Offisiell resultatliste for NM-ultralang (Blodslitet)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-ultralang (Blodslitet)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

D17-18

10 750 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runa FremstadLarvik OK1.36.509.00
2Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.36.56+0.069.01
3Kristine BergliaEiker OL1.37.28+0.389.04
4Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn1.37.38+0.489.04
5Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering1.38.30+1.409.09
6Gunvor Hov HøydalFossum IF1.39.32+2.429.15
7Florence HainesAIRE GB1.39.38+2.489.16
8Camilla HengebølFossum IF1.39.41+2.519.16
9Jorunn KvaklandSPK Freidig1.40.01+3.119.18
10Amilia BjörklundSävedalens AIK1.40.27+3.379.20
11Malin EijsinkÅs-UMB Orientering1.40.48+3.589.22
12Amanda ThellsénOK Roxen1.41.28+4.389.26
13Victoria HöstmanFSO1.41.35+4.459.26
14Gry GranstedtHalden SK1.43.42+6.529.38
15Nikoline BromanderFredrikstad SK1.44.29+7.399.43
16Live Bredholt JørgensenSandefjord OK1.48.57+12.0710.08
17Eli Marita ForsethOL Trollelg1.49.03+12.1310.08
18Johanna V. FrenckellFSO1.50.23+13.3310.16
19Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK1.50.28+13.3810.16
20Aurora FossøyLia IL1.56.27+19.3710.49
21Elin NylundFSO1.56.45+19.5510.51
22Linnea GustassonUddevalla OK1.58.40+21.5011.02
23Susanna ForsellFSO1.58.59+22.0911.04
24Sanni KymäläinenTampereen Pyrintö2.01.34+24.4411.18
25Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF2.11.18+34.2812.12
26Emilie Westli AndersenLøten OL2.11.20+34.3012.13
27Johanne RaknerVaregg Fleridrett2.11.24+34.3412.13
28Nina NajbjergOK GORM2.11.43+34.5312.15
29Tonje Kvamme DahlRingerike OL2.15.17+38.2712.35
30Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering2.15.59+39.0912.38
31Ingrid OkkenhaugVerdal OK2.16.05+39.1512.39
32Pia Skyttersæter IversenHeming/Njård OL2.16.09+39.1912.39
33Maren Bunæs NilsenEiker OL2.16.24+39.3412.41
34Aina VienaRingerike OL2.21.41+44.5113.10
35Sofia PengerFSO2.25.22+48.3213.31
36Mikaela BorgmanFSO2.31.52+55.0214.07
Ita KlingenbergOK Pan Århusdiskvalifisert
Siri KollerudLillomarka OLbrutt
Marie Nordbye NybøKonnerud ILbrutt
Marie StyrvoldPorsgrunn OLbrutt

D19-20

12 590 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma KlingenbergOK Pan Århus1.43.098.11
2Helena KarlssonBromma-Vällingby SOK1.43.32+0.238.13
3Maren Jansson HaverstadKonnerud IL1.43.49+0.408.14
4Ingjerd MyhreKongsberg OL1.45.40+2.318.23
5Marte NarumOL Vallset/Stange1.45.46+2.378.24
6Elin MånssonOK Löftan1.45.56+2.478.24
7Therese HaareKonnerud IL1.46.00+2.518.25
8Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.47.18+4.098.31
9Anette BaklidKonnerud IL1.51.02+7.538.49
10Synne BaklidKonnerud IL1.51.10+8.018.49
11Stine Bagger HagnerOK Pan Århus1.55.02+11.539.08
12Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.55.11+12.029.08
13Kristine FjeldboSandefjord OK1.55.34+12.259.10
14Oda WennemoRaumar Orientering1.58.44+15.359.25
15Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering2.00.05+16.569.32
16Anneke Hald BjørgumKristiansand OK2.00.06+16.579.32
17Audhild Bakken RognstadLillehammer OK2.04.26+21.179.53
18Julia BjörkstrandFSO2.06.48+23.3910.04
19Ida-Marie SkogvikFSO2.07.01+23.5210.05
20Elin-Kristin HemSandefjord OK2.07.33+24.2410.07
21Guro AlexandersenFredrikstad SK2.10.46+27.3710.23
22Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL2.11.50+28.4110.28
23Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett2.12.08+28.5910.29
24Ingvild Maalen-JohansenÅs-UMB Orientering2.16.09+33.0010.48
25Kristiina LampinenHelsingin Suunistajat2.19.13+36.0411.03
26Marie Hammer HåversenRaumar Orientering2.21.43+38.3411.15
27Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett2.23.24+40.1511.23
28Marit Rønning SkoglundByåsen IL2.23.48+40.3911.25
29Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL2.26.36+43.2711.38
30Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL2.42.02+58.5312.52
31Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL3.18.41+1.35.3215.46
My WestlundOK Tyrbrutt

D21

15 610 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AlexanderssonStora Tuna OK2.01.157.46
2Anne M Hausken NordbergHalden SK2.01.56+0.417.48
3Bodil HolmströmNTNUI2.02.18+1.037.50
4Galina VinogradovaHalden SK2.02.24+1.097.50
5Kine GulliksenBækkelagets SK2.02.35+1.207.51
6Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK2.02.37+1.227.51
7Tone WigemyrBækkelagets SK2.02.40+1.257.51
8Hanne SandstadSPK Freidig2.02.46+1.317.51
9Anna ForsbergOK Kolmården2.02.54+1.397.52
10Mari FastingNTNUI2.05.42+4.278.03
11Tone E LyeIL Tyrving2.12.15+11.008.28
12Kine Hallan SteiwerLillomarka OL2.13.24+12.098.32
13Laura LammilaMS Parma2.13.45+12.308.34
14Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK2.14.03+12.488.35
15Linn HokholtLillomarka OL2.16.58+15.438.46
16Anne Johanne LindNTNUI2.17.53+16.388.49
17Gitte BromanderNTNUI2.19.46+18.318.57
18Iliana ShandurkovaHalden SK2.20.34+19.199.00
19Emma JohanssonNTNUI2.21.15+20.009.02
20Yvonne GunellFSO2.23.18+22.039.10
21Emma AnderssonSävedalens AIK2.26.59+25.449.24
22Hanna Haugen NordbrødenNTNUI2.27.10+25.559.25
23Ane Baldishol BrevigRøyken OL2.27.26+26.119.26
24Marit KahrsBækkelagets SK2.27.57+26.429.28
25Elin BjervaBækkelagets SK2.36.23+35.0810.01
26Lone BrochmannEiker OL2.40.33+39.1810.17
27Christiane TrösseVaregg Fleridrett2.41.00+39.4510.18
28Julie Strømman BerteigFossum IF2.41.09+39.5410.19
29Gøril Rønning SundFrol IL2.41.10+39.5510.19
30Kristin ÅstebølNTNUI2.44.50+43.3510.33
31Barbora MargoldovaJärla Orientering2.57.59+56.4411.24
32Mette HjerrildOK Pan Århus2.59.38+58.2311.30
33Martine ÅstebølIL i Bul-Tromsø3.09.22+1.08.0712.07
34Pernilla OlssonSkåneslättens OL3.09.55+1.08.4012.09
35Marianne Solheim SandbergModum OL3.34.29+1.33.1413.44
36Silje Borge HoviNTNUI3.37.21+1.36.0613.55
37Elin EkebergIL Tyrving3.37.23+1.36.0813.55
Sofie JohanssonOK Linnédiskvalifisert
Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-UMB Orienteringbrutt

H17-18

14 160 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil SvenskStora Tuna OK1.35.026.42
2Borger MelsomFossum IF1.38.17+3.156.56
3Sindre RønningFrol IL1.38.23+3.216.56
4Erik MalmbergKvarnsvedens GoIF OK1.42.54+7.527.16
5Thor NørskovIFK Göteborg1.43.01+7.597.16
6Magnus GlänneforsSöders SOL Tyresö1.43.07+8.057.16
7Anders VisterIndre Østfold OK1.44.24+9.227.22
8Fredrik RaastadSkien O-klubb1.44.43+9.417.23
9Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering1.46.58+11.567.33
10Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL1.47.00+11.587.33
11Morten BujordetKristiansand OK1.47.06+12.047.33
12Sigurd FlåganKongsberg OL1.47.12+12.107.34
13Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK1.47.42+12.407.36
14Johannes NarumHamar OK1.47.54+12.527.37
15Paul SirumFrol IL1.48.16+13.147.38
16Mathias DrageKongsberg OL1.48.42+13.407.40
17Oskar RøenVaregg Fleridrett1.48.47+13.457.40
18Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett1.48.49+13.477.41
19Bjørn LundanesEmblem IL1.48.50+13.487.41
20Bojan BlumensteinOSC Kassel1.48.53+13.517.41
21Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1.49.05+14.037.42
22Michal HubacekOK Tisaren1.49.13+14.117.42
23Thomas SchiveOK Moss1.49.24+14.227.43
24Magne HagaRaumar Orientering1.50.32+15.307.48
25Johan HoelRaumar Orientering1.50.38+15.367.48
26Sindre SandvenKongsberg OL1.50.46+15.447.49
27Tiemo SchrammSnättringe SK1.52.07+17.057.55
28Gustav FiskumIL Tyrving1.53.00+17.587.58
29Håkon GodagerLøten OL1.54.13+19.118.03
30Sindre BækLøten OL1.54.14+19.128.04
31Håvard HagaRaumar Orientering1.54.20+19.188.04
32Rasmus Rørholt TheisenIL i Bul-Tromsø1.54.21+19.198.04
33Per Ola OttesenVaregg Fleridrett1.55.38+20.368.09
34Per Øyvind ValenHaugesund IL1.57.43+22.418.18
35Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL1.58.00+22.588.20
36Øystein StorsveenLøten OL1.58.22+23.208.21
37Torjus RaaVaregg Fleridrett1.58.30+23.288.22
38Hallvard HaugenFossum IF1.58.36+23.348.22
39Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK1.59.39+24.378.26
40Lars Maukon MurenAsker Skiklubb1.59.49+24.478.27
41Simon FröjdSnättringe SK1.59.58+24.568.28
42Emil AhlbäckFossum IF2.00.24+25.228.30
43Olav VestølVegårshei IL2.00.38+25.368.31
44Adrian OpheimMåren OK2.01.50+26.488.36
45Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb2.02.47+27.458.40
46Erik TrøenLierbygda OL2.02.52+27.508.40
47Terje Dalen SørgårdByåsen IL2.02.55+27.538.40
48Niclas PortinFSO2.03.13+28.118.42
49Matias KankkunenFSO2.03.14+28.128.42
50Jonathan ÅhmanFSO2.03.15+28.138.42
51Harald KalagerAsker Skiklubb2.03.18+28.168.42
52Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering2.03.22+28.208.42
53Erlend FjeldRingsaker OK2.03.26+28.248.43
54Åsmund WennemoRaumar Orientering2.06.07+31.058.54
55Tord BjørnsenIL Express2.06.49+31.478.57
56Ove BaardsgaardOL Trollelg2.10.13+35.119.11
57Asbjørn OlsenLøten OL2.10.44+35.429.13
58Lars Henrik ThonIF Sturla2.11.15+36.139.16
59Øyvind StrandeRingerike OL2.11.16+36.149.16
60Erlend IsachsenAsker Skiklubb2.11.53+36.519.18
61Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK2.14.44+39.429.30
62Sjur HoviSkien O-klubb2.15.46+40.449.35
63Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering2.22.24+47.2210.03
64Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering2.24.35+49.3310.12
65Sander KirkebøenHalden SK2.26.45+51.4310.21
66Håkon GimseHeming/Njård OL2.27.50+52.4810.26
67Mikko SalervoFSO2.28.25+53.2310.28
68Giordano SlanziRøyken OL2.30.27+55.2510.37
69Håkon NjåsteinIL Tyrving2.31.04+56.0210.40
70Erlend RaastadSkien O-klubb2.31.52+56.5010.43
71Marius Borge HeirFossum IF2.33.49+58.4710.51
72Oscar Holm NørgaardSilkeborg OK2.45.39+1.10.3711.41
73Sigurd Oxaas WieMo OK - Orientering2.48.33+1.13.3111.54
74Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering2.59.04+1.24.0212.38
75Tobias SvarerOK Esbjerg3.07.49+1.32.4713.15
75Jonas SøbyAarhus 1900 Orientering3.07.49+1.32.4713.15
77Kim Min HansenFredrikstad SK4.13.31+2.38.2917.54
Lars SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert
Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelgdiskvalifisert
Sigurd StenvikByåsen ILdiskvalifisert
Ola KvisleAsker Skiklubbbrutt
Simen Eid NielsenNydalens SKbrutt

H19-20

16 420 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil KinnebergRaumar Orientering1.53.076.53
2Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.54.04+0.576.56
3Nicholas OskarssonLillomarka OL1.54.47+1.406.59
4John BörjessonHestra IF1.54.57+1.507.00
5Hans Petter MathisenNTNUI1.55.00+1.537.00
6Jonas NordströmTullinge SK1.55.54+2.477.03
7Anton SjökvistStora Tuna OK1.57.17+4.107.08
8Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.57.26+4.197.09
9Sindre GodagerGjø-Vard OL2.00.17+7.107.19
10Petter Næss BjørgulHalden SK2.01.17+8.107.23
11Martin VisterIndre Østfold OK2.01.23+8.167.23
12Mathias Stensland LillevoldNTNUI2.01.41+8.347.24
13Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK2.02.13+9.067.26
14Vit BravenyKristiansand OK2.02.46+9.397.28
15Per Melander OftenNTNUI2.02.47+9.407.28
16Severi KymäläinenTampereen Pyrintö2.03.14+10.077.30
17Marius Thrane ØdumIFK Göteborg2.03.35+10.287.31
18Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK2.03.38+10.317.31
19Carl Petter LyngenFrol IL2.10.43+17.367.57
20Torkil Eide SolstadIL Tyrving2.12.26+19.198.03
21Göran WinbladRehns BK2.13.28+20.218.07
22Andreas H BoesenOK Pan Kristianstad2.14.33+21.268.11
23Tobias HenrikssonFSO2.15.08+22.018.13
24Kristian StenerudNTNUI2.17.21+24.148.21
25Eskil Sande GullordGjø-Vard OL2.18.22+25.158.25
26Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK2.18.43+25.368.26
27Simen OlafsenSPK Freidig2.20.44+27.378.34
28Morten Severin SaueIL Tyrving2.25.11+32.048.50
29Andreas VangstadKristiansand OK2.26.01+32.548.53
30Florian FlechsigUSV TU Dresden2.28.05+34.589.01
31Markku EloLaitilan Jyske2.28.15+35.089.01
32Jakub KamenickýKristiansand OK2.30.50+37.439.11
33Simen AamodtNTNUI2.31.15+38.089.12
34Niklas Hjort IngwersenOK Pan Århus2.33.54+40.479.22
35Rasmus L. HenriksenOK Pan Århus2.36.10+43.039.30
36Mathias H. RingiveOK GORM2.36.13+43.069.30
37Erik HaajanenFSO2.40.09+47.029.45
38Kjetil FriestadKristiansand OK2.48.00+54.5310.13
39Ola Bakke AashamarFlosta IL2.48.31+55.2410.15
40Kleo KetonenFSO2.51.10+58.0310.25
41Finn-Eivind EskøyFossum IF2.54.50+1.01.4310.38
42Brynjar Larssen BakkenNTNUI3.05.06+1.11.5911.16
43Martin DammTIF Viking3.11.39+1.18.3211.40
44Robert V. FrenckellFSO3.36.25+1.43.1813.10
45Nicolaj DamgårdOK GORM4.02.19+2.09.1214.45
Jo Forseth IndgaardFrol ILdiskvalifisert

H21

23 500 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergSkien O-klubb2.30.146.23
2Olav LundanesHalden SK2.35.04+4.506.35
3Johan RunessonGöteborg-Majorna OK2.35.06+4.526.36
4Fredrik JohanssonIFK Lidingös SOK2.35.13+4.596.36
5Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK2.35.51+5.376.37
6Anders TiltnesIL Tyrving2.36.00+5.466.38
7Håvard LucasenÅs-UMB Orientering2.36.01+5.476.38
8Emil WingstedtHalden SK2.36.30+6.166.39
9Erik AxelssonHalden SK2.36.46+6.326.40
10Sami HämälistöTurun Metsänkävijät2.41.55+11.416.53
11Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering2.42.13+11.596.54
12Øystein Kvaal ØsterbøWing OK2.43.36+13.226.57
13Mats HaldinHalden SK2.45.43+15.297.03
14Ulf Forseth IndgaardFrol IL2.50.18+20.047.14
15Vegard RuttenborgNTNUI2.53.39+23.257.23
16Espen FiskumNTNUI2.54.19+24.057.25
17Anders EinumNTNUI2.55.27+25.137.27
18Olav Johannes DeelstraNTNUI2.55.52+25.387.29
19Andreas HøyeKristiansand OK2.57.09+26.557.32
20Markku IsokoskiPellon Ponsi2.57.15+27.017.32
21Øystein PettersenNydalens SK2.58.50+28.367.36
22Matthew SpeakeLillomarka OL3.01.53+31.397.44
23Bjørn EkebergIL Tyrving3.02.28+32.147.45
24Ivan SirakovKongsberg OL3.02.53+32.397.46
25Fredrik EliassonHalden SK3.03.05+32.517.47
26Ragnar TonjerNydalens SK3.03.56+33.427.49
27Daniel MarstonBækkelagets SK3.04.55+34.417.52
28Mats DahlénKristiansand OK3.05.22+35.087.53
29Dag Steinar RagvinSkien O-klubb3.05.55+35.417.54
30Vegard Brun SagaNTNUI3.06.19+36.057.55
31Halvor Eid NielsenNTNUI3.14.35+44.218.16
32Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK3.15.36+45.228.19
33David GottfridssonLillomarka OL3.17.19+47.058.23
34Ove Antvord HaugereidLøten OL3.17.23+47.098.23
35Eirik Jansson HaverstadÅs-UMB Orientering3.17.49+47.358.25
36Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering3.17.58+47.448.25
37Øyvind StoksethHalden SK3.20.35+50.218.32
38Asgeir Bakken RognstadNTNUI3.22.42+52.288.37
39Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK3.24.36+54.228.42
40Thomas Van Der KleijTrol3.27.03+56.498.48
41Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK3.28.44+58.308.52
42Viktor StenssonHelsingborgs SOK3.29.18+59.048.54
43Øystein SørensenBækkelagets SK3.32.09+1.01.559.01
44Boris GranovskiyOK Linné3.32.14+1.02.009.01
45Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering3.37.05+1.06.519.14
46Simen A BjøringsøyNTNUI3.37.26+1.07.129.15
47Henning SpjelkavikIL Tyrving3.39.13+1.08.599.19
48Gianluca Salvioniskodeg-o.com3.39.32+1.09.189.20
49Alf Johan LimaGanddal IL3.42.57+1.12.439.29
50Oluf ErikssonOK Linné3.43.02+1.12.489.29
51Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett3.44.44+1.14.309.33
52Simen SmestadÅs-UMB Orientering3.47.22+1.17.089.40
53Sigurd HynneÅs-UMB Orientering3.50.20+1.20.069.48
54Henrik Drange RuudAsker Skiklubb3.50.53+1.20.399.49
55Roar SkulbørstadOL Trollelg3.53.23+1.23.099.55
56Ross SmithOK Linné4.00.38+1.30.2410.14
57Eirik WatterdalBækkelagets SK4.04.08+1.33.5410.23
58Dani Skjævestad VorelandIK Grane Arendal Orientering4.04.56+1.34.4210.25
59Petr FialaLejzcek OK4.08.28+1.38.1410.34
60Dries Van Der KleijTrol4.11.55+1.41.4110.43
61Ola LestebergKongsberg OL4.22.46+1.52.3211.10
62Truls KvaaseBækkelagets SK4.27.00+1.56.4611.21
63Bengt HansskeKils OK4.27.17+1.57.0311.22
64Marco Bezziskodeg-o.com4.27.24+1.57.1011.22
Dag AalvikNydalens SKdiskvalifisert
Claus BobachAalborg OKdiskvalifisert
Brian Aagaard ChristiansenAalborg OKdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Erik JonssonNTNUIdiskvalifisert
Miroslav LennerLejzcek OKdiskvalifisert
Andreas BlomgrenVästvärmlands OKbrutt
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Paolo Mario Grassiskodeg-o.combrutt
Christian Holm HansenAalborg OKbrutt
Øyvind HelgerudHalden SKbrutt
Jonn Are MyhrenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Niklas OlofssonHelsingborgs SOKbrutt
Kyongsa RiBækkelagets SKbrutt
Zbynek SterbaLejzcek OKbrutt
Svein ThorsbergGrue ILbrutt
Einar TommelstadNydalens SKbrutt
Espen WeltzienIL Tyrvingbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.