Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Rundevold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Rundevold
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 13 juni 2017

D 60-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb49.2122.25
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb55.41+6.2025.18
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb58.27+9.0626.34
4Helga AaslidEgersund OK1.12.36+23.1533.00

D 17-59

2 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL24.2210.35
2Jorunn HadlandEgersund OK25.02+0.4010.53
3Inger Tone NygårdEgersund OK32.24+8.0214.05
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)33.50+9.2814.42
5Randi L.H. BirkelandEgersund OK34.11+9.4914.51
6Jane M HellandEgersund OK34.57+10.3515.11
7Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL35.56+11.3415.37
8Anita Glenne KallhovdEgersund OK42.58+18.3618.40
9Ingunn VoilåsEgersund OK44.03+19.4119.09
10Hilde HetlandEgersund OK45.18+20.5619.41
11Barbro SandalGanddal IL47.08+22.4620.29
12Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb52.42+28.2022.54
13Olaug F allocatedEgersund OK56.44+32.2224.40
14Ann Karin TjørhomGanddal IL1.12.42+48.2031.36
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.41.14+1.16.5244.00
0Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK24.0910.58
2Terje VangloEgersund OK32.38+8.2914.50
3Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb34.23+10.1415.37
4Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)34.58+10.4915.53
5Jan HetlandEgersund OK35.58+11.4916.20
6Bjarne GimreGanddal IL36.52+12.4316.45
7Jan Inge LundeGanddal IL38.29+14.2017.29
8Knut SkjævelandGanddal IL39.36+15.2718.00
9Kjell SvihusGanddal IL40.58+16.4918.37
10Ove OalandGanddal IL41.08+16.5918.41
11Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK41.32+17.2318.52
12Ivar AalbuEgersund OK44.42+20.3320.19
13Tormod AaslidEgersund OK50.43+26.3423.03
14Terje StokkelandÅlgård Orientering53.09+29.0024.09
0Arne BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

H17-59

2 300 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas HadlandEgersund OK22.049.35
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb26.05+4.0111.20
3Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering26.11+4.0711.23
4Kenneth MydlandEgersund OK26.27+4.2311.30
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering26.54+4.5011.41
6Gunnar PettersonEgersund OK27.12+5.0811.49
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb27.14+5.1011.50
8Per Ivar StoklandGanddal IL27.25+5.2111.55
9Morten Bjerga SundliGanddal IL27.42+5.3812.02
10Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)27.49+5.4512.05
11Jørgen HetlandEgersund OK28.21+6.1712.19
12Harald KlippenbergEgersund OK29.03+6.5912.37
13Geir Anders HadlandEgersund OK29.32+7.2812.50
14Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering29.55+7.5113.00
15Nils Tore PuntervoldEgersund OK30.43+8.3913.21
16Geir FrøytlogEgersund OK31.06+9.0213.31
17Kristoffer NygårdEgersund OK31.51+9.4713.50
18Kim RichterSandnes IL (Rogaland)32.49+10.4514.16
19Oddvar TaksdalGanddal IL34.11+12.0714.51
20Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)34.27+12.2314.58
21Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)34.32+12.2815.00
22Helge ÅseEgersund OK36.25+14.2115.50
23Frank HansenEgersund OK37.16+15.1216.12
24Per Martin StoklandGanddal IL38.20+16.1616.40
25Trond LamarkGanddal IL39.44+17.4017.16
26Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)40.25+18.2117.34
27Olav HellandEgersund OK50.09+28.0521.48
28Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb52.21+30.1722.45

D-Ny

1 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering16.2312.36
2Norah BreivoldGanddal IL17.27+1.0413.25
3Mari allocatedSandnes IL (Rogaland)17.36+1.1313.32
3Frida RichterSandnes IL (Rogaland)17.36+1.1313.32
5Julie HellandEgersund OK17.39+1.1613.34
6Tordis FrøytlogEgersund OK18.41+2.1814.22
7Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)20.00+3.3715.23
8Inger RothGanddal IL30.25+14.0223.23
9Monica HadlandEgersund OK32.21+15.5824.53
10Pichaya SomaseeEgersund OK34.03+17.4026.11
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H-Ny

1 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb13.1910.14
2Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)16.05+2.4612.22
3Øivind FagerlundGanddal IL19.03+5.4414.39
4Odin HorpestadEgersund OK19.24+6.0514.55
5Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)19.55+6.3615.19
6Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22.16+8.5717.07
7Markus M. HellandEgersund OK22.40+9.2117.26
8Ruben M. HellandEgersund OK22.41+9.2217.26
9Arve LundeGanddal IL24.44+11.2519.01
0Olav RothGanddal ILdiskvalifisert

B-Åpen

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond HadlandEgersund OK24.4813.03
2Silje HadlandEgersund OK27.16+2.2814.21
3Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)36.38+11.5019.16
4Steinar HorpestadEgersund OK38.01+13.1320.00
5Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)39.05+14.1720.34
6Jakob WadelGanddal IL43.12+18.2422.44
7Arild SvihusGanddal IL54.03+29.1528.26
8Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)55.53+31.0529.24
9Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb57.09+32.2130.04
10Tore RøddeGanddal IL1.06.49+42.0135.10

C-Åpen

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind HansenGanddal IL19.2014.52
2Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)22.01+2.4116.56
3May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)23.00+3.4017.41
4Kristin BreivoldGanddal IL23.58+4.3818.26
5Brit SvihusGanddal IL41.44+22.2432.06
6Bjørg BrandsbergEgersund OK55.48+36.2842.55

D 15-16

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28.0312.44
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL31.40+3.3714.23
3Ingrid LamarkGanddal IL35.24+7.2116.05
4Julie PuntervoldEgersund OK40.52+12.4918.34
5Celina Iversen ÅseEgersund OK41.07+13.0418.41
6Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.05.19+37.1629.41

H 15-16

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL26.5412.13
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL30.06+3.1213.40
3Markus Andreas BreivoldGanddal IL31.04+4.1014.07
4Alexander HorpestadEgersund OK33.30+6.3615.13
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL48.58+22.0422.15

D 13-14

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)25.4913.35
2Alida OftedalÅlgård Orientering27.08+1.1914.16
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)27.34+1.4514.30
4Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.01.30+35.4132.22

H 11-12

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)11.348.53
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15.46+4.1212.07
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)17.05+5.3113.08
4Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)17.25+5.5113.23
5Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)21.03+9.2916.11
6Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)28.44+17.1022.06
7Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)36.09+24.3527.48
8Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)45.04+33.3034.40

H 13-14

1 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Nybak UrdalGanddal IL22.2511.47
2Edvin AakreEgersund OK22.32+0.0711.51
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25.28+3.0313.24
4Øyvind LamarkGanddal IL26.16+3.5113.49
5Sindre Skeie PettersonEgersund OK27.28+5.0314.27
6Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)29.19+6.5415.25
7Markus RichterSandnes IL (Rogaland)30.49+8.2416.13
8Thomas Barvik MælandGanddal IL33.37+11.1217.41
9Jonas Årvik SandalGanddal IL33.56+11.3117.51
10Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)34.07+11.4217.57
11Erlend BremnesGanddal IL34.57+12.3218.23
12Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)40.38+18.1321.23
13Ole Andre BrandsbergEgersund OK41.19+18.5421.44
14Aksel DommersnesGanddal IL44.40+22.1523.30
15Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK45.56+23.3124.10
16Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)46.41+24.1624.34
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 11-12

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL13.3010.23
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)21.36+8.0616.36
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)23.14+9.4417.52
4Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)31.12+17.4224.00
5Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)31.30+18.0024.13
0Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.