Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 12 juni 2017

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC | VN | BN

Herrer Sort A-løype

4 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matthew SpeakeLillomarka OL29.136.57
2Mathias BenjaminsenLillomarka OL31.44+2.317.33
3Steinar KollerudLillomarka OL32.10+2.577.39
4Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL36.20+7.078.39
5Steinar EastwoodLillomarka OL36.23+7.108.39
6Vidar BenjaminsenLillomarka OL36.59+7.468.48
7Brynjar FredheimLillomarka OL37.26+8.138.54
8Eirik Høst FossgardLillomarka OL39.37+10.249.25
9Terje BlindheimLillomarka OL40.51+11.389.43
10Hallvard BergIL Tyrving42.01+12.4810.00
11Martin GranlyLillomarka OL44.09+14.5610.30
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.24+16.1110.48
13Tore SannesLillomarka OL45.45+16.3210.53
14Truls AngellLillomarka OL59.40+30.2714.12
15Sjur SæterenLillomarka OL1.00.09+30.5614.19
16Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.05.16+36.0315.32
17Finn Roar Halvorsrud 1.07.10+37.5715.59
18Arne B DybdahlLillomarka OL9.30.16+9.01.032.15.46

Damer Sort A-løype

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Marie AriansenLillomarka OL43.5810.28
2Maria Rørvik HaverLillomarka OL49.46+5.4811.50
3Ingrid BlindheimLillomarka OL50.52+6.5412.06
4Netta Bar-NathanLillomarka OL51.38+7.4012.17
5Lise HorntvedtLarvik OK58.07+14.0913.50
6Hedda VonenLillomarka OL58.54+14.5614.01
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert
Oda Marie ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer Rød B-løype

3 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Uno HanslienBILpost43.0212.17
2Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL43.33+0.3112.26
3Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL44.41+1.3912.46
4Knut M. OlsenLillomarka OL45.37+2.3513.02
5Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL47.23+4.2113.32
6Oliver RudenLillomarka OL48.11+5.0913.46
7Klaus FritznerNittedal OL48.44+5.4213.55
8Harald SørensenLillomarka OL54.27+11.2515.33
9Peter NylundHaugerud IF58.17+15.1516.39
10Edward WoodhouseLillomarka OL58.37+15.3516.44
11Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.06.45+23.4319.04
12Hans Anton EklundLillomarka OL1.07.51+24.4919.23

Damer Rød B-løype

3 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Elise JørgensenNittedal OL44.3612.44
2Frøy GrøndahlLillomarka OL46.33+1.5713.18
3Anne RusteLillomarka OL46.34+1.5813.18
4Merete RørvikLillomarka OL50.51+6.1514.31
5Jorunn BlindheimLillomarka OL51.16+6.4014.38
6Line RudenLillomarka OL52.12+7.3614.54
7Mari TingelholmOslostudentenes IK1.02.11+17.3517.46
8Lene ColquhounLillomarka OL1.04.14+19.3818.21
9Mette BørsethLillomarka OL1.06.44+22.0819.04
10Line Bar-NathanLillomarka OL1.16.46+32.1021.56
11Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.17.24+32.4822.06
12Sunniva HalvorsrudLillomarka OL1.33.12+48.3626.37

Herrer Blå C-løype

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nov Bar-NathanLillomarka OL33.4612.03
2Jakob BellLillomarka OL45.28+11.4216.14
3Leon Jørve IngjerLillomarka OL54.36+20.5019.30
4Tor HenriksenLillomarka OL1.06.14+32.2823.39
5Håkon BogasonLillomarka OL1.17.38+43.5227.43

Damer Blå C-løype

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri LarønningenLillomarka OL40.5514.36
2Vibeke HøstLillomarka OL41.54+0.5914.57
3Mari Anne HenriksenLillomarka OL1.06.48+25.5323.51
4Marit HartvedtLillomarka OL1.11.36+30.4125.34

Voksne Grønn Nybegynnere

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole KobberstadPrivatdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.