Offisiell resultatliste for Vårkarusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårkarusell 1
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: torsdag 18 mai 2017

N-åpen

1 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eline Røed FeragenTynset IF21.1112.59
0Martine Røed FeragenTynset IF27.21+6.1016.46
0Ola Håvar Sæter JordetVingelen IL27.47+6.3617.02
0Per Jacob Sæter JordetVingelen IL27.28+6.1716.51
0Janne SchjølberRøros IL18.3411.23
0Magnus TollanRøros IL20.3312.36
0Eskil MøllerRøros IL19.1311.47
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF21.17+0.0613.03

D 11-12

1 710 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida HøsøienTynset IF20.0911.47
2Guro SchjølbergTynset IF21.55+1.4612.49
3Lisa Sæter VerdeniussVingelen IL29.02+8.5316.58
4Elin MøllerRøros IL46.11+26.0227.00
5Astrid SchjølbergRøros IL46.13+26.0427.01

D 13-14

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea Sæter VerdeniusVingelen IL28.5710.43
2Eline Horten JordetVingelen IL30.48+1.5111.24
3Mari Grøtli SvergjaKvikne IL32.29+3.3212.01

D 13-16C

1 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie SchärerKvikne IL21.4912.45
2Emma Tørhaug BrevadKvikne IL23.40+1.5113.50

D 17-20

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF51.5311.31
2Anna Vangen LunåsmoenTynset IF58.46+6.5313.03

D 40-

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF48.1810.44
2Anne Mette GrøtliKvikne IL49.46+1.2811.03
3Anne Meli NarjordOs IL53.02+4.4411.47
4Sissel BolstadTynset IF57.21+9.0312.44
0Inga NørenRøros ILdiskvalifisert

D 50-

3 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari OsmoenOs IL35.4411.33
2Liv MeliIL Nansen35.46+0.0211.34
3Ragnhild DåsnesOs IL37.20+1.3612.04
4Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF39.39+3.5512.49
5Anne Mette NormannTynset IF41.00+5.1613.16
6Helene RustenTynset IF49.47+14.0316.06
7Britt Laila NilsgårdRøros IL56.01+20.1718.07
8Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK56.15+20.3118.12

D 60-

3 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid KalbækkenTynset IF44.1914.20
2Inger Johanne SimensenOs IL59.53+15.3419.22

D 70-

3 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL1.07.4721.56

H -10

1 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Edvard Leander Lundquist LangenOs IL49.3629.00

H 11-12

1 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Angel Lundquist LangenOs IL33.0719.21

H 13-14

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Truls LunåsmoTynset IFdiskvalifisert

H 15-16

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF39.378.48
2Jacob Sæter VerdeniusVingelen IL45.36+5.5910.08
3Jakob HøsøienTynset IF49.50+10.1311.04
0Gaute Kvittum NytrøenTynset IFdiskvalifisert

H 21-

5 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle BergIL Nansen52.449.08
2Jostein UtstumoNOTEAM1.00.09+7.2510.25
3Arild BjarkøOs IL1.01.09+8.2510.35

H 40-

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL34.427.42
2Torger HøsøienTynset IF40.21+5.398.58
3Jan Jacob VerdeniusVingelen IL43.25+8.439.38

H 50-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John SvergjaKvikne IL36.308.06
2Harald SvergjaKvikne IL37.14+0.448.16
3Frode SjøvoldRøros IL39.50+3.208.51
4Terje SchjølbergRøros IL41.37+5.079.14
5Helge SundbergRøros IL44.00+7.309.46
6Magnar OftenTynset IF44.07+7.379.48
7Per EngebakkenIL Nansen45.58+9.2810.12

H 60-

3 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje HansenVingelen IL27.388.56
2Asmund PedersenAlvdal IL30.48+3.109.58
3Johan Ragnar EggenAlvdal IL43.01+15.2313.55
0Odd Arne SkkjæretVingelen ILdiskvalifisert

H 70-

3 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ButtingsrudVingelen IL36.1111.42
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL41.35+5.2413.27
3Tor ØstvangOs IL42.33+6.2213.46
4Simen KalbækkenTynset IF48.53+12.4215.49
5Steinar SimensenOs IL49.54+13.4316.08
6Reidar MyliusÅlen IL56.50+20.3918.23
7Mads BergIL Nansen1.01.17+25.0619.49
8Erik HaagensenOs IL1.15.29+39.1824.25

C-Åpen

1 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tor Petter LunåsmoTynset IF19.1111.13
0Maren SandvollOs IL28.5316.53
0Anne-Mari HaagensenOs IL46.4027.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.