Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

DIR-B

2 800 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas RuudOppsal Orientering19.34
2Marianne ChristiansenOTO25.02+5.28
3Andreas J LarsenIL Tyrving25.50+6.16
4Tellef Juell LarsenIL Tyrving26.17+6.43
5Raymond BerntzenFet OL26.26+6.52
6Vidar BerteigIL GeoForm28.01+8.27
7Lene KinnebergRaumar Orientering28.35+9.01
8Kristian BjørgulHalden SK28.37+9.03
9Rine HolmsenOK Moss29.06+9.32
10Tone Bleken RudVang OL30.56+11.22
11Bente HopsnesFossum IF31.24+11.50
12Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK31.25+11.51
13Bo Ubeth BøhlerengenOppsal Orientering32.23+12.49
14Arne OlaussenOppsal Orientering32.54+13.20
15Trine MelheimSturla, IF34.14+14.40
16Marthe KristensenSarpsborg OL35.33+15.59
17Kari Tvete InngjerdingenIL Koll35.40+16.06
18Brage EikåsSandefjord OK35.51+16.17
19Liam WinfstedtHalden SK35.56+16.22
20Iselin HøivoldKongsberg OL36.38+17.04
21Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn36.52+17.18
22Toini SkyttersæterKonnerud IL37.07+17.33
23Dale JonBergens TF37.29+17.55
24Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL37.34+18.00
25Jens-Henrik SimonsenOK Øst37.41+18.07
26Tor Arne StoksethFredrikstad SK37.43+18.09
27John Harald JohansenOppsal Orientering37.52+18.18
28Alexander RødstenHeming Orientering38.08+18.34
29Arild NyhaugAsker Skiklubb39.03+19.29
30Martin EisvangOK Moss39.42+20.08
30Kamilla LomeHamar OK39.42+20.08
32Knut GjoneSandefjord OK40.48+21.14
33Ingunn GåsoddenSkien OK41.27+21.53
34Ellen HorniSturla, IF43.22+23.48
35Christopher G HøeRaumar Orientering45.10+25.36
36Christina  EspedalNydalens SK46.03+26.29
37Per FosserHeming Orientering46.30+26.56
38Pål MyklebustIL Koll46.33+26.59
39Marianne LøkenOK Moss47.17+27.43
40Kjetil SolbakkenIL Tyrving50.58+31.24
41Ina BlågestadIndre Østfold OK51.07+31.33
42Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK51.42+32.08
43Jørgen GlorvigenElverum OK52.27+32.53
44Beate UndebergetOppsal Orientering53.38+34.04
45Marthe ChristensenSarpsborg OL53.59+34.25
46Martin DybvikStokke IL55.13+35.39
47Thore LøkenOK Moss55.57+36.23
48Marius BjørkliRingerike OL57.32+37.58
49Aase MestadLillomarka OL58.56+39.22
50Kristin Stubban HygenØstmarka OK59.35+40.01
51Kenneth DybvikStokke IL1.00.58+41.24
52Morten HelminsenFredrikstad SK1.02.03+42.29
53Laila HelminsenFredrikstad SK1.02.08+42.34
54Sølvi MartiniAsker Skiklubb1.05.06+45.32
55Turid VongravenSkien OK1.06.34+47.00
56Tonje WiersdalenNOTEAM1.17.37+58.03
57Henning RørvikNOTEAM1.53.16+1.33.42
58Linda JacobsenPorsgrunn OL2.23.48+2.04.14
59Richard  JohnsenPorsgrunn OL2.23.54+2.04.20
Ingeborg EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert
Ingrid ByfuglienNOTEAMikke startet
Kai ByfuglienNOTEAMikke startet
Gaute NysæterSkien OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.