Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 14 juni 2017

Jenter N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK19.5715.20
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK21.43+1.4616.42

Damer-C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adriane EikKristiansand OK42.1320.06
0Lina GrindheimOtra ILdiskvalifisert

Herrer-C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit og Torbjørn GrindheimOtra IL34.4516.32

Damer -B

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK34.2213.13
2Siri ØkstadOddersjaa SSK37.25+3.0314.23
3Anne Marie EkelandOddersjaa SSK39.03+4.4115.01
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK39.36+5.1415.13
5Tina BoothKristiansand OK43.21+8.5916.40
6Anne Karin RibeKristiansand OK44.07+9.4516.58
7Signe HeivollSøgne og Songdalen OK48.15+13.5318.33
8Torun LynnebakkenKristiansand OK48.22+14.0018.36
9Elin Glad BalchenOddersjaa SSK49.36+15.1419.04
10Gudveig JørundlandOK Sør55.25+21.0321.18
11Hanne HermansenKristiansand OK57.25+23.0322.05
12Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK1.09.53+35.3126.52
0Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Herrer B

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik HodnemyrIL Vindbjart31.5412.16
2Tony HalsallOtra IL36.07+4.1313.53
3Nils Egil JohannessenIL Høvdingen36.45+4.5114.08
4Arild JørgensenOddersjaa SSK38.51+6.5714.56
5Magne MoyOK Sør41.24+9.3015.55
6Halvard VesterhusIL Høvdingen43.03+11.0916.33
7Bjørn A FriestadKristiansand OK43.43+11.4916.48
8Einar JørundlandOK Sør55.37+23.4321.23
9Odd JakobsenKristiansand OK57.27+25.3322.05
0Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert

Damer A-kort

3 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente MestadTorridal IL41.5411.01
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK42.03+0.0911.03
3Mette MestadTorridal IL42.46+0.5211.15
4Målfrid KonstKristiansand OK44.17+2.2311.39
5Ane RibeSøgne og Songdalen OK47.03+5.0912.22
6Ragnhild HaldKristiansand OK54.07+12.1314.14
7Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK54.43+12.4914.23
8Irene Werner SteinslandIL Vindbjart1.02.15+20.2116.22
9Synne StrayKristiansand OK1.02.53+20.5916.32
10Liv Bente H FriestadKristiansand OK1.05.34+23.4017.15
0Gro BørteKristiansand OKdiskvalifisert

Herrer A-kort

3 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten JørgensenKristiansand OK27.037.07
2Ole KostølKristiansand OK33.03+6.008.41
3Torkel ReinhartsenKristiansand OK33.27+6.248.48
4Brage TakleKristiansand OK34.00+6.578.56
5John HansenKristiansand OK35.57+8.549.27
6Kristen RibeKristiansand OK37.14+10.119.47
7Oluf BøckmanKristiansand OK37.50+10.479.57
8Helge HodnemyrIL Vindbjart39.31+12.2810.23
9Sigrid EkelandOddersjaa SSK40.49+13.4610.44
10Kristian NyhusBirkenes IL41.01+13.5810.47
11Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK41.03+14.0010.48
12Thorbjørn VærpKristiansand OK42.40+15.3711.13
13Øyvind SæbøKristiansand OK43.14+16.1111.22
14Harald EikKristiansand OK43.15+16.1211.22
15Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK43.59+16.5611.34
16Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK44.12+17.0911.37
17Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK45.14+18.1111.54
18Harald VingerhagenKristiansand OK45.59+18.5612.06
19Per W. TorgersenOddersjaa SSK46.57+19.5412.21
20Eirik Heddeland MartensKristiansand OK47.12+20.0912.25
21Ketil GrindheimOtra IL47.20+20.1712.27
22Frank Glad BalchenOddersjaa SSK47.55+20.5212.36
23Øyvind MikkelsenKristiansand OK48.15+21.1212.41
24Nils Arne JohannessenKristiansand OK48.25+21.2212.44
25Guttorm NyhusBirkenes IL49.19+22.1612.58
26Øyvin SimonsenIL Imås49.42+22.3913.04
27Dagfinn HaarrOddersjaa SSK54.35+27.3214.21
28Reidar SæstadKristiansand OK56.21+29.1814.49
29Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK56.58+29.5514.59
30Jon A BjørgumIL Vindbjart57.08+30.0515.02
31Kjell SandåkerIL Imås1.01.58+34.5516.18
0Henrik Svaland AasKristiansand OKdiskvalifisert
0Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Damer A-lang

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK48.1510.43
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK58.27+10.1212.59

Herrer A-lang

4 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK32.587.19
2Gaute FriestadKristiansand OK34.00+1.027.33
3Ståle GjelstenKristiansand OK34.05+1.077.34
4Marius PyttenKristiansand OK34.06+1.087.34
5Johannes Bakke AashamarKristiansand OK37.25+4.278.18
6David RuneKristiansand OK38.16+5.188.30
7Jonas KittelsenNTNUI40.14+7.168.56
8Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK40.50+7.529.04
9Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK41.39+8.419.15
10Arne BujordetKristiansand OK41.53+8.559.18
11Jack BjørnsenKristiansand OK43.09+10.119.35
12Steinar AasBirkenes IL44.08+11.109.48
13Dag MoeKristiansand OK44.25+11.279.52
14Trygve Børte NomelandKristiansand OK45.07+12.0910.01
15Terje UrfjellIL Imås45.47+12.4910.10
16Svein WigemyrOddersjaa SSK46.56+13.5810.25
17Kjell Arne HålandOK Sør47.07+14.0910.28
18Magnus MosfjellBirkenes IL47.19+14.2110.30
19Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL47.34+14.3610.34
20Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK49.30+16.3211.00
21Jon Terje EkelandOddersjaa SSK49.38+16.4011.01
22Bjørn Idar SætranIF Trauma49.57+16.5911.06
23Svein SundeSøgne og Songdalen OK51.06+18.0811.21
24Fred-Arne SivertsenKristiansand OK51.12+18.1411.22
25Jonas MyhreKristiansand OK56.26+23.2812.32
26Stein CowardOK Sør58.13+25.1512.56
27Roar MyhreKristiansand OK58.39+25.4113.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.