Offisiell resultatliste for Nammo-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Ringsaker OK
Dato: onsdag 10 mai 2017

D 11-12

2 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL22.138.08
2Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL48.48+26.3517.52
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL49.25+27.1218.06
4Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering54.55+32.4220.06

D 13-14

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK24.248.24
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK24.40+0.168.30
3Astrid RognstadHadeland OL29.48+5.2410.16
4Emma DåsnesVang OL30.40+6.1610.34
5Live Raknes SogstadGjø-Vard OL30.46+6.2210.36
6Oline HyttebakkLøten o-lag34.16+9.5211.48
7Julie MyklesetVang OL34.27+10.0311.52
8Mathilde OustadLøten o-lag36.34+12.1012.36
9Emma Bangstad BergersenHamar OK39.10+14.4613.30
10Henriette BergLøten o-lag46.54+22.3016.10
0June Rogstad BekkevoldLøten o-lagdiskvalifisert

D 15-16

2 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL21.257.12
2Berthe TesloHadeland OL31.29+10.0410.36
3Ingeborg RognstadHadeland OL32.34+11.0910.57
4Kamilla LomeHamar OK35.32+14.0711.57
5Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL41.47+20.2214.04

D 17-20

3 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Therese WiestVang OL23.507.50
2Ane Holm GrønengLillehammer OK25.45+1.558.28
3Agnethe HasliGjø-Vard OL26.48+2.588.48
4Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL31.48+7.5810.27
5Marit SveenHamar OK37.25+13.3512.18
0Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 11-12

2 730 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Holm GrønengLillehammer OK23.098.28
2Even LienGjø-Vard OL25.40+2.319.24
3Ola DåsnesVang OL26.17+3.089.37
4Thomas KalgraffRingsaker OK28.09+5.0010.18
5Eirik Olsen KirkevikHamar OK33.54+10.4512.25
6Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL35.59+12.5013.10
7Emil Tonjer FingarsenElverum OK36.32+13.2313.22
0Erik WallinSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
0Mathias Engen -BodaySnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK21.017.14
2Lars LienGjø-Vard OL21.22+0.217.22
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK23.40+2.398.09
4Mats LindaasElverum OK24.17+3.168.22
5Vegard RanestadHamar OK24.22+3.218.24
6Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL28.30+7.299.49
7Sjur Holm GrønengLillehammer OK29.42+8.4110.14
8Lars WallinSnertingdal IF Orientering30.47+9.4610.36
9Anders TaraldsenLillehammer OK32.18+11.1711.08
10Sindre Grøv SvensenLillehammer OK34.01+13.0011.43
11Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL34.41+13.4011.57
12Gaute LindaasElverum OK45.36+24.3515.43
0Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Patrick JemtlandRingsaker OKdiskvalifisert

H 15-16

3 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob MoOL Toten-Troll22.047.15
2Grunde IsaksætreGrue IL23.43+1.397.48
3Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL25.24+3.208.21
4Even BordalRingsaker OK29.37+7.339.44
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll30.54+8.5010.09
6Martin AlfeiLøten o-lag31.39+9.3510.24
7Iver HyttebakkLøten o-lag33.49+11.4511.07
0Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
0Morten Aleksander HarkinnRingsaker OKdiskvalifisert

H 17-20

3 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL24.116.44
2Eskil FrøislandVang OL24.45+0.346.53
3Even LindaasVang OL24.57+0.466.56
4Jostein Svaland DaleVang OL25.03+0.526.58
5Simen BallangrudRaufoss IL Orientering25.40+1.297.08
6Ole Johan BråtenVang OL30.47+6.368.34
0Elias ÖhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

N-Åpen

1 760 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Henrik JørgensenLillehammer OK28.0415.56
0Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL42.4324.16
0Sander FjellsolRingsaker OK21.0511.58
0Laura FjellsolRingsaker OK32.3218.29
0Johannes HøieGjø-Vard OL27.4915.48
0Nilla RolandSnertingdal IF Orientering33.0618.48
0Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering39.3122.27
0Simen AntonsenRingsaker OK25.2714.27
0Mats KalgraffRingsaker OK23.5813.37
0Ville Langgård MunchLillehammer OK25.1214.19
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL29.5416.59
0Maren Bleken RudVang OL22.1512.38
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering46.2726.23
0Ane BeitdokkenLillehammer OK24.1813.48
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL57.2432.36
0Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange23.0013.04
0Tuva MyklesetVang OL39.1022.15
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK22.3712.51
0Niklas MyklesetVang OL39.1922.20
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL57.1932.33
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll19.0110.48
0Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK22.2312.43
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange22.5713.02
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL38.0221.36
0Ingrid JørgensenLillehammer OK20.0211.22
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL43.1224.32
0Marie KalgraffRingsaker OK26.3315.05
0Eline KravdalGjø-Vard OL26.0014.46
0Nikolai TesloHadeland OL28.3916.16
0Peder MoOL Toten-Troll31.3817.58
0Sofie TaraldsenLillehammer OK31.4318.01
0Karina FjellsolRingsaker OKdiskvalifisert
0Mats Ligaarden EggerGjø-Vard OLdiskvalifisert

C-Åpen

2 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva Alm-KristiansenVang OL34.1412.32
2Johanne BergLøten o-lag35.24+1.1012.58
3Mina Bleken RudVang OL36.14+2.0013.16
4Markus KvammeOL Toten-Troll48.08+13.5417.37
5Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL54.20+20.0619.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.