Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Fossum IF

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nils HæstadH 60- (27)36.149.08
4Heidi Kristina SebjørnsenD 14 (17)40.53+2.2112.53
4Britta FismenD 40- (17)52.48+10.0812.20
5Ragnhild HjermstadD 21-E (17)1.00.39+12.4510.47
6Kathinka Zahl HagenD 14 (17)44.53+6.2114.09
6Lars Erik GjeinH 45- (54)48.37+5.529.44
7Sindre Vie StrislandH 14 (25)37.42+7.4511.42
7Erling HjermstadH 21-E (38)58.22+5.187.54
8Olaf Blom-HagenH 11-12 (26)22.23+6.589.59
8Vebjørn Blom-HagenH 16 (35)42.13+7.289.47
8Ingrid G. KvålsgardD 21-E (17)1.03.08+15.1411.14
9Morten HeirDIR-A (39)55.29+13.5411.23
9Philip Lehmann RomørenH 14 (25)37.58+8.0111.47
9Håvard Rekve LianH 11-12 (26)23.16+7.5110.23
10Erling KatlaH 45- (54)50.49+8.0410.11
10Oscar Hæstad BjørnstadH 19-20E (14)1.07.37+16.1810.32
11Erlend BørliH 16 (35)43.51+9.0610.10
13Mikkel KatlaH 16 (35)44.46+10.0110.23
13Karen Hoel JomaasD 17-18 E (43)51.19+12.0812.04
15Harald BakkeH 45- (54)52.03+9.1810.25
15Richard Zeiner-GundersenH 60- (27)46.00+9.4611.36
16Ragnhild Blom-HagenD 14 (17)59.45+21.1318.50
17Eirik Vie StrislandH 14 (25)46.53+16.5614.33
17Helene Bjørkvold JendalD 15 (27)59.27+23.3015.14
18Marius BakkeH 16 (35)48.11+13.2611.10
18Ask Felland SætnanH 11-12 (26)33.32+18.0714.58
19Katrine BakkeD 45- (35)1.04.32+23.0716.20
20Mari BrendeD 15 (27)1.05.19+29.2216.44
21Erlend BakkeH 11-12 (26)36.29+21.0416.17
22Sondre Zahl HagenH 16 (35)51.06+16.2111.51
22Håkon JendalH 50- (61)54.21+16.2211.47
24Christian JomaasH 50- (61)54.56+16.5711.54
24Einar MelsomH 21-E (38)1.08.07+15.039.13
26Birk Felland SætnanH 15 (27)1.11.12+33.3816.31
27Trond MyhreDIR-A (39)1.23.05+41.3017.03
28Martin Borge HeirH 21-E (38)1.12.40+19.369.50
29Knut Jostein SætnanH 45- (54)1.00.21+17.3612.05
31Emil StørmerH 21-E (38)1.18.27+25.2310.37
32Kristin FalkD 45- (35)1.27.56+46.3122.15
33Bent Sande KvermeDIR-A (39)1.38.57+57.2220.19
33Peter GisholtH 21-E (38)1.20.35+27.3110.55
34Sivert Sande KvermeH 21-E (38)1.24.13+31.0911.24
35Eivind Berner MyhreH 21-E (38)1.35.18+42.1412.54
41Håkon BørliH 45- (54)1.09.44+26.5913.58
Morten FismenH 40- (19)diskvalifisert
Marianne HjermstadD 55- (25)diskvalifisert
Arild AndresenH 50- (61)ikke startet
Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (26)ikke startet
Øyvind HjermstadH 21-E (38)ikke startet
Gustav Andresen SkotteH 15 (27)ikke startet
Charles HalaasH 45- (54)ikke startet
Pernille KatlaD 21-E (17)ikke startet
Cecilie Christin KvermeD 17-B (8)ikke startet
Victoria Hæstad BjørnstadD 21-E (17)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.