Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Knarvik IL
Dato: mandag 29 mai 2017

H17- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett32.25
2Sverre JohansenIL Alvidra33.50+1.25
3Sverre Johan NærheimIL Gular43.52+11.27
4Jonny TotlandsdalEikanger IL46.44+14.19
5Einar StusdalEikanger IL54.11+21.46
Andre CorneliussenEikanger ILdiskvalifisert

H50- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole KjekaIL Alvidra48.35
2Ørjan Eirik ValestrandRisnes IL50.42+2.07
3Øivind EikefetGeolog AS1.03.03+14.28

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HauglandÅrstad IL41.32
2Mikal KrossøyAustrheim54.59+13.27
3John JørgenvikLindås56.49+15.17
4Bjarne TrælandLindås56.55+15.23
Kjartan MedaasIL Alvidradiskvalifisert

H17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra41.46

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL27.08

H13-16 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Langeland JohansenIL Alvidra40.18
2Håvard Langeland JohansenIL Alvidra42.02+1.44

H-10 Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra40.27
2Ørjan GrungHordvik1.13.09+32.42
3Martin RyssdalsnesHordvik1.13.37+33.10
4Ola RyssdalsnesHordvik1.15.32+35.05

D17- Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra34.42
2Stine EikefetNoTeam34.47+0.05
3Hilde Langeland JohansenIL Alvidra42.02+7.20

H-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrik Ask IdenKnarvik IL40.37
2Leon Taule KnutsenKnarvik IL54.58+14.21
3Matheo StusdalEikanger IL1.10.54+30.17
4Trym CorneliussenEikanger IL1.11.37+31.00

D17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid StusdalEikanger IL1.11.29

D50- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill RyssdalsnesHordvik38.10

D-10 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lina RyssdalsnesHordvik38.17
2Olivia WalakerKnarvik IL54.16+15.59
3Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL1.11.45+33.28
4Alida W. StusdalEikanger IL1.33.18+55.01
5Maja TotlandsdalEikanger IL1.33.19+55.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.