Offisiell resultatliste for Høstsprinten Sunnmøre

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstsprinten Sunnmøre
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / Velledalen IL
Dato: søndag 17 september 2017

Råtassen

1 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lovise BøeVelledalen IL20.1316.50
0Simon DrabløsVelledalen IL22.16+2.0318.33
0Kristian FløtreVelledalen IL12.3110.25
0Daniel HoleEmblem IL10.589.08
0Julia Wågsæther HoleVelledalen IL20.14+0.0116.51
0Elvira Kristine IdlandEmblem IL18.4315.35
0Sturla August IdlandEmblem IL13.1211.00
0Helene Heggheim JensenEmblem IL17.0514.14
0Silje Heggheim JensenEmblem IL13.4611.28
0Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL21.11+0.5817.39
0Tobias Ibsen LervågVelledalen IL13.1311.00
0Ane LundeVelledalen IL11.239.29
0Jakob LundeVelledalen IL12.0610.05
0Maja LundeVelledalen IL12.0710.05
0Alfred MasdalVelledalen IL35.30+15.1729.35
0Noralf MasdalVelledalen IL35.31+15.1829.35
0Ingvar OsenEmblem IL16.5014.01
0Sebastian SchankeVelledalen IL18.3515.29
0Marie Skytterholm StandalEmblem IL11.109.18
0Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL10.489.00
0Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL17.0514.14
0Theodor TorgersenEmblem IL9.127.40
0Noah TryggestadEmblem IL10.108.28
0Evander Ulstein FetVelledalen IL10.038.22
0Birk VelleVelledalen IL12.2510.20
0Odin VelleVelledalen IL13.3011.15
0Emma DrønnesundEmblem IL13.0410.53

2.0 Damer

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda Ramsevik TeigeneEmblem IL16.368.18
2Cornelia HoleneEmblem IL18.26+1.509.13
3May Britt DrønnesundEmblem IL20.02+3.2610.01
4Julie DrønnesundEmblem IL20.12+3.3610.06
5Anita Mosby NakkenVelledalen IL29.40+13.0414.50

2.0 Herrer

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir NilsenEmblem IL18.059.02
2Magnus Skytterholm StandalEmblem IL18.59+0.549.29
3Sivert NakkenVelledalen IL19.33+1.289.46
3Svein NakkenVelledalen IL19.33+1.289.46
5Andreas NakkenVelledalen IL43.12+25.0721.36

2.6 Damer

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Sylte LundanesEmblem IL21.158.30
2Merete MasdalVelledalen IL21.36+0.218.38
3Cecilie TryggestadEmblem IL32.46+11.3113.06
4Line TryggestadEmblem IL43.46+22.3117.30

3.2 Damer

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Ibsen LervågVelledalen IL20.266.23
2Janita SkogengEmblem IL25.07+4.417.50
3Janne TomtumVelledalen IL25.52+5.268.05
4Sofie SjåholmMolde og Omegn IF29.43+9.179.17
5Ragna KnardalVelledalen IL38.56+18.3012.10
6Torild HoleVelledalen IL45.08+24.4214.06
0Nina UlsteinVelledalen ILdiskvalifisert

3.2 Herrer

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pavel BrlicaMolde og Omegn IF15.534.57
2Henning Osnes TeigeneEmblem IL18.02+2.095.38
3Alf Petter BøeVelledalen IL21.29+5.366.42
4Tormod KlokkVelledalen IL23.58+8.057.29
5Fredrik IdlandEmblem IL27.17+11.248.31
6Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF28.23+12.308.52
7Frank DrønnesundEmblem IL28.44+12.518.58
8Torgeir StandalEmblem IL29.48+13.559.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.