Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 8
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 8 juni 2017

D -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL25.23

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL28.20
2Anna MeenPorsgrunn OL28.59+0.39
3Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL30.31+2.11
4Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL47.27+19.07
Marie Wiig BøenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv WiersdalenPorsgrunn OL37.07

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL29.59
2Janne LarsenPorsgrunn OL38.59+9.00
Anne Lene BergPorsgrunn OLaktiv

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL30.13
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL32.52+2.39

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi30.58
2Kristil KristensenOK Skeidi37.44+6.46
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL44.11+13.13

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL43.58

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken44.29

H -12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adrian HagenPorsgrunn OL21.47
2Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL22.04+0.17
3Ole Magnus StoremyrIL Hauken25.10+3.23

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL20.49
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL32.48+11.59
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL41.21+20.32

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK27.12
2Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL30.45+3.33
3Håkon KornmoPorsgrunn OL33.01+5.49
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL31.56
2Steinar LandeBø OL35.27+3.31
3Dag AusenPorsgrunn OL36.11+4.15
4Jørn LangerudPorsgrunn OL46.37+14.41

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi30.48
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL33.45+2.57
3Harald HoviSkien OK35.55+5.07
4Bjørn PollandOK Skeidi38.05+7.17
5Jan GatevoldPorsgrunn OL38.18+7.30
6Espen RaastadSkien OK41.32+10.44
7Tom SagaSkien OK43.22+12.34
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL45.44+14.56
9Harald OmlandSkien OK56.15+25.27

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK28.21
2Dagfinn TorpePorsgrunn OL32.32+4.11
3Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL34.13+5.52
4Dag KristensenOK Skeidi34.16+5.55
5Ole JohanssonPorsgrunn OL35.16+6.55
6Jiri UrvalekPorsgrunn OL42.00+13.39

H 70-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL28.41
2Kjell MeenPorsgrunn OL29.40+0.59
3Jakob KløverødPorsgrunn OL29.46+1.05
4Kåre ThorbjørnsenLarvik OK33.27+4.46
5Carl Ove BergOK Skeidi36.38+7.57
6Bjørn Helge CeebergHedrum OL36.39+7.58
7Rolf LyePorsgrunn OL36.40+7.59
8Magne KlovningPorsgrunn OL42.36+13.55
9Egil RonæssPorsgrunn OL48.07+19.26

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Olaug F. JohansenSkien OKaktiv

Trim

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri-Mette OlsenPorsgrunn OL34.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.