Offisiell resultatliste for Raumar sprint-karusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sprint-karusell 1
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 5 april 2017

Kort Damer

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma SkårbøUllensaker OL16.24
2Eline AndersenGjerdrum OL16.31+0.07
3Selma NordsethUllensaker OL22.55+6.31
4Martine Nyberg JensenUllensaker OL32.48+16.24
5Erle FosstveitUllensaker OL34.19+17.55

Kort Herrer

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer EngebretsenGjerdrum OL16.19
2Erik Dehli SaxhaugEidsvoll OL22.58+6.39
3Filip Aleksander NordsethUllensaker OL26.44+10.25
4Per Magnus LynneUllensaker OL30.24+14.05
5Per SkeieEidsvoll OL30.26+14.07
6Julian AndreassenUllensaker OL30.48+14.29
6Noah RhodesUllensaker OL30.48+14.29
8Mikolaj PamfilUllensaker OL30.57+14.38
9Aksel RueUllensaker OL33.33+17.14
10Thomas RyenUllensaker OL33.39+17.20
11Oliver Nyberg JensenUllensaker OL38.07+21.48

Mellom Damer

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid Kamstrup HovindUllensaker OL17.56
2Anna SveenUllensaker OL22.58+5.02
3Eline AndersenGjerdrum OL32.05+14.09
4Victoria GrøvaUllensaker OL43.36+25.40
5Oline Soma SlåstadUllensaker OL43.44+25.48
5Leah Larsson-WiikUllensaker OL43.44+25.48

Mellom Herrer

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd GundersenEidsvoll OL20.48
2Gunnar FosstveitUllensaker OL22.46+1.58
3Erlend GundersenEidsvoll OL23.05+2.17
4Jan Tore GundersenEidsvoll OL24.51+4.03
5Alexander SlettenUllensaker OL25.26+4.38
6Mathias AndreassenUllensaker OL25.45+4.57
7Gjermund Taje SkeieEidsvoll OL26.06+5.18
8Brage FosstveitUllensaker OL43.59+23.11

Lang Damer

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid ØversveenOK Skøynar28.08
2Hanne SørbyUllensaker OL30.18+2.10
3Milla BreenUllensaker OL30.32+2.24
4Anne-Grete AustadUllensaker OL31.47+3.39
5Hanne Stenslet Ullensaker OL32.44+4.36
6Ida EngenRaumar orientering34.37+6.29
7Thea FagerhaugGjerdrum OL38.20+10.12

Lang Herrer

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøUllensaker OL19.07
2Bent SkatvedtUllensaker OL21.27+2.20
3Joakim RyenUllensaker OL24.39+5.32
4Knut EngenNes OL24.51+5.44
5Roar SaxhaugEidsvoll OL24.55+5.48
6Christoffer SlettenUllensaker OL25.16+6.09
7Stian Moseide SørlieGjerdrum OL25.48+6.41
8Terje AntonsenEidsvoll OL26.09+7.02
9Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL27.00+7.53
10Sondre SkytterenOdal OL27.16+8.09
11Tron Erik HovindUllensaker OL27.25+8.18
12Martin DammTIF Viking 30.18+11.11
13Tor StrandEidsvoll OL30.20+11.13
14Martin SkytterenOdal OL32.57+13.50
15Kristian RyenUllensaker OL33.14+14.07
16Robert ØksnesGjerdrum OL35.39+16.32
17Jan SveenUllensaker OL36.20+17.13
18Morten EngebretsenGjerdrum OL36.37+17.30
19Terje EllefsenUllensaker OL37.36+18.29
20Simen Dehli SaxhaugEidsvoll OL40.47+21.40
21Håvard GundersenEidsvoll OL40.48+21.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.