollienGutter (389)21.51+7.54

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
110Henrik HjelkremGutter (389)22.21+8.24

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
112Laurits Nordal GivingGutter (389)22.27+8.30

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
114Aleksander Bentzen-LunderGutter (389)22.28+8.31

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
116Lucas Shanti MathisenGutter (389)22.31+8.34

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
117Christian Cavallar HoelGutter (389)22.39+8.42

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
154Kirtan Florez LopezGutter (389)24.44+10.47

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
163Mads NummedalGutter (389)25.07+11.10

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
171Sigurd EidemGutter (389)25.30+11.33

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
172Mats HaugenGutter (389)25.35+11.38

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
192Sindre Kalvø DalbyGutter (389)26.54+12.57

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
207Aleksander Øverby MoeGutter (389)28.13+14.16

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
212Christoffer Rodriguez-TøråsenGutter (389)28.54+14.57

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
226Helge Baugerød BårtvedtGutter (389)30.22+16.25

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
238Magnus StavsethGutter (389)31.52+17.55

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
247Henrik Bjerkelund LarsenGutter (389)32.20+18.23

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
280Martin Bøhle GjersetGutter (389)38.08+24.11

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
281Noah Alexander Rongve HektoenGutter (389)38.16+24.19

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
305Kristoffer HaugGutter (389)53.29+39.32

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
310Norbert JakubczykGutter (389)55.59+42.02

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
311Kristian Hutcheson WebergGutter (389)56.52+42.55

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Maria Isabel Tveit HambroJenter (405)ikke godkjent

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Natalia KosobuckaJenter (405)ikke godkjent

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Serianne LoråsJenter (405)ikke godkjent

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Ingvild Berner MyhreJenter (405)ikke godkjent

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Anniken Elisabeth Havsgård HansenJenter (405)ikke godkjent

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Frida Bryner RosenkildeJenter (405)ikke godkjent

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Stella Johanne RevheimJenter (405)15.52

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Hanne-Marthe Kristine LingjerdeJenter (405)19.30+3.38

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
35Mia HøgetveitJenter (405)22.11+6.19

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
36Marie Sunde FlatlandsmoJenter (405)22.12+6.20

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
56Gunde TumelionisJenter (405)23.21+7.29

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
57Camilla Skau GulliksrudJenter (405)23.23+7.31

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
72Oda Elisabeth AksnesJenter (405)24.21+8.29

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
76Mathilde WeltzienJenter (405)24.50+8.58

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
93Nora Kristine MørkJenter (405)26.13+10.21

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
97Hennie Wisløff BjønnesJenter (405)26.42+10.50

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
100Kristine Mossige Bye-MartinsenJenter (405)27.00+11.08

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
104Adele Iluanna RevillJenter (405)27.05+11.13

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
128Eirinn Vollsnes StrømnesJenter (405)28.49+12.57

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
229Andrea MikkelborgJenter (405)36.28+20.36

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
269Marit Helene Dale MerckollJenter (405)40.15+24.23

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
270Maren EdgehillJenter (405)40.16+24.24

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
274Mille CrosbyJenter (405)42.03+26.11

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
275Kajsa Marie HansenJenter (405)42.14+26.22

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
281Shayan ZeidaJenter (405)43.30+27.38

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
284Patricia BJenter (405)44.06+28.14

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
285Tuva Oladatter MangschouJenter (405)44.07+28.15

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
289Celine HoldenJenter (405)45.29+29.37

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
290Rikke HarnesJenter (405)45.33+29.41

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
299Vilma Weiland-BrauerJenter (405)47.19+31.27

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
325Nora Dahbia TabtiJenter (405)54.17+38.25

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
327Caroline AasenJenter (405)54.49+38.57

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
329Andrea Hesstvedt AamodtJenter (405)55.22+39.30

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
330Nagma Mohamed AliJenter (405)55.23+39.31

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
333Alesandra Riana RusuJenter (405)1.01.30+45.38

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
336Selma Bugge FrantzenJenter (405)1.03.02+47.10

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
337Hanna Labée-Lund EriksenJenter (405)1.04.41+48.49

Eikeli

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
339Jenny Bertine VeggeJenter (405)1.20.14+1.04.22

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Wesall HamedyGutter (389)ikke godkjent

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sebastian HaganGutter (389)14.00+0.03

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Simon TegnanderGutter (389)14.44+0.47

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Magnuns Moltzau FjeltvedtGutter (389)15.01+1.04

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14August Mørup AndersenGutter (389)16.25+2.28

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Eivind Urnes BergGutter (389)16.28+2.31

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
36Andrew WinGutter (389)17.55+3.58

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
38Kristoffer Bergland FollestadGutter (389)17.57+4.00

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
44Sindre Johan SvenbergGutter (389)18.05+4.08

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
58Sodais AlamiGutter (389)19.19+5.22

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
69Yosif Serdar ZairGutter (389)20.19+6.22

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
71Shalom Yohannes BeinGutter (389)20.39+6.42

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
104Trimi MehajGutter (389)22.04+8.07

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
107Felix Florian KristiansenGutter (389)22.10+8.13

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
109Abdullah Alam-KhanGutter (389)22.15+8.18

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
157Almin BavrkGutter (389)24.48+10.51

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Sabrina DingJenter (405)ikke godkjent

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Marie AagedalJenter (405)18.03+2.11

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Mari RondanJenter (405)18.04+2.12

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Karoline Krok-EikefjordJenter (405)18.13+2.21

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Mille Caroline Brunvoll BodinJenter (405)18.48+2.56

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Khava U MerzujevaJenter (405)19.11+3.19

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
40Kristine Bru-OlsenJenter (405)22.19+6.27

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
42Pia NygårdJenter (405)22.26+6.34

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
43Mille AlstadJenter (405)22.32+6.40

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
45Ulla Moen FlatlaJenter (405)22.43+6.51

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
48Giang NguyenJenter (405)22.46+6.54

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
55Anette Minh Thu TranJenter (405)23.18+7.26

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
58Sakina Sid Ahmed GodøJenter (405)23.28+7.36

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
64Hedda Louise DjupvikJenter (405)24.01+8.09

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
73Zoë-Zahra LindenbergJenter (405)24.22+8.30

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
74Sankavi JeyakkumaranJenter (405)24.24+8.32

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
114Victora Devege SchybergJenter (405)27.22+11.30

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
120Celina Sandra KhanJenter (405)27.58+12.06

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
123Najmo Mohammed AbukarJenter (405)28.28+12.36

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
172Marion Sjøberg DavidsenJenter (405)32.39+16.47

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
196Ajla BavrkJenter (405)33.38+17.46

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
292Katrina Nesreddin KaderJenter (405)46.07+30.15

Evje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
293Mimmi HetheyJenter (405)46.10+30.18

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Aksel Aasenius JørveGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Andreas August KræmerGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Alexander James Fredrik Solheim SilverGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Petter Meling KirkengGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Oscar Vicente MelsomGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Nicolay Tveitan ØstlyngenGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Mikkel MølsæterGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Jacob Aleksander KittelsrudGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0August Emil Windel StangGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Fredrik RønnebergGutter (389)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Aksel KanliGutter (389)16.57+3.00

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
37Tobias Nystad SkeieGutter (389)17.56+3.59

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
45Magnus Grotmol SollidGutter (389)18.14+4.17

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
53Elias ElterGutter (389)18.55+4.58

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
54Marcus Kaale-HoltskogGutter (389)18.56+4.59

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
55Felix Leon Johnsen AasbøGutter (389)18.57+5.00

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
80Fridtjof RiibeGutter (389)21.00+7.03

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
82Viktor GjerdeGutter (389)21.02+7.05

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
88Christopher Coward SchøyenGutter (389)21.29+7.32

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
134Anders Menes MyklebostGutter (389)23.32+9.35

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
136Marcus Laurentz Piene GrønvoldGutter (389)23.46+9.49

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
147Ulrik SollieGutter (389)24.36+10.39

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
148Karl Gunnar SunnanåGutter (389)24.40+10.43

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
173Sebastian Haug-JacobsenGutter (389)25.39+11.42

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
204Daniel ÅmillomGutter (389)27.55+13.58

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
227Viktor Westerberg VikingstadGutter (389)30.36+16.39

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
227Wilhelm ØstbyGutter (389)30.36+16.39

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
235Filip Hornburg Møller-HansenGutter (389)31.28+17.31

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
236Sondre Alexander TurflingerGutter (389)31.30+17.33

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
237Tomas Lunke NorumGutter (389)31.43+17.46

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
242Ludvig Mathias LindemanGutter (389)32.00+18.03

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
248Henrik HøybyGutter (389)32.37+18.40

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
250Mathias Aleksander HeatleyGutter (389)32.59+19.02

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
259Sebastian Beadle EidGutter (389)34.31+20.34

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
263Lars Marco Fossdal PettersenGutter (389)34.46+20.49

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
265Filip Bjorøy ThueGutter (389)34.50+20.53

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
270Sebastian Sørlie LambGutter (389)35.34+21.37

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
273Otto Martinius Kastborg AndresenGutter (389)36.11+22.14

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
275Filip LinaaeGutter (389)36.45+22.48

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
277Luca Haakon DesprezGutter (389)37.38+23.41

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
278Magnus Berset RipleGutter (389)37.45+23.48

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
279Jonathan WikborgGutter (389)37.48+23.51

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
283Lukas Xavier DøhlenGutter (389)39.32+25.35

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
284Oscar Amble OlkvamGutter (389)39.48+25.51

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
285Anders Gundersen BarhaugenGutter (389)40.47+26.50

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
286Tobias Lunke NorumGutter (389)41.33+27.36

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
288Emil UnnliGutter (389)41.52+27.55

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
292Fredrik Rødsæther RødalGutter (389)42.58+29.01

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
299Håkon Helland GihleGutter (389)45.20+31.23

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
301Victor HaugeGutter (389)46.38+32.41

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
307Herman Alexander WerslandGutter (389)54.02+40.05

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
308Øyvind Lynx Førland MonclairGutter (389)54.05+40.08

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
309Gardar Foss BjørnstadGutter (389)54.42+40.45

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Elise Myhre DueJenter (405)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Emicke MotrøenJenter (405)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Olivia Løvdal IngvoldstadJenter (405)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Helene Aasen UnnliJenter (405)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Charlotte RokstadJenter (405)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Nora Rønning LøvåsenJenter (405)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Sophia Tilrem AyaziJenter (405)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Pernille Riiser AaleJenter (405)ikke godkjent

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Johanne Fossedal ReikvamJenter (405)20.33+4.41

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Ingrid HaugJenter (405)21.09+5.17

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Astrid Marie Braathen SæveraasJenter (405)21.23+5.31

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
33Selma Blikstad Holter-SørensenJenter (405)21.58+6.06

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
61Julie Marie Kvam JohansenJenter (405)23.45+7.53

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
61Nora Sætevik GarborgJenter (405)23.45+7.53

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
75Caroline Moesgaard RasmussenJenter (405)24.40+8.48

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
80Martine SeehuusJenter (405)25.07+9.15

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
80Mathilde Øvreberg KongerudJenter (405)25.07+9.15

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
86Anna Elise HegstadJenter (405)25.51+9.59

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
87Thea Caroline MarsdalJenter (405)25.52+10.00

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
116Amanda Waage ThomsenJenter (405)27.51+11.59

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
118Emilie ErvikJenter (405)27.54+12.02

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
129Thea Nilsen ParnevikJenter (405)28.52+13.00

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
141Benedicte Rødsæther RødalJenter (405)29.43+13.51

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
248Amanda Joy GrusdJenter (405)38.09+22.17

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
255Hanne Leivestad EkkerJenter (405)38.37+22.45

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
256Sofie Frost SitimaJenter (405)38.39+22.47

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
258Tora Dahl RudolfsenJenter (405)38.55+23.03

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
264Hedvig Elisabeth HagelidJenter (405)39.39+23.47

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
271Ida Carin WoxholtJenter (405)40.37+24.45

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
283Linnea Vie OlesenJenter (405)43.57+28.05

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
296Erika Fossum-PieneJenter (405)47.13+31.21

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
300Felicia Marie PrippJenter (405)47.40+31.48

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
300Karoline Wøien KlevelandJenter (405)47.40+31.48

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
305Madikken DillevigJenter (405)48.24+32.32

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
306Idun Annette HatleholJenter (405)48.25+32.33

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
319Kaja Voldset RisungJenter (405)52.58+37.06

Grav

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
320Martine Isabell MørkJenter (405)52.59+37.07

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Felix Johannes NygårdGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Oscar August Torbergsen MostueGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Axel HovdeGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Felix VikGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Adrian Aleksander Pedersen KvarsvikGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Kristian Tennøy HeideGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Henrik Aleksander RopstadGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Lawrence Alexander SmithGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Simen Langseth SyversenGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Felix Viddal TronslinGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Rohan Shrivastav-UtengGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Daniel Sharma FernanderGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Daniel Sebastian RanhoffGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Mikkel Von Krogh FolgeGutter (389)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Thorvald VeireGutter (389)14.22+0.25

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Henrik GlomsakerGutter (389)14.24+0.27

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Marcus Hauge CheyneGutter (389)16.29+2.32

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23August LøvbuktenGutter (389)17.07+3.10

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
33Oskar BekkevoldGutter (389)17.49+3.52

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
35Christopher Armand Statle Marwell-HaugeGutter (389)17.54+3.57

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
43Nicolai Knutsen HvamstadGutter (389)18.03+4.06

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
49Kasper Hauge LarsenGutter (389)18.45+4.48

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
50Oliver Alexander Oppegaard RoseGutter (389)18.46+4.49

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
60Isak Johannes Roesgaard-GranGutter (389)19.22+5.25

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
60Deep Singh FlaglienGutter (389)19.22+5.25

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
62Tobias LarsenGutter (389)19.25+5.28

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
88Daniel RønningGutter (389)21.29+7.32

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
92Nikolai BayerGutter (389)21.34+7.37

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
93Julian Løvstad-VadsethGutter (389)21.37+7.40

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
102Tobias Kit BratliGutter (389)22.00+8.03

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
103Jonas Lars Johansson-KjellerødGutter (389)22.02+8.05

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
118Knut Kolltveit SørlieGutter (389)22.43+8.46

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
119Vetle Hagerup SolbergGutter (389)22.44+8.47

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
160Axel Loiselle MowinckelGutter (389)25.03+11.06

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
162Vetle Austenå FredriksenGutter (389)25.04+11.07

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
239Kristoffer Markus Nupen TheigenGutter (389)31.54+17.57

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
240Nils Christian EriksenGutter (389)31.56+17.59

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
241Kieran William Hamre CurtisGutter (389)31.58+18.01

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
266Knut Sander Stendebakken ReseGutter (389)34.53+20.56

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
272Adrian FoshaugGutter (389)36.06+22.09

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
293Toheed AftabGutter (389)43.03+29.06

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
294Jonas Knut KopstadGutter (389)43.06+29.09

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
298Frans Nygaard FuglerudGutter (389)44.36+30.39

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
300Fredrik Fink HålandGutter (389)45.53+31.56

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Thilde Duus HaanesJenter (405)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Ylva Holter GaarderJenter (405)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Susannah Andrea Tørmo KasteleinJenter (405)ikke godkjent

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
28Kaia Lyngstad SolbergJenter (405)21.20+5.28

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
32Oda Dorthea SolhaugJenter (405)21.55+6.03

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
94Mina Bjørkvold-StangelandJenter (405)26.34+10.42

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
108Kristine Rode ZieglerJenter (405)27.09+11.17

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
111Pia Tveter EriksenJenter (405)27.11+11.19

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
132Shannon Bruvold DinneenJenter (405)29.18+13.26

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
134Victoria NakkenJenter (405)29.19+13.27

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
174Emilie Maria JebensJenter (405)32.47+16.55

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
175Lina Bastiani GjesdalJenter (405)32.48+16.56

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
176Elisa Dikkanen GoreJenter (405)32.49+16.57

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
181Sofi Lund SyrdalJenter (405)32.57+17.05

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
182Ingrid Liland DrefvelinJenter (405)32.59+17.07

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
218Tiril Furan CrowoJenter (405)35.09+19.17

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
219Amalie Eikeland WaageJenter (405)35.11+19.19

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
247Mille Burum SætveitJenter (405)37.48+21.56

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
257Nora Marie Haugen LyckeJenter (405)38.45+22.53

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
261Eirin Heier EinerkjærJenter (405)39.22+23.30

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
262Ava Chen MunceyJenter (405)39.23+23.31

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
279Mari Kristine HernesJenter (405)43.26+27.34

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
280Aleksandra StrychalskaJenter (405)43.27+27.35

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
311Mille Sophie Edvardsen-VikJenter (405)50.57+35.05

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
313Ella Halvorsen-RøgebergJenter (405)51.34+35.42

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
314Amina Sajjad ChaudhryJenter (405)51.41+35.49

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
315Mathilde GreibrokkJenter (405)52.21+36.29

Haslum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
316Rinesa HulajJenter (405)52.27+36.35

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Carl Kristian Heyerdahl Aune KleppoGutter (389)ikke godkjent

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Thomas Olaus Nystog BjerkeGutter (389)ikke godkjent

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Alexander AasenGutter (389)ikke godkjent

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0William Andre Fjalestad GustavsenGutter (389)ikke godkjent

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Michael Sandeman-KisteGutter (389)15.59+2.02

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Andreas Waldjac HonerudGutter (389)16.40+2.43

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19David Luangtep VangenGutter (389)16.56+2.59

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Jonas Paxal VestnesGutter (389)17.06+3.09

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Oscar Vincent ThueGutter (389)17.08+3.11

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Nicolay Sorknes BlumeGutter (389)17.26+3.29

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
34Henrik Schultz LindGutter (389)17.51+3.54

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
41Thomas Tinius LundGutter (389)17.59+4.02

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
47Mathias Urnes SandågGutter (389)18.25+4.28

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
48Filip Flademoe HalvorsenGutter (389)18.31+4.34

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
56Jesper Tuven HolterGutter (389)19.03+5.06

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
57Kasper Schaug-PettersenGutter (389)19.13+5.16

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
64Tobias Heyerdahl-LarsenGutter (389)19.39+5.42

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
72Eirik Moen HegdahlGutter (389)20.49+6.52

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
76Daniel Elgåen HolmenGutter (389)20.56+6.59

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
76Markus Wilhelm Bøhm-WangGutter (389)20.56+6.59

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
78Aksel Andersen GartnerGutter (389)20.58+7.01

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
90Eirik Bjørge UnderlidGutter (389)21.32+7.35

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
135Philip SløgedalGutter (389)23.35+9.38

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
138Kristoffer Tveter BarratGutter (389)23.50+9.53

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
139Felix Furnes TorpGutter (389)23.54+9.57

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
148Christopher Samsø HicksGutter (389)24.40+10.43

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
167Aksel Prydz-HoftvedtGutter (389)25.17+11.20

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
191Mats Tubaas-HermansenGutter (389)26.53+12.56

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
196Casper Antonie VleeshouwersGutter (389)27.16+13.19

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
200Christoffer Stang AusethGutter (389)27.32+13.35

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
206August Furnes TorpGutter (389)28.09+14.12

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
216Lars CloettaGutter (389)29.28+15.31

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
217Martin Bærheim IsaksenGutter (389)29.31+15.34

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
231Markus Hammerhaug HansenGutter (389)30.49+16.52

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
232Bastian Andersen WagleGutter (389)31.03+17.06

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
234Filip SewerynskiGutter (389)31.21+17.24

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
243Casper Olov TorpGutter (389)32.05+18.08

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
252Lasse LindholmGutter (389)33.15+19.18

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
254Oscar EidemGutter (389)33.34+19.37

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
267Nicolai anker FrigaardGutter (389)34.58+21.01

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
268Petur Steinar SandholtGutter (389)34.59+21.02

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
269Tobias Tangen WollanGutter (389)35.06+21.09

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
282Ib Sebastian TuvGutter (389)39.18+25.21

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
289Sondre KongerudGutter (389)42.33+28.36

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Silje SteensenJenter (405)ikke godkjent

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Kirsti Johansen BrenneJenter (405)ikke godkjent

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Åsne ChristensenJenter (405)ikke godkjent

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Louise Drage LienJenter (405)ikke godkjent

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Iben Marie KiellandJenter (405)19.43+3.51

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Emma Kristien HøglundJenter (405)19.52+4.00

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Lea Marie Kvanlid-KristiansenJenter (405)19.54+4.02

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
41Margrethe Flornes BryngJenter (405)22.20+6.28

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
68Emma Johanna Henriette EvensenJenter (405)24.12+8.20

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
70Marie Louise Kvaale-Moe GrannæsJenter (405)24.16+8.24

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
84Nora Elisabeth ConradiJenter (405)25.44+9.52

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
96Karoline Homme JohaugJenter (405)26.40+10.48

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
101Helene LedenJenter (405)27.01+11.09

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
117Elise sofie HannestadJenter (405)27.52+12.00

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
122Ida Mercedes Corwin GrønvoldJenter (405)28.12+12.20

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
149Bertine Lyche-AndresenJenter (405)30.20+14.28

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
180Marte Gusgaard FredenlundJenter (405)32.56+17.04

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
213Maren Wiese-HansenJenter (405)34.53+19.01

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
230Johanne Askeland WagelidJenter (405)36.33+20.41

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
236Mia Christine MyhreJenter (405)36.45+20.53

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
241Elisabeth HjermannJenter (405)37.20+21.28

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
249Elise Waagseter BraathenJenter (405)38.18+22.26

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
259Henrikke Rønneberg-ØstremJenter (405)39.01+23.09

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
267Mina Grove-KnudsenJenter (405)40.01+24.09

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
268Marianne HjermannJenter (405)40.10+24.18

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
272Idun Ismøy HetlandJenter (405)41.19+25.27

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
277Hedi Gilanievna SjamajevaJenter (405)42.49+26.57

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
295Sophia bedasJenter (405)46.59+31.07

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
304Maria MJenter (405)48.13+32.21

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
309Maria Eduarda Rodrigues KristiansenJenter (405)49.40+33.48

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
326Lilly Helene ØgaardJenter (405)54.26+38.34

Hosle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
328Kristjana NordahlJenter (405)54.51+38.59

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Gustav S. HannevikGutter (389)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Alexander B. ØverbyGutter (389)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Jonas R. PaulsrudGutter (389)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Seyon ShantanGutter (389)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Andreas KarlsenGutter (389)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Yrjar VederhusGutter (389)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Tobias M. BerntsenGutter (389)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0William OlstadGutter (389)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Adrian VangsnesGutter (389)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Robert FagervikGutter (389)16.58+3.01

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Magnus NagelgaardGutter (389)17.45+3.48

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
38Thomas R.H. PlatouGutter (389)17.57+4.00

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
40Mathias Bache-wiigGutter (389)17.58+4.01

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
65Johannes GjerdeGutter (389)19.54+5.57

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
68Jonathan NagelgaardGutter (389)20.10+6.13

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
123Clive GnanapragasamGutter (389)22.56+8.59

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
124Gustav FranckeGutter (389)22.57+9.00

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
130Aksel H. SchraderGutter (389)23.13+9.16

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
131Liem DaoGutter (389)23.19+9.22

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
145Daniel GregussonGutter (389)24.31+10.34

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
168Henrik HelleGutter (389)25.19+11.22

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
170Jesper RandlesGutter (389)25.20+11.23

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
182Marius NorheimGutter (389)26.01+12.04

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
190Henrik SteinbøGutter (389)26.39+12.42

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Milla R. ThorrudJenter (405)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Marie LillieJenter (405)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Ana Maria MeltveitJenter (405)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Nicole Z. HelgesenJenter (405)ikke godkjent

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
34Anna Malin DybdalJenter (405)22.07+6.15

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
37Ida DuusJenter (405)22.15+6.23

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
91Marte BergheimJenter (405)26.04+10.12

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
92Emilie HoffJenter (405)26.12+10.20

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
99Silje ByeJenter (405)26.52+11.00

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
106Amalie BraadlieJenter (405)27.07+11.15

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
108Nora S. FosaasJenter (405)27.09+11.17

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
115Sandra MørchJenter (405)27.49+11.57

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
127Hermine WoldJenter (405)28.48+12.56

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
139Fie GreppJenter (405)29.40+13.48

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
140Anne Mari SijstermansJenter (405)29.41+13.49

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
142Jenny AabergJenter (405)29.47+13.55

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
143Hedda LindJenter (405)29.48+13.56

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
152Helene Bache-wiigJenter (405)30.42+14.50

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
157Louise ByeJenter (405)31.30+15.38

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
159Fartun AbdiJenter (405)31.37+15.45

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
164Anny HylenJenter (405)31.56+16.04

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
164Solveig R. KristiansenJenter (405)31.56+16.04

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
166Mathilde LucasJenter (405)32.00+16.08

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
167Tyra HildrumJenter (405)32.04+16.12

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
193Linn HolthJenter (405)33.26+17.34

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
204Maria AndorsenJenter (405)34.04+18.12

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
207Mina SchistadJenter (405)34.30+18.38

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
207Eden MulugetaJenter (405)34.30+18.38

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
211Lydia FrøystadJenter (405)34.48+18.56

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
212Alexandra BachkeJenter (405)34.51+18.59

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
220Anna FinborudJenter (405)35.13+19.21

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
221Nanna SørlieJenter (405)35.15+19.23

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
253Agnes U. HelsethJenter (405)38.29+22.37

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
254Henny RøderJenter (405)38.33+22.41

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
303Angelica Z. HelgesenJenter (405)48.11+32.19

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
310Ronia SalimJenter (405)50.14+34.22

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
321Yanicke RodriguezJenter (405)53.18+37.26

Høvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
322Juni HøvenJenter (405)53.21+37.29

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Alexander SandebergGutter (389)ikke godkjent

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Nikolai ThueGutter (389)ikke godkjent

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Andreas VeumGutter (389)ikke godkjent

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Oscar NæssetGutter (389)ikke godkjent

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0William CollierGutter (389)ikke godkjent

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Michael MelingGutter (389)13.57

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
28William WebbGutter (389)17.38+3.41

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
46Daniel MelingGutter (389)18.20+4.23

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
63Siver SiljanGutter (389)19.38+5.41

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
66Kristoffer Tinius LeskiGutter (389)20.02+6.05

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
72Axel ArnesonGutter (389)20.49+6.52

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
140Theodoor Emanuelsen-SinnigeGutter (389)24.06+10.09

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
148Hans FalkgårdGutter (389)24.40+10.43

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
152Abdullah JafarGutter (389)24.43+10.46

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
165Iver LangehaugGutter (389)25.14+11.17

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
168Nikolai SørensenGutter (389)25.19+11.22

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
221Andreas BergGutter (389)30.08+16.11

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
244Markus BencsikGutter (389)32.12+18.15

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
245Sebastian MelandGutter (389)32.17+18.20

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
249Herman GudeGutter (389)32.53+18.56

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
304Marcus HaugaardGutter (389)52.41+38.44

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Ingrid RuiJenter (405)ikke godkjent

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Parisa AminJenter (405)ikke godkjent

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingeborg SolbergJenter (405)16.27+0.35

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tiril Simonsen TallaksrudJenter (405)17.28+1.36

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Ellinor LiaaenJenter (405)19.08+3.16

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Pernille SeppolaJenter (405)20.16+4.24

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
46Ella NystrømJenter (405)22.44+6.52

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
50Julia KozyraJenter (405)22.53+7.01

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
83Julia BrettevilleJenter (405)25.38+9.46

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
85Hedda UrkeJenter (405)25.50+9.58

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
90Rebecca SjursætherJenter (405)26.00+10.08

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
95Nora Celine Van ArkelJenter (405)26.38+10.46

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
130Matilde KollerødJenter (405)28.56+13.04

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
136Anna Lovisa MyriJenter (405)29.28+13.36

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
137Siri SjeggedalJenter (405)29.36+13.44

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
147Isabelle KrosbyJenter (405)30.16+14.24

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
153Ingrid SynnesJenter (405)30.45+14.53

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
154Aneeqa ChaudhryJenter (405)30.53+15.01

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
156Silia StangJenter (405)31.17+15.25

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
161Ellie NærbøJenter (405)31.40+15.48

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
163Nanna KrogenæsJenter (405)31.55+16.03

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
171Alma AlnæsJenter (405)32.37+16.45

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
177Mina MagnussenJenter (405)32.50+16.58

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
178Olivia Slaatten-LarssonJenter (405)32.52+17.00

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
238Ingrid BergJenter (405)37.14+21.22

Høvik Verk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
242Kornelia SularzJenter (405)37.21+21.29

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Herman HübertzGutter (389)ikke godkjent

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Tien TranGutter (389)ikke godkjent

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
74Edvard ErlandsenGutter (389)20.53+6.56

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
74Vincent Jinn VågeskarGutter (389)20.53+6.56

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
121Vasel EqbaliGutter (389)22.53+8.56

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
126Lukas Faltin ØrbeckGutter (389)23.03+9.06

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
141Jaffer Foad Al-SaadyGutter (389)24.09+10.12

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
208Michael NasbyGutter (389)28.29+14.32

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
295Raihan Ahmed RamzanGutter (389)43.34+29.37

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
296Juhan RavikumarGutter (389)43.41+29.44

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
297Daniel NilsenGutter (389)43.46+29.49

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
314Leon CincovicGutter (389)1.05.45+51.48

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
315Arad SabetGutter (389)1.05.46+51.49

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
317Morten KnudsenGutter (389)1.09.18+55.21

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
318Hassan AkhtarGutter (389)1.09.27+55.30

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
319Binyam EmahaGutter (389)1.15.26+1.01.29

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
320Jan BrudnikGutter (389)1.15.41+1.01.44

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Maya HektoenJenter (405)ikke godkjent

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Elisa RokkonesJenter (405)16.44+0.52

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Anna Sofie NederbragtJenter (405)17.42+1.50

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Anne Rabe LikvernJenter (405)18.30+2.38

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Nora HauglandJenter (405)18.33+2.41

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Maryam MohammedJenter (405)19.01+3.09

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Mina Marie AmundsenJenter (405)19.33+3.41

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
66Lisa Margrethe Legar NilsenJenter (405)24.10+8.18

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
69Aisha Celina QureshiJenter (405)24.14+8.22

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
71Thora LillehaugJenter (405)24.18+8.26

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
102Aisha MsombeliJenter (405)27.04+11.12

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
113Cathrine Grüner KristensenJenter (405)27.18+11.26

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
121Thea Malla-MoeJenter (405)28.01+12.09

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
132Amy FiamingoJenter (405)29.18+13.26

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
135Victoria Pereira GreenJenter (405)29.20+13.28

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
144Nawal RashidJenter (405)29.57+14.05

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
146Sibilla SangarJenter (405)30.12+14.20

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
150Ingeborg KaabyJenter (405)30.23+14.31

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
155Vilde BrenneJenter (405)30.59+15.07

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
157Marita Ingeborg HalvorsrudJenter (405)31.30+15.38

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
162Eira GilleboJenter (405)31.46+15.54

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
170Andrea Sofie OdlandJenter (405)32.34+16.42

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
182Alisa SamborJenter (405)32.59+17.07

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
184Annicken DahlJenter (405)33.00+17.08

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
187Adeleen ValbergJenter (405)33.05+17.13

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
198Mina Stinnesen DahlenJenter (405)33.40+17.48

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
201Amalie BrennumJenter (405)33.50+17.58

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
202Nela Aavitsland HemJenter (405)33.56+18.04

Jong

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
203Samira Abdi Omer FarahJenter (405)34.03+18.11

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Gabriel DingstadGutter (389)ikke godkjent

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Thomas MedbøGutter (389)ikke godkjent

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Leo JacobsenGutter (389)ikke godkjent

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Elias BakkenGutter (389)ikke godkjent

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Sebastian EriksenGutter (389)ikke godkjent

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Oscar RøineGutter (389)17.21+3.24

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
70Tomas JansenGutter (389)20.22+6.25

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
78Simen MælandGutter (389)20.58+7.01

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
81Jens ThronsenGutter (389)21.01+7.04

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
90Sebastian UglandGutter (389)21.32+7.35

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
120Jens Sogstad-RønningenGutter (389)22.45+8.48

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
159Herman SkaalerudGutter (389)24.59+11.02

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
177Martin TolfsbyGutter (389)25.54+11.57

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
180Espen RuudGutter (389)25.58+12.01

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
188Lars AgelinGutter (389)26.38+12.41

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
188Lukas RønningenGutter (389)26.38+12.41

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
201Jonas ForslundGutter (389)27.35+13.38

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
213Theodor DalenGutter (389)29.07+15.10

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
218Erlend BendiksenGutter (389)29.52+15.55

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
256Sondre VeisethGutter (389)33.57+20.00

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Alise LøvåsenJenter (405)ikke godkjent

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Malin KindingstadJenter (405)ikke godkjent

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Anna SvarlienJenter (405)19.48+3.56

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Julia IversenJenter (405)19.51+3.59

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Bettina RanvikJenter (405)20.48+4.56

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Helene BjerkeJenter (405)21.31+5.39

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
31Kristin LaugenJenter (405)21.53+6.01

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
106Torine EkornesJenter (405)27.07+11.15

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
108Svenja VatsendvikJenter (405)27.09+11.17

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
185Eline EugeneJenter (405)33.01+17.09

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
186Ellen HerrødJenter (405)33.02+17.10

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
191Thale RingsethJenter (405)33.21+17.29

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
193Hannah BurnsJenter (405)33.26+17.34

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
195Nora EnghJenter (405)33.34+17.42

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
291Agnes BøJenter (405)46.02+30.10

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
293Andrea VikJenter (405)46.10+30.18

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
331Mari BøJenter (405)59.29+43.37

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
331Sara JensenJenter (405)59.29+43.37

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
334Frida AndersenJenter (405)1.01.38+45.46

Lesterud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
335Hedvig GuterudJenter (405)1.01.51+45.59

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
85Elias Gullerud-EngenGutter (389)21.16+7.19

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
94Oskar Nicolai EvenshaugGutter (389)21.39+7.42

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
99Max Vector AlmvangGutter (389)21.53+7.56

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
125Herman Engstrøm LeivestadGutter (389)23.02+9.05

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
128Ayoub KhidirGutter (389)23.05+9.08

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
133Jonas MitchellGutter (389)23.29+9.32

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
143Elliot AspGutter (389)24.27+10.30

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
144Sondre SkredderstuenGutter (389)24.29+10.32

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
145Henrik Skjegstad ØstgaardGutter (389)24.31+10.34

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
179Martin MidttunGutter (389)25.55+11.58

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
181Max Tank-Nielsen RønneGutter (389)25.59+12.02

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
185Kristian SyverstuenGutter (389)26.22+12.25

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
186Jacob AvenGutter (389)26.29+12.32

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
220Mikolai Ragnar Lesniewski HaffnerGutter (389)30.03+16.06

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
225Felix PhamGutter (389)30.20+16.23

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
255Philip ElgaaenGutter (389)33.43+19.46

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
262Fredrik Ellingsgård RekdalGutter (389)34.36+20.39

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
274Liam Figueirado KirkvaagGutter (389)36.14+22.17

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Nora J ArnesenJenter (405)ikke godkjent

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Linnea RuudJenter (405)20.37+4.45

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
47Gilianne ReyesJenter (405)22.45+6.53

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
49Marina Fiona WalkerJenter (405)22.49+6.57

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
53Malene BeckstrømJenter (405)23.05+7.13

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
63Linnea Aasen SemlitschJenter (405)23.56+8.04

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
66Synne Constance EidbergJenter (405)24.10+8.18

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
98Nora B StokkevågJenter (405)26.43+10.51

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
148Sara Bough-JensenJenter (405)30.18+14.26

Lysaker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
190Eva PettersenJenter (405)33.20+17.28

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Fredrik Alexander Jilenko AngermoGutter (389)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Bjørn Victor FougnerGutter (389)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Edvard Surafel Elstrøm KløvstadGutter (389)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Thor SagaGutter (389)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Sam Nuru SonkoGutter (389)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Jakob HallingstadGutter (389)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Aydin GarachemaniGutter (389)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Alexander John BarstadGutter (389)16.19+2.22

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Oskar FykerudGutter (389)17.43+3.46

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Ola Noreng CarlssonGutter (389)17.45+3.48

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
67Sverre Sperstad SchraderGutter (389)20.07+6.10

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
83Andreas Ursin NygaardGutter (389)21.05+7.08

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
87Amund Aas JetneGutter (389)21.19+7.22

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
94Jonas Kristoffer Evjen HansenGutter (389)21.39+7.42

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
96Jonathan NævraGutter (389)21.47+7.50

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
108Oskar LundbyGutter (389)22.14+8.17

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
112Mathias HorniGutter (389)22.27+8.30

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
114Sander StrømsheimGutter (389)22.28+8.31

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
158Sondre FjellheimGutter (389)24.51+10.54

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
187Håkon Prestårhus BjærkeGutter (389)26.34+12.37

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
194Konrad Johan Ramsø FrydenlundGutter (389)26.58+13.01

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
195Oscar Midtli KristiansenGutter (389)26.59+13.02

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
214Michal BaranskiGutter (389)29.15+15.18

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
229Hani Abraham LulaGutter (389)30.42+16.45

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
230William XuGutter (389)30.45+16.48

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
233William Oxendine WhiteGutter (389)31.11+17.14

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
302Filip Gåra AlvernGutter (389)49.29+35.32

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
306Quoc Chanh NguyenGutter (389)53.34+39.37

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
312Ludvig Garcia De Presno BjørnrudGutter (389)59.29+45.32

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
313Jonas Sjøli FritzvoldGutter (389)1.04.25+50.28

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
316Peter HunstadGutter (389)1.08.49+54.52

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Mathilde Svanfeldt RøhneJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Oline Xiao FinborudJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Hanna Holtlund HoelJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Annie SchefteJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Victoria Marie CatsJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Emelia Marie Fredrika Krohn HunstadJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Marie Bomann LauvåsJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Annabell FranckJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Isabel Johanna LlarenaJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Jenny Skatvedt MollandJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Hedda BrandtJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Siv Winther RugsetJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Vilde Løvoll StrømJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Anne Merethe Midthaug NistedJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Anastasija VujinJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Bianca Shirin Freja Amini HarandiJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Karine Tysnes MathisenJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Alba Berg LarenasJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Susanne Jørlo RøineJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Angelina Nicole CarlsenJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Emma Maria EllusJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Caroline Marie Steck KorsæthJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Ingeborg Rusten HolvikJenter (405)ikke godkjent

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
44Sofia Maria Alvarez OlsenJenter (405)22.42+6.50

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
52Jennifer EspelienJenter (405)23.01+7.09

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
59Sofie Juliana Ojala-AndskogJenter (405)23.41+7.49

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
60Malin Jørgensen ThoJenter (405)23.42+7.50

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
79Elinor AnderssenJenter (405)25.00+9.08

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
82Celine Burton GranJenter (405)25.11+9.19

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
138Lea Ingeborg Svedal NilssonJenter (405)29.37+13.45

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
150Marie Hegge FossnesJenter (405)30.23+14.31

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
188Erika Henriksen BjørnsrudJenter (405)33.11+17.19

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
188Mathilde Lindseth LindemanJenter (405)33.11+17.19

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
197Ingrid Anne Omtveit LundemJenter (405)33.39+17.47

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
225Marie Rogn KværnæsJenter (405)35.49+19.57

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
226Lisa Mæland HolsbackJenter (405)35.52+20.00

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
239Maja Manseth FelleJenter (405)37.17+21.25

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
265Pernille Klem-BjerkeJenter (405)39.45+23.53

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
266Amanda Eigner-AvsethJenter (405)39.47+23.55

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
308Rakel Kure KjærJenter (405)49.27+33.35

Løkeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
338Asma Ahmed MohamedJenter (405)1.05.44+49.52

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Jesper VollanGutter (389)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Jonas SelvikGutter (389)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Adam WsolGutter (389)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Peder OsaGutter (389)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Mats ØygardGutter (389)17.36+3.39

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
32Oskar FinholdtGutter (389)17.46+3.49

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
41Jakob SøstrandGutter (389)17.59+4.02

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
100Yaman MasamanGutter (389)21.55+7.58

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
101Sipan DoskiGutter (389)21.58+8.01

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
110Scott KvisleGutter (389)22.21+8.24

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
126Mathias HellemGutter (389)23.03+9.06

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
152Christoffer KolstadGutter (389)24.43+10.46

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
154Anders TestadGutter (389)24.44+10.47

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
156Nicklas Løwø-JohansenGutter (389)24.46+10.49

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
164Mohamed LibanGutter (389)25.11+11.14

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
166Faizan MirzaGutter (389)25.16+11.19

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
174Jakub SwiderskiGutter (389)25.41+11.44

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
176Nicolai SørlieGutter (389)25.47+11.50

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
183Ahmed ZomlotGutter (389)26.18+12.21

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
196Saad MehmoodGutter (389)27.16+13.19

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
198Kevin OrucaiGutter (389)27.26+13.29

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
199Shahzain AzamGutter (389)27.31+13.34

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
205Jørgen DolvenGutter (389)27.56+13.59

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
215Mosa HassanGutter (389)29.21+15.24

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
246Miguel SalasGutter (389)32.19+18.22

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
251Alexander VestreGutter (389)33.10+19.13

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
253Jostein LangmoGutter (389)33.19+19.22

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
257Javid AlamiGutter (389)34.22+20.25

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
271Aryan AhmndahmedpanahGutter (389)36.01+22.04

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
276Edwin DanielsenGutter (389)37.33+23.36

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
291Isak StrømGutter (389)42.43+28.46

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
303Adis MulalicGutter (389)50.52+36.55

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Aurora WendelboJenter (405)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Olivia JohannessenJenter (405)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Manuela UyJenter (405)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Neha BashirJenter (405)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Ada SørvigJenter (405)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Synne HansenJenter (405)ikke godkjent

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
54Emma GustavsenJenter (405)23.15+7.23

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
76Karoline HavstadJenter (405)24.50+8.58

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
78Therese FjellhøyJenter (405)24.52+9.00

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
88Ingebjørg SkovliJenter (405)25.54+10.02

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
89Maja NordliJenter (405)25.59+10.07

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
104Fanny QvenildJenter (405)27.05+11.13

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
119Martine Fuentes-GauslaaJenter (405)27.56+12.04

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
124Emilie WalhaugJenter (405)28.35+12.43

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
131Sanne TrumpiJenter (405)29.15+13.23

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
145Johanne HermansenJenter (405)30.07+14.15

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
168Sonia KhanJenter (405)32.25+16.33

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
169Amina NazirJenter (405)32.28+16.36

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
192Emelin BjørnvikJenter (405)33.22+17.30

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
199Heba BabawatJenter (405)33.42+17.50

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
200Ingeborg MyhreJenter (405)33.43+17.51

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
209Felicia FranssonJenter (405)34.32+18.40

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
213Disha MittalJenter (405)34.53+19.01

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
217Adaugo EzeJenter (405)35.07+19.15

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
224Emily GustavsenJenter (405)35.43+19.51

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
228Natcha PayakamJenter (405)36.18+20.26

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
231Sara ZalimiJenter (405)36.34+20.42

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
231Susann LundJenter (405)36.34+20.42

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
235Malaika ImranJenter (405)36.37+20.45

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
237Lea AbrahamsenJenter (405)36.58+21.06

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
239Caroline KjærstadJenter (405)37.17+21.25

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
244Maryxz TuscanoJenter (405)37.24+21.32

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
245Elif ErdemirJenter (405)37.44+21.52

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
246Alija BisultanovaJenter (405)37.45+21.53

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
263Mona WaariehJenter (405)39.32+23.40

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
273Hadya HamidiJenter (405)42.02+26.10

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
276Maliha SarfrazJenter (405)42.37+26.45

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
278Sofie ArntsenJenter (405)43.16+27.24

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
286Roha MirzaJenter (405)44.10+28.18

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
287Annicka BochJenter (405)44.22+28.30

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
297Ingvild MaagerudJenter (405)47.15+31.23

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
297Hanna SvendsenJenter (405)47.15+31.23

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
302Sara MossJenter (405)47.47+31.55

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
307Liselotte BrinkJenter (405)48.34+32.42

Rykkinn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
323Halima MohammadJenter (405)54.06+38.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.